Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Garo
tiberici
petronela
AdrianaMatza
Alexa20
iulianagl
10 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 30 Iul 2012, 12:34 pm

buna feteleeee kiss un inceput de sapt foarte frumos va doresc 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 30 Iul 2012, 1:03 pm

Buna fetelor!in sfarsit am ajuns acasa!Home sweet home 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 155520 !!!!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Iul 2012, 2:39 pm

Admin_dea05 a scris:Buna fetelor!in sfarsit am ajuns acasa!Home sweet home 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 155520 !!!!

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Iul 2012, 2:43 pm

Alexa20 a scris: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516
Total de acord...nu si-ar lasa el sora singura mai ales acum..si nici pe Khushi.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Iul 2012, 2:45 pm

ce super e Rabba Ve (female) ...nu sunt eu mare iubitoare de muzica etc dar imi place aceasta..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Iul 2012, 2:49 pm

Skumpyk86 a scris:ce super e Rabba Ve (female) ...nu sunt eu mare iubitoare de muzica etc dar imi place aceasta..

Da, este foarte frumoasa noua melodie. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 Ti-au placut episaodele care nu ai putut sa le vezi cat ai fost in vacanta ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Iul 2012, 2:54 pm

Skumpyk86 a scris:
Total de acord...nu si-ar lasa el sora singura mai ales acum..si nici pe Khushi.

Daca ai citit pe IF, multi spun ca ASR incearca sa o enerveze rau pe Khushi, ca sa explodeze. Sa ii spuna tot ce simte, ca sa isi dea seama ASR de ce e atat de tacuta. Presimt ca asta o sa se si intample. La un moment dat, o sa o faca pe Khushi sa explodeze, si o sa ii spuna de ce se poarta ea asa cu el. Smile Smile Pana atunci, o sa ne distram privind cum o irita ASR pe Khushi Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Iul 2012, 2:58 pm

Alexa20 a scris:

Da, este foarte frumoasa noua melodie. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 Ti-au placut episaodele care nu ai putut sa le vezi cat ai fost in vacanta ?

Da au fost super...am ras la faza cu geanta..cu rosile in geanta,Nk socat cand asculta momentele romantice dintre ei,eu socata cand l-am vazut pe Arnav in dulap (sifoner),cand am vazut cat mananca Arnav Smile ..

Dar in acelasi timp cred ca se apropie de final momentele frumoase...ca am vazut ca a revenit Abhaas din vacanta,de doua zile e activ iarasi pe twitter asa ca in curand avem surpriza "a la Shyam"...si cred ca va reveni si in serial.cum spunea si in articole..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Iul 2012, 3:00 pm

Skumpyk86 a scris:

Da au fost super...am ras la faza cu geanta..cu rosile in geanta,Nk socat cand asculta momentele romantice dintre ei,eu socata cand l-am vazut pe Arnav in dulap (sifoner),cand am vazut cat mananca Arnav Smile ..

Dar in acelasi timp cred ca se apropie de final momentele frumoase...ca am vazut ca a revenit Abhaas din vacanta,de doua zile e activ iarasi pe twitter asa ca in curand avem surpriza "a la Shyam"...si cred ca va reveni si in serial.cum spunea si in articole..

Da, o sa revina cat de curand. Abia astept Smile Poate se mai alege cu 2 palme Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 30 Iul 2012, 3:03 pm

Buna !
A venit Abhaas din vacanta ? am vazut ca toata lumea il asteapta...e foarte indragit..chiar si in rolul lui Shyam ...dar am inteles eu bine ... schimba ceva creatorii referitor la personajul lui...???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Iul 2012, 3:04 pm

Alexa20 a scris:

Daca ai citit pe IF, multi spun ca ASR incearca sa o enerveze rau pe Khushi, ca sa explodeze. Sa ii spuna tot ce simte, ca sa isi dea seama ASR de ce e atat de tacuta. Presimt ca asta o sa se si intample. La un moment dat, o sa o faca pe Khushi sa explodeze, si o sa ii spuna de ce se poarta ea asa cu el. Smile Smile Pana atunci, o sa ne distram privind cum o irita ASR pe Khushi Smile

Mie sincer imi place joaca lor asa...numai sa fie si invres..ce Arnav nu poate fi tv???
Da dar daca se enerveaza pe el si exploadeaza sa spuna imi e teama ca find suparata sa nu zica altceva ce nu ne dorim.Cred si eu ca asa enervand-o la un moment dat nu va mai suporta si va vb...dar daca articolul acela cu Rakshabandhan e adevarat inseamna ca Khushi mai lasa de la ea...Arnav pe drumul cel bun...
As vrea sa lucreze pentru el al birou si acolo sa vezi soaecele si pisica Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Iul 2012, 3:05 pm

Alexa20 a scris:

Da, o sa revina cat de curand. Abia astept Smile Poate se mai alege cu 2 palme Smile Smile

Smile sa nu le ia si de la Khushi...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 3:08 pm

Hello, hi..Bun deci el vrea sa-si aibe sora langa el foarte bine dar cand ea vroia sa se multe la casa ei cu sotul sa inceapa oviata de familia cu nimeni pe langa ei?Atunci numai era langa ea, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Iul 2012, 3:09 pm

Skumpyk86 a scris:

Mie sincer imi place joaca lor asa...numai sa fie si invres..ce Arnav nu poate fi tv???
Da dar daca se enerveaza pe el si exploadeaza sa spuna imi e teama ca find suparata sa nu zica altceva ce nu ne dorim.Cred si eu ca asa enervand-o la un moment dat nu va mai suporta si va vb...dar daca articolul acela cu Rakshabandhan e adevarat inseamna ca Khushi mai lasa de la ea...Arnav pe drumul cel bun...
As vrea sa lucreze pentru el al birou si acolo sa vezi soaecele si pisica Smile

Daca zice ca o sa lucreze impreuna ca sa o faca fericita pe Anjali, inseaman ca o sa o avem din nou pe Khushi in Shantivan. Face el ce face, si o aduce langa el. Trebuie sa o tina cumva langa el, ca sa o recucereasca, nu ? Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Iul 2012, 3:11 pm

iulianagl a scris:Hello, hi..Bun deci el vrea sa-si aibe sora langa el foarte bine dar cand ea vroia sa se multe la casa ei cu sotul sa inceapa oviata de familia cu nimeni pe langa ei?Atunci numai era langa ea, nu?

Aia a fost decizia ei. Ea vreia asta, nu ia zis Chote pleaca la casa ta. Iar pe vremea aia, Di nu era sa depresiva ca acum. Acum sincer, mie mi se pare ca o ia razna. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Iul 2012, 3:11 pm

petronela a scris:Buna !
A venit Abhaas din vacanta ? am vazut ca toata lumea il asteapta...e foarte indragit..chiar si in rolul lui Shyam ...dar am inteles eu bine ... schimba ceva creatorii referitor la personajul lui...???

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 517793
A revenit dar inca nu a zis daca filmeaza etc...presupun ca mai trec cateva ep pana filmeaza /apare el nu asa repede...
Am vazut si in interviu a zis ca nu se vede asa des cu cei de la iss ca inainte de aici am tras concluzia ca inca nu a inceput el filmarile...

poate sa schimbe dar nu cred ca prea mult sincer,pentru ca el personajul asa a fost cunoscut si apreciat de oameni...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 3:15 pm

Alexa20 a scris:

Aia a fost decizia ei. Ea vreia asta, nu ia zis Chote pleaca la casa ta. Iar pe vremea aia, Di nu era sa depresiva ca acum. Acum sincer, mie mi se pare ca o ia razna. Smile Smile

Sa n-avem o surpriza care sa ne lase cu gura cascata si daca apare Khushi de sarbatoarea aia sa nu apara si Shyam tot atunci.Doamne am vazut filmul Rockstar dar ce fain a fost si ce melodii. 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516 sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 30 Iul 2012, 3:16 pm

a aparut si articol de la video...
"Arnav will churn out a new way of compelling Khushi. He will take over the builder's company owning the right to the houses built in the locality where Khushi's family resides. He will hike the rent charges and this will irk Khushi a lot, furthermore she will be left fuming when the builder will offer her to stay with him in return of getting the rent reduced.

Unbeknownst to the fact that it's her Arnav who is the mastermind behind, she will barge into the builder's office only to see a smirking Arnav as the owner of the company. He will again compel her to return back but Khushi will turn down the offer. Meanwhile, you will also get to see how one of the office employees gets beaten up by Arnav as he calls Khushi an item.

Though Khushi will remain adamant for some time but will have to give up in the end. And yeah, coming Rakshabandhan, you will also get to see Arnav and Khushi planning a surprise to cheer Anjali (Daljeet Bhanot) up."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 30 Iul 2012, 3:23 pm

Skumpyk86 a scris:a aparut si articol de la video...
"Arnav will churn out a new way of compelling Khushi. He will take over the builder's company owning the right to the houses built in the locality where Khushi's family resides. He will hike the rent charges and this will irk Khushi a lot, furthermore she will be left fuming when the builder will offer her to stay with him in return of getting the rent reduced.

Unbeknownst to the fact that it's her Arnav who is the mastermind behind, she will barge into the builder's office only to see a smirking Arnav as the owner of the company. He will again compel her to return back but Khushi will turn down the offer. Meanwhile, you will also get to see how one of the office employees gets beaten up by Arnav as he calls Khushi an item.

Though Khushi will remain adamant for some time but will have to give up in the end. And yeah, coming Rakshabandhan, you will also get to see Arnav and Khushi planning a surprise to cheer Anjali (Daljeet Bhanot) up."
Sa inteleg ca in final planul lui ASR are succes ?? o recastiga pe Khushi ? prin santaj si constrangere ? si o mai atrage si in planul pentru Di ?
deja am iar prea multe intrebari ... stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Iul 2012, 3:24 pm

Eram sigura ca asa va fi. Pana la urma Khushi o sa se dea de partea lui. Doar este ASR, sotul ei. Il iubeste, chiar daca nu vrea sa recunoasca. Si nu poate trai fara el, chiar daca se duce la mii de kilometri departare.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 3:24 pm

petronela a scris:
Sa inteleg ca in final planul lui ASR are succes ?? o recastiga pe Khushi ? prin santaj si constrangere ? si o mai atrage si in planul pentru Di ?
deja am iar prea multe intrebari ... stupid stupid

Smile Spune-le te rog.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 3:26 pm

Alexa20 a scris:Eram sigura ca asa va fi. Pana la urma Khushi o sa se dea de partea lui. Doar este ASR, sotul ei. Il iubeste, chiar daca nu vrea sa recunoasca. Si nu poate trai fara el, chiar daca se duce la mii de kilometri departare.

Eu nu vroiam sa se dea batuta asa de repede, si de ce mereu trebuie sa castige el? 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 30 Iul 2012, 3:27 pm

iulianagl a scris:

Eu nu vroiam sa se dea batuta asa de repede, si de ce mereu trebuie sa castige el? 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754
M-am linistit...nu sunt singura care isi pune intrebari... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Iul 2012, 3:28 pm

petronela a scris:
M-am linistit...nu sunt singura care isi pune intrebari... Smile Smile

Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Iul 2012, 3:29 pm

petronela a scris:
Sa inteleg ca in final planul lui ASR are succes ?? o recastiga pe Khushi ? prin santaj si constrangere ? si o mai atrage si in planul pentru Di ?
deja am iar prea multe intrebari ... stupid stupid

Cred ca este singura modalitate de a o face pe Khushi sa vina in bratele lui singura. Si daca stati sa va ganditi bine, Khushi de la incepututl serilaului pana acum, a fost fortata intr-un fel sa stea langa ASR. Ba ca a lucrat al el in firma, ba ca a venit Di si a santajat-o, ba logodna lui cu Lavanya, ba nunta lui Payal. Ea nu s-a dus in Shantivan, ca a vrut ea. Iar daca el nu o are aproape, cum o sa o cucereasca ? Ii trimite scrisori de dragoste ? Smile Smile Mie una imi place tot ce fac ei. Ei se cearta, ei se impaca. Acum se iubesc, acum se urasc. Sunt foarte haiosi amandoi Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 14.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum