Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Qubool Hai - Accept!

+14
tiberici
costearamona
lido75
petronela
iulianagl
Criss Criss
Selin
lica54
Lucica10
Alexa20
mita baston
mayya54
narcisa
Andreea_Miha
18 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 3:45 pm

mita baston a scris:
la fel ca aia:"nici soarta nu ne poate desparti!"si hop,soarta a luat infatisarea unei pisici!stupid lasa ca si Jeleul a lasat-o cu ochii-n soare cam de doua ori,asa ca sunt la egalitate,sa vedem runda a treia cum se termina!
A lăsat-o dar nu cu ochii în soare ci cu ochii în ploaie/ lacrimi. Eu aș zice să treacă direct la ultima rundă, cea în care se căsătoresc cu adevărat, dar cum știu că Madam perseverează mai avem de numărat câteva runde.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 3:53 pm

mayya54 a scris:
Bag seama ca le place la inghesuiala, decat sa o inghesuie in serial mai bine pe fotoliu. Parca si-a mai adaugat tatuaje, avea mai putine. Uite ca e ceva care nu-mi place la Karan, tatuajele lui ...
E prima oară când văd tatuajele lui Karan și ai dreptate, nu-i vin bine. Nici mie nu-mi plac.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 3:56 pm

mita baston a scris:
Smile Smile Smile asta e testul ADN varianta indiana?Smile Smile Razia era  ingrijorata sa nu o prinda cineva cu bunica sub pat ,a uitat ca mai are si o fiica,de a lasat-o sa plece cu primul venit! acum nu mai tinea sa-l faca ginere pe Ayan,s-a multumit cu unul fara pedigree?!stupid 
Smile Smile Varianta cu testul ADN a scăpat complet neuronului meu obosit. Nu înțeleg de ce trebuie să aleg mereu calea cea mai grea. Smile  E cazul să scot de la naftalină și cel de-al doilea neuron, cu unul nu mai fac față nebuniilor de la QH.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 3:58 pm

mita baston a scris:
cica n-ar fi! ii dorim sa mai incerce la domiciliul personal ,la motana,8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 67332 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 67332 
Mai știi ce se mai întâmplă la Saras?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 5:16 pm

Are dreptate Asad când spune că după ce pierdem o persoană înțelegem adevărata valoare. De când a plecat motana iar a început Zoya să zbiere, mă zgârie atât de rău pe creier că abia aștept să revină motana să-i aud miorlăiturile. Parcă sunt mai blânde.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 06 Aug 2013, 5:32 pm

Vedeti ca o sa incerc sa postez pe dailymotion la mayya54, ca fiind Accept nu mai scriu QH ca poate asa nu descopera, macar sa fac o incercare, desi sunt convinsa ca o sa-l blocheze ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 6:02 pm

mayya54 a scris:Vedeti ca o sa incerc sa postez pe dailymotion la mayya54, ca fiind Accept nu mai scriu QH ca poate asa nu descopera, macar sa fac o incercare, desi sunt convinsa ca o sa-l blocheze ...
Îți ținem pumnii kiss  . Dă Doamne și la noi bine. 8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 244732 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 06 Aug 2013, 6:17 pm

Sa speram ca ei blocheaza, tot ce tine de Asad Zoya, QH si nu pomenim nimic de ei nici in tag-uri, sa speram ca asa nu ne gaseste, macar cateva zile pana apucam sa vedem si noi ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 7:03 pm

narcisa a scris:
Mai știi ce se mai întâmplă la Saras?
kiss  nu! abia am digerat paranormalul din Qubool,n-am mai avut timp si de Saras.macar el stie ca n-a fost sa fie, si a gasit-o maritata cu altul,astia ai nostrii se tot joaca de-a nunta si de-a "uite inelul,nu-i inelul"!acum i l-a daruit cu luna cu tot,poate atarna mai greu si nu-l mai scoate de pe deget Zoya!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 7:04 pm

mayya54 a scris:Vedeti ca o sa incerc sa postez pe dailymotion la mayya54, ca fiind Accept nu mai scriu QH ca poate asa nu descopera, macar sa fac o incercare, desi sunt convinsa ca o sa-l blocheze ...
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 92073  vreau si eu un link,cu multumiri!kiss 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 06 Aug 2013, 7:05 pm

mita baston a scris:
kiss  nu! abia am digerat paranormalul din Qubool,n-am mai avut timp si de Saras.macar el stie ca n-a fost sa fie, si a gasit-o maritata cu altul,astia ai nostrii se tot joaca de-a nunta si de-a "uite inelul,nu-i inelul"!acum i l-a daruit cu luna cu tot,poate atarna mai greu si nu-l mai scoate de pe deget Zoya!
Iza, am postat pe daily la mayya54 195, 196, 197 si mai diseara o sa postez si 198, iar daca avem noroc voi continua cu ce a tradus Alexa azi ... kiss  si vb mai pe seara
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 06 Aug 2013, 7:06 pm

mita baston a scris:
8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 92073  vreau si eu un link,cu multumiri!kiss 

ai mesaj privat, nu stiu daca am voie aici cu link kiss 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 7:10 pm

mayya54 a scris:

ai mesaj privat, nu stiu daca am voie aici cu link kiss 
receptionat!kiss 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 7:13 pm

narcisa a scris:
Smile Smile Varianta cu testul ADN a scăpat complet neuronului meu obosit. Nu înțeleg de ce trebuie să aleg mereu calea cea mai grea. Smile  E cazul să scot de la naftalină și cel de-al doilea neuron, cu unul nu mai fac față nebuniilor de la QH.
e bine ca ai  ceva pus deoparte pentru zile negre,eu am ajuns la fundul sacului,nici naftalina nu mai exista! Smile
 n-ai de dat si ceva cu imprumut?8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 229917
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 7:22 pm

mayya54 a scris:Sa speram ca ei blocheaza, tot ce tine de Asad Zoya, QH si nu pomenim nimic de ei nici in tag-uri, sa speram ca asa nu ne gaseste, macar cateva zile pana apucam sa vedem si noi ...
Poate că te caută după numele mayya54 că așa se numea și site-ul. Dacă am zis o prostie nu te supăra prea tare, nu le am cu treburile astea și spun și eu ce-mi trece prin minte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 7:25 pm

mita baston a scris:
kiss  nu! abia am digerat paranormalul din Qubool,n-am mai avut timp si de Saras.macar el stie ca n-a fost sa fie, si a gasit-o maritata cu altul,astia ai nostrii se tot joaca de-a nunta si de-a "uite inelul,nu-i inelul"!acum i l-a daruit cu luna cu tot,poate atarna mai greu si nu-l mai scoate de pe deget Zoya!
Să nu-i cadă prea greu de data asta. Mai ales dacă află cine-i tac-su cred că iar se rupe nunta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 7:31 pm

mita baston a scris:
e bine ca ai  ceva pus deoparte pentru zile negre,eu am ajuns la fundul sacului,nici naftalina nu mai exista! Smile
 n-ai de dat si ceva cu imprumut?8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 229917
Smile Smile Naftalină nu mai am nici eu că au mâncat-o moliile. Iar neuronul îl țin pentru zilele de sărbătoare dar cum nu prea a mai fost sărbătoare la mine în ultimul timp pot să zic că e ca nou. Dar nu-mi fac probleme pentru tine, știu că mai ai tu ceva ascuns în mânecă și după ce termini cu treaba prin casă iar vii cu forțe proaspete pe câmpul de luptă de la QH.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 7:32 pm

ce ma bucur ca a aflat Marmeladul ca Zoya a renuntat la a-si gasi tatal,in favoarea casatoriei(?!) cu el! sa vada ce "dragalasa"e motana! mi-a placut cum era imbracat,dar nu mi-a placut ca-i cotrobaia prin sifonier.si,cum era de asteptat,idealul in viata al parintilor indieni fiind sa-si marite fetele,o forteaza astia pe Nikhat sa-l ia pe pampalaul ala care sper ca nu e fostul iubit al Najmei! stupid ma intreb daca motana chiar e gravida cu el sau te pomeni ca aflam ca e copilul lui Kojak?! Question 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 7:36 pm

narcisa a scris:
Smile Smile Naftalină nu mai am nici eu că au mâncat-o moliile. Iar neuronul îl țin pentru zilele de sărbătoare dar cum nu prea a mai fost sărbătoare la mine în ultimul timp pot să zic că e ca nou. Dar nu-mi fac probleme pentru tine, știu că mai ai tu ceva ascuns în mânecă și după ce termini cu treaba prin casă iar vii cu forțe proaspete pe câmpul de luptă de la QH.
daca ar fi mers si el varuit,sa arate ca nou,poate ,poate.....dar din pacate nu s-a inventat metoda asta !sad sad  asa ca o sa va torturez cu ce a mai ramas din vechiul!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 2263181061 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 7:37 pm

mita baston a scris:ce ma bucur ca a aflat Marmeladul ca Zoya a renuntat la a-si gasi tatal,in favoarea casatoriei(?!) cu el! sa vada ce "dragalasa"e motana! mi-a placut cum era imbracat,dar nu mi-a placut ca-i cotrobaia prin sifonier.si,cum era de asteptat,idealul in viata al parintilor indieni fiind sa-si marite fetele,o forteaza astia pe Nikhat sa-l ia pe pampalaul ala care sper ca nu e fostul iubit al Najmei! stupid ma intreb daca motana chiar e gravida cu el sau te pomeni ca aflam ca e copilul lui Kojak?! Question 
Nu mă speria, de unde și până unde copilul lui Kojak?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 7:40 pm

narcisa a scris:
Să nu-i cadă prea greu de data asta. Mai ales dacă află cine-i tac-su cred că iar se rupe nunta.
dupa calatoria/pelerinajul din Ajmer, chiar si o calatorie spre Pol ,si cel Nord si cel Sud,ar fi insuficienta sa-l mai ierte Zoya daca o zgorneste din asa motiv!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 7:41 pm

mita baston a scris:
daca ar fi mers si el varuit,sa arate ca nou,poate ,poate.....dar din pacate nu s-a inventat metoda asta !sad sad  asa ca o sa va torturez cu ce a mai ramas din vechiul!8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 2263181061 
Bine faci că nu ne lași. Bine faci, bine găsești. Ne găsești aici pregătite de tortură. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 06 Aug 2013, 7:42 pm

mita baston a scris:
dupa calatoria/pelerinajul din Ajmer, chiar si o calatorie spre Pol ,si cel Nord si cel Sud,ar fi insuficienta sa-l mai ierte Zoya daca o zgorneste din asa motiv!
Nu mă gândeam că s-ar împotrivi el. Mă gândeam doar că situația ar fi de așa natură că iar n-ar mai fi posibilă căsătoria. Cu o mamă vitregă ca Raziya mă aștept la orice.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 7:43 pm

narcisa a scris:
Nu mă speria, de unde și până unde copilul lui Kojak?
asa,ca sa fie tacamul complet!daca Imran e fostul iubit al Najmei,motana cand a a atentat si la el? m-a turtit caldura ,de aia am scos perla cu Kojak!
sper sa nu-mi fure Madama ideea!Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 06 Aug 2013, 7:46 pm

narcisa a scris:
Bine faci că nu ne lași. Bine faci, bine găsești. Ne găsești aici pregătite de tortură. Smile 
Cu mare placere! Sunt sadica,ce sa mai!  Eu am de castigat! Question 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

8.Qubool Hai - Accept! - Pagina 3 Empty Re: 8.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum