Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
Garo
corinagalit
Alexa20
Admin_dea05
petronela
lica54
anyta
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
14 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 20 Sept 2012, 4:54 pm

iulianagl a scris:

Alex prietenul ala de familie nu se mai cheama prieten si nici macr dusman, pentru mine un asemenea om este zero barat in fata mea.

Mda, asta il consideram si noi acum. A luat bani, si s-a mutat si din bucuresti. Inteligent om. In fine, cum ai spus si tu este un 0 barat.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 4:59 pm

Andreea_Miha a scris:

da actrita model...a jucat si in dmg..deci a confirmat ca are o relatie cu Karan Crying or Very sad
Doamne cu asta s-a incurcat ..ca sunt multe articole pe net in care spune ca i-a luat sotul la una..bine ea a nega dar se pare ca a fost adevarat....

http://dailybolly.com/whats-brewing-between-karan-kundra-and-madhura-naik/3047/

http://www.tellychakkar.com/news/ali-threatens-get-even-madhura

http://www.india-forums.com/tellybuzz/wassup/2761-ali-merchant-and-madhura-naik-in-a-tiff.htm

uite sotul lu Sara ce a declarat despre Madhura:

""I feel Madhura is too small to be even discussed. All these years, she tried to woo me, in vain. She is hungry for publicity and this too is nothing more than a publicity stunt. Initially, I was shocked to read her statements but later realised she is not worth commenting about. It was me who got her the small time role in Amber Dhara. People know who Ali is and so such petty issues don't bother me."

Ce ti-am spus eu ca n-o sa faca purici multi lana KK acum m-a convins si mai mult.O sa vezi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 5:00 pm

Alexa20 a scris:

Mda, asta il consideram si noi acum. A luat bani, si s-a mutat si din bucuresti. Inteligent om. In fine, cum ai spus si tu este un 0 barat.


Nu-i nimic Domnul e sus si le randuieste cum trebuie noi sa fim sanatosi. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de corinagalit Joi 20 Sept 2012, 5:04 pm

ALEXA multumesc frumos,imi pare rau de mama ta din pacate exista multa lume care inseala in felul asta.eu ma bucur ca ce-l putin acel om nu ma-i poate sa faca rau la nimeni acuma toti stiu adevarul si vor sta atenti.imi pare tare rau de vidya ea are cele mai multe probleme cu acea persoana o ameninta mereu ca ii inchide site din nou.deja i l-a inchis de 3ori.

corinagalit
membru activ
membru activ

Mesaje : 38
Data de inscriere : 14/06/2012
Varsta : 48
Localizare : roma italia

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 5:07 pm

iulianagl a scris:

Ce ti-am spus eu ca n-o sa faca purici multi lana KK acum m-a convins si mai mult.O sa vezi.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732
si tot un articol de azi ..tare
http://www.tellychakkar.com/gossip/curious-case-karan-kundramadhura-loves-karankaran-still-has-feelings-kritikaresult-one

ms pt celalant ca nu il vazusem kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 5:09 pm

Andreea_Miha a scris:

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732
si tot un articol de azi ..tare
http://www.tellychakkar.com/gossip/curious-case-karan-kundramadhura-loves-karankaran-still-has-feelings-kritikaresult-one

ms pt celalant ca nu il vazusem kiss

Nici o problema. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 5:12 pm

Andreea_Miha a scris:

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 244732
si tot un articol de azi ..tare
http://www.tellychakkar.com/gossip/curious-case-karan-kundramadhura-loves-karankaran-still-has-feelings-kritikaresult-one

ms pt celalant ca nu il vazusem kiss

Eu cred ca KK nu stie ce vrea o vrea si pe Kritika dar probabil ca o vrea si pe asta deci...?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 5:20 pm

iulianagl a scris:

Eu cred ca KK nu stie ce vrea o vrea si pe Kritika dar probabil ca o vrea si pe asta deci...?

nici eu nu cred ca stie ce vrea..mie mi-a placut si imi place de ea de Kritika...fata simpla nu in scandaluri etc..imediat cum a bagat-o intr-un articol cu chestia cu Kw imediat a negat si a spus sa nu o bage din astea...

plus ca cand a fost ep cu Karan TMLs pe pag ei a postat mesaj si mi-a placut ca desi nu mai sunt impreuna a punctat faptul ca s-a uitat la TMLs...frumos...
"BTW I also watched todays epi of Teri meri love story.. It was great to see Karan back in d romantic avatar! I'm sure it was a treat fr all his fans.. Cheers :)"
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 5:24 pm

Andreea_Miha a scris:

nici eu nu cred ca stie ce vrea..mie mi-a placut si imi place de ea de Kritika...fata simpla nu in scandaluri etc..imediat cum a bagat-o intr-un articol cu chestia cu Kw imediat a negat si a spus sa nu o bage din astea...

plus ca cand a fost ep cu Karan TMLs pe pag ei a postat mesaj si mi-a placut ca desi nu mai sunt impreuna a punctat faptul ca s-a uitat la TMLs...frumos...
"BTW I also watched todays epi of Teri meri love story.. It was great to see Karan back in d romantic avatar! I'm sure it was a treat fr all his fans.. Cheers :)"

Exact si mie imi place de ea si asa trebuie sa fie o actrita adevarata daca realizeaza ceva realizeaza pe umerii ei nu umbland prin "umerii altora" si aste este de apreciat cel mai mult.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 5:26 pm

Fetel vizionare placuta ne auzim mai tarziu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 5:31 pm

iulianagl a scris:

Exact si mie imi place de ea si asa trebuie sa fie o actrita adevarata daca realizeaza ceva realizeaza pe umerii ei nu umbland prin "umerii altora" si aste este de apreciat cel mai mult.

exact..si imi place la ea si e la fel ca Sanaya asa "vioaie"..si eu cred ca ma uit mai tarziu (depinde de pov)..acum ies ca am un pic de treaba...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 20 Sept 2012, 6:37 pm

Ce misto a fost episodul asta. E bine ca ne distram si noi cu dansurile lor. Dar nu imi vine sa cred, ASR a dansat. Si ce danssssssssssss Smile Foarte frumos episodul. Iar acum Khushi l-a trimis si la petrecerea burlacilor, dar ea nu stiu ce inseamna cu adevarat asta Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 6:43 pm

Alexa20 a scris:Ce misto a fost episodul asta. E bine ca ne distram si noi cu dansurile lor. Dar nu imi vine sa cred, ASR a dansat. Si ce danssssssssssss Smile Foarte frumos episodul. Iar acum Khushi l-a trimis si la petrecerea burlacilor, dar ea nu stiu ce inseamna cu adevarat asta Smile

Smile Smile acum m-am uit si eu ..dansul lui Arnav "Salman Khan" Smile ..dansul si cu petrecerea..mie mi-a placut ep..

Apropo situatia de acum cu Shyam imi aduce aminte de cand cauta scorpionul Smile

kiss 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 155656


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Joi 20 Sept 2012, 6:45 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 20 Sept 2012, 6:44 pm

Alexa20 a scris:Ce misto a fost episodul asta. E bine ca ne distram si noi cu dansurile lor. Dar nu imi vine sa cred, ASR a dansat. Si ce danssssssssssss Smile Foarte frumos episodul. Iar acum Khushi l-a trimis si la petrecerea burlacilor, dar ea nu stiu ce inseamna cu adevarat asta Smile

Sau organizeaza/coace ea o surpriza..........canta si danseaza.......prea era relaxata pe chestia asta.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 20 Sept 2012, 6:51 pm

tiberici a scris:

Sau organizeaza/coace ea o surpriza..........canta si danseaza.......prea era relaxata pe chestia asta.....

posibil dar cred ca nu stie ca si cand vb cu Payal pare sa nu stie ma refer la promo de maine ..dar nu stiu e posibil sa aibe ceva in minte..oricum am ras cu ep de azi... Smile
Gata ies ...ca nu ma pot abtine sa nu ma uit pe forum al ep si am treaba Smile

kiss 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 20 Sept 2012, 7:33 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile Smile acum m-am uit si eu ..dansul lui Arnav "Salman Khan" Smile ..dansul si cu petrecerea..mie mi-a placut ep..

Apropo situatia de acum cu Shyam imi aduce aminte de cand cauta scorpionul Smile

kiss 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 155656

Exact, bine spus. Si pe mine tot la faza cu scorpionul ma ducea. Dar ca deobicei, nimeni nu are nimic cu el. Dadi si-a dat seama ca poza era a lui, si nu a spus nimic. Doamne cat noroc trebuie sa aibe scorpia asta de Shyam. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 20 Sept 2012, 7:38 pm

Totusi, Dadi joaca bine asul din maneca. Fix in ziua nuntii, ii spune adevarul lui Arnav. Ea fiind ferm convinsa, ca o sa o paraseasca pe Khushi la altar, cand o sa afle minunata ei veste. Nu stim inca ce va fi la nunta, daca o sa aibe loc sau nu. Daca o sa aibe loc, o sa fie o nunta trista, iar apoi ASR o sa se distanteze de Khushi, ca la inceput, cand a aflat de Shyam. Iar dupa nunta, Dadi o sa ii faca viata un calvar lui Khushi si eventual lui Payal. Dar daca nunta nu o sa aibe loc, o sa fiu cam dezamagita. Pentru ca ASR a facut toate ritualurile de nunta, toate traditiile etc etc, doar pentru Khushi. Si sa o paraseasca la altar, sincer chiar m-ar enerva pe mine.

Vom vedea noi saptamana viitoare ce va fi. Saptamana asta a fost miere, saptamana viitoare o sa fie lamaie
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 8:34 pm

Buna dragelor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 8:39 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 8:45 pm

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Tumblr_manqzgPuoH1rvb8foo1_500
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 8:48 pm

Chiar asa de rau a fost dansul lui Arnav?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 9:34 pm

Stai asa ca dansul lor cred ca e o inchipuire de a lor, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 9:35 pm

Yes, yes asa a fost.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 9:49 pm

dansul lui Chote a fost super a fost chiar mai bun decat a lui Salman.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 20 Sept 2012, 9:52 pm

Sigur nu stie khushi ce inseamna petrecerea burlacilor.O sa aibe un soc sigur. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 10 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum