Serialesitelenovelet
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
Andreea_Miha
Garo
Admin_dea05
iulianagl
lica54
Alexa20
10 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 3:22 pm

Abia astept sa puna Alex ep. urmator ca este cand crede ca a inghitit Laxmi inelul. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 3:25 pm

iulianagl a scris:Abia astept sa puna Alex ep. urmator ca este cand crede ca a inghitit Laxmi inelul. Smile

da stiu...cand inelul era la Arnav si afla de logodna ..frumoase ep...e si ep maha
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 3:28 pm

Andreea_Miha a scris:

da stiu...cand inelul era la Arnav si afla de logodna ..frumoase ep...

Dar mai intai am impresia ca ele cred ca Nani la inghitit, ce frumoase au fost episoadele stii pana unde pana ii vede el pe ea si Shyam imbratisati ca dupa asta s-a rupt filmul mai sunt secvente frmoase dar mai putine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 3:28 pm


Iata si spider man-ul meu. Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 16 Noi 2012, 9:21 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 3:34 pm

iulianagl a scris:

Dar mai intai am impresia ca ele cred ca Nani la inghitit, ce frumoase au fost episoadele stii pana unde pana ii vede el pe ea si Shyam imbratisati ca dupa asta s-a rupt filmul mai sunt secvente frmoase dar mai putine.



la fel..de acolo nici mie nu mi-a mai placut...mie imi pare rau ca nu i-a gasit lu Khushi altul in afara de cineva din fam lui Arnav...sa vad un Arnav gelos dar nu pe cumant..cu Nk era binisor.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 3:34 pm

iulianagl a scris:
Iata si spider man-ul meu. Smile

super 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 291660
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 3:38 pm

Andreea_Miha a scris:



la fel..de acolo nici mie nu mi-a mai placut...mie imi pare rau ca nu i-a gasit lu Khushi altul in afara de cineva din fam lui Arnav...sa vad un Arnav gelos dar nu pe cumant..cu Nk era binisor.. Smile

Si eu tot de aceeasi parere sunt parca e ciudat cu, cumnatul?What the?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 3:44 pm

iulianagl a scris:

Si eu tot de aceeasi parere sunt parca e ciudat cu, cumnatul?What the?

la fel si eu..chiar daca acum are incredere in ea nu mi-a placut si nu imi place deloc chestia cu cumantul...chiar daca are incredere in ea chestia ca a fost logodita cu Shyam,cumnatul intodeauna va ramane in fam...si cred ca pentru mult timp va crede Anjali ca Khushi i-a luat barbatul..chiar daca va vedea ca Khushi nu a fost de vina,Anjali tot va crede ca daca nu intra Khushi in viata lor ea (Anjali) ar fii fost fericita...

si nu imi place idea in sine...cumnat...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 3:50 pm

Andreea_Miha a scris:

la fel si eu..chiar daca acum are incredere in ea nu mi-a placut si nu imi place deloc chestia cu cumantul...chiar daca are incredere in ea chestia ca a fost logodita cu Shyam,cumnatul intodeauna va ramane in fam...si cred ca pentru mult timp va crede Anjali ca Khushi i-a luat barbatul..chiar daca va vedea ca Khushi nu a fost de vina,Anjali tot va crede ca daca nu intra Khushi in viata lor ea (Anjali) ar fii fost fericita...

si nu imi place idea in sine...cumnat...

Pai si Chote a crezut asta si totusi inca nu sunt sigura ca nu mai crede ca daca fereasca Dumnezeu de iar o cearta intre ei sigur ii aduce aminte de asta iar si iar de aceea nu a fost o inspiratie buna cu "cumnatul".
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 3:56 pm

iulianagl a scris:

Pai si Chote a crezut asta si totusi inca nu sunt sigura ca nu mai crede ca daca fereasca Dumnezeu de iar o cearta intre ei sigur ii aduce aminte de asta iar si iar de aceea nu a fost o inspiratie buna cu "cumnatul".

nu stiu daca crede sau nu crede acum dar de la Arnav ma astept la orice...ca se infurie repede..stiu ca a crezut inainte acum e unsor "ametit" si el ..acum o crede acum nu o mai crede...sincer la fel si eu ametita ba e nunta ba e trecutul ba dadi si trio...de numai inteleg nimic.... Smile
Oricum cel mai greu de a crede in Khushi e pentru Anjali!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 3:57 pm

Andreea_Miha a scris:

nu stiu daca crede sau nu crede acum dar de la Arnav ma astept la orice...ca se infurie repede..stiu ca a crezut inainte acum e unsor "ametit" si el ..acum o crede acum nu o mai crede...sincer la fel si eu ametita ba e nunta ba e trecutul ba dadi si trio...de numai inteleg nimic.... Smile
Oricum cel mai greu de a crede in Khushi e pentru Anjali!

Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 4:01 pm

Multam Alexa de ep!!!!!! kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 25 Aug 2012, 4:05 pm

Andreea_Miha a scris:Multam Alexa de ep!!!!!! kiss

Cu placere ! Abia astept sa traduc si urmatoarele episoade cu NK Smile Smile Alea sunt foarte dragutze. Sau cand ii desumfla Khushi roata lui ASR. Dar nu prea imi vine sa subtitrez partea cand ASR o vede pe Khushi imbratisata de Shyam. Dupa cum ai spus si tu, este singura scena pe care nu o suport. Plus inca cateva, de cand a pelcat Shyam din casa, dar spre norocul meu, am chinuit-o pe Iuliana cu subtitrarea speciala Di .. di... di ... Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 4:11 pm

Alexa20 a scris:

Cu placere ! Abia astept sa traduc si urmatoarele episoade cu NK Smile Smile Alea sunt foarte dragutze. Sau cand ii desumfla Khushi roata lui ASR. Dar nu prea imi vine sa subtitrez partea cand ASR o vede pe Khushi imbratisata de Shyam. Dupa cum ai spus si tu, este singura scena pe care nu o suport. Plus inca cateva, de cand a pelcat Shyam din casa, dar spre norocul meu, am chinuit-o pe Iuliana cu subtitrarea speciala Di .. di... di ... Smile Smile

Ce hotomanca esti las ca te vad eu cand o sa subtitrezi ca eu deja am trecut prin asta atunci si tu o sa le iei de-a fira-n par iar cuvant cu, cuvintel. Smile Si eu o sa fac sac sac. kiss Oricum tu traduci acum cele mai frumoase episoade.Sunt super mi-ar placea sa revina stralucirea asta intre ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 4:16 pm

Alexa20 a scris:

Cu placere ! Abia astept sa traduc si urmatoarele episoade cu NK Smile Smile Alea sunt foarte dragutze. Sau cand ii desumfla Khushi roata lui ASR. Dar nu prea imi vine sa subtitrez partea cand ASR o vede pe Khushi imbratisata de Shyam. Dupa cum ai spus si tu, este singura scena pe care nu o suport. Plus inca cateva, de cand a pelcat Shyam din casa, dar spre norocul meu, am chinuit-o pe Iuliana cu subtitrarea speciala Di .. di... di ... Smile Smile

O da super si alea cand ii desumfla Khushi roata lui ASR,parca e atunci cand el se duce inapoi sa ii ceara iertare lu Payal ca din cauza lui s-a anulat nunta prim ep si Khushi nu vrea sa il lase sa vb cu Payal...si cand vede ce vrea el sa faca de fapt ,Khushi vrea sa vb cu el si numai vrea el,Khushi sa il opreasca desumfla roata Smile

Da sunt frumoase ep acestea...eu mai am cateva cam atunci dupa casatorie cum a tratat-o pe Khushi Arnav...alea le-am vazut de cateva ori sa inteleg ce spune si suficient...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 25 Aug 2012, 4:19 pm

iulianagl a scris:

Ce hotomanca esti las ca te vad eu cand o sa subtitrezi ca eu deja am trecut prin asta atunci si tu o sa le iei de-a fira-n par iar cuvant cu, cuvintel. Smile Si eu o sa fac sac sac. kiss Oricum tu traduci acum cele mai frumoase episoade.Sunt super mi-ar placea sa revina stralucirea asta intre ei.

Corect, tot nu scap. Si da, astea sunt cele mai frumoase episoade. Mai sunt vreo 10 si se afla adevarul despre Shyam, apoi se anuleaza logodna si apare NK. Smile Smile Acolo o sa fie distractia. Sa fiu sincera, nu imi displac episoadele curente. Adica, mi-am dorit mereu sa vad o nunta ca al carte A&K. Si niciodata nu m-am gandit, ca o sa se intample miracolul asta. Nu imi place ca sunt prea multi oameni, cu 2 fete pe langa ei. Cum ar fi Di, Dadi, Shyam (are n fete). Dar cred ca regizorii filmului, se bazeaza pe proverbul "Nothing is true, everything is permitted." Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 4:20 pm

Alexa20 a scris:

Corect, tot nu scap. Si da, astea sunt cele mai frumoase episoade. Mai sunt vreo 10 si se afla adevarul despre Shyam, apoi se anuleaza logodna si apare NK. Smile Smile Acolo o sa fie distractia. Sa fiu sincera, nu imi displac episoadele curente. Adica, mi-am dorit mereu sa vad o nunta ca al carte A&K. Si niciodata nu m-am gandit, ca o sa se intample miracolul asta. Nu imi place ca sunt prea multi oameni, cu 2 fete pe langa ei. Cum ar fi Di, Dadi, Shyam (are n fete). Dar cred ca regizorii filmului, se bazeaza pe proverbul "Nothing is true, everything is permitted." Smile

Exact, de asta zic ca ne trebuie o noutate in serial.Sau daca nu sa treaca mai repede peste toate astea si sa mai vedem si noi un o atingere de picior un pat rupt dar de data asta din alte motive. Smile Nu numai Dadi, Shyma, Di si fata speriata cu ochii iesiti cat cepele a lui Garima.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 4:24 pm

Si ala cu Akash de anul nou. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 4:28 pm

Ce bine arata Chote in episoadele astea de ce nu se tunde un pic, acum? 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 25 Aug 2012, 4:28 pm

iulianagl a scris:

Exact, de asta zic ca ne trebuie o noutate in serial.Sau daca nu sa treaca mai repede peste toate astea si sa mai vedem si noi un o atingere de picior un pat rupt dar de data asta din alte motive. Smile Nu numai Dadi, Shyma, Di si fata speriata cu ochii iesiti cat cepele a lui Garima.

Stiam eu ca am uitat ceva. Garima !!! Smile Smile
Dar nu ai vrea in plus sa o vezi si pe Khushi imbracata intr-o lenjerie intima foarte sexi, asteptandu-l pe Arnav ? Smile Smile Esti culmea acum. Noi abia daca vedem ca o pupa pe gat, si apoi se indreapta el sa o pupe pe gura, si acolo se taie toata imaginea. Acum vrei sa se rupa si patul, din alte motive. Smile Smile O sa iti arate camera decorata, Khushi in pat, o pupa pe gat, si iti arata ca se face dimineata. Nu iti ajunge ? Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 25 Aug 2012, 4:29 pm

iulianagl a scris:Si ala cu Akash de anul nou. Smile

O daaaaa, cred ca ala a fost cel mai bun episod, in care a jucat Akash si Payal. Nota 10 pentru episodul ala. Smile Smile Ce picior pusese matusa pe mana lu Akash Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 4:30 pm

Alexa20 a scris:

Stiam eu ca am uitat ceva. Garima !!! Smile Smile
Dar nu ai vrea in plus sa o vezi si pe Khushi imbracata intr-o lenjerie intima foarte sexi, asteptandu-l pe Arnav ? Smile Smile Esti culmea acum. Noi abia daca vedem ca o pupa pe gat, si apoi se indreapta el sa o pupe pe gura, si acolo se taie toata imaginea. Acum vrei sa se rupa si patul, din alte motive. Smile Smile O sa iti arate camera decorata, Khushi in pat, o pupa pe gat, si iti arata ca se face dimineata. Nu iti ajunge ? Smile Smile

Pai n-ar fi rau cred ca si mie mi-ar iesi ochii cat cepele.O sa ne arate cum rasare soarele in Delhi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 4:32 pm

Alexa20 a scris:

O daaaaa, cred ca ala a fost cel mai bun episod, in care a jucat Akash si Payal. Nota 10 pentru episodul ala. Smile Smile Ce picior pusese matusa pe mana lu Akash Smile Smile

Sau cu bata cand sa bata plapuma.Ala mi-a placut si mie foarte mult mereu cand imi amintesc ma pufneste rasul. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 25 Aug 2012, 4:33 pm

Alex sa-mi dai si mie link-ul pt, teri meri love story de saptamana trecuta ca n-am reusit sa le vad si am pierdut legatura.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 25 Aug 2012, 4:44 pm

iulianagl a scris:Alex sa-mi dai si mie link-ul pt, teri meri love story de saptamana trecuta ca n-am reusit sa le vad si am pierdut legatura.

uite aici gasesti toate ep trad de Alexa si Nadwsh
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 17.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum