Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

+11
dea05
dana4699
iulianagl
Andreea_Miha
DENISA
Admin_dea05
petronela
turkisfan
Deya.Andreea
Elly
costearamona
15 participanți

Pagina 8 din 20 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Urmatorul

In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 10:35 pm

La sfarsitul ep 29 tatal lui Neriman e hotarat sa o casatoreasca pe ea cu Sinasi...sa vedem acum ce reactie va avea Macit cand va afla noua veste..... Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 10:37 pm

Admin_dea05 a scris:
se lua la bataie direct... slap

dar cum a aruncat de sus asa acel dosar..si Macit plecase furios de acasa..am fost sigura ca e el.

Faza cand ajunge ea la birou cu mancarea..mi-a parut rau de ea.. sad 
Si nu mi-a placut cand el i-a zis ca nu poate veni la el la birou cand vrea..  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 10:38 pm

Admin_dea05 a scris:La sfarsitul ep 29 tatal lui Neriman e hotarat sa o casatoreasca pe ea cu Sinasi...sa vedem acum ce reactie va avea Macit cand va afla noua veste..... Smile 

ar merita si Macit..macar sa se logodeasca ca el si Pelin...tot pentru taicasu.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 11:01 pm

Andreea_Miha a scris:
ar merita si Macit..macar sa se logodeasca ca el si Pelin...tot pentru taicasu.
l-am vazut si ep 30 asa mai in viteza....doar a intrebat-o daca mai are vreo legatura cu macit iar ea a zis ca nu-l va ierta niciodata...tatal e f bucuros si are intalniri cu Sinasi dar acum nu stiu ce a vorbit cu el...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 11:17 pm

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Rrrrrr10
Eu nu-l inteleg pe Macit ce vrea sa discute cu tatal Nerimanei...E un om mai invarsta si are alte principii .Cum ar crede el ca gata vorbeste si tatal si accepta asa ca sa mearga relatia lor ca tot e logodit cu alta de ce nu ar avea doua... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 11:26 pm

Admin_dea05 a scris:
l-am vazut si ep 30 asa mai in viteza....doar a intrebat-o daca mai are vreo legatura cu macit iar ea a zis ca nu-l va ierta niciodata...tatal e f bucuros si are intalniri cu Sinasi dar acum nu stiu ce a vorbit cu el...

Mie mi se pare normal ..ca sa nu uitam ca in aceiasi zi pana sa ii zica de Pelin el a luat masa cu matusa si Neriman...nu e unsor sa ierti.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 11:29 pm

Admin_dea05 a scris:Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Rrrrrr10
Eu nu-l inteleg pe Macit ce vrea sa discute cu tatal Nerimanei...E un om mai invarsta si are alte principii .Cum ar crede el ca gata vorbeste si tatal si accepta asa ca sa mearga relatia lor ca tot e logodit cu alta de ce nu ar avea doua... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754 

 stupid  Dar acum ce mai cauta dupa ea, si mai ales sa vb cu taicasu ? Ce mai vrea de la ea? Sa il inteleaga.
Inteleg ca o iubeste dar nu e constient ca o raneste.  stupid 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 11:31 pm

Andreea_Miha a scris:Mie mi se pare normal ..ca sa nu uitam ca in aceiasi zi pana sa ii zica de Pelin el a luat masa cu matusa si Neriman...nu e unsor sa ierti.
Nu au luat masa au stat si au vorbit..acum la fel vine cu vorbe mari ca el o iubeste pe Neriman si cu veregheta pe deget ..cred ca-l pune la punct tatal ei ca si el ii arata veregheta ca o tine inca pe deget ....apoi il felicita pentru logodna ...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 11:34 pm

Admin_dea05 a scris:
Nu au luat masa au stat si au vorbit..acum la fel vine cu vorbe mari ca el o iubeste pe Neriman si cu veregheta pe deget ..cred ca-l pune la punct tatal ei ca si el ii arata veregheta ca o tine inca pe deget ....apoi il felicita pentru logodna ...

Aici bravo tatalui ei! Aici sincer nu il inteleg pe Macit!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 11:53 pm

gata si cu 31..Macit afla ca Neriman preda la scoala de muzica unde este si Sinasi..turbeaza de furie cand ii vede pe amandoi vorbind si razand impreuna... Smile ..asa ii trebuie... Question 

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Ssssss11
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 31 Iul 2014, 12:03 am

Admin_dea05 a scris:gata si cu 31..Macit afla ca Neriman preda la scoala de muzica unde este si Sinasi..turbeaza de furie cand ii vede pe amandoi vorbind si razand impreuna... Smile ..asa ii trebuie... Question 

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Ssssss11


 Smile ..lasa ca asa ii trebuie.Si eu nu inteleg..mereu taicasu ii spunea ca ii retrage numele averea...dar el e "baiat" mare de ce nu renunta pentru ea. Stie cum a trait maicasa de ce nu renunta la avere pentru a fi cu Neriman.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 31 Iul 2014, 12:22 am

Pe mine ma enerveaza ca Neriman a inceput sa lase garda jos..si cand il vad ca o strange in brate si veregheta o are pe deget imi vine sa intru in monitor si sa-l iau la bataie... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754 ..culmea e ca acum la finalul lui 32 ii vede tatal lui Neriman pe amandoi in masina..saracul cred ca isi pierde increderea si in Neri....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 31 Iul 2014, 12:31 am

Admin_dea05 a scris:Pe mine ma enerveaza ca Neriman a inceput sa lase garda jos..si cand il vad ca o strange in brate si veregheta o are pe deget imi vine sa intru in monitor si sa-l iau la bataie... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754 ..culmea e ca acum la finalul lui 32 ii vede tatal lui Neriman pe amandoi in masina..saracul cred ca isi pierde increderea si in Neri....

Of nuuuu...ca nu imi place! Dar nu stiu mie si in ep 22- 24 mi-a dat senzatia ca s-a lasat ea prea unsor. Dupa cearta aia a lor unde ea crede ca ii e de rusine.Eu in locul ei il faceam sa sufere un pic...  Smile 
Dar acum fiind logodit asta nu imi place.Ce Dumnezeu ca doar nu e un copil mic sa il forteze "tati" sa faca ceva.  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 31 Iul 2014, 12:46 am

Sarut sarut....  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 165638 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 31 Iul 2014, 12:48 am

Andreea_Miha a scris:Sarut sarut....  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 165638 
unde..unde?... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 31 Iul 2014, 12:58 am

Noapte buna!!Eu ma retrag la somnic. Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 1742856061 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 31 Iul 2014, 1:08 am

Admin_dea05 a scris:
unde..unde?... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946

In ep puse de kilvi  ep 23 min 58:24.  kiss
Cred ca ala e primul lor sarut ca pana acum nu am vazut..

Mai avem si ceva pupicuri ep 24 la cererea in casatorie...wow ce romantic e Macit! Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516 

Mai stau si eu un pic si ma duc la somnic.Nb  kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 31 Iul 2014, 7:29 am

Buna dimi pe aceasta pagina aseara mi -am prins urechile care si asa ma dor in primele doua episoade pe tableata bineinteles fara traducere dar au fost asa de bune episoadele incat am uitat de traducere, am ras asa de tare de aventura lor incat sotul m-a dat afara din camera.Ea e de o frumusete si delicatesa rara, la el am fost cam sceptica mai mult imi placea de prietenul ei din copilarie dar cand l-am vazut ce fel joaca si ce bine se potrivesc am zis aha, hai sa mai vad un episod.Nu-mi place de pelin e o urata si la propriu si la figurat dar pe langa fetele frumoase din serial nu merita sa o bage acolo.Ce mi-a placut cand si-a pierdut aia virginitatea si mama-sa ce a mai paruit-o. Smile Toti au cate o nebuneala doar tatal lui Neriman este cel mai bland om pe care l-am vazut in seriale pana acum. Acum dupa ce-mi termin actele si ma duc la orl, pun tableta la incarcat beton si dupa amiaza mai fac o sedinta de fatih.O zi buna sa aveti. kiss Si ce credeai Anda ca o sa te las balta la asa ceva? Never, never!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 31 Iul 2014, 10:32 am

iulianagl a scris:Buna dimi pe aceasta pagina aseara mi -am prins urechile care si asa ma dor in primele doua episoade pe tableata bineinteles fara traducere dar au fost asa de bune episoadele incat am uitat de traducere, am ras asa de tare de aventura lor incat sotul m-a dat afara din camera.Ea e de o frumusete si delicatesa rara, la el am fost cam sceptica mai mult imi placea de prietenul ei din copilarie dar cand l-am vazut ce fel joaca si ce bine se potrivesc am zis aha, hai sa mai vad un episod.Nu-mi place de pelin e o urata si la propriu si la figurat dar pe langa fetele frumoase din serial nu merita sa o bage acolo.Ce mi-a placut cand si-a pierdut aia virginitatea si mama-sa ce a mai paruit-o. Smile Toti au cate o nebuneala doar tatal lui Neriman este cel mai bland om pe care l-am vazut in seriale pana acum. Acum dupa ce-mi termin actele si ma duc la orl, pun tableta la incarcat beton si dupa amiaza mai fac o sedinta de fatih.O zi buna sa aveti. kiss Si ce credeai Anda ca o sa te las balta la asa ceva? Never, never!
...Eee !!!Ma bucur ca te-am corupt!!!Pai ce numai tu sa ma corupi cu seriale indiene ..... Smile Trebuie sa-l vezi cu traducere ca are alt impact si e pacat...
Saraca aia si-a pierdut virginitatea mai mult printr-un viol o sa vezi mai incolo.Pe mine Macit m-a innebunita imi place tot la el ca barbat .Are niste ochi expresivi !!Bine la capitolul ochi nici ea nu sta deoparte....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 31 Iul 2014, 10:35 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
unde..unde?... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946

In ep puse de kilvi  ep 23 min 58:24.  kiss
Cred ca ala e primul lor sarut ca pana acum nu am vazut..

Mai avem si ceva pupicuri ep 24 la cererea in casatorie...wow ce romantic e Macit! Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516 

Mai stau si eu un pic si ma duc la somnic.Nb  kiss
Da..Dar ai vazut ca de doua ori i-a intrerupt Farihe  Smile ...
Andreea eu din nou am facut noaptea alba..m-am culcat la 5:30..... Smile  ..dar gata!!..le-am vazut pe toate ..acum saracii se lupta cu toti....si cum am mai zis si am avut dreptate Pelin il plateste pe un mafiot ca sa o omoare pe Neriman...Eram nerabdatoare sa vad secventele ci rochia de mireasa..si acelea erau imaginatia lor....oricum a fost erau frumosi!  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 745790 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 31 Iul 2014, 9:33 pm

iulianagl a scris:Buna dimi pe aceasta pagina aseara mi -am prins urechile care si asa ma dor in primele doua episoade pe tableata bineinteles fara traducere dar au fost asa de bune episoadele incat am uitat de traducere, am ras asa de tare de aventura lor incat sotul m-a dat afara din camera.Ea e de o frumusete si delicatesa rara, la el am fost cam sceptica mai mult imi placea de prietenul ei din copilarie dar cand l-am vazut ce fel joaca si ce bine se potrivesc am zis aha, hai sa mai vad un episod.Nu-mi place de pelin e o urata si la propriu si la figurat dar pe langa fetele frumoase din serial nu merita sa o bage acolo.Ce mi-a placut cand si-a pierdut aia virginitatea si mama-sa ce a mai paruit-o. Smile Toti au cate o nebuneala doar tatal lui Neriman este cel mai bland om pe care l-am vazut in seriale pana acum. Acum dupa ce-mi termin actele si ma duc la orl, pun tableta la incarcat beton si dupa amiaza mai fac o sedinta de fatih.O zi buna sa aveti. kiss Si ce credeai Anda ca o sa te las balta la asa ceva? Never, never!


 Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 114523  Ura ..ni te-ai alatura la acest serial  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 780376 
Sper sa iti placa in continuare...asa cum spune Anda cu traducere e altceva.Mie imi placea Pelin in primele ep, ca de sa fie si un pers negativ dar nu dupa multe ep imi venea sa o omor...si pe ea si pe Sinasi prietenul din copilarie,si parinti lui  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 267265 
Si imi place la nebunie prietena lu Neriman... o adevarata prietena..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 31 Iul 2014, 9:43 pm

Admin_dea05 a scris:
Da..Dar ai vazut ca de doua ori i-a intrerupt Farihe  Smile ...
Andreea eu din nou am facut noaptea alba..m-am culcat la 5:30..... Smile  ..dar gata!!..le-am vazut pe toate ..acum saracii se lupta cu toti....si cum am mai zis si am avut dreptate Pelin il plateste pe un mafiot ca sa o omoare pe Neriman...Eram nerabdatoare sa vad secventele ci rochia de mireasa..si acelea erau imaginatia lor....oricum a fost erau frumosi!  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 745790 

aia cu intrerupera a fost superr  Smile 
Ii mai si spune Macit ca e a doua oara..
Si eu tot noapte alba am facut king am dormit putin si am o durere de cap...de cateva nopti numai pe la 5.. 6 ma duc la culcare...ca azi noapte..am vrut sa ma duc la somnic dar cum terminam un ep vroiam sa vad mai departe.Si eu am vazut tot numai ca eu nu am mai stat sa vad scene cu ceilanti ci scenele cu ei doar.Dupa ep cu trad le-am vazut asa nu mai ei.

Dar pana la urma cate ep are ? Ca eu am gasit 40..si auzisem de 41.Ultimul ep ar fi acela unde ei intra tinandu-se de mana si cineva incearca sa o omoare pe Neriman dar o salveaza Sinasi.Bine ca nu a aratat daca cel care a tras a nimerit pe cineva.

Ce nu prea am inteles daca taicasu revenise acasa de la spital de ce el mai continua cu Pelin ? Daca pt taicasu de ce nu o lasa pe Neriman in pace ? O mai si facea sa sufere cautand-o dandu-i MMS cu acel video..
Am mai realizat ca Pelin are telefonul meu...si de asemenea Neriman are o bluza de a mea  Smile 


Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 31 Iul 2014, 9:46 pm

Andreea_Miha a scris:


 Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 114523  Ura ..ni te-ai alatura la acest serial  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 780376 
Sper sa iti placa in continuare...asa cum spune Anda cu traducere e altceva.Mie imi placea Pelin in primele ep, ca de sa fie si un pers negativ dar nu dupa multe ep imi venea sa o omor...si pe ea si pe Sinasi prietenul din copilarie,si parinti lui  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 267265 
Si imi place la nebunie prietena lu Neriman... o adevarata prietena..
Imi pare rau de sora lui Sinasi, mai bine spunea nu atunci cand s-a casatorit ca si asa a avut o retinere ei si ce daca si-a pierdut virginitatea mai bine spunea si cum si-a pierdut-o.Am vazut ca nu numai pe noi ne enerveaza Pelin, chiar si pe Mancit ce fata face cand vede ca-l suna, in schimb sora ei e draguta si foarte modesta.Mie mi s-a parut ca familia lor o cunosc pe Neriman.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Joi 31 Iul 2014, 9:50 pm

Andreea_Miha a scris:

aia cu intrerupera a fost superr  Smile 
Ii mai si spune Macit ca e a doua oara..
Si eu tot noapte alba am facut king am dormit putin si am o durere de cap...de cateva nopti numai pe la 5.. 6 ma duc la culcare...ca azi noapte..am vrut sa ma duc la somnic dar cum terminam un ep vroiam sa vad mai departe.Si eu am vazut tot numai ca eu nu am mai stat sa vad scene cu ceilanti ci scenele cu ei doar.Dupa ep cu trad le-am vazut asa nu mai ei.

Dar pana la urma cate ep are ? Ca eu am gasit 40..si auzisem de 41.Ultimul ep ar fi acela unde ei intra tinandu-se de mana si cineva incearca sa o omoare pe Neriman dar o salveaza Sinasi.Bine ca nu a aratat daca cel care a tras a nimerit pe cineva.

Ce nu prea am inteles daca taicasu revenise acasa de la spital de ce el mai continua cu Pelin ? Daca pt taicasu de ce nu o lasa pe Neriman in pace ? O mai si facea sa sufere cautand-o dandu-i MMS cu acel video..
Am mai realizat ca Pelin are telefonul meu...si de asemenea Neriman are o bluza de a mea  Smile 


Pai nu e final de sezon parca asa am vazut pe youtube.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 31 Iul 2014, 9:50 pm

Andreea_Miha a scris:
aia cu intrerupera a fost superr  Smile 
Ii mai si spune Macit ca e a doua oara..
Si eu tot noapte alba am facut king am dormit putin si am o durere de cap...de cateva nopti numai pe la 5.. 6 ma duc la culcare...ca azi noapte..am vrut sa ma duc la somnic dar cum terminam un ep vroiam sa vad mai departe.Si eu am vazut tot numai ca eu nu am mai stat sa vad scene cu ceilanti ci scenele cu ei doar.Dupa ep cu trad le-am vazut asa nu mai ei.

Dar pana la urma cate ep are ? Ca eu am gasit 40..si auzisem de 41.Ultimul ep ar fi acela unde ei intra tinandu-se de mana si cineva incearca sa o omoare pe Neriman dar o salveaza Sinasi.Bine ca nu a aratat daca cel care a tras a nimerit pe cineva.

Ce nu prea am inteles daca taicasu revenise acasa de la spital de ce el mai continua cu Pelin ? Daca pt taicasu de ce nu o lasa pe Neriman in pace ? O mai si facea sa sufere cautand-o dandu-i MMS cu acel video..
Am mai realizat ca Pelin are telefonul meu...si de asemenea Neriman are o bluza de a mea  Smile 


Are 40 de ep. Nici eu nu am inteles de ce au mai continuat cu falsa logodna asteptam traducerea si ne vom lamuri.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 20 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum