Serialesitelenovelet
16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16.Gonulcelen- Inima furata

+17
Bruni-My
mitzymeu
iulianagl
Hatice2J
DENISA
lulu
vivi
iulia80
florina1989
iulia1965
pissycutz
dana17
Admin_dea05
alitheea
narcisa
anuta1971
mihaela99
21 participanți

Pagina 7 din 44 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Urmatorul

In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iun 2010, 1:59 pm

HI EVERYONE JOIN ME HERE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
The original story of "My Fair Lady" movie is like this : (recommanded by Raya)


The original story of the movie "My Fair Lady" Imène Felfoul de pe facebook

When they return from the party all of them are so happy bcz of her success she was happy bcz he is happy while he said aginst her I am happy bcz I win the bet from my friend who was there also and I dont care about any thing else than the bet, actually he was in love with her but he was afraid from getting married bcz he hates women in general and he wants to live as a free man ..so he hurts her..as a result she will leave him and returns to her own house and tried to find a work.

Some one new will appear some one that make a real challange to murat and she will leave Murat and going to marry this new one, the rich new lover come to her and said I want to marry you even if you are from here.

But his mother come to her and invite her to her house .........she will help her against her son!!!

the end will be... he discoverd that he can not live without her any more and he missed her to the degree that he forget eating and sleeping for days so he will go to her and beg her to accept him again and forgive him and marry him...the end is so nice and romantic...

What do u think about that? They will do the same thing with the turksih version or not coz till now it's the same events!!!!!

sper ca asa va fi..cel putin finalul....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 28 Iun 2010, 2:07 pm

Admin_dea05 a scris:
anuta1971 a scris:
Admin_dea05 a scris:https://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=114226888623160&oid=193674157033

voi puteti vedea clipul asta???..super tare..cred ca mirii s-au pregatit pt momentul asta.... 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 291660

superr Deea spune acolo ca cei doi sunt profesori la o scoala de dans..deci se explicaaa
ahaa .... kiss

frumos , mai ales mirele e super maestru kiss
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de dana17 Lun 28 Iun 2010, 2:14 pm

Am revenit,m-ai provocat.Sa- ti spun o poveste. Intre mine si sotul meu e odiferenta de 10 ani si o luna,cind ne-am intilnit ,eu aveam 27,el 37.Ne-am gasit relativ tirziu,dar a fost dragoste la prima vedere.Nu am sa uit niciodata, cum atunci cind am intrat la el in cabinet pentru prima oara ,nu a putut sa-mi lucreze.Scapa totul din mina,asistenta era uimita.Da dar a inceput iadul...era o dragoste imposibila.Nu intru mai mult in detalii.Ca sa putem fi impreuna a trebuit sa sacrificam totul,realizind ca altfel nu vom putea trai mai departe.Cind am ajuns in sfirsit sa fim impreuna,in jur totul era ruina.Nu mai aveam nici unul,famiie,nici serviciu,doar2,3prieteni buni.Tatal lui si tatal meu au murit unul in iunie, celalalt in noiembrie in acelasi an si nici unul nu au fost deacord.Singurul lucru bun a fost ca eu aveam bani de casa. Am cumparat-o si la primul revelion aveam un borcan de salata, o lingurita, un fotoliu -pat si o patura.Au urmat revelioane la Paris ....etc,dar acela ne este cel mai drag.A trebuit sa recladim totul in jurul nostru -familie, cariera lui,a mea nu s-a mai putut,dar am reusit .Totul este posibil daca este dragoste....Nu ma dezamagit niciodata in14 ani. Exista si un dar-nu avem copii-,cum spuneam intrun alt mesaj ,in viata nu le poti avea pe toate.Asta e...poate de aceia imi place personajul Murat ,stie sa lupte cu viata si stie ce vrea de la ea.
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iun 2010, 2:22 pm

dana17 a scris:Am revenit,m-ai provocat.Sa- ti spun o poveste. Intre mine si sotul meu e odiferenta de 10 ani si o luna,cind ne-am intilnit ,eu aveam 27,el 37.Ne-am gasit relativ tirziu,dar a fost dragoste la prima vedere.Nu am sa uit niciodata, cum atunci cind am intrat la el in cabinet pentru prima oara ,nu a putut sa-mi lucreze.Scapa totul din mina,asistenta era uimita.Da dar a inceput iadul...era o dragoste imposibila.Nu intru mai mult in detalii.Ca sa putem fi impreuna a trebuit sa sacrificam totul,realizind ca altfel nu vom putea trai mai departe.Cind am ajuns in sfirsit sa fim impreuna,in jur totul era ruina.Nu mai aveam nici unul,famiie,nici serviciu,doar2,3prieteni buni.Tatal lui si tatal meu au murit unul in iunie, celalalt in noiembrie in acelasi an si nici unul nu au fost deacord.Singurul lucru bun a fost ca eu aveam bani de casa. Am cumparat-o si la primul revelion aveam un borcan de salata, o lingurita, un fotoliu -pat si o patura.Au urmat revelioane la Paris ....etc,dar acela ne este cel mai drag.A trebuit sa recladim totul in jurul nostru -familie, cariera lui,a mea nu s-a mai putut,dar am reusit .Totul este posibil daca este dragoste....Nu ma dezamagit niciodata in14 ani. Exista si un dar-nu avem copii-,cum spuneam intrun alt mesaj ,in viata nu le poti avea pe toate.Asta e...poate de aceia imi place personajul Murat ,stie sa lupte cu viata si stie ce vrea de la ea.
interesanta povestea ta..a mea daca o spun seamana ca o telenovela Smile Smile .....asa este in viata nu poti sa le ai pe toate si mie imi lipseste multe important este sa fim noi sanatosi si familiile noastre restul nu mai conteaza..... kiss

fetelor o dupa amiaza placuta!!!!!!!!!!!!!!!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 28 Iun 2010, 2:32 pm

fetelor pe asta l-ati vazut?
https://www.youtube.com/watch?v=zzGy0VUxLF0
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 28 Iun 2010, 2:33 pm

Admin_dea05 a scris:
dana17 a scris:Am revenit,m-ai provocat.Sa- ti spun o poveste. Intre mine si sotul meu e odiferenta de 10 ani si o luna,cind ne-am intilnit ,eu aveam 27,el 37.Ne-am gasit relativ tirziu,dar a fost dragoste la prima vedere.Nu am sa uit niciodata, cum atunci cind am intrat la el in cabinet pentru prima oara ,nu a putut sa-mi lucreze.Scapa totul din mina,asistenta era uimita.Da dar a inceput iadul...era o dragoste imposibila.Nu intru mai mult in detalii.Ca sa putem fi impreuna a trebuit sa sacrificam totul,realizind ca altfel nu vom putea trai mai departe.Cind am ajuns in sfirsit sa fim impreuna,in jur totul era ruina.Nu mai aveam nici unul,famiie,nici serviciu,doar2,3prieteni buni.Tatal lui si tatal meu au murit unul in iunie, celalalt in noiembrie in acelasi an si nici unul nu au fost deacord.Singurul lucru bun a fost ca eu aveam bani de casa. Am cumparat-o si la primul revelion aveam un borcan de salata, o lingurita, un fotoliu -pat si o patura.Au urmat revelioane la Paris ....etc,dar acela ne este cel mai drag.A trebuit sa recladim totul in jurul nostru -familie, cariera lui,a mea nu s-a mai putut,dar am reusit .Totul este posibil daca este dragoste....Nu ma dezamagit niciodata in14 ani. Exista si un dar-nu avem copii-,cum spuneam intrun alt mesaj ,in viata nu le poti avea pe toate.Asta e...poate de aceia imi place personajul Murat ,stie sa lupte cu viata si stie ce vrea de la ea.
interesanta povestea ta..a mea daca o spun seamana ca o telenovela Smile Smile .....asa este in viata nu poti sa le ai pe toate si mie imi lipseste multe important este sa fim noi sanatosi si familiile noastre restul nu mai conteaza..... kiss

fetelor o dupa amiaza placuta!!!!!!!!!!!!!!!

PAAA DEEA kiss kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de mihaela99 Lun 28 Iun 2010, 2:37 pm

Admin_dea05 a scris:[
fetelor o dupa amiaza placuta!!!!!!!!!!!!!!!

pa pa Dea , o zi frumoasa in continuare 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793
mihaela99
mihaela99
vip
vip

Mesaje : 6684
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 28 Iun 2010, 2:41 pm

mihaela99 a scris:fetelor pe asta l-ati vazut?
https://www.youtube.com/watch?v=zzGy0VUxLF0

E TAREE.. 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793 FETELOR DISPAR INTRU PE UN CANAL VPN SI TREBUIE SA INCHID TOT CE RULEAZA PE NET.. NE CITIM MAI TARZIU kiss kiss kiss
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de pissycutz Lun 28 Iun 2010, 2:48 pm

Buna fetelor kiss

Am revenit si eu dupa o absenta de cateva zile sad dar m-au tinut departe de voi cu forta. sad
Ce faceti voi? Cu ce va ocupati?
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 28 Iun 2010, 4:45 pm

pissycutz a scris:Buna fetelor kiss

Am revenit si eu dupa o absenta de cateva zile sad dar m-au tinut departe de voi cu forta. sad
Ce faceti voi? Cu ce va ocupati?

acum am terminat... pisi tare rau imi pare ca nu te-am mai prins.. noi facem bine.. ne e dor de tine.. te pup si poate ne citim data viitoare..16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 155520 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 155520 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 155520 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 155520 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 155520
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de anuta1971 Lun 28 Iun 2010, 4:48 pm

fetelor plec si eu acasa.. trec pe la coafor sa ma vopsesc si sa ma tund putin.. n-am reusit niciodata sa ma vopsesc singura parca am doua maini stangi Smile Smile Smile .. va pup si sigur intru mai tarziu 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de iulia1965 Lun 28 Iun 2010, 5:24 pm

Admin_dea05 a scris:
dana17 a scris:Am vazut ca se fac speculatii pe tema scenariului din sezonul 2,orice e posibil la turci.M-am intrebat ce pot inventa pentru a-i desparti si astfel lungesc serialul.Poate un accident undeva in afara tarii,o recuperare grea, o presupusa moarte....cine stie...Trebuie sa fie ceva foarte tare ca sa-i desparta un timp lung .Hasret si Murat au ajuns sa se cunoasca si sa se iubeasca f tare .O gelozie ii pote desparti o zi, doua ,dar pe urma...Un om care vine din iad ,ce poate sa-l faca sa renunte la rai ? O tiganca focoasa, care se indragosteste pentru prima si ultima oara,care il cunoaste atit de bine pe omul iubit,stie de unde vine ,din morti,nu zicea ea ca e gheata ca un mort? Ce o poate alunga? Vom trai si vom vedea. Dar sunt sigura ca primele episoade vor fi frumoase . Nu ne pot arunca direct in drama. Nu ar avea farmec.
Bineinteles ca se va incepe cu ep frumoase apoi va urma intriga ..sunt tare curioasa ce se va nascocii de data asta ca sa-i desparta...

fetelor,nu va mai panicati !! E COMEDIE ROMANTICA , nu DRAMA !! Nu-i vor desparti de tot...Asa...pt cate un episod !Ca sa fie cat mai multe impacari !! indragostit
Si cred ca vor mai incurca itele cu personajele secundare !!
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iun 2010, 5:32 pm

iulia1965 a scris:
Admin_dea05 a scris:
dana17 a scris:Am vazut ca se fac speculatii pe tema scenariului din sezonul 2,orice e posibil la turci.M-am intrebat ce pot inventa pentru a-i desparti si astfel lungesc serialul.Poate un accident undeva in afara tarii,o recuperare grea, o presupusa moarte....cine stie...Trebuie sa fie ceva foarte tare ca sa-i desparta un timp lung .Hasret si Murat au ajuns sa se cunoasca si sa se iubeasca f tare .O gelozie ii pote desparti o zi, doua ,dar pe urma...Un om care vine din iad ,ce poate sa-l faca sa renunte la rai ? O tiganca focoasa, care se indragosteste pentru prima si ultima oara,care il cunoaste atit de bine pe omul iubit,stie de unde vine ,din morti,nu zicea ea ca e gheata ca un mort? Ce o poate alunga? Vom trai si vom vedea. Dar sunt sigura ca primele episoade vor fi frumoase . Nu ne pot arunca direct in drama. Nu ar avea farmec.
Bineinteles ca se va incepe cu ep frumoase apoi va urma intriga ..sunt tare curioasa ce se va nascocii de data asta ca sa-i desparta...

fetelor,nu va mai panicati !! E COMEDIE ROMANTICA , nu DRAMA !! Nu-i vor desparti de tot...Asa...pt cate un episod !Ca sa fie cat mai multe impacari !! indragostit
Si cred ca vor mai incurca itele cu personajele secundare !!
buna iulia!!!asa cred si eu...cel putin refuz sa cred ca se va intampla ceva tragic la sf.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de florina1989 Lun 28 Iun 2010, 6:03 pm

http://www.megaupload.com/?d=PW4HUS8I
http://www.megaupload.com/?d=715E8EMS

ep 2trebuie să ştergeţi de la sfârşit /a> ca să meargă link ul
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de dana17 Lun 28 Iun 2010, 7:25 pm

Ai dreptate Iulia...dar dimineata ai vazut ce vreme era in Iasi...,eram si singura acasa,m-a apucat melancolia si am mai vazut si clipul acela bizar...,dar acuma a iesit soarele.Sa gindim pozitiv.Sa faca ce vor cu scenariu,important pentru mine e ce face Cansel cu Tuba.Filmul e film,viata e adevarata si trebuie traita cu adevarat,Sa-l vad,e instare? Am inteles de la voi ca Murat I., nu a fost...sau nu a fost cazul.Voi stiti ....
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de iulia80 Lun 28 Iun 2010, 7:40 pm

buna dragelor..buna dana...
a plouat la tine in cartier..ca pe-aici la intrare a tras o ploita bunicica....
pe cand e plecarea draga dana?
16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de dana17 Lun 28 Iun 2010, 8:02 pm

joi ,iar pe 3,4 am rezervare la Gural-Sapanca.Am inteles ca au filmat acolo si ai nostri si ai vostri...Va aduc poze
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de iulia80 Lun 28 Iun 2010, 8:04 pm

dana17 a scris:joi ,iar pe 3,4 am rezervare la Gural-Sapanca.Am inteles ca au filmat acolo si ai nostri si ai vostri...Va aduc poze
asteptam poze atunci draguta..
16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793 16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de dana17 Lun 28 Iun 2010, 8:07 pm

foarte tare-deagostea nu spune cind vine dar anunta cind pleaca-foarte adevarat. bravo mi-a placut mult.
dana17
dana17
vip
vip

Mesaje : 3577
Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de vivi Lun 28 Iun 2010, 8:09 pm

cansel
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de iulia80 Lun 28 Iun 2010, 8:20 pm

dana17 a scris:foarte tare-deagostea nu spune cind vine dar anunta cind pleaca-foarte adevarat. bravo mi-a placut mult.
multumesc mult dana...asta e dintr-un film cu berguzar korel...a fost pe kanal d intr-o miercuri...filmul slabut..dar mi=a placut tare vorba...!
16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 517793...
buna seara draga vivi..nu ne-am mai vazut de multisor!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de alitheea Lun 28 Iun 2010, 8:31 pm

buna seara fetelor , va asteapta Cansel la gard sa va salute Smile
16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 210leva
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de alitheea Lun 28 Iun 2010, 8:32 pm

bine te-am gasit puisor , cam de multisor nu ne-am nimerit in acelasi timp kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de iulia80 Lun 28 Iun 2010, 8:39 pm

buna alitheea..ce mai faci?..
deci vrea sa ma salute zici....? Smile Smile Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de alitheea Lun 28 Iun 2010, 8:44 pm

daca vrei si tu , ca eu stiu ca murat e febletea ta...
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

16.Gonulcelen- Inima furata - Pagina 7 Empty Re: 16.Gonulcelen- Inima furata

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 44 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum