Serialesitelenovelet
TRADARE IN FAMILIE Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
TRADARE IN FAMILIE Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TRADARE IN FAMILIE

+7
lucyana
ladyblue
bad_girl
iulianagl
iulia1965
DENISA
demiruta
11 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Vin 30 Apr 2010, 2:40 pm

De astăzi, LA kanald RO, incepe un nou serial turcesc, TRĂDARE ÎN FAMILE,TITLUL ORIGINAL,Yanik koza...



TRADARE IN FAMILIE PIC950



regizor: Murat Saraçoglu, Mesude Erarslan
scenarist: Ertan Kurtulan
compozitor: Tamer Ciray
operator: Murat Ceylan
producător: Hayri Aslan
monteur: Onur Koçak


Distribuţia:

Yavuz Bingol (Galip Çelebi)
Basak Köklükava (Hanzade Çelebi)
Mustafa Alabora (Asaf Çelebi)
Billur Al (Yonca)
Kamil Atliman (Nedim)




Yavuz Bingol, îndrăgit actor turc şi cunoscut publicului din filmul "Three Monkeys", interpretează rolul lui Galip, personajul principal, în serialul “Trădare în familie”.

Povestea serialului are în centrul atenţiei familia Celebi, lider în industria textila, dar şi una dintre cele mai bogate din oraşul Bursa, Turcia.

Galip (Yavuz Bingol), patronul firmei şi Hanzade Celebi, soţia sa, au un fiu în vârstă de 10 ani, pe nume Omer care suferă de astm bronşic. Ei îşi iubesc enorm copilul şi fac tot ce le stă în putere ca micuţul să nu ducă lipsă de nimic şi să beneficieze de cel mai bun tratament.

Este o zi minunată de primăvară, iar familia Celebi aniversează ziua de naştere a fiului lor şi totul pare a fi desprins dintr-o carte cu poveşti. Toată lumea este acolo, Omer primeşte atenţia tuturor şi este foarte fericit. Viaţa familiei este netulburată până în momentul în care apare Candan, o tânără care susţine că este însărcinată cu fratele lui Galip, Akin.

Candan merge la un ziar renumit din Bursa şi le propune o ştire în acest sens, în ideea de a se răzbuna pe Akin şi familia Celebi care, consideră ea, au batjocorit-o.

Galip nu stă deoparte şi sare în ajutorul fratelui, încercând să rezolve această problemă pe cale amiabilă cu Candan, pentru a evita un scandal care le-ar afecta imaginea şi liniştea familiei.

Cei trei, Galip, Akin şi Candan, merg la un spital în Istanbul pentru a face testul de paternitate al copilului pe care Candan susţine că îl are în urma relaţiei pasagere cu Akin. Dintr-o greşeală a doctorului de la clinică, care era şi doctorul familei Celebi, Galip află că suferă de o boală şi nu poate avea copii.

În momentul acela Galip îşi dă seama că a fost trădat de soţia sa, că Omer nu este fiul său şi caută să afle adevărul.
Cred ca ne vom putea da seama daca a fost sau nu o tradare, urmarind filmul, care se difuzeaza de luni pana vineri de la 14,45 la 16; ore destul de naspa pentru a-l putea viziona, dar poate reusim, daca ne va captiva.
Eu mi-am propus sa-l vad fiindca nu ma uit in prezent la altceva, afara de Ask si Gonuncelen, pe care le pot vedea oricand, gratie harnicutelor care il urca si traduc si carora le multumesc si aici.
Vizionare placuta acelora care se vor uita!
Sper sa ne ofere prilejul de a ne intalni si pe acest topic, daca are priza la public...
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de DENISA Vin 30 Apr 2010, 3:26 pm

TRADARE IN FAMILIE Z_17_dik3TRADARE IN FAMILIE Hanzadeavatar
TRADARE IN FAMILIE Yanik-KozaTRADARE IN FAMILIE Yanikkoza_bolum13_25TRADARE IN FAMILIE Bolum20_011TRADARE IN FAMILIE DSC_0013TRADARE IN FAMILIE DSC_0018TRADARE IN FAMILIE DSC_0042TRADARE IN FAMILIE DSC_0056TRADARE IN FAMILIE DSC_0061TRADARE IN FAMILIE DSC_0069TRADARE IN FAMILIE DSC_0108TRADARE IN FAMILIE DSC4957TRADARE IN FAMILIE DSC4970
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Vin 30 Apr 2010, 4:13 pm

Mi-a placut filmul!
Am facut cunostinta cu personajele si de departe mi-a placut sotia lui Galip!
Episodul a fost explicit si am inteles foarte usor care va fi directia de actiune, ramane sa se contureze mai bine personajele, dar creionarea lor s-a facut deja;as fi vrut ca Galip sa nu reactioneze asa repede la aflarea vestii ca nu este tatal copilului sau, o sa ziceti cum naiba vine asta, dar asa este...
Vom vedea ce va urma, il voi urmari cand ajung la timp, sau, daca vor fi, in reluari.Spatamana viitoare ne vom sedimneta mai bine parerile despre serial, doar am facut cunostinta; si prima impresie e buna.
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulia1965 Sam 01 Mai 2010, 12:06 pm

Am vazut primul episiod...si deocamdata...nota 6-7...Nu m-au impresionat nici jocul actorilor,nici fizicul lor...si nici subiectul ! Vom vedea ce va mai fi in urmatoarele episoade,poate va deveni din ce in ce mai interesant ! Cine stie ??
Hanzade e,intr-adevar,cea mai draguta din tot serialul -pana acum...Dar avand in vedera ca sotul ei n-o iubeste,ca a ramas cu ea pt copil-care nici macar nu e al lui... s-ar putea sa "dispara" repede, ca sa apara cea care va fi "marea lui dragoste"...
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Sam 01 Mai 2010, 2:53 pm

iulia1965 a scris:Am vazut primul episiod...si deocamdata...nota 6-7...Nu m-au impresionat nici jocul actorilor,nici fizicul lor...si nici subiectul ! Vom vedea ce va mai fi in urmatoarele episoade,poate va deveni din ce in ce mai interesant ! Cine stie ??
Hanzade e,intr-adevar,cea mai draguta din tot serialul -pana acum...Dar avand in vedera ca sotul ei n-o iubeste,ca a ramas cu ea pt copil-care nici macar nu e al lui... s-ar putea sa "dispara" repede, ca sa apara cea care va fi "marea lui dragoste"...
Nu e un film pentru care sa ajung sa ard oalelel Smile uitandu-le pe foc, dar nu ma uit in mmomentul de fata la nimic altceva(afara de Ask si G)dara avnd in vedere ca la astea ma pot uita atunci cand doresc, fara un program anume,mi-am propus sa-l urmaresc, deoarece ar fi un moment de relax, dupa ce ajung de la serviciu si am nevoie sa fac o delimitare intre ce s-a intamplat acolo, si ce va urma sa faca acasa.
dupa inca vreo doua episoade, cred ca o sa avem mai multe de spus, pro, sau contra, bineinteles!
O zi buna, Iulia, o zi buna, tuturor!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulia1965 Sam 01 Mai 2010, 3:35 pm

Cu asta sunt de acord !! Smile Smile
Am ajuns sa ma uit la seriale turcesti doar ca sa mai aud limba turca,sau ca sa vad peisaje din serialele care mi-au ramas in inima !! kiss
Si pt. ca prefer sa urmaresc un serial turcesc,in care actiune e pe repede inainte ,decat unul sud-american,unde o lalae de... confused
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulia1965 Sam 01 Mai 2010, 3:37 pm

Doamne !! Nu sunt eu prea vorbareata,dar as fi in stare sa postez,numai ca sa-mi vad avatarul si semnatura !! indragostit Smile Smile
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Sam 01 Mai 2010, 4:01 pm

iulia1965 a scris:Doamne !! Nu sunt eu prea vorbareata,dar as fi in stare sa postez,numai ca sa-mi vad avatarul si semnatura !! indragostit Smile Smile
Trebuie sa recunosc, ai un avatar pe cinste!Spun asta cu parerea de rau ca nu am vazut filmul, afland mult prea tarziu de existenta lui;cand au inceput sa-l reia la kanaldro, m-am incumetat si nu am avut noroc, dar cat am vazut pana acolo, mi-a placut;mai departe am auzit pareri si pro si contra, ca la orice film;dar asta e!
Cat despre serialele sud-americane, unul singur am vazut , nu mai stiu acum , repede, cum se numea, dar prottagonista era numita SOLEDAD, DOCTORITA VETERINARA...atat, in rest nu ma uit, am incercat sa vad ce le poate capul romanilor si am vazut 5 episoade din "Numai iubirea" si m-am lecuit...
Sa ai zi frumoasa, recreativa!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulianagl Lun 03 Mai 2010, 10:18 pm

Buna seara ladies aceeasi chestie am gandit si eu ca nu e un serial sa mor dupa el dar in lipsa de alta ceva e bine si asa.Si eu am ramas un pic uimita de reactia lui G. Celebi si chiar am fost dezamagita pacat de copil ca el n-are nici o vina, in fine sa vedem ce ne rezerva viitorul. ok
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulia1965 Mar 04 Mai 2010, 2:56 pm

Ieri am pierdut a doua 1/2 de episod,azi am ajuns abia cand a aflat ca soferul ii e frate...A spus baba cumva cine e tatal copilului ??
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulia1965 Mar 04 Mai 2010, 3:21 pm

Saru-mana !! Tocmai il gasisem !! kiss kiss

Te pomeni ca tatal copilului e chiar cavalerul de onoare !!
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Mai 2010, 10:01 pm

Buna seara ladies ce mama masii se intampla in serialul asta ca am apucat astazi sa vad si eu la sfarsit un pic dar parca toata lumea a luat-o razna prea multe secrete si putine dezvaluiri si faptul ca Galip se indragosteste asa repede de ziarista mi se pare depasit.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulia1965 Mar 04 Mai 2010, 11:52 pm

iulianagl a scris:Buna seara ladies ce mama masii se intampla in serialul asta ca am apucat astazi sa vad si eu la sfarsit un pic dar parca toata lumea a luat-o razna prea multe secrete si putine dezvaluiri si faptul ca Galip se indragosteste asa repede de ziarista mi se pare depasit.
Mie mi se pare aiurea atata drama pt ce ?? Ca era steril,si nevasta a vrut un copil! In loc sa fie fericit ca are cine-i spune "tata"...
In fond,nu-si iubea nevasta...a stat cu ea numai pt copil...asa ca ce atata tambalau ?? Divorta si gata,fara s-o mai faca atat pe victima!
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de bad_girl Dum 09 Mai 2010, 3:05 pm

iulia1965 a scris:
iulianagl a scris:Buna seara ladies ce mama masii se intampla in serialul asta ca am apucat astazi sa vad si eu la sfarsit un pic dar parca toata lumea a luat-o razna prea multe secrete si putine dezvaluiri si faptul ca Galip se indragosteste asa repede de ziarista mi se pare depasit.
Mie mi se pare aiurea atata drama pt ce ?? Ca era steril,si nevasta a vrut un copil! In loc sa fie fericit ca are cine-i spune "tata"...
In fond,nu-si iubea nevasta...a stat cu ea numai pt copil...asa ca ce atata tambalau ?? Divorta si gata,fara s-o mai faca atat pe victima!
Daca nu ar fi atat de multe secrete in familia asta nu am fi avut film Smile asa ca vom vedea ce ne rezerva in continuare scenaristii kiss
bad_girl
bad_girl
membru activ
membru activ

Mesaje : 58
Data de inscriere : 13/02/2010

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulia1965 Dum 09 Mai 2010, 3:23 pm

Asta aduce a serial sud-american mai mult decat ORICE alt serial turcesc pe care l-am vazut pana acum....Si am vazut cateva ! stupid
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de bad_girl Dum 09 Mai 2010, 9:22 pm

Smile cam ai dreptate
bad_girl
bad_girl
membru activ
membru activ

Mesaje : 58
Data de inscriere : 13/02/2010

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Lun 10 Mai 2010, 4:48 pm

Buna ziua!
V-am citit , fetelor;eu nu am vazut decat doua seriale turcesti si nu pot generaliza, sud-americane-niciunul!
Mie imi place filmul, hotararea lui Galip de a afla adevarul cu orice pret, nu-i de colea;a aflat ca traieste intr-o mare minciuna si ce-i mai dureros, minciuna cea mare e copata de mama sa!
E dreptul lui sa aiba lamuriri si explicatii si-mi place perseverenta de care da dovada pentru a-si face lumina in viata!
Vreau sa o puna la punct pe baba!
Oare e chiar indragostit de Leyla???
Vom mai vedea...ea de el, sigur e indragostita, dar el nu m-a convins.
Va doresc o zi buna!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de DENISA Mar 11 Mai 2010, 3:48 pm

TRADARE IN FAMILIE 99_20478
TRADARE IN FAMILIE 04kt4
TRADARE IN FAMILIE Dsc0071kf9cm9
TRADARE IN FAMILIE B_yanikkoza_01TRADARE IN FAMILIE B_yanikkoza_05
TRADARE IN FAMILIE B_yanikkoza_06
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Mar 11 Mai 2010, 5:03 pm

Multumesc pentru poze, Denisa,sunt superbe si filmul imi place;ma juta sa ma destind dupa programul de munca si apoi incep treaba de acasa, sau forumitul, cand am timp! Smile
Galip este un personaj foarte hotarat si admir la el nespus modul de a actiona in spiritul aflarii adevarului;nu mi-a placut in momentele cand respingea copilul, dar si-a revenit si ma bucur pentru ca relatia dintre el si fiu nu mai e asa de rece!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulianagl Vin 14 Mai 2010, 9:58 pm

Buna seara ladies.Si mie-mi place serialul la inceput imi dadea de gandit dar apoi uitandu-ma mi-am schimbat parerea imi place mult subiectul serialului si de personajul Galip nu ma asteptam sa joace asa bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Vin 14 Mai 2010, 10:38 pm

iulianagl a scris:Buna seara ladies.Si mie-mi place serialul la inceput imi dadea de gandit dar apoi uitandu-ma mi-am schimbat parerea imi place mult subiectul serialului si de personajul Galip nu ma asteptam sa joace asa bine.
MA BUCUR CA MAI ESTE CINEVA PE AICI care se uita si ii si place...eu il urmaresc cu drag!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulianagl Lun 17 Mai 2010, 12:28 am

demiruta a scris:
iulianagl a scris:Buna seara ladies.Si mie-mi place serialul la inceput imi dadea de gandit dar apoi uitandu-ma mi-am schimbat parerea imi place mult subiectul serialului si de personajul Galip nu ma asteptam sa joace asa bine.
MA BUCUR CA MAI ESTE CINEVA PE AICI care se uita si ii si place...eu il urmaresc cu drag!

Si eu tot la fel. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de DENISA Lun 17 Mai 2010, 1:02 am

TRADARE IN FAMILIE Burcu-kara


Cei doi sunt împreună??? eu ştiam că Burcu e cu altcineva.


TRADARE IN FAMILIE Fft16_mf91368
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Lun 17 Mai 2010, 11:18 pm

DENISA a scris:TRADARE IN FAMILIE Burcu-kara


Cei doi sunt împreună??? eu ştiam că Burcu e cu altcineva.


TRADARE IN FAMILIE Fft16_mf91368
Vai. ce surpriza!
Le sta bine impreuna!
Astazi o prietena turcoaica mi-a trimis muzica cantata de Galip;m-a dat pe spate, canta superb!
https://www.youtube.com/watch?v=cFubTt-pOC4&feature=related
Filmul e din ce in ce mai atractiv si frumos!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de ladyblue Mar 18 Mai 2010, 2:50 pm

si eu mi-am propus sa-l vad, dar inca nu am reusit sa ma uit la nici un episod. voiam sa citesc parerile voastre, ca sa -mi fac o idee....

ladyblue
membru
membru

Mesaje : 3
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum