Serialesitelenovelet
51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
Mirela Maria
Nicky
gix
dubaisport
michiper68
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
12 participanți

Pagina 11 din 42 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Urmatorul

In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 8:29 pm

michiper68 a scris:

a fost jegoasa. i-a zis..credeai ca te iubesc? am stat cu tine de nevoie. mi-am sacrificat dragostea...bietul rahmi. asha vezi cum e omul. a fost daramat dar el doar a rasturnat cateva ghivece cu flori si i-a aruncat hainele pe geam. altul ar fi maturat cu ea pe jos.
altul o facea una cu lacul ,pana si geamgii s-au speriat de ea
lui rahmi nu-i venea sa creada ce aude din gura ei
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 8:30 pm

michiper68 a scris:

el plutea de fericire. pana atunci o tot intrerupsese si brusc a tacut si ea ...nu a respirat pana nu i le-a zis pe toate, si telefoanele cu iubita, si masa, si cum i-a facut kristinik ochi dulci la petrecere, si hotelul, si el tacea satisfacut si in final i-a zis ...esti geloasa?
abia atunci arealizat si el ca ea e geloasa,nu se gandise pana atunci la varianta asta, dar Kerim avea dreptate ref la mustafa ,iar Gulli se va convinge in epis urmator cand se trezeste cu el la usa
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 8:33 pm

dubaisport a scris:
abia atunci arealizat si el ca ea e geloasa,nu se gandise pana atunci la varianta asta, dar Kerim avea dreptate ref la mustafa ,iar Gulli se va convinge in epis urmator cand se trezeste cu el la usa

ea tot incerca sa il convinga ca a mai fost la ei acasa si doar au vorbit, ea i-a zis ce a avut de spus si apoi ca s-au intalnit in sat si nu a putut sa-l omoare pe kerim, ca mustafa nu face si nu drege, dar uita ca acasa cand a venit si a legat esarfa de pom a fugit ca a aparut kerim, era si rahmi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 8:34 pm

michiper68 a scris:

ea tot incerca sa il convinga ca a mai fost la ei acasa si doar au vorbit, ea i-a zis ce a avut de spus si apoi ca s-au intalnit in sat si nu a putut sa-l omoare pe kerim, ca mustafa nu face si nu drege, dar uita ca acasa cand a venit si a legat esarfa de pom a fugit ca a aparut kerim, era si rahmi.
pai ea a uitat si ca mustafa mai avea putin si o viola la el in casa...dar asta nu se pune ca ea-l stie cum e de fapt
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 8:38 pm

dubaisport a scris:
pai ea a uitat si ca mustafa mai avea putin si o viola la el in casa...dar asta nu se pune ca ea-l stie cum e de fapt

daaa. in casa era agitat ca era luna plina si gol de aer in capul lui.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 8:40 pm

michiper68 a scris:

daaa. in casa era agitat ca era luna plina si gol de aer in capul lui.
Smile Smile Smile
a vomat gulli ,cred ca nu-i placea gustul salivii lui mustafa ,nu mai era sarata ca marea,ca atunci cand era doar un biet pescar Smile Smile ;are ea ce are cu gustul sarat ,si cand a avut Kerim flashuri tot pe malul marii s-a intimplat Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 8:41 pm

dubaisport a scris:
altul o facea una cu lacul ,pana si geamgii s-au speriat de ea
lui rahmi nu-i venea sa creada ce aude din gura ei

daaa. si tot cu gura mare sa-l scoata pe rahmi vinovat. oricum sunt atatea inadvertente in serial. de la un minut la altul. cand le povestea rahmi a zis de doua ori ca a sunat la gradinita si a zis educatoarei sa nu lase pe nimeni sa-l ia pe murat, decat pe elca ea raspunde. si dupa un minut se ridica kerim si se duce dupa murat. daca era asha strictete trebuia sa-l arate cum se duce el dupa copil, ce mukka nu putea aranja cu altcineva sa-i ia copilul?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 8:43 pm

dubaisport a scris:
Smile Smile Smile
a vomat gulli ,cred ca nu-i placea gustul salivii lui mustafa ,nu mai era sarata ca marea,ca atunci cand era doar un biet pescar Smile Smile ;are ea ce are cu gustul sarat ,si cand a avut Kerim flashuri tot pe malul marii s-a intimplat Smile

mi-a placut la en-gros. si-a luat patrunjel, rosii si salata creatza. si cu o seara inainte abla i-a zis bine ca nu pregatim si cina ca nu faceam fatza. deci e rstaurant pt pranz si pachete si cam atat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 8:44 pm

michiper68 a scris:

daaa. si tot cu gura mare sa-l scoata pe rahmi vinovat. oricum sunt atatea inadvertente in serial. de la un minut la altul. cand le povestea rahmi a zis de doua ori ca a sunat la gradinita si a zis educatoarei sa nu lase pe nimeni sa-l ia pe murat, decat pe elca ea raspunde. si dupa un minut se ridica kerim si se duce dupa murat. daca era asha strictete trebuia sa-l arate cum se duce el dupa copil, ce mukka nu putea aranja cu altcineva sa-i ia copilul?
am observat si eu asta ...genialele au incurcat borcanele Smile
azi am ratat faza cand afla ilgazii ca ablu a fost alcoolic;dar ai vazut ce detectiv bun e avocatul ,l-a urmarit pe mustafa de acasa pana la banca fara sa-si dea seama asta Smile Smile colombo nr2
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 8:45 pm

michiper68 a scris:

mi-a placut la en-gros. si-a luat patrunjel, rosii si salata creatza. si cu o seara inainte abla i-a zis bine ca nu pregatim si cina ca nu faceam fatza. deci e rstaurant pt pranz si pachete si cam atat.
la pachete au fost constanti ,dar au fost secvente cand inchideau rest seara..atunci clientii nu mancau ? beau doar airan si ceai ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 8:48 pm

dubaisport a scris:
am observat si eu asta ...genialele au incurcat borcanele Smile
azi am ratat faza cand afla ilgazii ca ablu a fost alcoolic;dar ai vazut ce detectiv bun e avocatul ,l-a urmarit pe mustafa de acasa pana la banca fara sa-si dea seama asta Smile Smile colombo nr2

yasaranii afla. resat ii spune lui munir. despre ablu. ca un timp nu a avut procese ca a avut grija de sotie, ca afost alcoolic, ca ia numai procese grele si le castiga, ca dupa pauza avea nevoie de un proces greu pe care sa-l castige si e avocat bun. dar l-a incoltit pe mustafa , i-a spus de conturile umflate si de masina , cam multe ptr un biet pescar. are cateva metode, si la vural s-a dus cu pozele alea cu victime ale violului , cu sinucideri si l-a terminat. munir e coleric si-si pierde judecata, ablu e calm dar le da la moalele capului.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 8:50 pm

Buna !!!

I-a spus Kerim Gulliei ca este GELOASA ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 8:53 pm

victorelalove a scris:Buna !!!

I-a spus Kerim Gulliei ca este GELOASA ? Smile

daaa.veneau de la en-gros si erau in masina. si el a inceput. si-a cerut scuze ca a suparat-o dar el e gelos,si cand aude de mustafa ia foc. si giulia repede ca nu ar trebui ca pe mustafa il stie din copilarie, de la scoala, de la nu stiu ce si el o intrerupea si zicea ca nu e asha si brusc o apuca pe giulik de kristinik si tace kerim si zambaceste. o feerie a fost sa-l vad cum s-a luminat odata tot ca ea e geloasa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 8:54 pm

michiper68 a scris:

daaa.veneau de la en-gros si erau in masina. si el a inceput. si-a cerut scuze ca a suparat-o dar el e gelos,si cand aude de mustafa ia foc. si giulia repede ca nu ar trebui ca pe mustafa il stie din copilarie, de la scoala, de la nu stiu ce si el o intrerupea si zicea ca nu e asha si brusc o apuca pe giulik de kristinik si tace kerim si zambaceste. o feerie a fost sa-l vad cum s-a luminat odata tot ca ea e geloasa.

Gata . Stiu faza . Tare . Si mie imi place .
El este cu ozulderim in sus ...ozulderim in jos . Si ieri la restorant ... tipa , tipa ... si apoi un ozulderim marca Kerim . Un scump . 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 8:54 pm

michiper68 a scris:

yasaranii afla. resat ii spune lui munir. despre ablu. ca un timp nu a avut procese ca a avut grija de sotie, ca afost alcoolic, ca ia numai procese grele si le castiga, ca dupa pauza avea nevoie de un proces greu pe care sa-l castige si e avocat bun. dar l-a incoltit pe mustafa , i-a spus de conturile umflate si de masina , cam multe ptr un biet pescar. are cateva metode, si la vural s-a dus cu pozele alea cu victime ale violului , cu sinucideri si l-a terminat. munir e coleric si-si pierde judecata, ablu e calm dar le da la moalele capului.
mi-a placut de Ablu la spital la Vural ,ce subtil i-a aratat pozele cu victimele violului,l-a innebunit pe bietul baiat,ce avea el cosmaruri cu gulli ,dar acum le mai viseaza si pe bietele fete
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 8:56 pm

victorelalove a scris:

Gata . Stiu faza . Tare . Si mie imi place .
El este cu ozulderim in sus ...ozulderim in jos . Si ieri la restorant ... tipa , tipa ... si apoi un ozulderim marca Kerim . Un scump . 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 283516

azi i-a pansat degetelul. ca s-a taiat cu castravetele in mana. face ce face , si 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 2743637754 si suparat cand e si tot pe langa ea se da. mai un scuza-ma, mai un tzipat, mai o cearta dar sa stea acolo in sufletul ei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 8:56 pm

dubaisport a scris:
mi-a placut de Ablu la spital la Vural ,ce subtil i-a aratat pozele cu victimele violului,l-a innebunit pe bietul baiat,ce avea el cosmaruri cu gulli ,dar acum le mai viseaza si pe bietele fete
Daaa . Visul ala cu Gullia carbunoaza la ochi ...
Dar Vural aceeasi leguma . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 8:57 pm

dubaisport a scris:
mi-a placut de Ablu la spital la Vural ,ce subtil i-a aratat pozele cu victimele violului,l-a innebunit pe bietul baiat,ce avea el cosmaruri cu gulli ,dar acum le mai viseaza si pe bietele fete

i-a cazut mapa cu zeci de poze. le-a scos ca se documenta. facea un documentar despre viol ca e subiect interesant. vural a intzepenit.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 8:57 pm

michiper68 a scris:

azi i-a pansat degetelul. ca s-a taiat cu castravetele in mana. face ce face , si 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 2743637754 si suparat cand e si tot pe langa ea se da. mai un scuza-ma, mai un tzipat, mai o cearta dar sa stea acolo in sufletul ei.
Da . Asa a facut mereu . Niciodata nu s-a dat batut . Decat cand s-a dus la baba sa-l ajute cu ce l-o fi ajutat ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 8:58 pm

michiper68 a scris:

azi i-a pansat degetelul. ca s-a taiat cu castravetele in mana. face ce face , si 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 2743637754 si suparat cand e si tot pe langa ea se da. mai un scuza-ma, mai un tzipat, mai o cearta dar sa stea acolo in sufletul ei.

a ajutat-o sa-si puna plasture ca nu putea singurica ,bine ca nu i-a supt si degetul sa-i opreasca sangele Smile

buna Vic ,ai citit in urma ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 8:58 pm

michiper68 a scris:

i-a cazut mapa cu zeci de poze. le-a scos ca se documenta. facea un documentar despre viol ca e subiect interesant. vural a intzepenit.

Pai asa este el . L-au prins perfect momentele alea de la spital . Visator , pacient , lenesh , linistit ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 8:59 pm

dubaisport a scris:

a ajutat-o sa-si puna plasture ca nu putea singurica ,bine ca nu i-a supt si degetul sa-i opreasca sangele Smile

buna Vic ,ai citit in urma ?

Eu initial asa am crezut ca va face ... Smile Smile Smile

Am citit . Mersic fetele . Este ca si cum as fi vazut episodul . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 9:02 pm

victorelalove a scris:


Am citit .
ai citit si despre Tipsarevici?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 9:03 pm

dubaisport a scris:
ai citit si despre Tipsarevici?

Daaaaaaaaaaaaaaa . Abia acum mi-a picat faza . Smile Tu de asta intrebai .
Si deci maine il vedem . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 9:03 pm

victorelalove a scris:

Eu initial asa am crezut ca va face ... Smile Smile Smile

Am citit . Mersic fetele . Este ca si cum as fi vazut episodul . kiss

a fost frumos. si cand s-a taiat a sarit el ca ars. desi se certau. atunci nu l-a lasat sa se apropie si-a pus ea plasturele. dar acasa nu a mai scapat. el sa verifice tot. si la final asha scumpic, iti spun ceva da sa nu te superi, a asha liniste fara mukko.... si ea nu a zis nimic. ce fericit era ca a scapat de dragonul fioros bietul kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 11 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 42 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum