Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Criss Criss
iulianagl
petronela
victoria
narcisa
tiberici
lica54
costearamona
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 5:21 pm

iulianagl a scris:Serios?Eu intelesesem ca pleaca in vacanta doua luni ca de mult nu si-a mai luat o vacanta mai ales ca a avut probleme de sanatate.Dar daca pleaca de tot inseamna ca si-a dat seama ca serialul este in picaj.
Mai întâi a plecat două luni și pe urmă s-a gândit să plece de tot. Și chiar dacă se mai întoarce tot nu văd cum ar mai putea salva serialul. Oricât aș sta și m-aș gândi chiar nu mai găsesc nici o motivație pentru care să mă uit. Îmi pare rău că-mi plăcea de Drashti dar cum nu mă mai binedispune ci mai mult mă dezamăgește n-are sens să continui ceva care nu-mi face nici o plăcere. Și acum mă uit doar că mi-e drag să stau de vorbă cu voi nu pentru filmul în sine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 5:24 pm

Criss Criss a scris:Daca revine in seriale, si face cum a facut in Iss, mai mult sa apara dublura lui decat el...mai bine sa-si vada de filmele sale...  Si asa, acum are un look care lasa de dorit...
Se spune că ochii care nu se văd se uită. E trist dar foarte adevărat, deja mi-am luat gândul de la el. E adevărat și faptul că încă mai există o scânteie undeva într-un colț al sufletului iar revenirea lui ar putea reaprinde vâlvătaia, dar ar trebui să fie o revenire dacă nu spectaculoasă măcar la nivelul celei din Iss.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 5:30 pm

lica54 a scris:Asa este Sultan ce ne mai face sa ne uitam la serial daca el pleaca cred ca il abandonez si eu si asa de multe ori la scenele cu RK si Madhu dau pe repede inainte...
Eu încă mă mai uit la scenele dintre RK și Madhu pentru că îmi doresc să găsesc ceva care să mă facă să revin asupra deciziei de a nu mă mai uita, dar oricât îmi dau silința chiar nu mai găsesc nici un fel de pasiune din partea actorilor. Înțeleg că Drashti e obosită că are atâtea pe cap dar Vivian ar putea să-și dea mai mult silința, aș vrea să văd din partea lui ceva care să mă facă să cred că într-adevăr îi place meseria pe care o face și nu o face doar pentru bani.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 5:34 pm

narcisa a scris:Eu încă mă mai uit la scenele dintre RK și Madhu pentru că îmi doresc să găsesc ceva care să mă facă să revin asupra deciziei de a nu mă mai uita, dar oricât îmi dau silința chiar nu mai găsesc nici un fel de pasiune din partea actorilor. Înțeleg că Drashti e obosită că are atâtea pe cap dar Vivian ar putea să-și dea mai mult silința, aș vrea să văd din partea lui ceva care să mă facă să cred că într-adevăr îi place meseria pe care o face și nu o face doar pentru bani.
Pe Drashti nu o prinde rolul asta, pacat ca nu s-a gandit cand la acceptat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 5:41 pm

iulianagl a scris:Pe Drashti nu o prinde rolul asta, pacat ca nu s-a gandit cand la acceptat.
N-a fost așa la început, ar putea reface personajul dar nu înțeleg de ce nu se dorește acest lucru. Probabil că își spun creativii lor: cui nu-i place să nu se uite, și cred că ăsta e cel mai bun lucru pe care îl putem face. Uneori cred că nu le pasă dacă filmul are succes sau nu, sau se mulțumesc că încă mai au un loc de muncă și așteaptă să le mai vină câte o idee salvatoare.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 5:47 pm

narcisa a scris:N-a fost așa la început, ar putea reface personajul dar nu înțeleg de ce nu se dorește acest lucru. Probabil că își spun creativii lor: cui nu-i place să nu se uite, și cred că ăsta e cel mai bun lucru pe care îl putem face. Uneori cred că nu le pasă dacă filmul are succes sau nu, sau se mulțumesc că încă mai au un loc de muncă și așteaptă să le mai vină câte o idee salvatoare.
Asa zic si eu ca ar putea reface personajul dar ceva acolo nu se potriveste eu cred ca nu au scriitor bun ca eu zic ca idei ar fi dar nu stiu sa le dezvolte sau daca le dezvolta o face aiurea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 6:00 pm

iulianagl a scris:Asa zic si eu ca ar putea reface personajul dar ceva acolo nu se potriveste eu cred ca nu au scriitor bun ca eu zic ca idei ar fi dar nu stiu sa le dezvolte sau daca le dezvolta o face aiurea.
Da, impresia asta o dau. Să vedem ce ne oferă în seara asta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 12 Aug 2013, 6:51 pm

Ei cum vi s-a parut ep de azi?A avut Madhu puterea de al convinge pe RK ca ea il iubeste pe Sultan?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 6:55 pm

În sfârșit un episod în care s-au dezlănțuit și unul și altul și au arătat pasiunea de care vorbesc în titlul filmului. Acum stau să mă gândesc, dacă toată scena asta e doar un teatru pentru a-l prinde pe Sultan ce nevoie era de atâta dramatism. Că au jucat teatru la poliție înțeleg, poate se gândesc că Sultan are spioni acolo și n-au vrut să dea de bănuit. Dar plângăceala și tristețea lui Madhu acasă la ea, unde nu o vede nimeni nu și-ar avea rostul. Deci, dacă e un plan, toată această manifestare de sentimente e o minciună și o mare bătaie de joc pentru cei care se uită nicidecum o răsturnare de situație cum probabil au gândit ei scena. Melodia din film e frumoasă și revigorantă, deja mă săturasem de vechea melodie.
Iar precapul e interesant, Madhu s-a decis să lupte împotriva lui Sultan cu orice mijloace și cel mai la îndemână a fost cuțitul cu care i-a lăsat o frumoasă amintire pe obraz. N-am înțeles ce-și spun dar cred că i-a zis că dacă îl omoară n-are nici o importanță pentru că lumea oricum îl crede mort. S-a întors planul lui Sultan împotriva lui. Atâta doar că n-are Madhu puterea să omoare un om iar Sultan știe asta. Iar privirea lui de killer îl prinde la fix, sper să n-o strângă de gât pe Madhu în episodul de mâine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 6:57 pm

lica54 a scris:Ei cum vi s-a parut ep de azi?A avut Madhu puterea de al convinge pe RK ca ea il iubeste pe Sultan?
A fost un episod bun, mi-a placut cum a inceput ce linistiti stateau ei doi pe bancuta linistea aia parca prevestea furtuna care o sa vina Smile eu zic ca nu a reusit sa-l convinga ba din contra ia transmis mesajul ca Sultan traieste sanstos si le creaza lor probleme o sa vezi ca Rk o sa-si dea seama cum de naiba il iubeste Madhu pe Sultan cand el e mort?In episodul din seara asta Madhu s-a comportat ca Madhu aspra cu Rk si in viitorul episod violenta cu Sultan.Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 6:58 pm

lica54 a scris:Ei cum vi s-a parut ep de azi?A avut Madhu puterea de al convinge pe RK ca ea il iubeste pe Sultan?
Mi-a plăcut Dadi dar cu condiția ca sentimentele arătate să fie reale nu interpretare ca să-l păcălească pe Sultan. Pentru că dacă e așa înseamnă că vor să ne păcălească pe noi și asta chiar nu-mi place.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:02 pm

narcisa a scris:În sfârșit un episod în care s-au dezlănțuit și unul și altul și au arătat pasiunea de care vorbesc în titlul filmului. Acum stau să mă gândesc, dacă toată scena asta e doar un teatru pentru a-l prinde pe Sultan ce nevoie era de atâta dramatism. Că au jucat teatru la poliție înțeleg, poate se gândesc că Sultan are spioni acolo și n-au vrut să dea de bănuit. Dar plângăceala și tristețea lui Madhu acasă la ea, unde nu o vede nimeni nu și-ar avea rostul. Deci, dacă e un plan, toată această manifestare de sentimente e o minciună și o mare bătaie de joc pentru cei care se uită nicidecum o răsturnare de situație cum probabil au gândit ei scena.  Melodia din film e frumoasă și revigorantă, deja mă săturasem de vechea melodie.
Iar precapul e interesant, Madhu s-a decis să lupte împotriva lui Sultan cu orice mijloace și cel mai la îndemână a fost cuțitul cu care i-a lăsat o frumoasă amintire pe obraz. N-am înțeles ce-și spun dar cred că i-a zis că dacă îl omoară n-are nici o importanță pentru că lumea oricum îl crede mort. S-a întors planul lui Sultan împotriva lui. Atâta doar că n-are Madhu puterea să omoare un om iar Sultan știe asta. Iar privirea lui de killer îl prinde la fix, sper să n-o strângă de gât pe Madhu în episodul de mâine.
Smile Nu o strange dar cred ca nici mult numai are, singura cale care o va lua Madhu va fi nici cu Rk dar nici cu Sultan va merge singura pe drum asa cum a facut din totdeauna se va cufunda in tristetea ei si probabil ca se va afla ca e insarcinata iar cum poate Rk nu o va vrea cu un copil de a lui Sultan singurul lucru care-l va face Madhu va fi sa aibe grija lui adica va fi speranta ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Lun 12 Aug 2013, 7:02 pm

Iss sez 2.. Cu Avinesh Sachdev
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 12 Aug 2013, 7:03 pm

narcisa a scris:
Mi-a plăcut Dadi dar cu condiția ca sentimentele arătate să fie reale nu interpretare ca să-l păcălească pe Sultan. Pentru că dacă e așa înseamnă că vor să ne păcălească pe noi și asta chiar nu-mi place.
Pai daca vor sa il pacaleasca pe Sultan s-au il prinda in capcana trebuia Madhu si RK sa faca un plan cum sa il prinda sa se puna de comun acord cum sa procedeze nu sa faca atata tevatura si apoi situatia sa ia o alta intorsatura...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:06 pm

Criss Criss a scris:Iss sez 2.. Cu Avinesh Sachdev
Smile Hai ca mor de inima..buna, imi place actorul e sotul Rubinei cei care au jucat in triunghiul iubirii, iar primul sezon chiar mi-a placut.Mersi Cry!kiss 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 12 Aug 2013, 7:07 pm

Criss Criss a scris:Iss sez 2.. Cu Avinesh Sachdev
Da cine il face nu mai lucreaza madam Gul la el?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:08 pm

lica54 a scris:Pai daca vor sa il pacaleasca pe Sultan s-au il prinda in capcana trebuia  Madhu si RK sa faca un plan cum sa il prinda sa se puna de comun acord cum sa procedeze nu sa faca atata tevatura si apoi situatia sa ia o alta intorsatura...
Pai atat stiu sa faca, sunt sigura ca asa se va intampla din cauza fanilor si maiculita cand te gandesti cate solutii au sa rezolve situatia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 12 Aug 2013, 7:10 pm

iulianagl a scris:
Smile Hai ca mor de inima..buna, imi place actorul e sotul Rubinei cei care au jucat in triunghiul iubirii, iar primul sezon chiar mi-a placut.Mersi Cry!kiss 
Daca o terminam cu Madhu poate ne reorientam la alt serial...
Iuliana ai citit rezumatul? ca eu am dat cu google si nu a tradus mai nimic...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 12 Aug 2013, 7:12 pm

iulianagl a scris:
Pai atat stiu sa faca, sunt sigura ca asa se va intampla din cauza fanilor si maiculita cand te gandesti cate solutii au sa rezolve situatia.
Asta inseamna ca cel care scrie scenariul are lipsa de profesionalism...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 7:12 pm

iulianagl a scris:Smile Nu o strange dar cred ca nici mult numai are, singura cale care o va lua Madhu va fi nici cu Rk dar nici cu Sultan va merge singura pe drum asa cum a facut din totdeauna se va cufunda in tristetea ei si probabil ca se va afla ca e insarcinata iar cum poate Rk nu o va vrea cu un copil de a lui Sultan singurul lucru care-l va face Madhu va fi sa aibe grija lui adica va fi speranta ei.
Iulia tot ce mă interesează e să nu fie un plan al lor, vreau ca RK chiar să sufere și să creadă că Madhu nu-l iubește. Pe urmă n-au decât să se împace și să facă ce vor dar sentimentele pe care le-au arătat astăzi să fie reale.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 7:16 pm

lica54 a scris:Pai daca vor sa il pacaleasca pe Sultan s-au il prinda in capcana trebuia  Madhu si RK sa faca un plan cum sa il prinda sa se puna de comun acord cum sa procedeze nu sa faca atata tevatura si apoi situatia sa ia o alta intorsatura...
Așa am citit că ar fi un plan, sper să nu fie, ar fi cea mai proastă idee a creativilor. Unde ar mai fi suspansul? Pentru asta (suspans) urmăream filmul ăsta nu pentru barba lui Vivian.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 12 Aug 2013, 7:18 pm

Criss Criss a scris:Iss sez 2.. Cu Avinesh Sachdev
Ms kiss 
Numai numele pare la fel ...pov diferita...Khushi 1 nu avea masina sa conduca..iar Khushi 2 vad ca are un halat pe ea ..o fi doctor ? 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 359517 
Interesant promo...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Lun 12 Aug 2013, 7:20 pm

iulianagl a scris:Smile Hai ca mor de inima..buna, imi place actorul e sotul Rubinei cei care au jucat in triunghiul iubirii, iar primul sezon chiar mi-a placut.Mersi Cry!kiss 
Mie nu-mi place actorul deci nici o șansă să mă uit. Tu ești mai norocoasă, dacă renunți la Madhu ai la ce să te uiți dar eu la ce mă mai uit. sad 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:21 pm

Smile Vai ce porcarie de rezumat Madhu ii spune lui Rk ca s-a saturat sa fie sprijinul lui si ca el nu e sigur de viitorul lui stunci cum sa fie siguri de viitorul lor, Rk ii cere sa fie alaturi de el ca asa inving toate greutatile dar Madhu refuza aducandusi aminte de vorbele lui Sultan apoi ii da actele de divort sa le semneze si ii spune sa plece si pleaca si ea dar el ai vazut cum o apuca si o intreaba cine o face sa faca toate astea ea ii spune Sultan pt ca-l iubeste si ca-l uraste pe Rk ca la omorat pe Sultan.In precap Sultan vede ca Rk nu a semnat actele si incepe sa spuna rele despre Rk la care Madhu se enerveaza cand aude si ia cutitul di vrea sa-l omoare Sultan incearca sa ia cutitul din mana ei dar il taie pe fata sau mai degraba se taie ingur.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 12 Aug 2013, 7:22 pm

narcisa a scris:Mie nu-mi place actorul deci nici o șansă să mă uit. Tu ești mai norocoasă, dacă renunți la Madhu ai la ce să te uiți dar eu la ce mă mai uit. sad 
Lasa ca-ti povestesc eu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 17.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum