Serialesitelenovelet
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Kiralik Ask - comentarii

+8
violeta maicariu
Crisu
Iuliana Maties
lombicutz
iulianagl
carina
Nicky
ninnet
12 participanți

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 9:56 pm

carina a scris:

....multumesc mult...de 5 min ma chinuiesc si nu reusesc...
Pentru foarte putin. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 15 Mai 2016, 10:00 pm

iulianagl a scris:
De ce ca nu i-a iesit pasenta bufnitei?

...habar nu am de ce a fost intors pe dos astazi Baris...peste vreo 30 min intru pe la araboaice sa vad ce mai comenteaza...poate era grabit, scapa avionul spre "insula fericirii"

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 10:04 pm

carina a scris:

...habar nu am de ce a fost intors pe dos astazi Baris...peste vreo 30 min intru pe la araboaice sa vad ce mai comenteaza...poate era grabit, scapa avionul spre "insula fericirii"
E cam ciudat zilele astea ori e suparat ca nu o vede pe Elcin. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 15 Mai 2016, 10:05 pm

...am intrat acum o ora si ceva pe site-ul lor si comentau de msg-ul lui Mert Arduc de pe instagram ( pus astazi si ca Baris a gat like) legat de Mohamed Ali ( cred ca-i vorba de celebrul Cassius Marcellus Clay)...ca intreaga familie Arduc este lovita de mitul "Mohamed Ali"

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 15 Mai 2016, 10:06 pm

Nici nu observasem ca lui Baris i a fost lasat un mesaj pe capota...ce nebuni :)))

Chiar ca a devenit obositor tot ce se intampla in jurul lor, in jurul serialului, cred ca pt ei e si mai obositor, dar nici n a facut nimeni nimic in acest sens, nici ei, nici producatorii, nimeni...au mers pe principiul - nu conteaza daca e publicitate negativa sau pozitiva, publicitate sa fie. Au bubuit toate retelele cu zvonul interventiei lui Gupse in scenariu, din partea producatorilor niciun raspuns care sa stopeze nebunia. La fel, Elcin si Baris puteau f bine sa puna capat zvonurilor cu presupusa relatie dintre ei, n au facut nimic (3 declaratii din an in paste cu nu i adevarat, suntem fericiti in relatiile de acasa nu e de ajuns). Apoi mai intervine si Yunus si se ia la harta cu fanii pe internet...in locul ei, eu ii ziceam sa inceteze, sa se exprime pe ce teme vrea el - politica, sport, etc, dar sa evite subiectul KA (nu rezolva nimic, mai rau agita lucrurile si nici nu da dovada ca are prea multa minte). Ei, cu totii, au alimentat toata nebunia asta, prin lipsa de atitudine...


Ultima editare efectuata de catre Crisu in Dum 15 Mai 2016, 10:13 pm, editata de 1 ori
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 15 Mai 2016, 10:08 pm

iulianagl a scris:
E cam ciudat zilele astea ori e suparat ca nu o vede pe Elcin. Smile

...nu cred ca are vreo legatura cu asta...poate o fi suparat, ca nu participa Elcin la filmari si din acest motiv va trebui sa se mai lungeasca, dar ma indoiesc ca-i duce dorul...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 10:11 pm

carina a scris:

...nu cred ca are vreo  legatura cu asta...poate o fi suparat, ca nu participa Elcin la filmari si din acest motiv va trebui sa se mai lungeasca, dar ma indoiesc ca-i duce dorul...
Sigur ca nu are, am glumit, se vede ca sunt obositi si plictisiti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 15 Mai 2016, 10:12 pm

carina a scris:Crisu, dragalaso...cum il sterg?...pagina a ramas goala, dar la fel..

Dupa ce postezi un mesaj, in partea dreapta sus sunt 3 optiuni: quote - pt a rasp la mesaj, edit si un x, x ul sterge mesajul scris de tine...cam tarziu raspunsul, dar pt viitor...:)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 10:15 pm

Crisu a scris:Nici nu observasem ca lui Baris i a fost un mesaj pe capota...ce nebuni :)))

Chiar ca a devenit obositor tot ce se intampla in jurul lor, in jurul serialului, cred ca pt ei e si mai obositor, dar nici n a facut nimeni nimic in acest sens, nici ei, nici producatorii, nimeni...au mers pe principiul - nu conteaza daca e publicitate negativa sau pozitiva, publicitate sa fie. Au bubuit toate retelele cu zvonul interventiei lui Gupse in scenariu, din partea producatorilor niciun raspuns care sa stopeze nebunia. La fel, Elcin si Baris puteau f bine sa puna capat zvonurilor cu presupusa relatie dintre ei, n au facut nimic (3 declaratii din an in paste cu nu i adevarat, suntem fericiti in relatiile de acasa nu e de ajuns). Apoi mai intervine si Yunus si se ia la harta cu fanii pe internet...in locul ei, eu ii ziceam sa inceteze, sa se exprime pe ce teme vrea el - politica, sport, etc, dar sa evite subiectul KA (nu rezolva nimic, mai rau agita lucrurile si nici nu da dovada ca are prea multa minte). Ei, cu totii, au alimentat toata nebunia asta, prin lipsa de atitudine...
Sincer sa spun mie de la bun inceput nu mi s-a parut a fi profesional in ceea ce fac ei in afara serialului, Elcin cu Yunus al ei care e total lipsit de caracter si buha lui Baris, nu stiu se preteaza la unele lucruri pe care la unii actori profesionisti nu se vad, se pare ca nu le pasa de imaginea lor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 15 Mai 2016, 10:18 pm

iulianagl a scris:
E cam ciudat zilele astea ori e suparat ca nu o vede pe Elcin. Smile
Probabil ca din acest motiv e asa iritat, i a lipsit Elcin zilele astea, nu poate fara ea Smile

Stiu ca e gluma, dar mi a placut ideea :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 15 Mai 2016, 10:19 pm

Crisu a scris:Nici nu observasem ca lui Baris i a fost un mesaj pe capota...ce nebuni :)))

Chiar ca a devenit obositor tot ce se intampla in jurul lor, in jurul serialului, cred ca pt ei e si mai obositor, dar nici n a facut nimeni nimic in acest sens, nici ei, nici producatorii, nimeni...au mers pe principiul - nu conteaza daca e publicitate negativa sau pozitiva, publicitate sa fie. Au bubuit toate retelele cu zvonul interventiei lui Gupse in scenariu, din partea producatorilor niciun raspuns care sa stopeze nebunia. La fel, Elcin si Baris puteau f bine sa puna capat zvonurilor cu presupusa relatie dintre ei, n au facut nimic (3 declaratii din an in paste cu nu i adevarat, suntem fericiti in relatiile de acasa nu e de ajuns). Apoi mai intervine si Yunus si se ia la harta cu fanii pe internet...in locul ei, eu ii ziceam sa inceteze, sa se exprime pe ce teme vrea el - politica, sport, etc, dar sa evite subiectul KA (nu rezolva nimic, mai rau agita lucrurile si nici nu da dovada ca are prea multa minte). Ei, cu totii, au alimentat toata nebunia asta, prin lipsa de atitudine...

...binenteles ca numai ei sunt vinovati, datorita comportamentului interpretabil...de 2 luni nu mai apar de nici un fel poze din culise cu cei doi, cand sunt intrebati daca ar exita ceva intre ei, raspund cu "jumatate" de gura ca sunt multumiti de relatiile lor, deci nu sunt fermi...cand a fost intrebata Elcin ultima data, parca la conferinta Elydor...trebuia sa fie fff ferma si sa spuna.." da, am o relatie de 5 ani, gasesc ca este barbatul visurilor mele, stam impreuna, ne comportam ca si o familie fericita/implinita, doar acel contract mai urmeaza sa-l semnam, dar vedem cand ne vom face timp si ptr asta si sa vedem daca ar mai trebui sa adaugam vreo clauza, sau sa stregem alta, etc'... ametitul de Baris si el pluteste in deriva pe Marmara...ar fi putut sa fie si el scurt si ferm " am o relatie de n ani, sunt f fericit in ciuda tuturor zvonurilor, stam impreuna, avem in plan sa ne casatorim, dar in nici un caz anul acesta, etc"...si s-ar fi terminat tot balciul.. dar cred ca si lor le place sa-i vada pe fani cum isi dau cu parerea...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 10:23 pm

Crisu a scris:
Probabil ca din acest motiv e asa iritat, i a lipsit Elcin zilele astea, nu poate fara ea Smile

Stiu ca e gluma, dar mi a placut ideea :))
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 15 Mai 2016, 10:24 pm

iulianagl a scris:
Sincer sa spun mie de la bun inceput nu mi s-a parut a fi profesional in ceea ce fac ei in afara serialului, Elcin cu Yunus al ei care e total lipsit de caracter si buha lui Baris, nu stiu se preteaza la unele lucruri pe care la unii actori profesionisti nu se vad, se pare ca nu le pasa de imaginea lor.
Probabil ca si ei au fost surprinsi de valul asta, nu cred ca se asteptau la asa popularitate si n au stiut cum sa gestioneze situatia. Sunt de acord ca poate la inceput n au stiut cum sa reactioneze, dar deja a trecut ceva timp, au niste manageri care se ocupa de ei...nu stiu de ce nu fac nimic...
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 10:25 pm

carina a scris:

...binenteles ca numai ei sunt vinovati, datorita comportamentului interpretabil...de 2 luni nu mai apar de nici un fel poze din culise cu cei doi, cand sunt intrebati daca ar exita ceva intre ei, raspund cu "jumatate" de gura ca sunt multumiti de relatiile lor, deci nu sunt fermi...cand a fost intrebata Elcin ultima data, parca la conferinta Elydor...trebuia sa fie fff ferma si sa spuna.." da, am o relatie de 5 ani, gasesc ca este barbatul visurilor mele, stam impreuna, ne comportam ca si o familie fericita/implinita, doar acel contract mai urmeaza sa-l semnam, dar vedem cand ne vom face timp si ptr asta si sa vedem daca ar mai trebui sa adaugam vreo clauza, sau sa stregem alta, etc'... ametitul de Baris si el pluteste in deriva pe Marmara...ar fi putut sa fie si el scurt si ferm " am o relatie de n ani, sunt f fericit in ciuda tuturor zvonurilor, stam impreuna, avem in plan sa ne casatorim, dar in nici un caz anul acesta, etc"...si s-ar fi terminat tot balciul.. dar cred ca si lor le place sa-i vada pe fani cum isi dau cu parerea...
Pai ia sa nu-i mai bage in seama o perioada sa vedem ce o sa se intample?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Dum 15 Mai 2016, 10:25 pm

Si au si niste manageri la fel de "profi" Si acum cu problemele de sanatate ale lui Elcin. Ce agent are de lasa totul asa, in ceata? Dupa site  ai zice ca waw, de cata lume buna se ocupa.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 10:28 pm

Crisu a scris:
Probabil ca si ei au fost surprinsi de valul asta, nu cred ca se asteptau la asa popularitate si n au stiut cum sa gestioneze situatia. Sunt de acord ca poate la inceput n au stiut cum sa reactioneze, dar deja a trecut ceva timp, au niste manageri care se ocupa de ei...nu stiu de ce nu fac nimic...
Mi-e greu sa cred ca ar fi nepasarea, poate asa se simt ei vedeta nu stiu ce sa spun ca e chiar strigator la cer sa-l vezi pe Y cum se ia la harta cu niste necunoscuti, oare asa isi arata el masculinitatea?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 10:30 pm

lombicutz a scris:Si au si niste manageri la fel de "profi" Si acum cu problemele de sanatate ale lui Elcin. Ce agent are de lasa totul asa, in ceata? Dupa site  ai zice ca waw, de cata lume buna se ocupa.
E pacat ca ar trebui sa profite ca sunt pe val ca cine stie daca s-o mai intalni cu asa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 15 Mai 2016, 10:33 pm

Crisu a scris:

Dupa ce postezi un mesaj, in partea dreapta sus sunt 3 optiuni: quote - pt a rasp la mesaj, edit si un x, x ul sterge mesajul scris de tine...cam tarziu raspunsul, dar pt viitor...:)))

...multumesc mult Crisu

...mai fetelor, dar de data aceasta chiar ca saracul Y a fost luat ca din oala ( si am toate motive sa-l injur, v-am spus ca m-a blocat pe TT),... cand duduita a pus msg-ul insotit de poza lui Baris, cu multumirile de rigoare ptr actorul turc B Arduc, care a fost insotit de o tanara frumoasa, etc, fanii au luat cu asalt instagram, TT, au intrebat-o pe "tembela" aia cum arata d-ra, era blonda, roscata, albastra, etc...altii mai inteligenti raspundeau " vai, dar nu se poate sa divulge un asa secret, etc"...vazand ca raspunsurile "tembelei" nu sunt pe masura, fanii l-au bombardat cu msg pe Y..."ti-a plecat mandra in tara lalelelor?, ...nu ti-ai dat seama ca tu si G, sunteti animale de companie...voi nu meritati nici macar legati sa mergeti pe strada...etc"....ba altii s-au luat de el cum ca-i urmareste pe TT, etc, o intreaga nebunie...dar si "faimoasele" cupluri cand ies pe strada lasa loc de interpretare...fanii intotdeuna ii compara cu celelalte cupluri...ei se comporta de parca ar fi la varsta a-3-a...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Dum 15 Mai 2016, 10:34 pm

iulianagl a scris:
E pacat ca ar trebui sa profite ca sunt pe val ca cine stie daca s-o mai intalni cu asa ceva.
Eu ii vad in mentalitatea asta" daca nu curge, pica". Altfel nu pot sa pricep  toata ciorba.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 10:38 pm

lombicutz a scris:
Eu ii vad in mentalitatea asta" daca nu curge, pica". Altfel nu pot sa pricep  toata ciorba.
Vedem noi dupa ce se termina serialul ce si cum o duc.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Dum 15 Mai 2016, 10:38 pm

carina a scris:

...binenteles ca numai ei sunt vinovati, datorita comportamentului interpretabil...de 2 luni nu mai apar de nici un fel poze din culise cu cei doi, cand sunt intrebati daca ar exita ceva intre ei, raspund cu "jumatate" de gura ca sunt multumiti de relatiile lor, deci nu sunt fermi...cand a fost intrebata Elcin ultima data, parca la conferinta Elydor...trebuia sa fie fff ferma si sa spuna.." da, am o relatie de 5 ani, gasesc ca este barbatul visurilor mele, stam impreuna, ne comportam ca si o familie fericita/implinita, doar acel contract mai urmeaza sa-l semnam, dar vedem cand ne vom face timp si ptr asta si sa vedem daca ar mai trebui sa adaugam vreo clauza, sau sa stregem alta, etc'... ametitul de Baris si el pluteste in deriva pe Marmara...ar fi putut sa fie si el scurt si ferm " am o relatie de n ani, sunt f fericit in ciuda tuturor zvonurilor, stam impreuna, avem in plan sa ne casatorim, dar in nici un caz anul acesta, etc"...si s-ar fi terminat tot balciul.. dar cred ca si lor le place sa-i vada pe fani cum isi dau cu parerea...
Exact, s au complacut in situatie.
Si nici din partea staff ului nu a fost nicio atitudine legat de toate speculatiile aparute pe marginea serialului. Singurul anunt oficial a fost cel dat dupa 2 saptamani de nebunie pe net, in care ziceau ca nu pleaca nimeni din serial (asta legat de zvonurile cum ca Elcin ar parasi serialul ca sa joace cu Kivanc Tatlitug)
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Dum 15 Mai 2016, 10:39 pm

iulianagl a scris:
Pai ia sa nu-i mai bage in seama o perioada sa vedem ce o sa se intample?

...dupa finalizarea acestui serial, se va intampla exact ce s-a intamplat si cu ceilalti gen Murat Yldirin, Bülent İnal, Cansel Elcin, etc care erau in voga si acum abia daca mai auzim cate ceva o data la 3-4 luni

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Dum 15 Mai 2016, 10:40 pm

Doamne, stiu acum de ce nu i-am lasat inca in saracia lor de turci. Mai,cu astia nu te plictisesti niciodata.  Smile "legati pe strada" Imi si imaginez....
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 10:41 pm

Eu va spun noapte buna. 7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 720534
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Mai 2016, 10:42 pm

carina a scris:

...dupa finalizarea acestui serial, se va intampla exact ce s-a intamplat si cu ceilalti gen Murat Yldirin, Bülent İnal, Cansel Elcin, etc care erau in voga si acum abia daca mai auzim cate ceva o data la 3-4 luni
7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 2364036189 Cam asa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 10 Empty Re: 7. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum