Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
AdrianaMatza
iulianagl
Alexa20
Garo
Andreea_Miha
petronela
11 participanți

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 6:00 pm

ep de azi...


povestit in engleza..


linkurile vor fi updatate complet in cateva minute..

si Teri Meri Love Stories in engleza..


eu ies acum..poate revin mai tarziu... kiss 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 13 Aug 2012, 6:01 pm

petronela a scris:Afla toata lumea si cred ca aici se termina iubirea lor... Smile sigur se despart...mai bine..

Aceeasi parere am si eu deci sa vedem acum care si cum se pretuiesc.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 6:25 pm

I-a spus ca o iubeste pe aceeasi terasa blestemata... Smile
Miha iti amintesti cand ai spus ca ea va pleca cand revine Shyam si nu apuca sa-i spuna ca-l iubeste..cred ca am ajuns in acel punct... si Dadi e cu ascultatul pe la usi cum am spus eu...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 6:51 pm

petronela a scris:I-a spus ca o iubeste pe aceeasi terasa blestemata... Smile
Miha iti amintesti cand ai spus ca ea va pleca cand revine Shyam si nu apuca sa-i spuna ca-l iubeste..cred ca am ajuns in acel punct... si Dadi e cu ascultatul pe la usi cum am spus eu...

Am revenit...l-am vazut si eu ..Ia vazut dadi inseamna ca isi da seama ca cei doi nu a facut ritualuirle de nunta si s-a dus noaptea nunti...si cand vor afla si ceilanti sa vezi atunci.
sa speram petro ca nu va fi asa dar imi e tare teama cum vor evolua lucrurile de aici....Da dadi cu ascultatul urmaritul..
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 JLAaP703pbWw7
naddiya26
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 7:11 pm

Andreea_Miha a scris:

Am revenit...l-am vazut si eu ..Ia vazut dadi inseamna ca isi da seama ca cei doi nu a facut ritualuirle de nunta si s-a dus noaptea nunti...si cand vor afla si ceilanti sa vezi atunci.
sa speram petro ca nu va fi asa dar imi e tare teama cum vor evolua lucrurile de aici....Da dadi cu ascultatul urmaritul..
Ce disperat era Arnav... Smile eu cred ca va face scandal Dadi si are dreptate...nu are de unde sa stie adevarul..dar il va afla, Arnav va fi nevoit sa il spuna ..si de contract care cred ca a expirat..si asta e ..sa vedem daca cei din casa vor accepta ca ei doi sa faca ritualurile, daca nu Khushi va trebui sa plece...
M-a enervat Arnav ..i-a spus ca o iubeste la nervi...dar e bine ca a reusit sa deschida gura si sa strige tare de pe terasa...pacat ca nu a auzit toata lumea... Smile Smile
Nu stiu ce se va intampla ..Shyam sigur revine..deci eu inclin sa cred ca se vor desparti..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 7:24 pm

petronela a scris:
Ce disperat era Arnav... Smile eu cred ca va face scandal Dadi si are dreptate...nu are de unde sa stie adevarul..dar il va afla, Arnav va fi nevoit sa il spuna ..si de contract care cred ca a expirat..si asta e ..sa vedem daca cei din casa vor accepta ca ei doi sa faca ritualurile, daca nu Khushi va trebui sa plece...
M-a enervat Arnav ..i-a spus ca o iubeste la nervi...dar e bine ca a reusit sa deschida gura si sa strige tare de pe terasa...pacat ca nu a auzit toata lumea... Smile Smile
Nu stiu ce se va intampla ..Shyam sigur revine..deci eu inclin sa cred ca se vor desparti..

Da Petro dar eu cred ca Arnav nu putea altfel sa isi exprime sentimentele decat la nervi..
Da dar daca afla ca nu au facut ritualurile acest lucru o va pune pe Khushi intr-o lumina proasta in fata tuturor,ca de la Arnav poate se asteapta sa stea in aceiasi camera cu o fata nefind casatorit cu ea (de exemplu cum vroia cu Lavanya) dar de la Khushi nu se asteapta si ar fi un soc pentru toata fam si familia ei..si daca afla de contract cred ca se vor agrava lucrurile..

Oare sa se desparta si sa plece din casa?.. daca se intampla asta nu mai avem sanse prea curand sa ii vedem impreuna si vor trece prin multe mai ales ea si fam ei...
Dar sa ramana in casa ca sotia lui dar despartiti..impreuna vor suferi..

sunt tare curioasa sa vad ce se va intampla...ma astept la orice...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 7:37 pm

Andreea_Miha a scris:

Da Petro dar eu cred ca Arnav nu putea altfel sa isi exprime sentimentele decat la nervi..
Da dar daca afla ca nu au facut ritualurile acest lucru o va pune pe Khushi intr-o lumina proasta in fata tuturor,ca de la Arnav poate se asteapta sa stea in aceiasi camera cu o fata nefind casatorit cu ea (de exemplu cum vroia cu Lavanya) dar de la Khushi nu se asteapta si ar fi un soc pentru toata fam si familia ei..si daca afla de contract cred ca se vor agrava lucrurile..

Oare sa se desparta si sa plece din casa?.. daca se intampla asta nu mai avem sanse prea curand sa ii vedem impreuna si vor trece prin multe mai ales ea si fam ei...
Dar sa ramana in casa ca sotia lui dar despartiti..impreuna vor suferi..

sunt tare curioasa sa vad ce se va intampla...ma astept la orice...
Eu nu mi-as dori sa ramana in casa despartiti...
daca familiile nu vor accepta sa faca ritualurile ? cred ca va afla si familia ei de acest lucru si de contract...
Daca se despart iar nu e bine pentru nici unul..dar cred ca e solutia cea mai buna acum..el trebuie sa inteleaga ce-si doreste ea..si sa-i dea intr-adevar demnitatea pe care o merita...
si eu sunt curioasa cum vor reusi creativii sa rezolve problema...mai bine zis problemele..ca vad ca s-au adunat destule... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 13 Aug 2012, 7:40 pm

buna feteleee 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 7:40 pm

petronela a scris:
Eu nu mi-as dori sa ramana in casa despartiti...
daca familiile nu vor accepta sa faca ritualurile ? cred ca va afla si familia ei de acest lucru si de contract...
Daca se despart iar nu e bine pentru nici unul..dar cred ca e solutia cea mai buna acum..el trebuie sa inteleaga ce-si doreste ea..si sa-i dea intr-adevar demnitatea pe care o merita...
si eu sunt curioasa cum vor reusi creativii sa rezolve problema...mai bine zis problemele..ca vad ca s-au adunat destule... Smile

eu sunt tare curioasa dac va spune el de contract....da si eu sunt curioasa cum vor face mai departe...de rezolvat???Nu cred ca ei nu rezolva problemele doar fac altele in plus....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 7:44 pm

Andreea_Miha a scris:

eu sunt tare curioasa dac va spune el de contract....da si eu sunt curioasa cum vor face mai departe...de rezolvat???Nu cred ca ei nu rezolva problemele doar fac altele in plus....
Ai dreptate ca fac altele in plus... Smile sincer eu nu am crezut ca Arnav va merge atat de departe si chiar va dori noaptea nuntii... Smile am crezut ca va tine cont macar in ultimul ceas de dorintele ei...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 7:49 pm

petronela a scris:
Ai dreptate ca fac altele in plus... Smile sincer eu nu am crezut ca Arnav va merge atat de departe si chiar va dori noaptea nuntii... Smile am crezut ca va tine cont macar in ultimul ceas de dorintele ei...

Smile daca ar fi realizat care sunt dorintele ei...si-ar fi cerut iertare ca a fortat-o sa se casatoreasca cu el,si pentru tot ce i-a facut...el nu isi vede propriele greseli dar sa vada dorintele ei?
Si fara promo pentru maine...e un chin nu altceva... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 7:59 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile daca ar fi realizat care sunt dorintele ei...si-ar fi cerut iertare ca a fortat-o sa se casatoreasca cu el,si pentru tot ce i-a facut...el nu isi vede propriele greseli dar sa vada dorintele ei?
Si fara promo pentru maine...e un chin nu altceva... Smile
Cine este aceasta Mishti ? vad ca le nimereste sau are surse ? ca articolele sunt praf in ochi ... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 8:07 pm

petronela a scris:
Cine este aceasta Mishti ? vad ca le nimereste sau are surse ? ca articolele sunt praf in ochi ... Smile


Mishti nu stiu ca nu spune..ea a zis ca are surse pe cineva acolo.ea pana acum le-a mai nimerit a mai avut si unele greseli...dar cum a zis ne vom bucura luni marti si poate si miercuri...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 13 Aug 2012, 8:12 pm

Eu ies... kiss 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 8:19 pm

Andreea_Miha a scris:Eu ies... kiss 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 155656
Te pupic ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 13 Aug 2012, 8:41 pm

Ce episod frumos. 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 283516 Vai vai vai ce frumosssss 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 283516 Ce dor imi era de ASR. Si ce mod de ai spune te iubesc. Super super super. ASta imi aduce aminte de Armaan si Riddhima. Asa si-au declarat si ei iubirea 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 8:45 pm

Alexa20 a scris:Ce episod frumos. 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 283516 Vai vai vai ce frumosssss 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 283516 Ce dor imi era de ASR. Si ce mod de ai spune te iubesc. Super super super. ASta imi aduce aminte de Armaan si Riddhima. Asa si-au declarat si ei iubirea 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 283516
Deci la ei asa isi declara iubirea..nu sunt unicat..mi-ai destramat visul... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 13 Aug 2012, 8:49 pm

petronela a scris:
Deci la ei asa isi declara iubirea..nu sunt unicat..mi-ai destramat visul... Smile

Of dar de cand imi bat eu gura si va spun, ca eu nu vred ca o sa existe in ipkknd declaratii siropoase intre personajele principale. Asta ar insemna sa numai existe ASr si nici KKG. Amandoi sunt caposi, deci nu o sa isi faca ei declaratii cu flori, poezii draci laci Smile Smile LA ei este ceva, vrei nu vrei, eu tot te iau.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 8:55 pm

Alexa20 a scris:

Of dar de cand imi bat eu gura si va spun, ca eu nu vred ca o sa existe in ipkknd declaratii siropoase intre personajele principale. Asta ar insemna sa numai existe ASr si nici KKG. Amandoi sunt caposi, deci nu o sa isi faca ei declaratii cu flori, poezii draci laci Smile Smile LA ei este ceva, vrei nu vrei, eu tot te iau.
Am inteles esti a mea vrei nu vrei... Smile dar au fost destul de siroposi..petale de trandafir...coloana sonora ametitoare...deci tot arsenalul seducerii... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 13 Aug 2012, 8:59 pm

petronela a scris:
Am inteles esti a mea vrei nu vrei... Smile dar au fost destul de siroposi..petale de trandafir...coloana sonora ametitoare...deci tot arsenalul seducerii... Smile

M-am referit la declaratii. Smile Smile Atmosfera e cu totul altceva. Degeaba ai o atmosfera romantica, daca nu ii spui un te iubesc dulce. Mai bine sa rupa un scaun, sa ii dea foc, sa invarta fata nitel, si sa ii spuna cat poate el de tare ca o iubeste. Asta da dulcegarie Smile Smile
Oricum ar fi, a fost frumos. Astia doi s-ar razboi in fiecare moment. Ce iubire nebuna Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 13 Aug 2012, 9:10 pm

Buna fetelor!Vai ce episod superb!Ce mi-a placut ca nu a vrut s-o dea jos din brate de fata cu DadiHitler Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 9:26 pm

Alexa20 a scris:

M-am referit la declaratii. Smile Smile Atmosfera e cu totul altceva. Degeaba ai o atmosfera romantica, daca nu ii spui un te iubesc dulce. Mai bine sa rupa un scaun, sa ii dea foc, sa invarta fata nitel, si sa ii spuna cat poate el de tare ca o iubeste. Asta da dulcegarie Smile Smile
Oricum ar fi, a fost frumos. Astia doi s-ar razboi in fiecare moment. Ce iubire nebuna Smile Smile
Cred ca daca nu o invartea putin in jurul focului(parca erau la foc de tabara)vorba ta Smile si nu se enerva ..nu aveam parte de acel ..te iubesc, la naiba ! Smile
Multumesc pentru episoade ! sunt atat de frumoase.. kiss
dar astazi Khushi a fost chiar superba..cum sa nu fie turbat ASR... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 13 Aug 2012, 9:38 pm

petronela a scris:
Cred ca daca nu o invartea putin in jurul focului(parca erau la foc de tabara)vorba ta Smile si nu se enerva ..nu aveam parte de acel ..te iubesc, la naiba ! Smile
Multumesc pentru episoade ! sunt atat de frumoase.. kiss
dar astazi Khushi a fost chiar superba..cum sa nu fie turbat ASR... Smile
Si ce se mai invartea ziceai ca-i la intrecere.... vroia sa dea ocolul cat mai repede pt a trece la pasul urmator Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 13 Aug 2012, 9:46 pm

Admin_dea05 a scris: Si ce se mai invartea ziceai ca-i la intrecere.... vroia sa dea ocolul cat mai repede pt a trece la pasul urmator Smile
Oare care era urmatorul pas dupa invarteala din jurul focului... Smile parca mai aveau ceva dupa ..asa ca nu ajungeau asa de repede la ..pat..acolo unde de fapt voia ASR... Smile
si pacat ca nu a strigat mai tare ca o iubeste sa auda toata lumea...ce zambet frumos a avut ea la final...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 13 Aug 2012, 9:50 pm

petronela a scris:
Oare care era urmatorul pas dupa invarteala din jurul focului... Smile parca mai aveau ceva dupa ..asa ca nu ajungeau asa de repede la ..pat..acolo unde de fapt voia ASR... Smile
si pacat ca nu a strigat mai tare ca o iubeste sa auda toata lumea...ce zambet frumos a avut ea la final...
Acum se duce sa-l impace Smile ...dar tot nu a terminat invarteala in jurul focului sa asistam oare si la repriza a doua?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum