Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
Garo
corinagalit
Alexa20
Admin_dea05
petronela
lica54
anyta
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
14 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 11:53 am

ceva mai veche..de pe 17 aug....
"Re- marriage is happening..I mean it is confirmed..It is not gonna be cancelled by Shyam or Dadi or Past connection..My friend just now informed me..Budget approved by the channel.."

Banuiam asta ca deja au facut o parte din ritualui si nu cred ca ar mai repeta iar ritualurile ca cei din India la filmari sunt foarte stricti cu bugetul... nica:dar orice e posibil la ei....
Acum ma gandesc si sa se casatoreasca si sa "o urasca" dupa parca nu merge ...adica s-ar repeta iar casatoria fortata...ori sa scasatoresc si o sustine ori nu se mai casatoresc mai bine Smile


Rating 12 - 18 sept!
19)Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? 2.3 - 2.3

Crying or Very sad Crying or Very sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de corinagalit Joi 20 Sept 2012, 2:05 pm

SITE CARE A CERUT BANI
ADM ACESTUI SITE A PUS UN MESAJ IN CARE NE-A CERUT AJUTORUL CA DACA NU STRANGE 10 EURO SA VA INCHIDE.NE-A PROMIS CATE 2 FILME INDIENE IN FIECARE ZI CATE 2 EP DIN SANGINI,PUNAR,MADHU ETC.VINA ESTE A NOASTRA CA AM CREZUT IN ASA CEVA.VA SPUN CA TOTUL A FOST O MINCIUNA NU SA TINUT DE CUVANT IN NIMIC.PE MINE PERSONAL MA AVIZAT VIDYA SA NU AM INCREDERE IN SITE ALA PT CA NICI UN TRADUCATOR NU PRIMESTE BANI PT FILME.

corinagalit
membru activ
membru activ

Mesaje : 38
Data de inscriere : 14/06/2012
Varsta : 48
Localizare : roma italia

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de corinagalit Joi 20 Sept 2012, 2:11 pm

ACUMA VA PUN SI MESAJUL PRIN CARE VIDYA MA AVERTIZAT LA CE II TREBUIE BANI ADM SITE ALA. Buna corina, vroiam sa te intreb daca u esti aceea care intra pe www.eserialeon.ucoz.ro. Daca e asa, te informez ca sunt niste mincinosi, ei mi-au distrus site-ul ca sa-i atraga pe toti acolo si sa le ia banii. Nu trebuie platit nimic pentru site ci pentru un joc stupid

corinagalit
membru activ
membru activ

Mesaje : 38
Data de inscriere : 14/06/2012
Varsta : 48
Localizare : roma italia

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 2:15 pm

corinagalit a scris:SITE CARE A CERUT BANI
ADM ACESTUI SITE A PUS UN MESAJ IN CARE NE-A CERUT AJUTORUL CA DACA NU STRANGE 10 EURO SA VA INCHIDE.NE-A PROMIS CATE 2 FILME INDIENE IN FIECARE ZI CATE 2 EP DIN SANGINI,PUNAR,MADHU ETC.VINA ESTE A NOASTRA CA AM CREZUT IN ASA CEVA.VA SPUN CA TOTUL A FOST O MINCIUNA NU SA TINUT DE CUVANT IN NIMIC.PE MINE PERSONAL MA AVIZAT VIDYA SA NU AM INCREDERE IN SITE ALA PT CA NICI UN TRADUCATOR NU PRIMESTE BANI PT FILME.

Ms kiss ..e foarte bine ca ai spus pentru a sti ceilanti,care pot trece printr-o asemenea situatie..sincer nu stiam nici un sait care sa fi cerut bani pt traducerea serialelor indiene.Eu nu am inceredere in asa ceva.. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 2:37 pm

OK acum ai facut lumina, nici eu nu stiu ce e cu acest dar stiu ca intr-un timp imi ceruse daca vreau sa traduc dar nici nu i-am bagat in seama.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de corinagalit Joi 20 Sept 2012, 3:06 pm

am vorbit acuma cu vidya pe site ei in care imi zice ca are iar probleme cu administratorul site ala,dupa care vidya ma intreba daca ia-m dat datele dupa cartea de credit acelui om ,pt ca se lauda la vidya ca mi-a furat o gramada de bani dupa carte.din pacate ia-m dat datele dupa card nu stiam ca va fura bani el imi pare asa de rau ca am avut incredere.chiar acuma o ameninta pe vidya ca ii inchide din nou site.

corinagalit
membru activ
membru activ

Mesaje : 38
Data de inscriere : 14/06/2012
Varsta : 48
Localizare : roma italia

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de corinagalit Joi 20 Sept 2012, 3:11 pm

deci acel om mi-a furat dupa card 300 de euro.in fine nu se imbogateste cu bani asti-a dar ce-l putin stie toata lumea ce om de nimic este si nu mai poate insela pe nimeni.imi cer scuze la alti traducatori daca fara sa vreau am jignit pe cineva, eu m-am referit decat la site ala vazand ce mi-a facut.

corinagalit
membru activ
membru activ

Mesaje : 38
Data de inscriere : 14/06/2012
Varsta : 48
Localizare : roma italia

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 3:13 pm

corinagalit a scris:deci acel om mi-a furat dupa card 300 de euro.in fine nu se imbogateste cu bani asti-a dar ce-l putin stie toata lumea ce om de nimic este si nu mai poate insela pe nimeni.imi cer scuze la alti traducatori daca fara sa vreau am jignit pe cineva, eu m-am referit decat la site ala vazand ce mi-a facut.

Stai linistita Dumnezeu e mare si are grija de toata lumea asa ca tu sa fii sanatoasa si sa ai putere sa faci bani ca el cu cei 300 de euro n-o sa faca nimic ca stii cum e vorba ce de haram de haram se duce.Anuleaza si tu toate cardurile si sanatate la toata lumea inclusiv lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 3:15 pm

iulianagl a scris:

Stai linistita Dumnezeu e mare si are grija de toata lumea asa ca tu sa fii sanatoasa si sa ai putere sa faci bani ca el cu cei 300 de euro n-o sa faca nimic ca stii cum e vorba ce de haram de haram se duce.Anuleaza si tu toate cardurile si sanatate la toata lumea inclusiv lui.

exact!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de corinagalit Joi 20 Sept 2012, 3:36 pm

deja am anulat cardul banca m-a informat de lipsa banilor .stiti ce mi-a spus acuma in chat vidya ca acea persoana a intrebat-o daca vrea datele de la cardul meu ca sa i-a bani si vidya de pe el.oricum este numai vina me-a ca am avut incredere in acel om, eu chiar am crezut ca traducatori de seriale au nevoie de bani de asta am vrut sa ajut.din pacate nu m-a mintit numai pe mine sunt si alte persoane.

corinagalit
membru activ
membru activ

Mesaje : 38
Data de inscriere : 14/06/2012
Varsta : 48
Localizare : roma italia

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 3:44 pm

corinagalit a scris:deja am anulat cardul banca m-a informat de lipsa banilor .stiti ce mi-a spus acuma in chat vidya ca acea persoana a intrebat-o daca vrea datele de la cardul meu ca sa i-a bani si vidya de pe el.oricum este numai vina me-a ca am avut incredere in acel om, eu chiar am crezut ca traducatori de seriale au nevoie de bani de asta am vrut sa ajut.din pacate nu m-a mintit numai pe mine sunt si alte persoane.

Foarte bine ai facut..nu trebuie sa ai incredere in nimeni..cine traduce seriale o face de placere...si nu au nevoie de bani cei care vor cu adevarat sa faca ceva,ci cunostinte engleza eventual si de hindi,si de timp,pentru ca e munca la ele...sa traduci fiecare replica si apoi o iei de la capat sa adaugi minut ,secunda cand a spus replica (fiecare replica) cat a durat (cat trebuie sa stea pe ecran replica) dureaza...iar fetele au poate sot,fam scoala servici prieteni au o viata...si fiecare face cum poate...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 3:45 pm

corinagalit a scris:deja am anulat cardul banca m-a informat de lipsa banilor .stiti ce mi-a spus acuma in chat vidya ca acea persoana a intrebat-o daca vrea datele de la cardul meu ca sa i-a bani si vidya de pe el.oricum este numai vina me-a ca am avut incredere in acel om, eu chiar am crezut ca traducatori de seriale au nevoie de bani de asta am vrut sa ajut.din pacate nu m-a mintit numai pe mine sunt si alte persoane.


Pai de ce sa crezi una ca asta?Si eu traduc dar n-am cerut bani de la nimeni ca slava Domnului n-am nevoie si chiar de as avea tot n-as cere eu o fac ca-mi plac aceste doua seriale si atat si daca am timp cat de cat de ce sa nu o fac.Numai pune si tu "botul" ,scuze ca spun asa, la toti nebunii, mai sfatuieste-te si cu altcineva si apoi arunca-te, acum nu te supara dar sper ca te-ai invatat minte si sa nu mai faci una ca asta ca in lume nu toti sunt buni ca tine ca mine sau ca altii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 3:46 pm

Andreea_Miha a scris:

Foarte bine ai facut..nu trebuie sa ai incredere in nimeni..cine traduce seriale o face de placere...si nu au nevoie de bani cei care vor cu adevarat sa faca ceva,ci cunostinte engleza eventual si de hindi,si de timp,pentru ca e munca la ele...sa traduci fiecare replica si apoi o iei de la capat sa adaugi minut ,secunda cand a spus replica (fiecare replica) cat a durat (cat trebuie sa stea pe ecran replica) dureaza...iar fetele au poate sot,fam scoala servici prieteni au o viata...si fiecare face cum poate...

Corect!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 4:01 pm

Si n-o sa vad serialul ca am sedinta la scoala. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de corinagalit Joi 20 Sept 2012, 4:10 pm

luliana iti multumesc pt incurajari ,stiu ca este vina me-a dar eu chiar am crezut ca are nevoie de bani pt seriale din pacate mai sunt cateva persoane care au fost inselate in modu asta.oricum erea de datoria me-a sa spun ce s-a intamplat ca sa stie toata lumea ,in felul asta nu mai poate insela pe nimeni .

corinagalit
membru activ
membru activ

Mesaje : 38
Data de inscriere : 14/06/2012
Varsta : 48
Localizare : roma italia

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 4:11 pm

corinagalit a scris:luliana iti multumesc pt incurajari ,stiu ca este vina me-a dar eu chiar am crezut ca are nevoie de bani pt seriale din pacate mai sunt cateva persoane care au fost inselate in modu asta.oricum erea de datoria me-a sa spun ce s-a intamplat ca sa stie toata lumea ,in felul asta nu mai poate insela pe nimeni .

Corect si bine ai facut dar alta data fa in asa fel sa nu mai caz in plasa nimanui ca sunt multi nebuni in gradina lui Dumnezeu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 4:24 pm

iulianagl a scris:

Corect si bine ai facut dar alta data fa in asa fel sa nu mai caz in plasa nimanui ca sunt multi nebuni in gradina lui Dumnezeu. kiss
din pacate asa este...

Si corinagalit e bine ca ai spus s astie si alti si sa se inteleaga ca cei care traduc seriale nu cer bani nimanui pt trad.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 4:28 pm

Andreea_Miha a scris:
din pacate asa este...

Si corinagalit e bine ca ai spus s astie si alti si sa se inteleaga ca cei care traduc seriale nu cer bani nimanui pt trad.

Exact!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 4:36 pm

Karan Kundra and I are seeing each other: Madhura Naik20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 118543-4bu86u3u
Miha e aceeasi care am vorbit noi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 4:40 pm

iulianagl a scris:Karan Kundra and I are seeing each other: Madhura Naik
Miha e aceeasi care am vorbit noi?

da... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 20 Sept 2012, 4:42 pm

corinagalit a scris:luliana iti multumesc pt incurajari ,stiu ca este vina me-a dar eu chiar am crezut ca are nevoie de bani pt seriale din pacate mai sunt cateva persoane care au fost inselate in modu asta.oricum erea de datoria me-a sa spun ce s-a intamplat ca sa stie toata lumea ,in felul asta nu mai poate insela pe nimeni .

Buna Corina, e bine ca ne-ai lamurit si pe noi cu aceste noutati, cam proaste dupa parerea mea. Eu nu am stiut la ce te referi initial, si chiar ma intrebam de cine vorbesti. Acum am aflat si noi, ca multi profita de pe urma traducerilor noastre. Din pacate, lumea in care traim are mai multe fete. Si nu stim ce se ascunde in spatele lor. Poate ca ei s-au bucurat la aia 300 de euro, dar Dumnezeu e sus si o sa faca el dreptate. Si sa iti spun ceva, daca te poate fura un prieten de familie (cum i s-a intamplat lu mama), atunci ce pretentii sa mai ai de la alti. Si cum a spus si Iuliana, noi facem asta din placere, nu ca sa fim platite. Daca vreiam sa fim platite, ne duceam la o firma autorizata, si traduceam acolo. Imi pare foarte rau pentru ce ti s-a intamplat, dar capul sus, o sa rasara soarele si pe strada ta, intr-o zi.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 4:45 pm

Andreea_Miha a scris:

da... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ce naiba?E actrita si ea cumva?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 4:47 pm

Alexa20 a scris:

Buna Corina, e bine ca ne-ai lamurit si pe noi cu aceste noutati, cam proaste dupa parerea mea. Eu nu am stiut la ce te referi initial, si chiar ma intrebam de cine vorbesti. Acum am aflat si noi, ca multi profita de pe urma traducerilor noastre. Din pacate, lumea in care traim are mai multe fete. Si nu stim ce se ascunde in spatele lor. Poate ca ei s-au bucurat la aia 300 de euro, dar Dumnezeu e sus si o sa faca el dreptate. Si sa iti spun ceva, daca te poate fura un prieten de familie (cum i s-a intamplat lu mama), atunci ce pretentii sa mai ai de la alti. Si cum a spus si Iuliana, noi facem asta din placere, nu ca sa fim platite. Daca vreiam sa fim platite, ne duceam la o firma autorizata, si traduceam acolo. Imi pare foarte rau pentru ce ti s-a intamplat, dar capul sus, o sa rasara soarele si pe strada ta, intr-o zi.

Alex prietenul ala de familie nu se mai cheama prieten si nici macr dusman, pentru mine un asemenea om este zero barat in fata mea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 4:50 pm

Sper ca, Iss din seara asta sa am cea mai frumoasa surpriza, ca nu-l pot vedea la 5,30 pm. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 4:53 pm

iulianagl a scris:

Ce naiba?E actrita si ea cumva?

da actrita model...a jucat si in dmg..deci a confirmat ca are o relatie cu Karan Crying or Very sad
Doamne cu asta s-a incurcat ..ca sunt multe articole pe net in care spune ca i-a luat sotul la una..bine ea a nega dar se pare ca a fost adevarat....

http://dailybolly.com/whats-brewing-between-karan-kundra-and-madhura-naik/3047/

http://www.tellychakkar.com/news/ali-threatens-get-even-madhura

http://www.india-forums.com/tellybuzz/wassup/2761-ali-merchant-and-madhura-naik-in-a-tiff.htm

uite sotul lu Sara ce a declarat despre Madhura:

""I feel Madhura is too small to be even discussed. All these years, she tried to woo me, in vain. She is hungry for publicity and this too is nothing more than a publicity stunt. Initially, I was shocked to read her statements but later realised she is not worth commenting about. It was me who got her the small time role in Amber Dhara. People know who Ali is and so such petty issues don't bother me."



http://www.tellychakkar.com/gossip/curious-case-karan-kundramadhura-loves-karankaran-still-has-feelings-kritikaresult-one
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 918686 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 918686 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 918686


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Joi 20 Sept 2012, 4:59 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 9 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum