Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
lica54
Admin_dea05
narcisa
Andreea_Miha
AdrianaMatza
petronela
iulianagl
12 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 5:38 pm

Bună ziua dragelor.
Abia aștept să-l aducă pe Shyam că m-am săturat să se tot strecoare pe la spatele lui Arnav. Cel puțin dacă tot intră în Shantivan ca pe domeniul lui măcar să o știe și Chote să-l poată privi în ochi. Prevăd că vor fi episoade cu scântei. Nebuni scenariștii ăștia dar cred că au ei ceva în cap.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 5:43 pm

narcisa a scris:Bună ziua dragelor.
Abia aștept să-l aducă pe Shyam că m-am săturat să se tot strecoare pe la spatele lui Arnav. Cel puțin dacă tot intră în Shantivan ca pe domeniul lui măcar să o știe și Chote să-l poată privi în ochi. Prevăd că vor fi episoade cu scântei. Nebuni scenariștii ăștia dar cred că au ei ceva în cap.

Buna.Eu nu m-am saturat nu numai de asta dar si de faptul ca-i tot spune lui Di ca daca ra fi fost el acolo langa ea, ca el nu poate fi mereu langa ea, ca ea nu mananca sau bea ca nu e el acolo sa asculte de el iti dai seama sa aud numai astea ca stii cum est, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 5:49 pm

iulianagl a scris:

Buna.Eu nu m-am saturat nu numai de asta dar si de faptul ca-i tot spune lui Di ca daca ra fi fost el acolo langa ea, ca el nu poate fi mereu langa ea, ca ea nu mananca sau bea ca nu e el acolo sa asculte de el iti dai seama sa aud numai astea ca stii cum est, nu?
Cred că te enervează la culme să traduci frazele astea, pe mine mă enervează doar să le citesc. Dar prefer să fie el în casă, măcar să știe că are dușmanul sub ochi, iar Anjali se va potoli când îl va ști cu ea, nu o mai suport smiorcăită, lasă să vadă ce podoabă are lângă ea, se va convinge într-un final pentru că Shyam intrat în casă va avea mai multe ocazii de a-și da în petec. Cel puțin așa sper. Orice numai să nu o mai văd pe ANjali că plânge după Shyam.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 09 Sept 2012, 5:50 pm

iulianagl a scris:

Pai o sa devina sacul de box a lui Chote daca o sa intre inapoi in Raizada.caa lui Chote o sa si se para orice, si atunci nici la birou n-o sa se mai duca ca doar ai vazut ca el mereu isi aminteste cum ia spus Shyam ca Khushi e nebunia lui e viata lui e totul pentru el si e mama Doamne gelos pana in fundul iadului si inapoi.

Sincer, nu as vrea sa fiu in pielea lui Chote, sa fiu nevoit sa mentin 2 femei fericite, in acelasi timp. Pe deoaprte Di, si pe de alta parte Khushi. El incearca sa le apare pe amandoua, dar amandoua sunt incapatanate. Nu o pot invinui nici pe anjali, pentru ca la o adica, felul cum se poarta Shyam cu ea, ii da impresia ca este cel mai iubitor sot din lume. Daca nu iti arata cineva o dovada in fata, nu crezi ca persoana aia alaturi de care tu ai stat 3-4 ani, si care ti-a aratat gesturi de afectiune etc etc, poate face ceva rau. Iar Khushi ar face orice, pentru fericirea altora. Nu ar trebui sa se bage ea in asta, dar ii inteleg intentia. Ea s-a sacrificat intotdeauna pentru Di si familia Raizada. Iar Chote e la mijloc, si bietul de el, nu stie ce sa faca ? Sa o faca fericita pe Di, sora lui si femeia cea mai important din viata lui, dar in acelasi timp sa o raneaasca pe Khushi, cu aducerea inapoi a lui Shyam. Sau sa o protejeze pe Khushi de un animal, care a facut atata rau, dar sa o raneasca pe DI ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 5:57 pm

Alexa20 a scris:

Sincer, nu as vrea sa fiu in pielea lui Chote, sa fiu nevoit sa mentin 2 femei fericite, in acelasi timp. Pe deoaprte Di, si pe de alta parte Khushi. El incearca sa le apare pe amandoua, dar amandoua sunt incapatanate. Nu o pot invinui nici pe anjali, pentru ca la o adica, felul cum se poarta Shyam cu ea, ii da impresia ca este cel mai iubitor sot din lume. Daca nu iti arata cineva o dovada in fata, nu crezi ca persoana aia alaturi de care tu ai stat 3-4 ani, si care ti-a aratat gesturi de afectiune etc etc, poate face ceva rau. Iar Khushi ar face orice, pentru fericirea altora. Nu ar trebui sa se bage ea in asta, dar ii inteleg intentia. Ea s-a sacrificat intotdeauna pentru Di si familia Raizada. Iar Chote e la mijloc, si bietul de el, nu stie ce sa faca ? Sa o faca fericita pe Di, sora lui si femeia cea mai important din viata lui, dar in acelasi timp sa o raneaasca pe Khushi, cu aducerea inapoi a lui Shyam. Sau sa o protejeze pe Khushi de un animal, care a facut atata rau, dar sa o raneasca pe DI ?
Analizând la rece, adică lăsând la o parte caracterul negru a lui Shyam și scârba de Dadi care îmi înfirbântă sângele numai cât îi văd, toți trei au dreptate (Khushi, Arnav și Anjali). Dar răul nu poate fi tăiat uneori decât tot cu rău. De asta aș vrea să vină Shyam ca să se rezolve problema cu Anjali. Și să ne putem concentra pe urmă pe problema cu Garima.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 5:58 pm

narcisa a scris:Cred că te enervează la culme să traduci frazele astea, pe mine mă enervează doar să le citesc. Dar prefer să fie el în casă, măcar să știe că are dușmanul sub ochi, iar Anjali se va potoli când îl va ști cu ea, nu o mai suport smiorcăită, lasă să vadă ce podoabă are lângă ea, se va convinge într-un final pentru că Shyam intrat în casă va avea mai multe ocazii de a-și da în petec. Cel puțin așa sper. Orice numai să nu o mai văd pe ANjali că plânge după Shyam.

Exact si eu prefer acelasi lucru iar eu sperc ca vreodata Di sa-si dea seama singura de ce e in stare Shyam si banuiesc ca asta urmareste creativii si mai e o chestie vreau sa se termine si sarada asta dintre Dadi si Garima ca sincer ma enerveaza si Garima s-o vad ca-si tot mototoleste sariul ala de parca ar fi o scolarita spune bre odata ce e de zis si Dumneezeu cu mila dupa asta Khushi ori sta langa Arnav ori 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 155656.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 6:01 pm

iulianagl a scris:

Exact si eu prefer acelasi lucru iar eu sperc ca vreodata Di sa-si dea seama singura de ce e in stare Shyam si banuiesc ca asta urmareste creativii si mai e o chestie vreau sa se termine si sarada asta dintre Dadi si Garima ca sincer ma enerveaza si Garima s-o vad ca-si tot mototoleste sariul ala de parca ar fi o scolarita spune bre odata ce e de zis si Dumneezeu cu mila dupa asta Khushi ori sta langa Arnav ori 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 155656.
Chestia cu Dadi și Garima cred că se va rezolva relativ repede dar urmările vor plana mai mult timp asupra perechii Chote-Khushi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:02 pm

Alexa20 a scris:

Sincer, nu as vrea sa fiu in pielea lui Chote, sa fiu nevoit sa mentin 2 femei fericite, in acelasi timp. Pe deoaprte Di, si pe de alta parte Khushi. El incearca sa le apare pe amandoua, dar amandoua sunt incapatanate. Nu o pot invinui nici pe anjali, pentru ca la o adica, felul cum se poarta Shyam cu ea, ii da impresia ca este cel mai iubitor sot din lume. Daca nu iti arata cineva o dovada in fata, nu crezi ca persoana aia alaturi de care tu ai stat 3-4 ani, si care ti-a aratat gesturi de afectiune etc etc, poate face ceva rau. Iar Khushi ar face orice, pentru fericirea altora. Nu ar trebui sa se bage ea in asta, dar ii inteleg intentia. Ea s-a sacrificat intotdeauna pentru Di si familia Raizada. Iar Chote e la mijloc, si bietul de el, nu stie ce sa faca ? Sa o faca fericita pe Di, sora lui si femeia cea mai important din viata lui, dar in acelasi timp sa o raneaasca pe Khushi, cu aducerea inapoi a lui Shyam. Sau sa o protejeze pe Khushi de un animal, care a facut atata rau, dar sa o raneasca pe DI ?

Subscriu ce a zis Narcisa, si aici nici eu nu sunt de acord cu ce o sa faca Khushi adica stai inteleg ca o iubesti pe Di dar de ce trebuie sa treci tu peste cuvantul fratelui ei tu inca esti o straina si poate asa vei ramane pentru ei oricat de mult bine i-ai face.Singura de care-mi place si ramane mereu o Doamna este Nani.Ea a inteles cel mai bine situatia lui Arnav.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:05 pm

narcisa a scris:Chestia cu Dadi și Garima cred că se va rezolva relativ repede dar urmările vor plana mai mult timp asupra perechii Chote-Khushi.

Asta asa e dar sa se aleaga odata ori ii laie ori balaie deci stim ca a avut o aventura cu tatal lui Arnav dar si aici simt ca mai este ceva de care inca nu se stie, poate Garima a fost iubita din copilarie a lui tatal lui Arnav dar asa cum se procedeaza la ei s-a insurat cu cine a ales parintii trebuie sa mai fie o hiba ca nu cred eu ca Garima e asa de vinovata precum spune Dadi si ai vazut ca Dadi vrea ca cineva sa suporte consecintele ca femeia cealalta nu conteaza cine e poate sa fie si cineva de pe strada numai sa fie pedepsita.Atunci ce fel de credincioasa este ea?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 6:07 pm

iulianagl a scris:

Subscriu ce a zis Narcisa, si aici nici eu nu sunt de acord cu ce o sa faca Khushi adica stai inteleg ca o iubesti pe Di dar de ce trebuie sa treci tu peste cuvantul fratelui ei tu inca esti o straina si poate asa vei ramane pentru ei oricat de mult bine i-ai face.Singura de care-mi place si ramane mereu o Doamna este Nani.Ea a inteles cel mai bine situatia lui Arnav.
Mi-ar fi plăcut ca Nani să ia atitudine față de Dadi doar sunt de aceeași vârstă, în fața Lavanyiei era un zbir, acum e tare moale. Nici eu nu sunt de acord să intervină Khushi în aducerea lui Shyam, mi-e frică să nu fie interpretată greșit motivația ei. Dar vorba ta, dacă e să nu fie cu Arnav măcar să se întâmple mai repede să știm și noi în ce ape ne scăldăm.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:11 pm

narcisa a scris:
Mi-ar fi plăcut ca Nani să ia atitudine față de Dadi doar sunt de aceeași vârstă, în fața Lavanyiei era un zbir, acum e tare moale. Nici eu nu sunt de acord să intervină Khushi în aducerea lui Shyam, mi-e frică să nu fie interpretată greșit motivația ei. Dar vorba ta, dacă e să nu fie cu Arnav măcar să se întâmple mai repede să știm și noi în ce ape ne scăldăm.

Pai sigur o sa fie interpretata gresit.Iar Nani intr-adevar in episodul de vineri nu a fost de acord cu absolut nimic din ce a spus si vrea Dadi dar singurul care poate s-o dea afara este Arnav sa o trimita la manastirea de unde a venit ca si asa cand le-a fost cel mai greu ia lasat balta.Dar stii ce ma mai gandesc eu ca nu cumva Dadi sa-i fi bagat in cap mamei lui Arnav despre cealalta femeie si de aici sa fie toata neintelegerea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 6:16 pm

iulianagl a scris:

Asta asa e dar sa se aleaga odata ori ii laie ori balaie deci stim ca a avut o aventura cu tatal lui Arnav dar si aici simt ca mai este ceva de care inca nu se stie, poate Garima a fost iubita din copilarie a lui tatal lui Arnav dar asa cum se procedeaza la ei s-a insurat cu cine a ales parintii trebuie sa mai fie o hiba ca nu cred eu ca Garima e asa de vinovata precum spune Dadi si ai vazut ca Dadi vrea ca cineva sa suporte consecintele ca femeia cealalta nu conteaza cine e poate sa fie si cineva de pe strada numai sa fie pedepsita.Atunci ce fel de credincioasa este ea?
Și eu cred la fel cu Garima dar nu mai fac scenarii, îi las pe scenariști să mă uimească pentru că la amețeli din astea sunt buni. Scene cu Chote și Khushi nu știu să inventeze dar abureli dramatice, văd că au sacul plin cu ele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 6:22 pm

iulianagl a scris:

Pai sigur o sa fie interpretata gresit.Iar Nani intr-adevar in episodul de vineri nu a fost de acord cu absolut nimic din ce a spus si vrea Dadi dar singurul care poate s-o dea afara este Arnav sa o trimita la manastirea de unde a venit ca si asa cand le-a fost cel mai greu ia lasat balta.Dar stii ce ma mai gandesc eu ca nu cumva Dadi sa-i fi bagat in cap mamei lui Arnav despre cealalta femeie si de aici sa fie toata neintelegerea.
E și asta o variantă, văd că nu-ți stă mintea deloc, când mai dormi cu atâtea scenarii pe care le faci?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:23 pm

narcisa a scris:
Și eu cred la fel cu Garima dar nu mai fac scenarii, îi las pe scenariști să mă uimească pentru că la amețeli din astea sunt buni. Scene cu Chote și Khushi nu știu să inventeze dar abureli dramatice, văd că au sacul plin cu ele.

Smile Tolba plina.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:23 pm

narcisa a scris: E și asta o variantă, văd că nu-ți stă mintea deloc, când mai dormi cu atâtea scenarii pe care le faci?

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:26 pm

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Abhinav-shukla-post_1347098840
Narcisa you are so cool, man!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 6:32 pm

iulianagl a scris:

Smile
Văd că te distrezi, deci îți place să faci scenarii. Eu am ajuns în faza în care nu mai vreau să știu nimic despre nici un personaj, vreau doar să-i văd pe Khushi și Arnav. Vreau măcar juma de episod cu ei chiar dacă nu fac nimic important. Doar să vadă Arnav că în afară de Anjali mai există și Khushi. M-am săturat de privirea lui înlăcrimată și îngrijorată din pricina lui Anjali.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 6:33 pm

iulianagl a scris:[img]
Narcisa you are so cool, man!!
Nu mai știu nimic de el. Mi-ai adus aminte că mai am de urmărit niște episoade din Geet.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:35 pm

narcisa a scris:Văd că te distrezi, deci îți place să faci scenarii. Eu am ajuns în faza în care nu mai vreau să știu nimic despre nici un personaj, vreau doar să-i văd pe Khushi și Arnav. Vreau măcar juma de episod cu ei chiar dacă nu fac nimic important. Doar să vadă Arnav că în afară de Anjali mai există și Khushi. M-am săturat de privirea lui înlăcrimată și îngrijorată din pricina lui Anjali.

Eu nu ma pot abtine de aceea cred ca ma doare si capul. Smile Pai el plange doar pentru Anjy si tind sa cred ca el inca mai considera ca din cauza lui Khushi s-au intamplat toate astea si daca nu si-ar fi riscat viata pentru el sigur n-ar da nici macar doi bani pe ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:35 pm

narcisa a scris:
Nu mai știu nimic de el. Mi-ai adus aminte că mai am de urmărit niște episoade din Geet.

Am inteles ca joaca in Hitler Didi sau cam asa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 6:39 pm

iulianagl a scris:

Eu nu ma pot abtine de aceea cred ca ma doare si capul. Smile Pai el plange doar pentru Anjy si tind sa cred ca el inca mai considera ca din cauza lui Khushi s-au intamplat toate astea si daca nu si-ar fi riscat viata pentru el sigur n-ar da nici macar doi bani pe ea.
Până și eu m-am cam săturat de relația frate-soră. Știu că sângele apă nu se face dar poate după ce vede și el ce înseamnă să fii căsătorit cupidon ne mai slăbește cu soră-sa.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 6:40 pm

iulianagl a scris:

Am inteles ca joaca in Hitler Didi sau cam asa ceva.
Face figurație câteva ep și în filmul ăsta și pe urmă trece la altceva. Cam neserios Abhi ăsta. Chiar crede că am să alerg după el prin toate filmele?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:41 pm

narcisa a scris: Face figurație câteva ep și în filmul ăsta și pe urmă trece la altceva. Cam neserios Abhi ăsta. Chiar crede că am să alerg după el prin toate filmele?

Vrea sa stie cat de fidela ii esti. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:42 pm

narcisa a scris: Face figurație câteva ep și în filmul ăsta și pe urmă trece la altceva. Cam neserios Abhi ăsta. Chiar crede că am să alerg după el prin toate filmele?

Mai dar nu se mai insoara si el odata sa afle asta?Ca chiar m-am saturat de fiasco asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 6:45 pm

iulianagl a scris:

Vrea sa stie cat de fidela ii esti. Smile
Smile Cred că s-a lămurit deja. Îi sunt la fel de fidelă cum este și el cu serialele.
Mă duc să mă uit la Geet, am ajuns la ep 437, cred că Gurmeet lipsește câteva ep, vreau să văd cum se descurcă Drasshti singură. După ce termin cu Geet mă uit la Madhu, îl mai subtitrează cineva în română?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum