Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
lica54
Admin_dea05
narcisa
Andreea_Miha
AdrianaMatza
petronela
iulianagl
12 participanți

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:47 pm

narcisa a scris: Smile Cred că s-a lămurit deja. Îi sunt la fel de fidelă cum este și el cu serialele.
Mă duc să mă uit la Geet, am ajuns la ep 437, cred că Gurmeet lipsește câteva ep, vreau să văd cum se descurcă Drasshti singură. După ce termin cu Geet mă uit la Madhu, îl mai subtitrează cineva în română?

Da se descurca chiar cu brio.Si da vezi ca e postat ep. de vineri tot Andruska il face.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 6:56 pm

iulianagl a scris:

Da se descurca chiar cu brio.Si da vezi ca e postat ep. de vineri tot Andruska il face.
kiss Am să mă uit dar de când apare Drashti.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 6:58 pm

narcisa a scris: kiss Am să mă uit dar de când apare Drashti.

Iti dai seama ce a fost pe capul meu pana cand a aparut Drashti! stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Dum 09 Sept 2012, 6:59 pm

narcisa a scris: kiss Am să mă uit dar de când apare Drashti.

Din primul ep. Narcisa..... E frumoasa, furioasa, sufera.......abia astept sa o vad si indragostita (am de asteptat nu gluma)..... dar sufera mult, dar e frumoasa si expresiva asa cum o sti...


E NU CHIAR DIN PRIMUL EP. Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 7:01 pm

tiberici a scris:

Din primul ep. Narcisa..... E frumoasa, furioasa, sufera.......abia astept sa o vad si indragostita (am de asteptat nu gluma)..... dar sufera mult, dar e frumoasa si expresiva asa cum o sti...


E NU CHIAR DIN PRIMUL EP. Smile

A avut si zile mai frumoase. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 7:21 pm

tiberici a scris:

Din primul ep. Narcisa..... E frumoasa, furioasa, sufera.......abia astept sa o vad si indragostita (am de asteptat nu gluma)..... dar sufera mult, dar e frumoasa si expresiva asa cum o sti...


E NU CHIAR DIN PRIMUL EP. Smile
Bună Tibi. Am văzut câteva secvențe cu ea și am văzut că e frumoasă. Am să mă uit dar după ce termin cu Geet. Și vreau să văd și Punar că am rămas la ep 57. Dar când voi avea timp.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 09 Sept 2012, 7:22 pm

iulianagl a scris:

Iti dai seama ce a fost pe capul meu pana cand a aparut Drashti! stupid
De la ce ep apare Drashti?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 7:41 pm

narcisa a scris: De la ce ep apare Drashti?


Sincer nu stiu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 7:56 pm

Alex am inteles ca TMLS a fost bun astazi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 09 Sept 2012, 8:22 pm

kiss Buna

Daca vreti sa semnati cateva petiti:

1)Well I have signed a petition requesting for closing all the loop holes and getting up a proper track for our beloved show IPKKND.
We need for than 50000 people signing this. Spread it around facebook, twitter, IF, ur friends, friend's - friends and everyone. Spread this petition link like fire. We need our show back.


http://www.petitionbuzz.com/petitions/saveipkknd



2)Stop the blocking of Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon clips on YouTube

http://twitition.com/b5nox#.UEpscU0spyk.twitter




kiss kiss
pt. imagine completa click view image...
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 406185_342207532530565_7956354_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 09 Sept 2012, 8:34 pm

iulianagl a scris:Alex am inteles ca TMLS a fost bun astazi.

Acum am terminat de vizionat. Sincer a fost mai bun decat cel de ieri.

Este vorba de un regizor(Devdaas) care vede o fata pe strada(Pihu), in plina ploaie, si ii ramane gandul la ea. Dar el nu stie, ca defapt fata respectiva, mai are o sora geamana(Roopali). Sora ei geamana se duce la o auditie pentru un rol la film, iar baiatul crede ca e fata care a vazut-o in ploaie si ii da rolul. Dar Roopali, nu stie sa joace cum trebuie, iar Dev se enerveaza foarte tare. Apoi, fata pleaca de la teatrul unde aveau repetitii. Intre timp pleaca si Dev, si o vede pe Pihu iesind dintr-un magazin, vorbind la telefon si o confunda cu Roopali, se duce la ea si o ia cu forta inapoi la teatru, si ii explica cat de importanta este viata lui, cat de importanta este scena si lumina etc etc. Dupa multe discutii, Pihu pleaca acasa, unde o gaseste pe Roop foarte suparata, pentru ca mai primise o oferta sa joace intr-un film, la bollywood, si vreia neaparat sa se duca, dar nu stia cum sa faca cu teatrul. Si se hotaraste sa o trimita pe Pihu in locul ei.
A doua zi, Pihu se duce in locul ei la repetitii, isi spune dialoggurile bine, si joaca cat mai realistic, insa Dev se enerveaza pe baiatul care se ocupa de lumini si incepe sa tipe la el, iar Pihu s-a speriat si si-a uitat replicile. Iar apoi Dev a dat-o afara, spunandu-i ca nu stie sa spuna nici doua replici bine. Apoi se intalnesc din nou la un templu, unde el o cearta pentru ca trebuia sa fie la repetitii, si ca ea nu isi da interesul etc etc, iar Pihu ii spune ca din cauza furiei lui, ea si-a uitat replicile. Dupa ce se cearta ei, Pihu pleaca acasa, unde o gaseste pe sora ei, dezamagita ca nu a primit-o in film, dar in acelasi timp era fericita, ca mai are un loc rezervat la teatru.
A doua zi, Dev apare la gemene acasa, ii deschide Roop, iar Dev ii spune ca era prin zona si ii era sete Smile Roop se duce sa ii aduca un pahar de apa, dar o refuza. A inceput sa se balbaie, incercand sa ii spuna lui Roop (crezand ca e pihu) ceea ce simte. Iar in momentul cand sa ii spuna adevaratul motiv pentru care a venit, a aparut si Pihu. Iar atunci el si-a dat seama ca a fost inselat, si a inceput sa urle si sa se enerveze ca a fost tradat, nu de Roop, ci de Pihu. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 2743637754 Roop a continuat sa se duca la repetitii, iar toata lumea din jur spuneau ca ei numai au aceasi chimie pe care au avut-o, in ultimele zile.
In ziua cand avea loc spectacolo, Roop s-a speriat ca nu poate face acest rol, si a trimis-o pe Pihu in locul ei. Iar in momentul in care Deva vazuto pe Pihu pe scena, s-a enervat si a iesit de pe scena, a intrat in camera regizorului si a inceput sa arunce cu tot ce era prin jur. Iar apoi mama lui i-a explicat motivul pentru care Pihu e pe scena, ca sa nu ii fie ruinat show-ul. Pentru ca stie cat de important este totul pentru el etc etc. Iar apoi a intrat pe scena, i-a spus replicile, cu subinteles. Si s-a terminat povestea. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 3176764736
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 09 Sept 2012, 8:36 pm

Andreea_Miha a scris: kiss Buna

kiss kiss
pt. imagine completa click view image...
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 406185_342207532530565_7956354_n


Wow ce sweettttttt. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516 Nu stiu cui i-as trimite un pup, bebelusului sau lui Barun ? 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 8:37 pm

Alexa20 a scris:

Acum am terminat de vizionat. Sincer a fost mai bun decat cel de ieri.

Este vorba de un regizor(Devdaas) care vede o fata pe strada(Pihu), in plina ploaie, si ii ramane gandul la ea. Dar el nu stie, ca defapt fata respectiva, mai are o sora geamana(Roopali). Sora ei geamana se duce la o auditie pentru un rol la film, iar baiatul crede ca e fata care a vazut-o in ploaie si ii da rolul. Dar Roopali, nu stie sa joace cum trebuie, iar Dev se enerveaza foarte tare. Apoi, fata pleaca de la teatrul unde aveau repetitii. Intre timp pleaca si Dev, si o vede pe Pihu iesind dintr-un magazin, vorbind la telefon si o confunda cu Roopali, se duce la ea si o ia cu forta inapoi la teatru, si ii explica cat de importanta este viata lui, cat de importanta este scena si lumina etc etc. Dupa multe discutii, Pihu pleaca acasa, unde o gaseste pe Roop foarte suparata, pentru ca mai primise o oferta sa joace intr-un film, la bollywood, si vreia neaparat sa se duca, dar nu stia cum sa faca cu teatrul. Si se hotaraste sa o trimita pe Pihu in locul ei.
A doua zi, Pihu se duce in locul ei la repetitii, isi spune dialoggurile bine, si joaca cat mai realistic, insa Dev se enerveaza pe baiatul care se ocupa de lumini si incepe sa tipe la el, iar Pihu s-a speriat si si-a uitat replicile. Iar apoi Dev a dat-o afara, spunandu-i ca nu stie sa spuna nici doua replici bine. Apoi se intalnesc din nou la un templu, unde el o cearta pentru ca trebuia sa fie la repetitii, si ca ea nu isi da interesul etc etc, iar Pihu ii spune ca din cauza furiei lui, ea si-a uitat replicile. Dupa ce se cearta ei, Pihu pleaca acasa, unde o gaseste pe sora ei, dezamagita ca nu a primit-o in film, dar in acelasi timp era fericita, ca mai are un loc rezervat la teatru.
A doua zi, Dev apare la gemene acasa, ii deschide Roop, iar Dev ii spune ca era prin zona si ii era sete Smile Roop se duce sa ii aduca un pahar de apa, dar o refuza. A inceput sa se balbaie, incercand sa ii spuna lui Roop (crezand ca e pihu) ceea ce simte. Iar in momentul cand sa ii spuna adevaratul motiv pentru care a venit, a aparut si Pihu. Iar atunci el si-a dat seama ca a fost inselat, si a inceput sa urle si sa se enerveze ca a fost tradat, nu de Roop, ci de Pihu. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 2743637754 Roop a continuat sa se duca la repetitii, iar toata lumea din jur spuneau ca ei numai au aceasi chimie pe care au avut-o, in ultimele zile.
In ziua cand avea loc spectacolo, Roop s-a speriat ca nu poate face acest rol, si a trimis-o pe Pihu in locul ei. Iar in momentul in care Deva vazuto pe Pihu pe scena, s-a enervat si a iesit de pe scena, a intrat in camera regizorului si a inceput sa arunce cu tot ce era prin jur. Iar apoi mama lui i-a explicat motivul pentru care Pihu e pe scena, ca sa nu ii fie ruinat show-ul. Pentru ca stie cat de important este totul pentru el etc etc. Iar apoi a intrat pe scena, i-a spus replicile, cu subinteles. Si s-a terminat povestea. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 3176764736

Smile Am vazut ce bine e sa ai o sora geamana.Eu am doi verisori gemeni si chiar era fain si tot odata distractiv daca nu-i cunosti bine nu -ti dai seama care si cum sunt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 09 Sept 2012, 8:37 pm

Alexa20 a scris:


Wow ce sweettttttt. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516 Nu stiu cui i-as trimite un pup, bebelusului sau lui Barun ? 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516

Smile Smile asta ma intreb si eu...uite ce mi-a trimis Vidya ..frumos...

GEET: A journey through pictures
http://www.gorkym.com/09/09/2012/geet-a-journey-through-pictures/
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 8:39 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile Smile asta ma intreb si eu...uite ce mi-a trimis Vidya ..frumos...

GEET: A journey through pictures
http://www.gorkym.com/09/09/2012/geet-a-journey-through-pictures/

Miha Vidya nu cumva este Andrushka?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 8:42 pm


Ia uitati ce face Arnav in secundele 20, pe la fusta lui Khushi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 09 Sept 2012, 8:43 pm

iulianagl a scris:

Miha Vidya nu cumva este Andrushka?

nu.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 8:44 pm

Andreea_Miha a scris:

nu.

Mai darc ine e Vidya si cine e Andruska ca eu le confund mereu doar pe Cryss n-o confund. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 09 Sept 2012, 8:47 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile Smile asta ma intreb si eu...uite ce mi-a trimis Vidya ..frumos...

GEET: A journey through pictures
http://www.gorkym.com/09/09/2012/geet-a-journey-through-pictures/

Ce super e asta sad sad Cred ca mi s-a facut dor de ei. sad sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 09 Sept 2012, 8:50 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile Smile asta ma intreb si eu...uite ce mi-a trimis Vidya ..frumos...

GEET: A journey through pictures
http://www.gorkym.com/09/09/2012/geet-a-journey-through-pictures/
Superba melodia...si imaginile... 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 283516
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 09 Sept 2012, 8:53 pm

iulianagl a scris:

Mai darc ine e Vidya si cine e Andruska ca eu le confund mereu doar pe Cryss n-o confund. Smile

pai ce pot sa iti zic...de Andruska nu cunosc foarte multe ..cu Vidya mereu vb..fie pe port dar mai des pe facebook..ei ii place foarte mult serialul care il trad fetele pe youtube "iubire intunecata" cunoaste foarte bine hindi..vorbeste scrie...acum se uita si ea la Iss...o place pe Sanaya...
Si cu Cryss vb foarte des pe facebook dar si pe mes,email..ea adora KHM,ca si mie imi place tare mult pers principale..si sunt super de treaba fetele ..nu stiu ce sa iti mai zic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 09 Sept 2012, 8:54 pm

Alexa20 a scris:

Ce super e asta sad sad Cred ca mi s-a facut dor de ei. sad sad

Smile Smile eu ma uit din nou la ei...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 8:56 pm

Andreea_Miha a scris:

pai ce pot sa iti zic...de Andruska nu cunosc foarte multe ..cu Vidya mereu vb..fie pe port dar mai des pe facebook..ei ii place foarte mult serialul care il trad fetele pe youtube "iubire intunecata" cunoaste foarte bine hindi..vorbeste scrie...acum se uita si ea la Iss...o place pe Sanaya...
Si cu Cryss vb foarte des pe facebook dar si pe mes,email..ea adora KHM,ca si mie imi place tare mult pers principale..si sunt super de treaba fetele ..nu stiu ce sa iti mai zic...

Cu Cryss si eu mai vorbesc dar numai cand am vreo nelamurire dar cu Vydia nu cred ca am discutat vreodata iar cu Andrushka mai mereu vorbesc si da cele pe care le stiu sunt super.In ciuda faptului ca eu sunt un pic mai batraioara chiar vorbesc cu mine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 09 Sept 2012, 9:01 pm

Miha de ce in KMh 1 am impresia ca nu e voce alui Arohi, parca in al doilea era mult mai ragusita vocea ei adevarata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 09 Sept 2012, 9:07 pm

iulianagl a scris:Miha de ce in KMh 1 am impresia ca nu e voce alui Arohi, parca in al doilea era mult mai ragusita vocea ei adevarata.

Cred ca au mai fost si editari de voce...dar tot ea e,vocea ei...
Nu cred ca tu i-ai uramarit dar pes principale formau un cuplu si anul acesta s-au despartit..dar spun ca au ramas prieteni..
uite la tlms a fost si ea ...
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 318464_204234423041363_858227337_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum