Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Qubool Hai - Accept!

+14
tiberici
costearamona
lido75
petronela
iulianagl
Criss Criss
Selin
lica54
Lucica10
Alexa20
mita baston
mayya54
narcisa
Andreea_Miha
18 participanți

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 10:11 pm

mayya54 a scris:Am sosit acum acasa, maine serbez in adevaratul sens ... Oricum vom serba impreuna, trebuie sa o facem si pe asta kiss kiss 
Abia aștept. Ce tort ai pregătit pentru mâine?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 10:12 pm

tiberici a scris:Si-n calduri.....8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 1667763765 
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 539466 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 539466 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 539466 

Tibi,sa traiesti!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 2364036189 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 10:22 pm

Am văzut și eu hipermegamahaha de episod, pe sărite, am remarcat bătaia primită de Vikram, Ayaan a făcut treabă bună, cred că i-a dat din partea fiecăreia dintre noi câte un picior sau un pumn. Iar pe Humaira n-o văd să-și mai dorească viață de femeie măritată prea curând, o să sufle și-n iaurt. Mi-a mai plăcut poza de final din dansul lui Asad cu Zoya. În rest, în afară de fața bunicii pe care n-am s-o uit multă vreme de acum înainte nu m-a mai impresionat mare lucru. Poate după ce-o să văd cu traducere. Totuși parcă au promis că Zoya va afla cine e tatăl ei dar n-am văzut asta în ep de azi sau s-a pierdut printre dansuri?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 10:29 pm

narcisa a scris:Am văzut și eu hipermegamahaha de episod, pe sărite, am remarcat bătaia primită de Vikram, Ayaan a făcut treabă bună, cred că i-a dat din partea fiecăreia dintre noi câte un picior sau un pumn. Iar pe Humaira n-o văd să-și mai dorească viață de femeie măritată prea curând, o să sufle și-n iaurt. Mi-a mai plăcut poza de final din dansul lui Asad cu Zoya. În rest, în afară de fața bunicii pe care n-am s-o uit multă vreme de acum înainte nu m-a mai impresionat mare lucru. Poate după ce-o să văd cu traducere. Totuși parcă au promis că Zoya va afla cine e tatăl ei dar n-am văzut asta în ep de azi sau s-a pierdut printre dansuri?
nu cred ca afla nici luni cine e tatal ei.promisiuni indiene.....ai dreptate cu ultima scena din dansul lor,a fost frumoasa.dar bunicii nu i-a picat inelul ala de pe nas nici in conditii de mega tortura,cu ce-o fi lipit? singura care mi-a placut din tocanita cantec si dans de azi a fost actrita din" Suflete pereche",avea asa o eleganteala in dans,nu se smucea ca celelalte
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 10:36 pm

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Tumblr_mra298LPJ91s403ooo2_12808.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Tumblr_mra298LPJ91s403ooo3_250
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 10:37 pm

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Tumblr_mra298LPJ91s403ooo3_1280
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 10:38 pm

mita baston a scris:nu cred ca afla nici luni cine e tatal ei.promisiuni indiene.....ai dreptate cu ultima scena din dansul lor,a fost frumoasa.dar bunicii nu i-a picat inelul ala de pe nas nici in conditii de mega tortura,cu ce-o fi lipit? singura care mi-a placut din tocanita cantec si dans de azi  a fost actrita din" Suflete pereche",avea asa o eleganteala in dans,nu se smucea ca celelalte
Sinceră să fiu, nu-mi aduceam aminte dacă chiar au promis că află de tatăl ei sau era o chestie pe care mi-am imaginat-o. Peste dansuri am sărit, nici pe-al Zoyei cu Asad nu l-am văzut tot, doar finalul Smile . În schimb am văzut de două ori bătaia lui Vikram și scena tentativei de viol, Doamne cum pot să mă uit numai la lucruri din astea violente. A, l-am văzut și pe Imran prăbușit la pământ, alt lucru care mi-a mers la inimă, dar nu știu de ce a ajuns acolo. Și a cui era brățara care i s-a rostogolit din mâini? Cumva a Najmei că am văzut că a rămas tare impresionată când a văzut-o. Idee mai urâtă ca o legătură Najma-Imran nu pot să-mi imaginez. Nu știu de ce mă enervează atât de tare personajul că actorul nu e urât.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 10:40 pm

mita baston a scris:8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Tumblr_mra298LPJ91s403ooo2_12808.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Httpg
Cu adevărat, superbă poza. Jos pălăria pentru cel care a gândit și a realizat scena.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 10:45 pm

narcisa a scris:Sinceră să fiu, nu-mi aduceam aminte dacă chiar au promis că află de tatăl ei sau era o chestie pe care mi-am imaginat-o. Peste dansuri am sărit, nici pe-al Zoyei cu Asad nu l-am văzut tot, doar finalul Smile . În schimb am văzut de două ori bătaia lui Vikram și scena tentativei de viol, Doamne cum pot să mă uit numai la lucruri din astea violente. A, l-am văzut și pe Imran prăbușit la pământ, alt lucru care mi-a mers la inimă, dar nu știu de ce a ajuns acolo. Și a cui era brățara care i s-a rostogolit din mâini? Cumva a Najmei că am văzut că a rămas tare impresionată când a văzut-o. Idee mai urâtă ca o legătură Najma-Imran nu pot să-mi imaginez. Nu știu de ce mă enervează atât de tare personajul că actorul nu e urât.
dansul n-a fost cine stie ce,o amestecatura a tuturor dansurilor lor,ultima scena a facut toti banii.Imran era suparat ca nu-l mai iubeste Najma,bratara cred ca era cea pe care si-o dorea Najma in timpul relatiei cu molia afemeiata,tot de Imran
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 10:47 pm

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Tumblr_inline_mramunroSi1qz4rgp confused 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 10:50 pm

mita baston a scris:dansul n-a fost cine stie ce,o amestecatura a tuturor dansurilor lor,ultima scena a facut toti banii.Imran era suparat ca nu-l mai iubeste Najma,bratara cred ca era cea pe care si-o dorea Najma in timpul relatiei cu molia afemeiata,tot de Imran
În unul din episoadele trecute mi s-a părut că Najma suferea după Imran, s-a decis deja că nu ecazul să-i mai acorde atenție? Și după Nikhat nu suferă? Uite că pe ea am ratat-o în episodul de azi, dar sigur a avut ea un dans că mi s-a părut că-i cam place să danseze.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 10:50 pm

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Tumblr_mrav8qhltV1qa4szeo5_r1_2508.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Tumblr_mrav8qhltV1qa4szeo6_r1_250
reactia Zoyei dupa prima poezica a lui Asad!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 10:52 pm

mita baston a scris:8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Tumblr_inline_mramunroSi1qz4rgp confused 
Asta e scena cu nasturele? Mi-a adus aminte de Khushi cu Arnav, acolo chiar a fost emoționantă și cu melodia aia tristă mai că ți se rupea inima.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 10:54 pm

narcisa a scris:În unul din episoadele trecute mi s-a părut că Najma suferea după Imran, s-a decis deja că nu ecazul să-i mai acorde atenție? Și după Nikhat nu suferă? Uite că pe ea am ratat-o în episodul de azi, dar sigur a avut ea un dans că mi s-a părut că-i cam place să danseze.
Najma cred ca e fiica lui Shireen si au schimbat-o la nastere cu Nikhat,altfel nu se explica ! iar pampalaul ala nu stiu ce deodorant cu feromoni foloseste de le-a prostit pe toate,mai putin pe motana,ca am inteles ca s-a produs neprevazutul cand el era baut 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 1696271434 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 10:55 pm

narcisa a scris:Asta e scena cu nasturele? Mi-a adus aminte de Khushi cu Arnav, acolo chiar a fost emoționantă și cu melodia aia tristă mai că ți se rupea inima.
aici e fermoar! sa-l desfaca mai repede Smile  dar tot n-am inteles ce-a cusut el la un fermoar 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 359517 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 11:03 pm

mita baston a scris:Najma cred ca e fiica lui Shireen si au schimbat-o la nastere cu Nikhat,altfel nu se explica ! iar pampalaul ala nu stiu ce deodorant cu  feromoni foloseste de le-a prostit pe toate,mai putin pe motana,ca am inteles ca s-a produs neprevazutul cand el era baut 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 1696271434 
Se pare că l-a prostit motana pe el. Cred că pentru Imran treaba cu motana a fost pentru prima dată și ultima, nu-l văd în stare de a lua inițiativa. Parcă mi-e milă de motană, Imran băut, Asad drogat, chiar nici un bărbat cu mintea trează nu se dă la ea? E firesc să aibă tulburări de comportament.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 11:04 pm

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Tumblr_mpoo8d6mUi1qkoa5co1_500 Question
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 11:07 pm

mita baston a scris:aici e fermoar! sa-l desfaca mai repede Smile  dar tot n-am inteles ce-a cusut el la un fermoar 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 359517 
Dacă l-a cusut înseamnă că nu vrea să se desfacă. sad Eu doar atunci cos un fermoar. Chiar mă deprimă Madam, unde sunt scenele din Iss, înțeleg că vrea să ne arate că poate și altceva dar numai răutăți ne arată? Când și când îi mai scapă ceva romantic. Încep să cred că în Iss și Geet n-a fost ea responsabilă cu scenele romantice.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 11:07 pm

narcisa a scris:Se pare că l-a prostit motana pe el. Cred că pentru Imran treaba cu motana a fost pentru prima dată și ultima, nu-l văd în stare de a lua inițiativa. Parcă mi-e milă de motană, Imran băut, Asad drogat, chiar nici un bărbat cu mintea trează nu se dă la ea? E firesc să aibă tulburări de comportament.
Smile Smile alta lume se lua de tricotat,ea a invatat chimie si anatomie ,in loc de preludiu,si tot a ajuns unde voia,in pat de baiat!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 11:08 pm

mita baston a scris:8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Tumblr_mpoo8d6mUi1qkoa5co1_500 Question
Ce-ți veni să ne pui samosa, nu ziceai că treci pe supă de varză? Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 11:10 pm

narcisa a scris:Dacă l-a cusut înseamnă că nu vrea să se desfacă. sad Eu doar atunci cos un fermoar.  Chiar mă deprimă Madam, unde sunt scenele din Iss, înțeleg că vrea să ne arate că poate și altceva dar numai răutăți ne arată? Când și când îi mai scapă ceva romantic. Încep să cred că în Iss și Geet n-a fost ea responsabilă cu scenele romantice.
atunci mai bine o dota cu o centura de castitate! poate ca astia de la Zee sunt mai pudici,sau vor sa ne lucreze noua imaginatia,ca ei au atatea bazaconii cu care sa ne abureasca si sa ne ia banii, ca astea cu amorul subtil le lasa pe ultimul loc stupid 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 11:12 pm

mita baston a scris:Smile Smile alta lume se lua de tricotat,ea a invatat chimie si anatomie ,in loc de preludiu,si tot a ajuns unde voia,in pat de baiat!
Da, dar ce folos, că nici unul din cei cu care a fost nu-și mai amintește ce s-a întâmplat. 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 1450537109 Așa că nu poate avea pretenția să vină la ea și a doua oară.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 11:12 pm

narcisa a scris:Ce-ți veni să ne pui samosa, nu ziceai că treci pe supă de varză? Smile 
pai daca tort n-am primit,ce sa fac?! 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 229917 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Sam 10 Aug 2013, 11:16 pm

narcisa a scris:Da, dar ce folos, că nici unul din cei cu care a fost nu-și mai amintește ce s-a întâmplat. 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 1450537109 Așa că nu poate avea pretenția să vină la ea și a doua oară.
e prea scumpa motana! Imran nu-si mai permite iar la Asad n-a mers din prima,cu toate ca daca mai amesteca licorile putin,cine stie ce se intampla sad
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Sam 10 Aug 2013, 11:18 pm

mita baston a scris:atunci mai bine o dota cu o centura de castitate! poate ca astia de la Zee sunt mai pudici,sau vor sa ne lucreze noua imaginatia,ca ei  au atatea bazaconii cu care sa ne abureasca si sa ne ia banii, ca astea cu amorul subtil le lasa pe ultimul loc stupid 
Una cu clopoței, asta doar așa ca să nu uite după ce se căsătoresc că e cazul să i-o dea jos, să nu prindă rugină. Sau poate amorul lor e prea subtil și nu- înțelegem noi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum