Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

5 participanți

Pagina 7 din 43 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Urmatorul

In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 6:43 pm

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Cesme1-1
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 6:47 pm

Dar ce au pe masa ? Pe langa limonada ?
Tampoane ? Smile
Si Ece este cea careia i se vede un sfert de corp ?

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2ia5pxx 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Axhcn 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 De63s 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2s84tg7 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Eg9wz
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 8:02 pm

http://www.gecce.com/haber/iste-ozleyenler-icin-engin-akyurek-193842.html

Article is confirmed that how much Engin has been missed by his fans ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 8:03 pm

da. tanti pe jumatate e ece. ea a pus pe twitter. eau limonade si fumeaza. cred ca tampoane au sau ceva absorbante dupa suc...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 8:05 pm

michiper68 a scris:http://www.gecce.com/haber/iste-ozleyenler-icin-engin-akyurek-193842.html

Article is confirmed that how much Engin has been missed by his fans ...

Vaiiiiiiii . Cat de frumos !!! 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516 Crying or Very sad 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2681204924
Au vazut si ei ca mor fanii de dorul lui ?

Aici este traducerea cu googalul . Este de coma .
Dar in mare iti dai seama .

Engin AKYÜREK pentru cei care dor de acea!
Jucator Peters Akyürek populare cu fanii, întotdeauna vrea să vadă pe ecrane.
25 iulie 2012 18:14
Peters Akyürek ... vieţile noastre au aderat în 2004, "Stele Turciei" la concursul de intrare, ieşire şi nu ştiu mai mult. Externe Damat serveşte Kadir ", deşi un nor de" Mustafa Bulut'uydu. Dar, cel mai mare de ieşire "Fatmagül'ün Crime Ce?" Karim a facut rolul de matrice, au devenit un favorit al fetelor ... Desigur, "Coranul" naifliğinin caracter, precum şi de păr şi de încercarea de a prelungi Akyürek mare parte a corpului ei ... Multe alte "Young", faima, şi contrar a avea o viaţă liniştită privată, atitudinea ei este un modest sa mutat intensifice ..

"Crime de Fatmagül'ün Ce?" După ce secvenţa de final este că fanii l-ratat foarte mult.

Aici e pentru cei care dor bilmedikleriniz despre Akyürek Peters;


mare parte a corpului ei ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 8:11 pm

au ales poze frumoase...l-au luat de cand era tanara speranta..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 8:12 pm

michiper68 a scris:au ales poze frumoase...l-au luat de cand era tanara speranta..

Ca sa infiga si mai tare cutitul in rana .
Chiar ei spun ca ne este dor de el . De ce ne mai supara ? Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 8:14 pm

si de par mare parte a corpului ei. cred ca fanii il adora pt parul de pe corp...la sub bratz nu are, nici in alte pari nu cred...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 8:52 pm

michiper68 a scris:si de par mare parte a corpului ei. cred ca fanii il adora pt parul de pe corp...la sub bratz nu are, nici in alte pari nu cred...

Smile Smile Smile
Cred ca se refera la altceva mare . Plang fanele dupa ... ea . Parte amatomica .
Mie si aici imi place . Rolul de matrice . Daaaaa . Abia astept sa-l vad iar in rol de matrice . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516

Karim a facut rolul de matrice, au devenit un favorit al fetelor
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 9:34 pm

are tot felul de mesaje ascunse articolul...la concursul de intrare,...the penetration..el l-a castigat . concursul de intrare-iesire si nu stiu mai mult...pai trebuie mai mult? e clar. mesajul e ca fanele l-au placut dupa incercarea de a prelungi ...asha e. dupa ce a aparut in blugi cu toata prelungirea fanele l-au adorat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:04 pm

michiper68 a scris:are tot felul de mesaje ascunse articolul...la concursul de intrare,...the penetration..el l-a castigat . concursul de intrare-iesire si nu stiu mai mult...pai trebuie mai mult? e clar. mesajul e ca fanele l-au placut dupa incercarea de a prelungi ...asha e. dupa ce a aparut in blugi cu toata prelungirea fanele l-au adorat.

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Esti geniala , Michi !!! kiss
Si mie imi place traducerea facuta de gooagal . Pana si netul stie de ce-i duc fanele lipsa lui Engin . Plang de dorul lui . Stai sa apara visator cum doar el stie . Sa vezi atunci suspine pe noi .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 10:08 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Esti geniala , Michi !!! kiss
Si mie imi place traducerea facuta de gooagal . Pana si netul stie de ce-i duc fanele lipsa lui Engin . Plang de dorul lui . Stai sa apara visator cum doar el stie . Sa vezi atunci suspine pe noi .
daaa. si cu stiloul in mana sau cu mana bagata in tush... pana la cot. si eu abia il astept. pana atunci am citit doar ca agir roman-serialul cu abla si munir e deja in lucru, au inceput filmarile. pe 6 august apar primele poze. deci pe asta l-a rezolvat. acum sa se ocupe si de serialul cu engin. ca la kenan cred ca sunt avansati cu distributia.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:12 pm

michiper68 a scris:
daaa. si cu stiloul in mana sau cu mana bagata in tush... pana la cot. si eu abia il astept. pana atunci am citit doar ca agir roman-serialul cu abla si munir e deja in lucru, au inceput filmarile. pe 6 august apar primele poze. deci pe asta l-a rezolvat. acum sa se ocupe si de serialul cu engin. ca la kenan cred ca sunt avansati cu distributia.
Sa scrie . Zi si noapte ...si sa ne povesteasca . Mie imi place cand vorbeste . Nu-l inteleg ...dar are o voce care calmeaza . Asa era si in BBO . Te face sa vizezi cand il auzi vorbind . Sunt sanatoasa la cap ? Smile Parca mai conteaza ....
Daca va avea mustata ... scapam de Denisa !!! 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 165638 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 165638 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 165638
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 10:15 pm

victorelalove a scris:
Sa scrie . Zi si noapte ...si sa ne povesteasca . Mie imi place cand vorbeste . Nu-l inteleg ...dar are o voce care calmeaza . Asa era si in BBO . Te face sa vizezi cand il auzi vorbind . Sunt sanatoasa la cap ? Smile Parca mai conteaza ....
Daca va avea mustata ... scapam de Denisa !!! 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 165638 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 165638 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 165638

daaa. va avea mustata. unde ai vazut tu poet si visator turc fara mustata? denisa se va muta iar la murat ca nu are mustata. il poate alege pe sarp ca are tatuaj pe spate.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:17 pm

michiper68 a scris:

daaa. va avea mustata. unde ai vazut tu poet si visator turc fara mustata? denisa se va muta iar la murat ca nu are mustata. il poate alege pe sarp ca are tatuaj pe spate.

Mie imi place cum arata cu mustata . Chiar mult .
Cred ca va fi o combinatie intre Kerim si Mustafa Bulut . Cu mustata ...dar mai rafinat .
Abia astept sa-l vad . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516
Scapam de Denisa , scapam de Denisa , scapam de Denisa !!! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 10:21 pm

daaa. in bbo era baiatul din mardin. chiar daca dintr-o famile bogata si influenta tot din fundul turciei era. aici va fi din buricul lui istanbul, va frecventa lumea buna, protipendada, elegantii, nu mai poate sa apara cu costum si helanca alba ca nu se face. musai camasa apretata, costum, tuns dupa moda de la paris.... abia astept sa-i vad noul look. sigur va arata diferit.o sa-i dispara parul ala tapat si poate scapa si de ticul cu dat bretonul din ochi...


Ultima editare efectuata de catre michiper68 in Mier 25 Iul 2012, 10:24 pm, editata de 1 ori
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 10:22 pm

denisei i-l dam pe zafer din asi. parca e haiduc.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Zafer-1
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:23 pm

michiper68 a scris:denisei i-l dam pe zafer din asi. parca e haiduc.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Zafer-1

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:25 pm

michiper68 a scris:daaa. in bbo era baiatul din mardin. chiar daca dintr-o famile bogata si influenta tot din fundul turciei era. aici va fi din buricul lui istanbul, va frecventa lumea buna, protipendada, elegantii, nu mai poate sa apara cu costul si helanca alba ca nu se face. musai camasa apretata, costum, tuns dupa moda de la paris.... abia astept sa-i vad noul look. sigur va arata diferit.o sa-i dispara parul ala tapat si poate scapa si de ticul cu dat bretonul din ochi...

Da va avea aceesi privire . Ma uitam si la BBO ...te topeste privirea lui . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516
Si cu camasile ...si cu costumele . Va arata bine .
Cred ca acum asta incearca sa faca ... sa acape de tic . Trebuie sa devina Refik . Si nu cred ca-i sade bine titamai inginerului ...visator ce-i drept ... sa-si dea parul din ochi .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 10:31 pm

victorelalove a scris:

Da va avea aceesi privire . Ma uitam si la BBO ...te topeste privirea lui . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516
Si cu camasile ...si cu costumele . Va arata bine .
Cred ca acum asta incearca sa faca ... sa acape de tic . Trebuie sa devina Refik . Si nu cred ca-i sade bine titamai inginerului ...visator ce-i drept ... sa-si dea parul din ochi .

injinerul visator... cu nevasta frumoasa. cel putin stim sigur ca va fi o actrita frumoasa.. am scapat de posibilitatea sa joace cu muma padurii. si daca nu polenizeaza ce, macar sa-i puna un plasture pe deget si sa o mangaie pe par. parul din locurile umbroase, cum ar fi ceafa...va sta intr-un pat normal, va avea mashina lui, fara lapropuri si mailuri de la kristik, fara engleza cu accent...va fi calm si educat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:39 pm

michiper68 a scris:

injinerul visator... cu nevasta frumoasa. cel putin stim sigur ca va fi o actrita frumoasa.. am scapat de posibilitatea sa joace cu muma padurii. si daca nu polenizeaza ce, macar sa-i puna un plasture pe deget si sa o mangaie pe par. parul din locurile umbroase, cum ar fi ceafa...va sta intr-un pat normal, va avea mashina lui, fara lapropuri si mailuri de la kristik, fara engleza cu accent...va fi calm si educat.

Da . O cina romantica tot or avea si ei . Pe banca tot o sta si el din cand in cand ....
Nu are cum sa nu-i faca o poveste de dragoste .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 10:41 pm

victorelalove a scris:

Da . O cina romantica tot or avea si ei . Pe banca tot o sta si el din cand in cand ....
Nu are cum sa nu-i faca o poveste de dragoste .

exact. macar sa-i vedem noaptea la culcare cand ea se da cu crema pe fatza sau isi aplica masca de castravete care face bine la ten.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:47 pm

michiper68 a scris:

exact. macar sa-i vedem noaptea la culcare cand ea se da cu crema pe fatza sau isi aplica masca de castravete care face bine la ten.

Si apoi el cand o suferi ca a fost parasit ... si pleaca in lumea larga . Iti dai seama ca va fi indurerat rau ? Mai ales ca cica o iubeste ... l-o mai lasa si cu copii . Sa vezi atunci trairi pe Engin.
Sa ne vezi pe noi facand scenarii . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516
Uite ... deja incepuram . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 25 Iul 2012, 10:48 pm

pai cred ca intai domnul cevdet ii va convinge sa se impace. ii trimite la grote, la spa sau la mofete...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 25 Iul 2012, 10:53 pm

michiper68 a scris:pai cred ca intai domnul cevdet ii va convinge sa se impace. ii trimite la grote, la spa sau la mofete...

Eu nu cred ca vor pastra momentele din roman. Nu au cum . Vor pastra finalul ...si personajele . In rest ...trebuie sa faca o adaptare pentru micul ecran . Si putina dragoste , si putina gelozie , si putina actiune ...multa durere .
Da . I-o trimite nenea Cevet la impacare . Smile Ca el nu vrea sa fie destramata familia .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 43 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum