Serialesitelenovelet
TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TRADARE IN FAMILIE

+7
lucyana
ladyblue
bad_girl
iulianagl
iulia1965
DENISA
demiruta
11 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de elena50 Lun 14 Iun 2010, 10:10 pm

iulia1965 a scris:
elena50 a scris:Nu mai intra nimeni pe acest portal?Spuneti_si mie va roooooog al cui era de fapt copilul pe care il astepta Tuna? kiss kiss kiss
kiss kiss Deocamdata, a dus-o Akin cu forta la un laborator,i-a facut testul de sarcina,si a iesit pozitiv !
Leyla a acceptat cererea inb casatorie a lui Semih...
Balim i-a zis lui Akin s-o uite...
Tuna o face pe trista si spune ca-si va creste singura copilul, ca nu asteapta nimic de la Akin...Iar Asaf face crize de isterie .. ca,draga-doamne,ce magarie a facut fiu-sau !
Multumesc Iulia! kiss Dar ce face figuri Asaf, el a uitat ce a facut?Cum e sacul e si petecul!Imi pare rau de Balim ca are parte de o asemenea incercare !
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de elena50 Sam 19 Iun 2010, 6:27 pm

Aseara in Gonulcelen, in spectacolul in care a cantat si Hasret, cel care a cantat ,,Sari Gelen,,era actorul care joaca in ,,Tradare...,,Yavuz Bingol (Galip Celebi)
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulia1965 Lun 21 Iun 2010, 6:04 pm

elena50 a scris:Aseara in Gonulcelen, in spectacolul in care a cantat si Hasret, cel care a cantat ,,Sari Gelen,,era actorul care joaca in ,,Tradare...,,Yavuz Bingol (Galip Celebi)
Am crezut ca numai eu am remarcat !! Smile Smile Smile Smile
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulia1965 Lun 21 Iun 2010, 6:07 pm

Ma enerveaza Leyla aia... Evil or Very Mad
La inceput,parea O>K> , dar acum...
Stiti cu cine seamana personajul ?? Tipa din "Ani Pierduti " ,care s-a cuplat cu Esmer dupa ce i-a plecat iubita...La inceput i-am plans de mila, ca la urma sa descoperim ca e dracu' gol, !! Si o pierde chiar rautatea ei !
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de elena50 Lun 21 Iun 2010, 6:14 pm

iulia1965 a scris:Ma enerveaza Leyla aia... Evil or Very Mad
La inceput,parea O>K> , dar acum...
Stiti cu cine seamana personajul ?? Tipa din "Ani Pierduti " ,care s-a cuplat cu Esmer dupa ce i-a plecat iubita...La inceput i-am plans de mila, ca la urma sa descoperim ca e dracu' gol, !! Si o pierde chiar rautatea ei !
Si pe Leyla o impusca Semih, cred ca tot din cauza,, bunatatii ,, ei! kiss
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulianagl Mar 22 Iun 2010, 9:22 am

elena50 a scris:
iulia1965 a scris:Ma enerveaza Leyla aia... Evil or Very Mad
La inceput,parea O>K> , dar acum...
Stiti cu cine seamana personajul ?? Tipa din "Ani Pierduti " ,care s-a cuplat cu Esmer dupa ce i-a plecat iubita...La inceput i-am plans de mila, ca la urma sa descoperim ca e dracu' gol, !! Si o pierde chiar rautatea ei !
Si pe Leyla o impusca Semih, cred ca tot din cauza,, bunatatii ,, ei! kiss


TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 136358 Mie imi spui si pe mine ma enerveaza rau de tot, chiar mi-a placut de ea dar acum ma apuca dracii cand o vad ce treaba avea ea cu scrisorile lui Semih pt. Hazade?Nu stia nimic despre ei ca au crescut impreuna si atat timp cat Hazade i-a fost credincioasa sotului ei nu vad ce se baga ea pe deasupra i-a mai zis si lui Semih ca Omer nu-i copilul lui Galip si asta crede ca l-a inselat pe Galip ce prosti sunt saraca Hazade a mai luat si bataie de la Galip si cred ca avea dreptate Hazade cand i-a spus lui Galip ca nu aputut sa-i spuna despre tot ce i-a facut Semih ca sigur n-o credea Galip tot pe ea o scotea vinovata.Apoi ma enerveaza situatia dintre Balim si Akin si felul cum a rezolvat Asaf situatia cum naiba raul tot la rau trage Esmanur, Tuna acum si Asaf mai ales Asaf a uitat ca si el a trecut prin asa ceva.Cred ca e pe terminate serialul intradevar Leyla moare de mana lui Semih nu inteleg de ce moare si cum moare Balim iar apoi Akin, Hazande se desparte de Galip cred ca mai apoi se impaca si nu mi-e clar ce o sa se intample cu Semih. have a nice day TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 517793
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Mar 22 Iun 2010, 11:30 am

Se pare ca Leyla isi va primi pedeapsa cu varf si indesat pentru nesabuinta ei.
Hanzade e vinovata ca a lasat lucrurile sa ajunga pana aici;era bine sa-i spuna lui Galip mai demult de nebunia lui Semih;acum se va plati prea scump tacerea sa!
Asaf e de nerecunoscut, in loc sa asistam la evolutia personajului, vedem, de fapt , o involutie...si eu care credeam ca tot patitu-i priceput:))
Din cate am vazut pana acum, Galip s-a lamurit ca Hanzade are doar vina ca i-a ascuns intentiile lui Semih, nu si aceea de a-l fi tradat;dar cred ca divortul lor va interveni intr-un moment in care afla ca tatal copilului e Akin;e doar o banuiala, nu am vazut in avns filmul, asa presupun!
Zi buna va doresc!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de elena50 Mar 22 Iun 2010, 10:16 pm

iulianagl a scris:
elena50 a scris:
iulia1965 a scris:Ma enerveaza Leyla aia... Evil or Very Mad
La inceput,parea O>K> , dar acum...
Stiti cu cine seamana personajul ?? Tipa din "Ani Pierduti " ,care s-a cuplat cu Esmer dupa ce i-a plecat iubita...La inceput i-am plans de mila, ca la urma sa descoperim ca e dracu' gol, !! Si o pierde chiar rautatea ei !
Si pe Leyla o impusca Semih, cred ca tot din cauza,, bunatatii ,, ei! kiss


TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 136358 Mie imi spui si pe mine ma enerveaza rau de tot, chiar mi-a placut de ea dar acum ma apuca dracii cand o vad ce treaba avea ea cu scrisorile lui Semih pt. Hazade?Nu stia nimic despre ei ca au crescut impreuna si atat timp cat Hazade i-a fost credincioasa sotului ei nu vad ce se baga ea pe deasupra i-a mai zis si lui Semih ca Omer nu-i copilul lui Galip si asta crede ca l-a inselat pe Galip ce prosti sunt saraca Hazade a mai luat si bataie de la Galip si cred ca avea dreptate Hazade cand i-a spus lui Galip ca nu aputut sa-i spuna despre tot ce i-a facut Semih ca sigur n-o credea Galip tot pe ea o scotea vinovata.Apoi ma enerveaza situatia dintre Balim si Akin si felul cum a rezolvat Asaf situatia cum naiba raul tot la rau trage Esmanur, Tuna acum si Asaf mai ales Asaf a uitat ca si el a trecut prin asa ceva.Cred ca e pe terminate serialul intradevar Leyla moare de mana lui Semih nu inteleg de ce moare si cum moare Balim iar apoi Akin, Hazande se desparte de Galip cred ca mai apoi se impaca si nu mi-e clar ce o sa se intample cu Semih. have a nice day TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 517793
Moare si Balim si Akin?Deja e prea mult!Ce inclinatie spre tragic au!Daca stiam ca e asa tragic nu ma uitam de la inceput la serial!
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de mariusghencea Vin 25 Iun 2010, 11:44 am

demiruta a scris:De astăzi, LA kanald RO, incepe un nou serial turcesc, TRĂDARE ÎN FAMILE,TITLUL ORIGINAL,Yanik koza...



TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 PIC950



regizor: Murat Saraçoglu, Mesude Erarslan
scenarist: Ertan Kurtulan
compozitor: Tamer Ciray
operator: Murat Ceylan
producător: Hayri Aslan
monteur: Onur Koçak


Distribuţia:

Yavuz Bingol (Galip Çelebi)
Basak Köklükava (Hanzade Çelebi)
Mustafa Alabora (Asaf Çelebi)
Billur Al (Yonca)
Kamil Atliman (Nedim)




Yavuz Bingol, îndrăgit actor turc şi cunoscut publicului din filmul "Three Monkeys", interpretează rolul lui Galip, personajul principal, în serialul “Trădare în familie”.

Povestea serialului are în centrul atenţiei familia Celebi, lider în industria textila, dar şi una dintre cele mai bogate din oraşul Bursa, Turcia.

Galip (Yavuz Bingol), patronul firmei şi Hanzade Celebi, soţia sa, au un fiu în vârstă de 10 ani, pe nume Omer care suferă de astm bronşic. Ei îşi iubesc enorm copilul şi fac tot ce le stă în putere ca micuţul să nu ducă lipsă de nimic şi să beneficieze de cel mai bun tratament.

Este o zi minunată de primăvară, iar familia Celebi aniversează ziua de naştere a fiului lor şi totul pare a fi desprins dintr-o carte cu poveşti. Toată lumea este acolo, Omer primeşte atenţia tuturor şi este foarte fericit. Viaţa familiei este netulburată până în momentul în care apare Candan, o tânără care susţine că este însărcinată cu fratele lui Galip, Akin.

Candan merge la un ziar renumit din Bursa şi le propune o ştire în acest sens, în ideea de a se răzbuna pe Akin şi familia Celebi care, consideră ea, au batjocorit-o.

Galip nu stă deoparte şi sare în ajutorul fratelui, încercând să rezolve această problemă pe cale amiabilă cu Candan, pentru a evita un scandal care le-ar afecta imaginea şi liniştea familiei.

Cei trei, Galip, Akin şi Candan, merg la un spital în Istanbul pentru a face testul de paternitate al copilului pe care Candan susţine că îl are în urma relaţiei pasagere cu Akin. Dintr-o greşeală a doctorului de la clinică, care era şi doctorul familei Celebi, Galip află că suferă de o boală şi nu poate avea copii.

În momentul acela Galip îşi dă seama că a fost trădat de soţia sa, că Omer nu este fiul său şi caută să afle adevărul.
Cred ca ne vom putea da seama daca a fost sau nu o tradare, urmarind filmul, care se difuzeaza de luni pana vineri de la 14,45 la 16; ore destul de naspa pentru a-l putea viziona, dar poate reusim, daca ne va captiva.
Eu mi-am propus sa-l vad fiindca nu ma uit in prezent la altceva, afara de Ask si Gonuncelen, pe care le pot vedea oricand, gratie harnicutelor care il urca si traduc si carora le multumesc si aici.
Vizionare placuta acelora care se vor uita!
Sper sa ne ofere prilejul de a ne intalni si pe acest topic, daca are priza la public...





PUNETI VA ROG MELODIA DIN YANIK KOZA?

mariusghencea
membru
membru

Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Iul 2010, 10:18 am

Buna ziua ladies.
Imi pare rau de felul cum se poarta Galip cu Hanzade ea chiar n-are nici o vina sper sa se termine odata cu Semih asta ca a devenit un personaj care i se da prea multa atentie am inteles Hanzade e obsesia lui dar gata a intrat la puscarie acolo sa stea parca ceva imi spune ca o sa iasa din parnaie si iar o sa o ia de la capat cu hartuielile asta nu-mi place. have a nice day
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Joi 08 Iul 2010, 1:10 pm

iulianagl a scris:Buna ziua ladies.
Imi pare rau de felul cum se poarta Galip cu Hanzade ea chiar n-are nici o vina sper sa se termine odata cu Semih asta ca a devenit un personaj care i se da prea multa atentie am inteles Hanzade e obsesia lui dar gata a intrat la puscarie acolo sa stea parca ceva imi spune ca o sa iasa din parnaie si iar o sa o ia de la capat cu hartuielile asta nu-mi place. have a nice day
Buna, Iuliana!
Si pe mine m-au exasperat ultimile episoade...
Foarte bine joaca actorul ce-l interpreteaza pe Semih, rolul, dar exact asa cum spui, ne-au exasperat cu obsesiile sale, turcii nu or fi stiind ca ceea ce e mult strica?
Sa vedem ce se mai intampla si azi...
Vizionare placuta!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Iul 2010, 1:24 pm

demiruta a scris:
iulianagl a scris:Buna ziua ladies.
Imi pare rau de felul cum se poarta Galip cu Hanzade ea chiar n-are nici o vina sper sa se termine odata cu Semih asta ca a devenit un personaj care i se da prea multa atentie am inteles Hanzade e obsesia lui dar gata a intrat la puscarie acolo sa stea parca ceva imi spune ca o sa iasa din parnaie si iar o sa o ia de la capat cu hartuielile asta nu-mi place. have a nice day
Buna, Iuliana!
Si pe mine m-au exasperat ultimile episoade...
Foarte bine joaca actorul ce-l interpreteaza pe Semih, rolul, dar exact asa cum spui, ne-au exasperat cu obsesiile sale, turcii nu or fi stiind ca ceea ce e mult strica?
Sa vedem ce se mai intampla si azi...
Vizionare placuta!


Si tie la fel. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Joi 08 Iul 2010, 5:17 pm

Cine a zis ca "De ce te feresti, nu scapi !", bine-a mai grait!
Se pare ca trebuie sa-l suportam pe Semih pana la adanci batranetzi:))
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulianagl Joi 08 Iul 2010, 11:49 pm

demiruta a scris:Cine a zis ca "De ce te feresti, nu scapi !", bine-a mai grait!
Se pare ca trebuie sa-l suportam pe Semih pana la adanci batranetzi:))



Fimiar scarba!!!
Ce rau mi-a parut de Hanzade azi cand a zis ca si-a inchiriat o casa si a plecat.[quote][b][flash][/flash]
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Vin 09 Iul 2010, 6:59 pm

[quote="iulianagl"]
demiruta a scris:Cine a zis ca "De ce te feresti, nu scapi !", bine-a mai grait!
Se pare ca trebuie sa-l suportam pe Semih pana la adanci batranetzi:))



Fimiar scarba!!!
Ce rau mi-a parut de Hanzade azi cand a zis ca si-a inchiriat o casa si a plecat.
[b][flash][/flash]
Dar, lasa, ca nu a plecat din casa, pana la final a ramas si vad ca Esma Nur vrea sa refaca ce a stricat in atatia ani!
Sa vedem cum va reactiona cand se intalneste cu Suna, admiratoarea lui Galip!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulianagl Vin 09 Iul 2010, 10:29 pm

[quote="demiruta"]
iulianagl a scris:
demiruta a scris:Cine a zis ca "De ce te feresti, nu scapi !", bine-a mai grait!
Se pare ca trebuie sa-l suportam pe Semih pana la adanci batranetzi:))



Fimiar scarba!!!
Ce rau mi-a parut de Hanzade azi cand a zis ca si-a inchiriat o casa si a plecat.
[b][flash][/flash]
Dar, lasa, ca nu a plecat din casa, pana la final a ramas si vad ca Esma Nur vrea sa refaca ce a stricat in atatia ani!
Sa vedem cum va reactiona cand se intalneste cu Suna, admiratoarea lui Galip!

Atunci cred ca o sa creada ca Galip e cu Suna.Parca prea o chinuie nici nu o lasa sa plece ca sa-si vada si ea de viata ei nici nu o face sa se simta in largul ei.Si n-am inteles prea bine oare chiar moare Akin cu Balim?Daca e asa Tuna e nasul lor.Sincer m-a impresionat foarte mult personajul Hanzade mai ales ca a fost orfana.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de demiruta Vin 30 Iul 2010, 6:59 pm

Cu parere de rau spun ca s-a terminat si serialul acesta.
Esma Nur si-a spalat pacatele omorandu-l pe Semih.
Finalul a fost superb!
demiruta
demiruta
vip
vip

Mesaje : 492
Data de inscriere : 15/10/2009
Localizare : SudEstul ROMANIEI

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de iulianagl Sam 31 Iul 2010, 11:24 pm

Itradevar Esmanur a avut curajul sa mearga la Semih sa-l priveasca in ochi dupa toate cele intamplate si sa-l impuste la asta chiar nu ma asteptam dar asta e si-a spalat pacatele cum ai zis, da finalul a fost frumos mi-ar fi parut rau daca Galip nu ramanea cu Hanzade.De luni incepe un nou serial cu Halit de fapt sunt producatorii de la 1001 nopti sa vedem ce rating o sa-i dam. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de elena50 Mar 23 Noi 2010, 6:40 pm

Dupa ce se termina,, Gumus,, tot de la 8 dimineata cei de la Kd dau in reluare,,Tradare...,,
elena50
elena50
vip
vip

Mesaje : 4302
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de DENISA Lun 14 Feb 2011, 12:54 am

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 23mstvoTRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Top_yanikkozaTRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 B_yanikkoza_01TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 B_yanikkoza_02TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 B_yanikkoza_03
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

TRADARE IN FAMILIE - Pagina 3 Empty Re: TRADARE IN FAMILIE

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum