Serialesitelenovelet
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Andreea_Miha
Garo
Admin_dea05
iulianagl
lica54
Alexa20
10 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 12:15 am

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Tumblr_m99wsnwK711rs94m4o5_250 Smile Like wow!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 7:36 am

Buna dimi. 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 1064687750
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 7:42 am

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 25 Aug 2012, 1:12 pm



Saracul Barun Smile Smile App, se pare ca o sa desfaca Khushi Sampania la romantic dinner Smile Smile ASta imi aduce aminte de Geet la restaunrat. Cand a comandat rac, sau langusta ce era ala. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 1:28 pm

iulianagl a scris:

Tinta lui este Anjali pe ea vrea s-o raneasca, ca stie ca tot prin ea poate sa se intoarca in casa.Eu sincer una n-as crede ca o sa-i faca accident lui Arnav ca sa poata intra in casa ca el deja intra in casa nu vezi are mai multa libertate decat Chote. Smile

Buna
Tinta lui e sa distruga pe toti si sa ramana cu totul el!Nu numai prin Anjali se paote intoarce in casa ci si prin Dadi...pentru ca in afara de Arnav nimeni nu ii zice nimic lu dadi...de unde e chestia cu accidentul?..parca citisem ceva pe if..dar mi s-a parut tampenie asta...eu nu cred ce scriu aia nimic!


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Sam 25 Aug 2012, 1:38 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 1:31 pm

Alexa20 a scris:

Saracul Barun Smile Smile App, se pare ca o sa desfaca Khushi Sampania la romantic dinner Smile Smile ASta imi aduce aminte de Geet la restaunrat. Cand a comandat rac, sau langusta ce era ala. Smile Smile

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 10355
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 10374
Smile
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 10082317.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 10082z
ArShi_scorp
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 1:46 pm

Smile Smile Ma mir ca nu i-o rastoarna in cap.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 1:47 pm

Iss Pyaar Ko: Arnav, Khushi's true love vs Anjali's blind love

Ce faina e asta.Iubirea asta oarba o sa duca la distrugerea intregii familii.Poate da Zeita o minune si adevarata iubire a lui Khushi sa invinga orbecaiala la toti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 1:50 pm

iulianagl a scris:Iss Pyaar Ko: Arnav, Khushi's true love vs Anjali's blind love

Ce faina e asta.Iubirea asta oarba o sa duca la distrugerea intregii familii.Poate da Zeita o minune si adevarata iubire a lui Khushi sa invinga orbecaiala la toti.

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 1:51 pm

iulianagl a scris: Smile Smile Ma mir ca nu i-o rastoarna in cap.

as vrea dopul in capul lui Shyam Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 1:52 pm

Andreea_Miha a scris:

as vrea dopul in capul lui Shyam Smile

Eu vreau toata sticla in capul lui nu numai dopul.Hello, hi, 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 155656! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 1:54 pm

Ce ma enerveaza la Madhubala a pus episodul de pe 23 si pe 24 acum nu am cum sa-l traduc si tare as fi vrut sa fac asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 1:54 pm

iulianagl a scris:

Eu vreau toata sticla in capul lui nu numai dopul.Hello, hi, 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 155656! Smile

macar dopul sa sara Smile ...sampania nu sa o strice pe el...sa profite Ak..sa o bea 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 1:56 pm

Andreea_Miha a scris:

macar dopul sa sara Smile ...sampania nu sa o strice pe el...sa profite Ak..sa o bea 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 283516

Dar ma mir ca desface Khushi sampania se vede ca deprins naravuri moderne decand sta cu ASR. Smile Ai vazut ce fel facea cand a auzit de sharap la petrecerea pe care a dat-o Chote pentru Akash si Payal.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 2:06 pm

iulianagl a scris:

Dar ma mir ca desface Khushi sampania se vede ca deprins naravuri moderne decand sta cu ASR. Smile Ai vazut ce fel facea cand a auzit de sharap la petrecerea pe care a dat-o Chote pentru Akash si Payal.

da pai si Arnav invata de la ea si ea de la el.... 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 2:08 pm

Andreea_Miha a scris:

da pai si Arnav invata de la ea si ea de la el.... 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 283516

Au avut ce invata unul de la altul. Smile Ma uita caum la ep.121 postat de Alex numai pot de ras ma crezi am vazut aceste episoade de nu stiu cate ori si inca ma mai fac sa rad.Ce noroc pe capul ei ca nu vorbea unul cu altul ca altfel o manca Chote cu fulgi cu tot.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 2:15 pm

iulianagl a scris:

Au avut ce invata unul de la altul. Smile Ma uita caum la ep.121 postat de Alex numai pot de ras ma crezi am vazut aceste episoade de nu stiu cate ori si inca ma mai fac sa rad.Ce noroc pe capul ei ca nu vorbea unul cu altul ca altfel o manca Chote cu fulgi cu tot.

pai si eu le-am vazut de n ori..le stiu foarte bine,tot serialul,stiri sbs etc....
deasta ti-am si zis atunci cand ziceai tu ca i-a zis de contract lui shyam ca eu nu imi aduc aminte sa fi vazut asa ceva,dar tu si Garo erati convinse ca asa e...m-am gandit ca am luat-o eu razna,si am pierderi de memorie..dar nu era bine...eu tot serialul l-am vazut de n ori,singura scena la care nu am suportat sa ma uit e cand ii vede imbratisati pe Khushi Shyam!
Serialu a avut de toate comedie drama..din pacate putine scene romantcie...dar e bine si asa decat deloc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 2:17 pm

Andreea_Miha a scris:

pai si eu le-am vazut de n ori..le stiu foarte bine,tot serialul,stiri sbs etc....
deasta ti-am si zis atunci cand ziceai tu ca i-a zis de contract lui shyam ca eu nu imi aduc aminte sa fi vazut asa ceva,dar tu si Garo erati convinse ca asa e...m-am gandit ca am luat-o eu razna,si am pierderi de memorie..dar nu era bine...eu tot serialul l-am vazut de n ori,singura scena la care nu am suportat sa ma uit e cand ii vede imbratisati pe Khushi Shyam!
Serialu a avut de toate comedie drama..din pacate putine scene romantcie...dar e bine si asa decat deloc...

Da acolo a fost confuzia mea chestia e ca eu m-ai citesc si alte porcarii si cateodata gps-ul de eroare. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 2:22 pm

iulianagl a scris:

Da acolo a fost confuzia mea chestia e ca eu m-ai citesc si alte porcarii si cateodata gps-ul de eroare. Smile

asa faceam si eu...dar acum sincer nu mai chef,si nici un rost sa mai citesc scenari sau ce le debiteaza minte unora pentru ca NIMIC nu se indeplineste cum zic ei...citesc doar articole (desi NU cred nimic din ele) si ma uit la ep...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 2:49 pm

Let’s see how this first ever date of Arnav and Khushi turn out to be!

Sa speram ca n-o sa fie un dezastru.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 2:58 pm

iulianagl a scris:Let’s see how this first ever date of Arnav and Khushi turn out to be!

Sa speram ca n-o sa fie un dezastru.

sa speram ca nu...dar ma astept la orice Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 3:01 pm

Andreea_Miha a scris:

sa speram ca nu...dar ma astept la orice Smile

Auzi ar fi culmea ca sa se vada unii pe altii hai ca Shyam ii vede dar sa nu-i vada si pe ei Chote ca o sa faca un taraboi de se duce buhul de Orhideea Violeta. Smile Si sigur o sa interzica sa mai intre acolo toata viata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 3:12 pm

iulianagl a scris:

Auzi ar fi culmea ca sa se vada unii pe altii hai ca Shyam ii vede dar sa nu-i vada si pe ei Chote ca o sa faca un taraboi de se duce buhul de Orhideea Violeta. Smile Si sigur o sa interzica sa mai intre acolo toata viata.


Eu as vrea sa ii vada si Arnav dar sincer nu cred..tind sa cred ca o sa mai lungeasca cu situatia asa...Anjali intalnindu-se in secret cu Shyam..mi-ar place atre mult sa ii vada Arnav sa vada ca sora la mintit,dar parca nu imi vine a crede ca va vedea asta prea curand.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 3:20 pm

Andreea_Miha a scris:


Eu as vrea sa ii vada si Arnav dar sincer nu cred..tind sa cred ca o sa mai lungeasca cu situatia asa...Anjali intalnindu-se in secret cu Shyam..mi-ar place atre mult sa ii vada Arnav sa vada ca sora la mintit,dar parca nu imi vine a crede ca va vedea asta prea curand.....

La injunghiat pe la spate.IUDA!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 3:21 pm

Smile Ce nebun e baiatul mei cica mi-a trimis cerere de prietenie pe fb si ma intreaba daca i-am acceptato si tot el pai da mi-ai acceptat-o ca doar esti mama mea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum