Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

+11
dea05
dana4699
iulianagl
Andreea_Miha
DENISA
Admin_dea05
petronela
turkisfan
Deya.Andreea
Elly
costearamona
15 participanți

Pagina 7 din 20 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Urmatorul

In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 6:38 pm

Admin_dea05 a scris:ce naiba si-a trantit caciuloiul ala parca nu l-ar recunoaste paparazzi..mai are putin si-l transforma in cagula..... Smile 



Buna...
Nu vroia sa fie cunoscut...dar nici pe ea cu parul prins asa si ochelari nu o recunosteam..  Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 6:39 pm

Andreea_Miha a scris:
Buna...
Nu vroia sa fie cunoscut...dar nici pe ea cu parul prins asa si ochelari nu o recunosteam..  Smile 
mai dechizata era ea decat el.... Smile  cu caciuloiul ala pe cap chiar tragea atentia...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 6:52 pm

Admin_dea05 a scris:
mai dechizata era ea decat el.... Smile  cu caciuloiul ala pe cap chiar tragea atentia...

da...dar nu stiu par amici..si plictisiti la masa..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 6:52 pm

Admin_dea05 a scris:ce frumosi sunt!


 Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516  pozele asta nu le stiam...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 6:56 pm

Admin_dea05 a scris:Cadir la pescuit...


 Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516 ce mumos este!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 7:08 pm

Andreea_Miha a scris:
da...dar nu stiu par amici..si plictisiti la masa..
pai nici nu cred ca este mai mult

am facut o noua creatie...

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t739-neriman-macit-creatii-anda#376400
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 7:29 pm

Admin_dea05 a scris:
pai nici nu cred ca este mai mult

am facut o noua creatie...

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t739-neriman-macit-creatii-anda#376400

Superba!!  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516 
Sa speram..ca ar fi super sa fie si in viata reala,ca asa ar parea si mai credibila pov lor de iubire din serial.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 8:09 pm

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Nnn10
cum stau ei ca doi cocosi gata gata sa iasa cu bataie... Evil or Very Mad 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 8:21 pm

vai!!!..tatal lui Neriman se duce la firma iar Pelin ii spune ca urmeaza sa se casatoreasca cu Macit... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2743637754 ..saracul ..pai de aceea ii zboara toata increderea lui fata de Macit...
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Nnnnnn10
ce soc are
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 8:27 pm

Admin_dea05 a scris:Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Nnn10
cum stau ei ca doi cocosi gata gata sa iasa cu bataie... Evil or Very Mad 

sunt curioasa sa vad daca Sinasi va incerca sa profite de situatie sa se apropie de Neriman....la cat era de gelos as zice ca da...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 8:29 pm

Admin_dea05 a scris:vai!!!..tatal lui Neriman se duce la firma iar Pelin ii spune ca urmeaza sa se casatoreasca cu Macit... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 2743637754 ..saracul ..pai de aceea ii zboara toata increderea lui fata de Macit...
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Nnnnnn10
ce soc are

cred ca de aceea isi pierde increderea in el..ca vazusem in ultimile ep mi-a dat senzatia ca tatal ei nici nu vrea sa il vada.Se uita asa de furios cand ia vazut tinandu-se de mana in penultimul ep.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 8:49 pm

Andreea_Miha a scris:
cred ca de aceea isi pierde increderea in el..ca vazusem in ultimile ep mi-a dat senzatia ca tatal ei nici nu vrea sa il vada.Se uita asa de furios cand ia vazut tinandu-se de mana in penultimul ep.
ep acela mi se pare ca este ultimul din sezon ep 40
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 8:58 pm

Admin_dea05 a scris:
ep acela mi se pare ca este ultimul din sezon ep 40

da vazusem ceva ..parca e la sf ep 40...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 9:10 pm

Andreea_Miha a scris:
da vazusem ceva ..parca e la sf ep 40...
s-au intors si cei de la kivi din vacanta, abia astept sa puna urmatorul ep cu traducere Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de turkisfan Mier 30 Iul 2014, 9:11 pm

Buna, echipa kilvi s-a intors din vacanta si in 2-3 zile se apuca de treaba.

turkisfan
membru activ
membru activ

Mesaje : 160
Data de inscriere : 24/04/2010

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 9:12 pm

Admin_dea05 a scris:
s-au intors si cei de la kivi din vacanta, abia astept sa puna urmatorul ep cu traducere Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516 

super!..deja l-am vazut jumate cu traducere...acum ma uit si eu la ep 22.Probabil ca o sa ma uit si fara trad in continuare deruland sa vad in mare ca nu rezist tentatie ...sunt curioasa ce se intampla intre ei dupa logodna cu Pelin.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 9:22 pm

turkisfan a scris:Buna, echipa kilvi s-a intors din vacanta si in 2-3 zile se apuca de treaba.
Buna!Bine ai venit la noi!!!Da, ma bucur foarte mult.Ma uit eu si fara subtitrare nu prea inteleg mare lucru dar ce sa faci ..m-am obisnuit cu ei...oricum cu traducere are alt impact ... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 9:24 pm

Andreea_Miha a scris:super!..deja l-am vazut jumate cu traducere...acum ma uit si eu la ep 22.Probabil ca o sa ma uit si fara trad in continuare deruland sa vad in mare ca nu rezist tentatie ...sunt curioasa ce se intampla intre ei dupa logodna cu Pelin.
eu am vazut ceva intalniri intre ei dar nu am inteles mare lucru abia astept acum cu traducere sa vad ce ii reproseaza Neriman.....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 9:32 pm

Admin_dea05 a scris:
eu am vazut ceva intalniri intre ei dar nu am inteles mare lucru abia astept acum cu traducere sa vad ce ii reproseaza Neriman.....

Ce sa reprosuri ca eu in locul ei l-as bate... Smile 
Dar daca el o mai cauta dupa asta probabil ca el zice "in gandul lui" ca nu se va casatori cu Pelin si e o logodna asa pt tacsu.Dar dupa un timp va face ruprerea logodnei.Altfel de ce sa o mai caute.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 9:36 pm

turkisfan a scris:Buna, echipa kilvi s-a intors din vacanta si in 2-3 zile se apuca de treaba.

Buna!
Bine ai venit!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 9:41 pm

Ma uitam la ep 22...El ii face o criza ca e cu Sinasi la ceai...hmm unde e increderea lui ? Parca cu un ep in urma era sup foc ca ea nu are incredere in el si ca de ce intreba de cineva din trecut,dar el ce face acum ?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 9:44 pm

Andreea_Miha a scris:Ma uitam la ep 22...El ii face o criza ca e cu Sinasi la ceai...hmm unde e increderea lui ? Parca cu un ep in urma era sup foc ca ea nu are incredere in el si ca de ce intreba de cineva din trecut,dar el ce face acum ?
el are voie ..ea nu.... Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 9:47 pm

Admin_dea05 a scris:
el are voie ..ea nu.... Smile 

Asa pare cu el....ca el imediat ce cauti la ceai cu Sinasi ? Dar cand ea a intrebat de fosta atunci ia zis ca e ceva ca nu va vb cu ea...asa ii spuneam si eu acum lui Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Iul 2014, 9:50 pm

Ohh....cand a venit aia iar Neriman avea mana pe mana lui Sinasi ..de a aruncat dosarul pe masa...ramasesem fara cuv,am crezut ca e Macit..  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 3176764736

Ma gandeam "acum sa te tii "  Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 30 Iul 2014, 9:58 pm

Andreea_Miha a scris:Ohh....cand a venit aia iar Neriman avea mana pe mana lui Sinasi ..de a aruncat dosarul pe masa...ramasesem fara cuv,am crezut ca e Macit..  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 3176764736

Ma gandeam "acum sa te tii "  Smile 
se lua la bataie direct... slap
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 20 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum