Serialesitelenovelet
10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+12
narcisa
Andreea_Miha
Nicole.RB.Givens
Garo
victoria
iulianagl
Admin_dea05
tiberici
Alexa20
petronela
lica54
anyta
16 participanți

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 11 Mar 2013, 3:55 pm

iulianagl a scris:

Da, dar sunt sigura ca Sultan nu-i crede. Smile
Și bine face, altfel rămâneam fără răpire. Deși cred că se găsea cineva să se lase răpită de bună voie. Spre exemplu.... eu. Păcat că pe mine nu mă mai răpește nimeni. sad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 11 Mar 2013, 4:17 pm

Astazi am avut pofta de ceva dulce am facut o crema de zahar ars..
V-am adus si voua...

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Dscf4206

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Crema-de-zahar_ars
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 11 Mar 2013, 4:53 pm

Ce bine arată Dadi 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 248946 , mi-ai făcut poftă, aș face dar nu mai am încredere în laptele lor cu toxine așa că mă mulțumesc cu ce ai pus tu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Mar 2013, 5:05 pm

narcisa a scris:Ce bine arată Dadi 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 248946 , mi-ai făcut poftă, aș face dar nu mai am încredere în laptele lor cu toxine așa că mă mulțumesc cu ce ai pus tu.

Pai il fierbi Narcisa si tu ceva mai mult, sincer eu nu prea cred in ce spun astia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 11 Mar 2013, 6:05 pm

Deci "pretenia" este deja legata intre copil si Madhu iar eu am avut dreptate ca copilul a patit ceva de aceea o aduce pe Madhu.Imi place ca il pune la punct pe Sultan si ii arata ca nu se teme de privirea lui chiar daca RK face pe el de frica. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 11 Mar 2013, 6:30 pm

12th March 2013 Promo: RK Once Again Insulted



kiss




kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Lun 11 Mar 2013, 7:05 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Ce spera sau crede RK?????
Daca o insulta iarasi pe Madu i-a pleaca capul si cere iertare..... Smile
Prostu daca nu e fudul nu e prost destul......asa recucereste el o femeie.....ca de fapt aste se intelege ca ar vrea..... 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 359517 de tot umbla dupa ea si cautand raspunsuri ..........
Bine face de-l da pe usa afara... Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 11 Mar 2013, 8:48 pm

Deci a răpit-o doar pentru o zi sad . Sper să o mai răpească și mâine. 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 244732
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 11 Mar 2013, 9:50 pm

Cam pasiv RK, de ce nu s-a dus să se confrunte cu Sultan dacă tot se crede atât de cocoș? Că am văzut că de la Madhu nu se sfiește să ceară răspunsuri.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 11 Mar 2013, 9:52 pm

si mie fetele mia fost tare dor de voi 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 11 Mar 2013, 9:53 pm

abea ast sa rezolv si eu problema pc-ului si sa recuperezzzzzzzzzzz filmeleeeeeee k am de recuperat o groaza :D
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 11 Mar 2013, 10:00 pm

fetelee eu va las va urez o noapte linistita si frumoasa ne mai auzim maine va pupic pe toate si am sa revin si eu in forta 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 517793 fetele
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 11 Mar 2013, 10:01 pm

AdrianaMatza a scris:fetelee eu va las va urez o noapte linistita si frumoasa ne mai auzim maine va pupic pe toate si am sa revin si eu in forta 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 517793 fetele
Noapte bună Adriana. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 11 Mar 2013, 10:02 pm

noapte buna narcisa 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 11 Mar 2013, 11:17 pm

Noapte buna kiss kiss

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Trykysweetdreamsmylove1
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Lun 11 Mar 2013, 11:31 pm

rk nu o iubeste cu adevarat pe madhu asta e gelosia ca iau furat papusa lui si acu el nu se mai puate juca cu ia ( cine te iubeste nu te paraseste)

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 11 Mar 2013, 11:55 pm

victoria a scris:rk nu o iubeste cu adevarat pe madhu asta e gelosia ca iau furat papusa lui si acu el nu se mai puate juca cu ia ( cine te iubeste nu te paraseste)
Dar sperăm că sentimentul va evolua spre iubirea pură. Cred că nici creativii nu sunt prea hotărâți cu personajul RK.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Mar 12 Mar 2013, 1:02 am

sincer miar place ca MADHU sa ramana cu SULTAN .Arata mai bine decat rk
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 12 Mar 2013, 7:43 am

costearamona a scris:sincer miar place ca MADHU sa ramana cu SULTAN .Arata mai bine decat rk
Și mie. Dar nici RK nu e de lepădat.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 12 Mar 2013, 8:03 am

Buna dimineata dragalaselor!E asa o vreme urata afara si rece...va invit la o cafea fierbinte..
O zi buna cu multa caldura sufleteasca kiss kiss

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 TlEZCQh

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 JGdfHB2

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Idee-de-sandsich-pentru-micul-dejun
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 12 Mar 2013, 8:30 am

Iuliana ce spune aici!

Hindustan Tin Works recently picked Geet aka Drashti Dhami of Star One’s Geet Hui Sabse Parayi to educate households and slum children about reusing product cans. Though the series has gone off air, Drashti is hot brand ambassador choice along with, as she corrects us, Maan aka Gurmeet Chaudhury. “People do not just see me as an individual but as part of the popular onscreen pair Maan-Geet. The serial has ended but I am still flooded with requests to appear in ad campaigns together with Maan and we will not mind doing a few if they are based on interesting concepts and if the product values match the values of the characters that we have together played on screen.” With about 2,000 fan pages and women of all ages rooting for their return to TV or in a sequel, this couple has generated a buzz and is trending on social media platforms.
Adds Gurmeet, who along with Drashti has won fan polls as the SRK-Kajol of the TV industry, “There could be no bigger honour than that comparison. I am happy that fans love to see us so much onscreen. In the end, be it Bollywood or Tellywood... if each individual does his/her work well individually in his/her professional capacity and you have a great story, then that is the chemistry that works on the masses.”
Aww...My Maan and Geet know their fans vry well....and can do anything fr their happiness!!! Keep rocking u 2!!!! Ur Maaneetian Fans are loving u still! And will always love uh..... And me....I 'll stay in ur memories 4 ever!.. :)
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 12 Mar 2013, 8:35 am

narcisa a scris:
costearamona a scris:sincer miar place ca MADHU sa ramana cu SULTAN .Arata mai bine decat rk
Și mie. Dar nici RK nu e de lepădat.
Buna dimi!Daca RK nu-si va schimba comportamentul fata de Madhu atunci nici nu-mi doresc sa ramana cu el.Degeaba el sufera cand e singur daca atunci cand e de fata cu cineva face pe cocosul si numai o jigneste...auzi tu la el jigneste imaginea de macho a lui Smile ..acum daca Madhu pleaca la alt barbat lumea zice ca el nu-i bun la pat Smile ....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 12 Mar 2013, 9:02 am

lica54 a scris:Iuliana ce spune aici!

Hindustan Tin Works recently picked Geet aka Drashti Dhami of Star One’s Geet Hui Sabse Parayi to educate households and slum children about reusing product cans. Though the series has gone off air, Drashti is hot brand ambassador choice along with, as she corrects us, Maan aka Gurmeet Chaudhury. “People do not just see me as an individual but as part of the popular onscreen pair Maan-Geet. The serial has ended but I am still flooded with requests to appear in ad campaigns together with Maan and we will not mind doing a few if they are based on interesting concepts and if the product values match the values of the characters that we have together played on screen.” With about 2,000 fan pages and women of all ages rooting for their return to TV or in a sequel, this couple has generated a buzz and is trending on social media platforms.
Adds Gurmeet, who along with Drashti has won fan polls as the SRK-Kajol of the TV industry, “There could be no bigger honour than that comparison. I am happy that fans love to see us so much onscreen. In the end, be it Bollywood or Tellywood... if each individual does his/her work well individually in his/her professional capacity and you have a great story, then that is the chemistry that works on the masses.”
Aww...My Maan and Geet know their fans vry well....and can do anything fr their happiness!!! Keep rocking u 2!!!! Ur Maaneetian Fans are loving u still! And will always love uh..... And me....I 'll stay in ur memories 4 ever!.. :)

Prea multe nu spune....Drashti a devenit un important ambasador in educarea copiilor din cartierele sarace cred ca se refera in special la episoadele in care Geet a fost profesoara la acei copii....Chiar daca serialul s-a terminat ,multi fani ii vor din nou impreuna pe ecrane.Se vorbeste ca au 2000 de fan page pe facebook si femei care ii indragesc de toate varstele...Gurmeet alaturi de Drashti au castigat nu stiu ce sondaje " SRK-Kajol" Gurmeet spune ca nu ar putea exista nici o onoare mai mare decat aceasta comparatie.Ca-i bucuros ca fanilor le place sa-i vada din nou pe ecrane(Pai daca esti bucuros treci la actiune si pune mana pe Drashti fara jena ca nu te bate nevasta acasa... Smile )Si in cele din urma fie vorba de Bollywood sau Tellywood in cazul in care fiecare isi face munca bine individual avem parte de o poveste mare(frumoasa).....

Iuliana daca e ceva de completat sa scrii si tu
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 12 Mar 2013, 9:13 am

Multumesc frumos Dea...

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Glp610.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Glp27
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Mar 2013, 10:26 am

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 10.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum