Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
anyta
narcisa
iulianagl
Alexa20
petronela
lica54
tiberici
Andreea_Miha
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 12 Feb 2013, 11:57 am

Evil or Very Mad oricum ii doresc lui betivu de rk sa sufere cele mai rele chinuri sa nu isi gaseasca linistea sa o vada pe madhu si la baie.sa ii bantuie visele lacrimile si durerea lui madhu.il urasc din tot sufeltu si tampita aia de padmini ce mai cauta acolo ca sa o expuna pe madhu la alte umilinte.ce fata fericita are vipera aia de depali. slap

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 12 Feb 2013, 11:58 am

sad o vad tare socata si pe mama lui rk este atata de indurerata pt ca o iubeste pe madhu si stie ca e femeia potrivita pt nesimtiu ala de rk dar saraca nu are ce sa faca.sunt curioasa cum se schimba rk fata de radha pt ca sunt sigura ca sa prefacut si cu iertarea lui radha. sad

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 11:59 am

Nicole.RB.Givens a scris: Evil or Very Mad oricum ii doresc lui betivu de rk sa sufere cele mai rele chinuri sa nu isi gaseasca linistea sa o vada pe madhu si la baie.sa ii bantuie visele lacrimile si durerea lui madhu.il urasc din tot sufeltu si tampita aia de padmini ce mai cauta acolo ca sa o expuna pe madhu la alte umilinte.ce fata fericita are vipera aia de depali. slap

Asta am zis si eu sa il vaneze cu amintirea ei sau cu fantoma ei cum mi-ar fi placut sa-si inscene moartea asa cum a facut Shamsher cu Padmini la inceput sa scape de Ballu asa mi-ar placea sa faca si Madhu sa vedem atunci remuscarile lui RK.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 12:00 pm

Nicole.RB.Givens a scris: sad o vad tare socata si pe mama lui rk este atata de indurerata pt ca o iubeste pe madhu si stie ca e femeia potrivita pt nesimtiu ala de rk dar saraca nu are ce sa faca.sunt curioasa cum se schimba rk fata de radha pt ca sunt sigura ca sa prefacut si cu iertarea lui radha. sad

Sigur o s-o ia iar la misto ca de obicei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 12:00 pm

Gata ne auzim mai tarziu. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 155656 kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mar 12 Feb 2013, 2:48 pm

Iti doresc un braţ pe care să te sprijini, un umar să-ţi ostoiesti grijile, o dragoste s-o porţi în inimă, un drum să te ducă spre oamenii adevăraţi, un scop să-ţi conducă viaţa şi să te facă fericită.
La mulţi ani, Alexa!
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 2:52 pm


"You have made my daughter cry a lot!! Now, after today you wont have any laughter left in your life!" -Padmini to RK

Ce blestem arunca Padmini pe capul lui RK."Sa numai fie nici un raset in viata ta dupa ziua de azi."
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mar 12 Feb 2013, 2:56 pm

iulianagl a scris:
"You have made my daughter cry a lot!! Now, after today you wont have any laughter left in your life!" -Padmini to RK

Ce blestem arunca Padmini pe capul lui RK."Sa numai fie nici un raset in viata ta dupa ziua de azi."
Wow!!!! deci nu avem parte de razbunare dar avem parte de blesteme.... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 2:57 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 543557_376880709077177_1542369178_n
Banuiesc ca Madhu n-o sa se razbune pe RK desi imi doresc foarte mult asta dar nu o sa se intample asta pentru ca ea este mult mai inteligenta si considera ca razbunarea este arma prostului asa ca nu cred ca ea considera ca merita sa-si bata capul cu un cineva ca RK.Sa vedeti voi daca n-o sa am dreptate, mi-as dori sa ma insel dar ceva imi spune ca n-o sa se razbune.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 2:58 pm

petronela a scris:
Wow!!!! deci nu avem parte de razbunare dar avem parte de blesteme.... Smile

Pedro uneori sau mai mereu blestemul e mai periculos decat razbunarea ca razbunarea te razbuni si gata trece dar blestemul te urmareste chiar si in mormant.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mar 12 Feb 2013, 3:02 pm

iulianagl a scris:

Pedro uneori sau mai mereu blestemul e mai periculos decat razbunarea ca razbunarea te razbuni si gata trece dar blestemul te urmareste chiar si in mormant.
La asta m-am gandit si eu...foarte malefici indienii astia... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 3:03 pm

petronela a scris:
La asta m-am gandit si eu...foarte malefici indienii astia... Smile

Iti dai seama cand e lumea mai frumoasa pentru RK, sa inceapa necazurile pentru el. Smile As vrea s-o vad si pe asta ca el sigur nu crede in asa ceva. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 3:17 pm

:drunken:
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mar 12 Feb 2013, 3:20 pm

iulianagl a scris:

Iti dai seama cand e lumea mai frumoasa pentru RK, sa inceapa necazurile pentru el. Smile As vrea s-o vad si pe asta ca el sigur nu crede in asa ceva. Smile
Nu numai ca nu crede da sa vezi ce rade el de blestemul lui Padmini... Smile sunt tare curioasa ce au de gand sa faca, cum vor continua firul povestii de iubire ???? sau ce-o fi.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 3:21 pm

petronela a scris:
Nu numai ca nu crede da sa vezi ce rade el de blestemul lui Padmini... Smile sunt tare curioasa ce au de gand sa faca, cum vor continua firul povestii de iubire ???? sau ce-o fi.. Smile

Acum chiar ca nimeni nu stie pe ce cale o iau creativii ce o sa aleaga?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 4:06 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 543527_376925939072654_385627364_n7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 582764_376926172405964_1779398080_n7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 379210_376926245739290_336377012_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 12 Feb 2013, 5:37 pm

iulianagl a scris:7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 543527_376925939072654_385627364_n7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 582764_376926172405964_1779398080_n7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 379210_376926245739290_336377012_n

Buna! Buna la toata lumea!
Ce sunt privirire astea??? Deja apar regretele.....sau e teatru..???
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 12 Feb 2013, 5:42 pm

Alexa draga,
La multi ani!!
Sa ai noroc, fericire si parte de un baiat bun, pe gustul tau cu care sa te intelegi mereu!!

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 339191573
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 12 Feb 2013, 5:54 pm

sad sad nu pot sa imi revin Crying or Very sad ca un copil sunt socata sunt asa de suparata ce ep am avut ce ordinar poate fi rk.vai mama nu credeam ca se poate vedea in seriale. asa ceva este imposibil de suportat.nota 10 pt padmini :drunken: nu stiu ce ii zisa dar ca o leoaica o apara pe madhu.vai cum le dadu afara din casa chema paza sa le gonoeasca.si ce promo avem. Crying or Very sad Crying or Very sad

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 5:59 pm

Mda!!!Blestemul lui Padmini va avea efect chiar din momentu ce a terminat de zis blestemul.RK n-o sa mai fie RK, si Madhu n-o sa clinteasca un deget impotriva lui.Blestemul unei mame este intotdeauna cel mai puternic.O sa vedeti ce sir de ghinioane o sa aibe RK al nostru ca o sa implore sa vina Scaraoschi sa-l ia si nu Ganphati a lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 6:05 pm

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 537141_376977225734192_2036313470_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 6:11 pm

Vai ce adapatre trista la melodia originala a lor.Promo este atat de trist.Deci o noua versiune la DEEWANEE...
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 12 Feb 2013, 6:21 pm

kiss sad iuliana cate durere cate lacrimi si madhu e socata nu zice nimic sad ce promo avem ce dureros poate fi.padmini juca de milioane nu am cuvinte :drunken:

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 6:32 pm

Nicole.RB.Givens a scris: kiss sad iuliana cate durere cate lacrimi si madhu e socata nu zice nimic sad ce promo avem ce dureros poate fi.padmini juca de milioane nu am cuvinte :drunken:
Da între-adevăr a jucat bine eu am văzut din Promo si ultima parte a episodului iar la Promo chiar mi-au dat lacrimile, foarte mult au transmis pe fondul melodiei.Iar la sfârșit Rk părea trist acum sper sa nu regrete ce a făcut ca deja e târziu pentru așa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 12 Feb 2013, 6:57 pm

narcisa a scris:Draga noastră fată, Alexa, pentru că azi e ziua ta, îți doresc să fii veșnic binecuvântată și împlinită iar iubirea și înțelegerea să se reverse ca niște comori asupra ta. Și nu în ultimul rând îți fac urări de sănătate pentru mulți, mulți ani.
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 269352

Mersi mult de tot. Este foarte placut sa primesti atatea felicitari de la oameni pe care nici nu ii cunosti, decat virtual. Mersi mult de tot tuturor, si sa dea Domnul sa vi se indeplineasca si voua toate visele. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 517793
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 36 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum