Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Admin_dea05
petronela
AdrianaMatza
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
11 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 01 Aug 2012, 9:25 pm

Skumpyk86 a scris:

Buna..Nu se mai intelege nimic...Oricum nu imi place ca a mintit ea ca e la spital ba ca a cazut..nici Arnav cu duritatea lui..
Si nu inteleg la Khushi de ce sa nu spuna fam..ca oricum dupa contract ea pleaca din fam Raizada si se vor desparti fam nu observa sau ce?
Si cat timp cat crede ca poate sta acasa la fam Gupta fara sa fie intrebata?
El uita ca apus contractul intre ei,dar nici Khushi nu pune intrebarile corect..nici unul dintre ei nu stie sa rezolve prob din casatoria/afacerea lor.Nici ea nu face bine nici el..e punctul meu de vedere..in fine nu ma complic ca oricum nu inteleg nimic din ce vor sa faca cu povestea asta...azi una maine alta..
Exact..nu mai inteleg nimic..atatea minciuni..de ce nu spune ea de contract parintilor..oricum se va afla..de ce nu spune el de ce o vrea inapoi..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 01 Aug 2012, 9:30 pm

iulianagl a scris:

Nici eu dar probabil ca nu o iubeste mai stii.
E bou!!!
Banii i-au spalat creierul.
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 01 Aug 2012, 9:41 pm

tiberici a scris:[E bou!!!
Banii i-au spalat creierul.
Smile

Buna seara fetelor!V-am pus capturi din ep de ieri
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 9:47 pm

Ce chetros este, nu-mi vine sa cred ca poate face asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 9:48 pm

tiberici a scris:
E bou!!!
Banii i-au spalat creierul.

Nu cred ca banii mai degraba teama de a nu o pierde vrea sa-i demonstreze ca daca nu face cum vrea el o s-o chinuie toata viata. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 9:48 pm

Admin_dea05 a scris: Smile

Buna seara fetelor!V-am pus capturi din ep de ieri

Buna. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 01 Aug 2012, 9:52 pm

iulianagl a scris:

Nu cred ca banii mai degraba teama de a nu o pierde vrea sa-i demonstreze ca daca nu face cum vrea el o s-o chinuie toata viata. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2743637754

Si asta e iubire ......."daca nu face cum vrea el o s-o chinuie toata viata" ofera-i libertatea, fericirea demonstreaza ca o iubesti si ea vine singura, pentru ca il iubeste neconditionat (cum a sarit din pat cand el s-a lovit de usa)
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 9:54 pm

tiberici a scris:

Si asta e iubire ......."daca nu face cum vrea el o s-o chinuie toata viata" ofera-i libertatea, fericirea demonstreaza ca o iubesti si ea vine singura, pentru ca il iubeste neconditionat (cum a sarit din pat cand el s-a lovit de usa)

Nu stiu ce intelege el prin iubire si apoi nu inteleg de ce ii este ei teama sa le spuna parintilor de contract?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 01 Aug 2012, 10:13 pm

iulianagl a scris:

Nu stiu ce intelege el prin iubire si apoi nu inteleg de ce ii este ei teama sa le spuna parintilor de contract?

Cand s-a maritat, daca iti amintesti toti au palmuit-o, ea cazand pe pieptul lui Arnav (si mama si matusa), dar acum.....daca afla de contract..... nu ma gandesc ce se poate intampla.....

la faza asta am plans .....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 10:23 pm

tiberici a scris:

Cand s-a maritat, daca iti amintesti toti au palmuit-o, ea cazand pe pieptul lui Arnav (si mama si matusa), dar acum.....daca afla de contract..... nu ma gandesc ce se poate intampla.....

la faza asta am plans .....

Exact cred ca tot pe ea o s-o omoare din bataie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 01 Aug 2012, 10:26 pm

iulianagl a scris:

Exact cred ca tot pe ea o s-o omoare din bataie.

Ar fi cel mai mare nemernic daca ar lasa sa se intample asta..... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2743637754
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 10:40 pm

iulianagl a scris:

Noapte buna. kiss

am revenit..am terminat ce aveam de facut si fuga pe forum.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 10:44 pm

petronela a scris:
Exact..nu mai inteleg nimic..atatea minciuni..de ce nu spune ea de contract parintilor..oricum se va afla..de ce nu spune el de ce o vrea inapoi..

Da le-au amestecat de nu mai intelegem nimic..de ce sa ascunde ceva ce se termina si sunt multe semne de intrbare si nu intelg de ce Khushi care vrea sa fie departe de el nu ii spune toate lucrurile in fata cand el face pe nevinovatul..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 01 Aug 2012, 10:45 pm

Skumpyk86 a scris:
petronela a scris:
Exact..nu mai inteleg nimic..atatea minciuni..de ce nu spune ea de contract parintilor..oricum se va afla..de ce nu spune el de ce o vrea inapoi..

Da le-au amestecat de nu mai intelegem nimic..de ce sa ascunde ceva ce se termina si sunt multe semne de intrbare si nu intelg de ce Khushi care vrea sa fie departe de el nu ii spune toate lucrurile in fata cand el face pe nevinovatul..
nici eu nu mai inteleg nimic stupid ...zici ca-i soarecele cu pisica Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 10:46 pm

Skumpyk86 a scris:

am revenit..am terminat ce aveam de facut si fuga pe forum.. Smile

Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 10:49 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile

O exista ceva pentru dependenta de acest forum si iss????????
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 01 Aug 2012, 10:50 pm

Skumpyk86 a scris:

Da le-au amestecat de nu mai intelegem nimic..de ce sa ascunde ceva ce se termina si sunt multe semne de intrbare si nu intelg de ce Khushi care vrea sa fie departe de el nu ii spune toate lucrurile in fata cand el face pe nevinovatul..
Eu sper sa fie ceva bun in toata nebunia asta cu ..ba te iubesc, ba nu te iubesc..ba esti sotia mea, ba nu esti sotul meu..eu nici nu mai stiu ce sunt..nici soti, nici amanti, nici iubiti,nici prieteni...parca vad un film cap/spada... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 10:52 pm

Admin_dea05 a scris:nici eu nu mai inteleg nimic stupid ...zici ca-i soarecele cu pisica Smile

Personajul Anjali l-au stricat..Arnav la fel...Khushi la fel ca suporta iar Khushi era o luptatoare si facea mereu ce gandeste acum se sacrifica pentru alti etc..
Le-au amestecat de ma doare capul si nu mai inteleg nimic...o zi asa alta asa.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 01 Aug 2012, 10:53 pm

Skumpyk86 a scris:

O exista ceva pentru dependenta de acest forum si iss????????


15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 67332
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 10:57 pm

tiberici a scris:


15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 67332

Smile e grav
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 11:01 pm

petronela a scris:
Eu sper sa fie ceva bun in toata nebunia asta cu ..ba te iubesc, ba nu te iubesc..ba esti sotia mea, ba nu esti sotul meu..eu nici nu mai stiu ce sunt..nici soti, nici amanti, nici iubiti,nici prieteni...parca vad un film cap/spada... stupid

Smile Asa si eu sper ca va duce spre ceva bun ..intr-un fel ma bucuram cand vedeam joaca lor ca stiam ca Arnav o vroia cu el etc..dar nu imi place ca el a implicat fam..cea ce nu trebuia cred eu.Cum el nu suporta asta despre fam lui nici Khushi nu ar putea suporta..dar stie punctul ei slab...asta imi readuce aminte de ep 2 cand a zis de sora ei Payal si ea i-a reprosat ca daca cineva ar zice asa ceva despre fam lui ce ar zice etc?...
Recunosc ca ce imi place ca o vrea cu el acasa si dupa contract dar proasta modalitatea din ep de azi?..poate se va schimba si el acasa ceva mai "dulce"...offf vise...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 01 Aug 2012, 11:05 pm

- Ce spui tu, " poate se va schimba si el acasa ceva mai "dulce"...offf vise.." dar ai uitat de smiorcaita... ce face cu ea, daca e dragut cu K, cu ea cum ramane?... " Arnav al ei...." 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2743637754

femeie alintata care nu este cu piciorele pe pamant si-a depins toata viata de alti...... o alintatura si o egoista......fratesu sa nu fie fericit cu nevasta.... sa-i dea ea budinca in gura cu lungurita 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2743637754
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 11:10 pm

daca vreti sa votati pe pagina star pluss...

cel mai romantic cuplu..gasti intrebarea in partea stanga a pagini ceva mai jos..


si cine a ajutat-o cel mai mult pe Anjali in momentele dificile...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 01 Aug 2012, 11:10 pm

Skumpyk86 a scris:

Smile Asa si eu sper ca va duce spre ceva bun ..intr-un fel ma bucuram cand vedeam joaca lor ca stiam ca Arnav o vroia cu el etc..dar nu imi place ca el a implicat fam..cea ce nu trebuia cred eu.Cum el nu suporta asta despre fam lui nici Khushi nu ar putea suporta..dar stie punctul ei slab...asta imi readuce aminte de ep 2 cand a zis de sora ei Payal si ea i-a reprosat ca daca cineva ar zice asa ceva despre fam lui ce ar zice etc?...
Recunosc ca ce imi place ca o vrea cu el acasa si dupa contract dar proasta modalitatea din ep de azi?..poate se va schimba si el acasa ceva mai "dulce"...offf vise...
Si daca vine cu el acasa ce se schimba ??? contractul expira..de ce mai raman impreuna ?? daca el nu e in stare sa recunoasca sentimentele lui acum..cand trebuie sa o lamureasca..nu inteleg ce face in astea 10 zile..?? se recasatoresc..asa singuri, iar ei doi fara sa mai stie nimeni, vad ca tot nu spun la nimeni nici unul de contract... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 01 Aug 2012, 11:12 pm

[quote="Skumpyk86"]daca vreti sa votati pe pagina star pluss...

cel mai romantic cuplu. ...69%


tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum