Serialesitelenovelet
Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aliye "fara copii mei niciodata"

+9
dlacatus65
nety
lucyana
DENISA
narcisa
vivi
iulia80
iulianagl
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 07 Aug 2010, 6:58 am

iulianagl a scris:Buna seara ladies.Care mai e treaba totul ok?
kiss kiss
Buna dimi!!!!!Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Otros02Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Otros02Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Otros02
Multumesc iubita, nu l-am vazut ( am fost in vizita la o prietena)..conteaza pt mine ca povestesti ep , chiar vreau sa vad serialul asa cum pot si chiar ma ajuti povestind:( ..Da Unchiul e Ethem a lui hoca-l nostru....Mai e si profesoara care joaca in ask ve ceza prietena yasomiei...De bunica cred ca este cea care a jucat rolul matusii lui Onur..seamana

M-am uitat si eu un pic la final..nu am inteles mare lucru..oricum din ultima secventa eu am dedus ca nu va ramane cu nici unul..
ii daruieste Sinan un inel(cred ca o va cere din nou in casatorie)..apoi se schimba cadrul si o arata pe ea si copii intr-o barca fara nici unul langa ea...

Mai am o intrebare care ma macina Smile Ea se imbraca tot cu rochia aia albastra?????
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Sam 07 Aug 2010, 8:41 am

buna dimineata..
vai de mine dar matinala mai esti dea...si ce de-a cafea..multumim..
eu urmaresc acum serialul din ce spuneti voi...dar parca nu sta bine cu banutii si de asta tot isi pune orchia albastra,nu? intreb si eu ca......
oricum inca odata multumiri iulianei!
Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Sam 07 Aug 2010, 11:07 pm

Admin_dea05 a scris:
iulianagl a scris:Buna seara ladies.Care mai e treaba totul ok?
kiss kiss
Buna dimi!!!!!Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Otros02Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Otros02Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Otros02
Multumesc iubita, nu l-am vazut ( am fost in vizita la o prietena)..conteaza pt mine ca povestesti ep , chiar vreau sa vad serialul asa cum pot si chiar ma ajuti povestind:( ..Da Unchiul e Ethem a lui hoca-l nostru....Mai e si profesoara care joaca in ask ve ceza prietena yasomiei...De bunica cred ca este cea care a jucat rolul matusii lui Onur..seamana

M-am uitat si eu un pic la final..nu am inteles mare lucru..oricum din ultima secventa eu am dedus ca nu va ramane cu nici unul..
ii daruieste Sinan un inel(cred ca o va cere din nou in casatorie)..apoi se schimba cadrul si o arata pe ea si copii intr-o barca fara nici unul langa ea...

Mai am o intrebare care ma macina Smile Ea se imbraca tot cu rochia aia albastra?????


Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 136358 S-a imbracat doar la inceput cand a incercat sa o ia pe Ayse, Zelis fata servitoarei ii pregatise o geanta ca lucruri printre care si ceva pentru ea si Arda.Azi ma asteptam sa dea un nou episod dar nu au facut un rezumat din toate episoadele din saptamana si saptamana care vine am vazut ca-l da de luni pana vineri de la 17.00.Da si eu am avut curiozitatea asta si din cate am inteles ea alege sa-si petreaca restul vietii cu copii ei, iar Dr. mi se pare ca dispare din peisaj ultimele 6 episoade, si se pare ca fetitei i se intampla ceva probabil ca o sa aibe iar o bala din asta care-ti face pielea de gaina. Ce usor le este turcilor sa gaseasca un personaj mai ales copii sa le dea cate o boala asa "cado" sincer daca as fi scenograf sau as vrea sa fac un proiect n-as baga asemenea chestii in el deja traim si auzim in realitate de toate urateniile de pe fata pamantului. Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 155520
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 08 Aug 2010, 8:09 am

iulia80 a scris:buna dimineata..
vai de mine dar matinala mai esti dea...si ce de-a cafea..multumim..
eu urmaresc acum serialul din ce spuneti voi...dar parca nu sta bine cu banutii si de asta tot isi pune orchia albastra,nu? intreb si eu ca......
oricum inca odata multumiri iulianei!
Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 517793
Da am fost f matinala...Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Foods_296Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Foods_296Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Foods_296 o cafea pt toate 3 se pare ca numai noi urmarim acest serial.... kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de narcisa Dum 08 Aug 2010, 7:51 pm

Admin_dea05 a scris:
iulia80 a scris:buna dimineata..
vai de mine dar matinala mai esti dea...si ce de-a cafea..multumim..
eu urmaresc acum serialul din ce spuneti voi...dar parca nu sta bine cu banutii si de asta tot isi pune orchia albastra,nu? intreb si eu ca......
oricum inca odata multumiri iulianei!
Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 517793
Da am fost f matinala...Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Foods_296Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Foods_296Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Foods_296 o cafea pt toate 3 se pare ca numai noi urmarim acest serial.... kiss

Dea, mai pune o cafea și pentru mine. Când am timp mai urmăresc și eu Aliye. Era bine dacă dădeau rezumatul sâmbăta, nu a reușit să mă prindă foarte tare, nu cred că se ridică nici măcar la jumătatea nivelului filmelor noastre preferate. Dar rochia albastră a fost tare. Chiar mă gândeam de ce nu au numit așa serialul. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 08 Aug 2010, 10:26 pm

narcisa a scris:
Dea, mai pune o cafea și pentru mine. Când am timp mai urmăresc și eu Aliye. Era bine dacă dădeau rezumatul sâmbăta, nu a reușit să mă prindă foarte tare, nu cred că se ridică nici măcar la jumătatea nivelului filmelor noastre preferate. Dar rochia albastră a fost tare. Chiar mă gândeam de ce nu au numit așa serialul. Smile
ok am sa mai adaug inca una de maine dimineata...ai dreptate filmul e slabut dar e o ora destul de buna ( nu prea ai la ce te uita atunci) ma uit cand pot, avem noroc si cu iulianagl care ne face rezumate daca pierdem deci e perfect kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 09 Aug 2010, 12:18 am

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 150f

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 151by

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 141bu

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 152nl

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 136m
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Mar 10 Aug 2010, 12:49 pm

Buna.Mama, mama dar doctorasul nostru s-a aprins rau dupa Aiyle, prietena lui incepe sa intre la banuieli.Sinan chiar intra in belea ca i se cere sa dea proba ADN, Mucasih sau cum doamne iarta-ma il mai cheama se tine rau de capul lui, ii sugereaza martorului care si-a retras marturia precum ca i-a vazut masina lui Sinan in fata casei Umitei sa depuna din nou marturie, mai publica si niste poze intime cu Umit si Sinan intr-un ziar de scandal de o supara rau pe Scorpie si probabil ca-si da seama ca Aliye avea dreptate ceea ce-i spune si fiica-sa Meric ca sa se puna in locul lui Aliye, Meric se intalneste cu fostul eu logodnic care a disparut si nimeni n-a stiut de el probabil ca tot Scorpia la pus pe fuga deoarece zicea Hasibe ca ea i-a despartit pe Meric si logodnicul ei.Meric cand ii spune lui Sinan ca s-a intalnit cu logodnicul ei ii sare tandara si-i spune ca probabil i s-a urat cu viata baiatului asta, si totusi o intreaba ca unde a fost el atata timp, ea da din umeri si-i spune ca inca il iubeste ca-l are in inima ei, si Sinan spune ca cea vrea sa spuna ca el nu o iubeste pe Aliye(?) iar Meric(aici mi-a placut de felul cum i-a spus) una e sa zici ca o iubesti si alta e sa o ai in inima (se zice ca inima este cel mai linistit loc din corpul uman), deci Sinan trebuieste sa-i cucereasca inima din nou lui Aliye asta e parerea lui Meric.Sinan o suna pe Aliye tocmai cand ea avea o conversatie afara pe terasa spitalului cu doctorasul sa-i spuna ca se simte foarte rau si ca e in mare belea se simtea suferinta lui Sinan cand ii vorbea(imi place cum joaca Halit chiar daca e rol negativ-vorba vine), Scorpia il aude si bocind vine la el sa-i aline suferinta iar el o i-a la treipazesti, e foarte Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 2743637754 pe maica-sa.Feyyaz unchiul Aliyei iese din spital(e foarte diferit de rolul care-l are in Gonulcelen aici e un om bland, intelept) si se imprieteneste cu doctorul care e pe punctul de-al suspenda din clinica din cauza ca a operat un om care era sarac si n-avea asigurare dar avea patru copii acasa si din cauza asta e acuzat ca cica face expierenta pe oamenii saraci nu ca i-a salvat viata.Sinan o mai suna odata pe Aliye sa-i spuna ca vine la Istanbul maine ca incepe o lucrare acolo si o sa se mute in Istanbul si o sa fie impreuna el, ea si copiii baba iar aude si nu-i convine deloc ca ce sa caute ei singuri acolo nimeni nu pleaca asa zice ea, dar probabil ca azi o sa vedem ce o sa se intample.Si cam atat daca nu intelegeti mai puneti si voi intrebari ca e posibil sa fi uitat cate ceva.Acum va pup si va doresc o zi cat mai placuta si racoroasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de vivi Mar 10 Aug 2010, 6:55 pm

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 123tq
Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Aliyeoyuncular000000030
Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Sanemcelik
Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Sanemcelik2
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 10 Aug 2010, 11:29 pm

iulianagl a scris:Buna.
Multumim Iuliana. Astazi nu am vazut decat f putin...secventa cu sinan si aliye in masina ..si la masa cand sinan a devenit Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 2743637754 si a plecat cu copiii.Dar ce i-a zis de s-a enervat asa?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Aug 2010, 12:04 am

[quote="Admin_dea05"]
iulianagl a scris:Buna.
Multumim Iuliana. Astazi nu am vazut decat f putin...secventa cu sinan si aliye in masina ..si la masa cand sinan a devenit Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 2743637754 si a plecat cu copiii.Dar ce i-a zis de s-a enervat asa?[/quote

Buna pai prima data a vazut ca si-a dat vergheta jos si a ramas foarte, foarte surprins si o intreaba ca si-a dat vergheta jos?Si ea-i raspunde ca da iar el o trimite sa si-o puna la loc si de aici incepe nebuneala ca-i spune ca de ce nu vrea sa inteleaga ca nu poate a incercat sa-l ierte probabil dar nu poate si gata atunci ca ce ea se pune cu el si incepe sa faca taraboiul al mare smunceste copiii il darama si pe Feyyaz si pleaca doar cu fetita care plange dupa maicasa, dar faza cand cobora Sinan cu Ayse in brate si asta Aliye dupa ei disperata hop cine opreste in fata cladirii doctorasul care a asistat la toata faza.Apoi urca sus in casa se mai potolesc spiritele Feyyaz sta la un ceai cu Dr-ul si Nusret, Arda e la vecini, apoi ea pleaca la munca si o duce Dr. Bey in masina ii spune ca o admira foarte mult ca e puternica si ca o sa reuseasca sa fie cu copiii ei dar ea spune ca incearca sa fie puternica si ca se intreaba daca undeva nu greseste.Meric se intalneste cu fostul ei iubit Ibrahim si de aici aflam ca 5 ani a fost plecat la familia lui intr-o localitate unde a avut loc un cutremur si si-a pierdut toata familia iar acum lucreaza ca reporter la un ziar in Istanbul.Politia umbla dupa Sinan sa-l aresteze si el nu e de gasit si se termina cand politia bate la usa casei lui Sinan si raspunde Scorpia.Dar am aflat ca parintii Aliyei au murit in accident provocat de Sinan dupa nunta lor conducea si era beat asta a povestit Feyyaz lui Nusret si doctorului.Trist nu! kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Aug 2010, 12:40 am

[quote="iulianagl"]
Admin_dea05 a scris:
iulianagl a scris:Buna.
Multumim Iuliana. Astazi nu am vazut decat f putin...secventa cu sinan si aliye in masina ..si la masa cand sinan a devenit Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 2743637754 si a plecat cu copiii.Dar ce i-a zis de s-a enervat asa?[/quote

Buna pai prima data a vazut ca si-a dat vergheta jos si a ramas foarte, foarte surprins si o intreaba ca si-a dat vergheta jos?Si ea-i raspunde ca da iar el o trimite sa si-o puna la loc si de aici incepe nebuneala ca-i spune ca de ce nu vrea sa inteleaga ca nu poate a incercat sa-l ierte probabil dar nu poate si gata atunci ca ce ea se pune cu el si incepe sa faca taraboiul al mare smunceste copiii il darama si pe Feyyaz si pleaca doar cu fetita care plange dupa maicasa, dar faza cand cobora Sinan cu Ayse in brate si asta Aliye dupa ei disperata hop cine opreste in fata cladirii doctorasul care a asistat la toata faza.Apoi urca sus in casa se mai potolesc spiritele Feyyaz sta la un ceai cu Dr-ul si Nusret, Arda e la vecini, apoi ea pleaca la munca si o duce Dr. Bey in masina ii spune ca o admira foarte mult ca e puternica si ca o sa reuseasca sa fie cu copiii ei dar ea spune ca incearca sa fie puternica si ca se intreaba daca undeva nu greseste.Meric se intalneste cu fostul ei iubit Ibrahim si de aici aflam ca 5 ani a fost plecat la familia lui intr-o localitate unde a avut loc un cutremur si si-a pierdut toata familia iar acum lucreaza ca reporter la un ziar in Istanbul.Politia umbla dupa Sinan sa-l aresteze si el nu e de gasit si se termina cand politia bate la usa casei lui Sinan si raspunde Scorpia.Dar am aflat ca parintii Aliyei au murit in accident provocat de Sinan dupa nunta lor conducea si era beat asta a povestit Feyyaz lui Nusret si doctorului.Trist nu! kiss kiss kiss
Foarte trist!Sinan e un barbat cu influenta si crede ca poate avea orice...el vrea mai mult sa o aduca din nou langa el mai mult din orgoliul masculin cred ca de iubit nu o mai iubeste daca avea amanta....totusi la secventa de ieri stand la masa si plangand imi era mila de el....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Aug 2010, 1:41 am

[quote="Admin_dea05"]
iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:
iulianagl a scris:Buna.
Multumim Iuliana. Astazi nu am vazut decat f putin...secventa cu sinan si aliye in masina ..si la masa cand sinan a devenit Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 2743637754 si a plecat cu copiii.Dar ce i-a zis de s-a enervat asa?[/quote

Buna pai prima data a vazut ca si-a dat vergheta jos si a ramas foarte, foarte surprins si o intreaba ca si-a dat vergheta jos?Si ea-i raspunde ca da iar el o trimite sa si-o puna la loc si de aici incepe nebuneala ca-i spune ca de ce nu vrea sa inteleaga ca nu poate a incercat sa-l ierte probabil dar nu poate si gata atunci ca ce ea se pune cu el si incepe sa faca taraboiul al mare smunceste copiii il darama si pe Feyyaz si pleaca doar cu fetita care plange dupa maicasa, dar faza cand cobora Sinan cu Ayse in brate si asta Aliye dupa ei disperata hop cine opreste in fata cladirii doctorasul care a asistat la toata faza.Apoi urca sus in casa se mai potolesc spiritele Feyyaz sta la un ceai cu Dr-ul si Nusret, Arda e la vecini, apoi ea pleaca la munca si o duce Dr. Bey in masina ii spune ca o admira foarte mult ca e puternica si ca o sa reuseasca sa fie cu copiii ei dar ea spune ca incearca sa fie puternica si ca se intreaba daca undeva nu greseste.Meric se intalneste cu fostul ei iubit Ibrahim si de aici aflam ca 5 ani a fost plecat la familia lui intr-o localitate unde a avut loc un cutremur si si-a pierdut toata familia iar acum lucreaza ca reporter la un ziar in Istanbul.Politia umbla dupa Sinan sa-l aresteze si el nu e de gasit si se termina cand politia bate la usa casei lui Sinan si raspunde Scorpia.Dar am aflat ca parintii Aliyei au murit in accident provocat de Sinan dupa nunta lor conducea si era beat asta a povestit Feyyaz lui Nusret si doctorului.Trist nu! kiss kiss kiss
Foarte trist!Sinan e un barbat cu influenta si crede ca poate avea orice...el vrea mai mult sa o aduca din nou langa el mai mult din orgoliul masculin cred ca de iubit nu o mai iubeste daca avea amanta....totusi la secventa de ieri stand la masa si plangand imi era mila de el....


Da ai dreptate el crede ca daca e ea langa el o sa fie totul in regula si mie mi-a fost mila de el probabil ca a realizat ca a pierdut o sotie si o mama iubitoare tare sunt curioasa sa vedem daca intradevar o sa-l aresteze si ce as rade ca la testul ADN copilul sa nu fie al lui si sa simta si el ce inseamna sa fie trisat. Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 155520 Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 155520 Noapte buna si vise placute alaturi de ingerasii tai al mic si al mare. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Aug 2010, 1:44 am

Noapte buna iuliana!!!!!!!! kiss kiss Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 UOhoQYuE21
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Joi 12 Aug 2010, 11:16 pm

Buna seara.Imi cer scuze ca n-am reusit sa vad serialul cap coada ieri si azi ca am avut niste probleme minore ce-i drept dar a cerut timp.




Ieri l-au arestat pe Sinan si l-a tinut racoare cateva zile ca nu dadeau de avocatul lui astazi a incercat sa-si

sune coplul ca era ziua lui dar Aliye n-a auzit telefonul ca erau undeva la restaurant la petrecere cu totii printre

care si doctorasul care o invita pe Aliye la dans si Feyyaz pe Nusret Ozgur baiatul lui Nusret face poze si-ii prinde

si pe ei doi si Arda ca o familie, Deniz Dr. vorbeste cu o avocata pt. Aliye si urmau sa se intalneasca, Aliye a facut

o rochia pt. o artista care i-a placut foarte mult si a laudat-o drept care a starnit invidia doamnei Leyla

croitoreasa, Feyyaz si Aliye se tot intreaba ce s-a mai intamplat cu Sinan si daca a iesit de la racoare ceea ce s-

a si intamplat dar ca a mintit spunand in fata procurorului ca in seara accidentului el a fost la Cemal acasa la o

bauta si a stat pana aproape de dimineata procurorul a crezut minciuna cu toate ca martorul a depus iar marturie

precum ca masina lui era in fata casei si ca s-a auzit si cearta, probabil ca nu dureaza mult pana cand gaseste

Mucahsin ceva sa-l bage la parnaie ca a fost foarte dezamagit cand a vazut ca Sinan a iesit din arest.Si cam atat

am vazut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 13 Aug 2010, 1:36 am

iulianagl a scris:Buna seara.Imi cer scuze ca n-am reusit sa vad serialul cap coada ieri si azi ca am avut niste probleme minore ce-i drept dar a cerut timp.

Stai linistita iubita..si eu tot atat am vazut din ep de astazi , ieri l-am pierdut... kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de DENISA Dum 15 Aug 2010, 2:51 am

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 112e Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Glitterfy0181854T517D31






Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 BirthdayrAliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 479013bzgzhoakgnAliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 1852448wnxihr5glr





Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 24f74a3c7a7b43fbf268051Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Blest47Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 A13ae9163431d33b8aeca172f2cfab72





Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 SerialesitelenoveletforAliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 57505ce1d85c65a42dbc8cf99b25da59




Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Bdfa9e3b1f81a82e8686e54b5ee0261e



DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 15 Aug 2010, 7:40 am

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Thbirthdayredglitter La multi ani!!!!!!!!!!! Tuturor care astazi poarta acest nume sfant, ingerii sa va calauzeasca pasii si Sf. Fecioara sa va lumineze drumul in viata!!!!!!Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Thbirthdayheart



Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Lun 16 Aug 2010, 4:50 pm

buna dea...
am ramas in urma de tot cu serialul..tu ai apucat sa mai vezi ceva din el?
oare iuliana l-a mai urmarit?
Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 517793
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Mar 17 Aug 2010, 1:06 pm

Buna, dar il urmaresc dar n-am mai apucat sa scriu ca am avut cateva zile nu prea bune, scuze pentru asta, pai ce a mai fost Aliye a bagat divort iar Sinan nu stie inca o sa primeasca citatie in curand, doctorasul
s-a despartit de Nur si-i sfaraie calcaile dupa Aliye mereu o suna si ar vrea sa o intalneasca Feyyaz aavertizat-o

ca Deniz e ca si marea sa aibe grija cu el ca are sentimente pt. ea si ea e constienta de asta dar nu vrea decat

ca el sa-i fie prieten si ca asa vede in el decat un prieten si ca n-are timp acum de dragoste asta e diferenta

dintre el si Sinan, Sinan nu i-a fost niciodata prieten cu el nu a putut vorbi niciodata asa cum discuta cu

Deniz.Sinan s-a hotarat sa plece la Istanbul si si-a deschis o noua firma cu un prieten de al lui din timpul facultatii

si acum a plecat cu Meric sa caute o casa in care sa stea dar Meric a dus o grea munca de lamurire cu Sinan ca

sa o ia si pe ea cu el dar Sinan nu prea vroia sa o ia ca cine sa mai aibe grija de maica-sa si fii-sa ca pana nu-si

pune toate la punct nu o ia pe aia mica dar mi-a placut de Meric cand i-a zis ca daca o sa ramana langa maica-sa

o sa se sufoce o sa treaca viata pe langa ea si o sa se vestejeasca mai ceva ca o frunza maica-sa poate sa-si

poartew singura de grija si apoi nu e singura e si Hasibe cate mame nu sunt singure iar de fica-sa i-a spus ca ea e

matusa ei nu dadaca ei asa ca poate foarte bine sa aibe grija de ea si la Istanbul si a decis sa o ia iar Ikba

maicasa e foarte supi nici nu mananca nici nu bea ii tot face copii nerecunascatori.La Istanbul au gasit o casa de

inchiriat iar Meric o suna pe Aliye si se intalnesc acasa la Feyyaz fara sa stie Sinan iar Meric ii spune Aliyei ca

Sinan a inchiriat o casa sa stea cu totii Aliye nu spune nimic si Meric isi da seama ca intradevar intre ea si Sinan

totul s-a terminat si acum ii spune ca a bagat divortul mai greu o sa fie cu tutela fetitei(asta i-a zis si avocata)si

a inceput sa-o povesteasca lui Meric despre Sinan si felul lui de a se purta cu ea ca l-a intrebat de foarte multe

ori despre relatia cu Umit si asta i-a tras o palma in loc sa discute apoi ca i-a smuls fetita din bratele ei de doua

ori si acum ea Meric ii spune ca Sinan s-a schimbat(s-a schimbat pe naiba ca-l arata dormind in pat cu o blonda)

si cine stie cate femei nu o mai fi avut in totdeauna nu l-a interesat si nevoiele ei(de asta spune caci cu Deniz

vorbeste ca un prieten).Deniz Dr-ul isi da demisia si pleaca din clinica nimeni si nimic nu l-a putut convinge,

Feyyaz Bey a iesit cu Nusret la o seara romantica iar Ozgur fii-su e foc si para pe maica-sa ca se comporta ca o

depravata(sa ai o seara romantica inseamna sa fii depravat atunci....., nu mi-a placut asta, sa puna mana sa

invete nu sa ceara ajutorul ba lu ala ba lu ala ca cica vrea sa ajunga vet.),Aliye are probleme la munca cu

Suhleyla care si ea e foc si para ca i se pare ca Naci Bey o tine in palme pe Aliye si au o altercatie si cam atat.Iar

astazi o sa fie exact cum am prezis ca testul Adn o sa fie negativ ca nu cred eu ca Umit era usa de biserica si ca

copilul era a lui Sinan tare mi-e teama ca Umita era mana in mana cu Mucahsit si ca sa-i faca felul lui Sinan a iesit

in fata Aliyei si i-a spus ce i-a spus de si-a luat asta lumea in cap.
Va povestesc diseara sau daca nu

maine. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 17 Aug 2010, 3:54 pm

Multumim iuliana kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de lucyana Mar 17 Aug 2010, 7:31 pm

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 136358 Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 136358 ma bucur ca se mai uita cineva la acest film la inceput nu am fost prea incantata de el dar acum imi place
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulia80 Mar 17 Aug 2010, 9:02 pm

buna seara dragelor..
iuliana esti o super draguta..
notoc cu tine..ca eunu am mai avut timp de vreo saptamana deloc de serial de cand galusca -nepotul meu e in deplasare la noi..!
Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 517793..mii de multumiri!
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Mier 18 Aug 2010, 12:14 am

Buna seara.Ce mai spune-ti cum e vremea pe la voi?
Deci m-am inselat in privinta Umitei nu e mana in mana cu Mucahit(in sfarsit i-am nimerit numele) iar Umita era gravida cu unul Erdogan coleg cu ea la facultate, Mucahit e negru de suparare ca iar a scapat Sinan si acum si-a pus in minte sa mearga si el la Istanbul ba chiar sa-si inchirieze o casa langa Sinan ca sa nu piarda relatiile.Sinan si Meric pleaca la Istanbul si o lasa pe madam Ikbal ciufulita rau cand au iesit pe usa le-a spus ca daca iese pe usa aia n-o sa-i ierte niciodata moare de ciuda ca nu-i mai poate controla ea, si a ramas facand o criza care m-a facut sa si rad sa vede-ti cum vorbea de o parte(ca si cum erau acolo pe scaun) ii certa pe Sinan si Meric iar pe de cealalta parte i se plangea raposatului ca a ramas singura ca uite ce i-a facut copiii nerecunoscatori, apoi ii trece si sta la o cafea cu Hasibe atentie cafeaua facuta de manuta Ikbalei o intreaba pe Hasibe de Zelis ca invata bine ca o sa intre la o facultate dar Hasibe ii spune ca nu se stie daca merge mai departe ca nu are finante suficiente Ikbala ii spune ca lasa ca are ea grija de Zelis ca e doar ca si fata ei nu o stie de cand s-a nascut dar cand a dat-o afara n-o mai considera ca fata ei asta are probleme rau cu capul, apoi ii vine ideea sa cheme pe unul Levent da la firma sa se intereseze de cate actiuni dispune ea si de cate au copii si e fericita ca ea are 40% din actiuni si ca dovada ca Sinan are imputernicire ca director o sa fie o problema ca sa poata ea schima situatia cum i-ar conveni ei numai daca are sprijinul lui Meric s-ar putea schimba ceva ea nu stie cum sa faca sa-i aduca inapoi pe copii, o lamureste repede Levant ca toate contractele firmei si banii o sa fie transferate noii firme a lui Sinan in Istanbul si ea intreaba iar daca banii nu-i sunt transferati lui Sinan ce s-ar intampla atunci Sinan o sa aibe probleme si i s-a luminat fata evrika.La Istanbul fetita Ayse face o criza de nervi pe motiv ca Meric nu vrea sa o duca sau sa vorbeasca cu Aliye si ajunge la spital vomitand si cu febra medicii ii fac analize dar nu-i gaseste nimic si medicul le spune ca e posibil sa fie o depresie care s-ar manifesta si fizic din cauza ca fetita a trecut prin ceva emotiv si Meric ii spune ca parintii ei s-au despartit si medicul le spune ca trebuie neaparat sa o vada un psiholog la care cand aude Sinan dar de fapt nici nu vrea sa auda de psiholog ca nu e adevarat ca fetita nu din cauza asta e bolnava ca pe medici nu-i duce capul si ar vrea sa o duca in alta parte.Intre timp la Sinan acasa ajunge citatia de divort si o primeste Ikbal si dupa ce o citeste se incaleca pe cal si pleaca la Istanbul sa-i dea cu citatia in nas lui Sinan ca el era ferm convins ca Aliye n-o sa faca pasul asta niciodata ca ar ramane fara finante daca ar divorta dar uite ca s-a inselat ca nu totul sunt banii.Afla Ikbala ca Ayse e in spital si incepe sa o acuze pe Aliye ca e mama denaturata ca n-a stiut sa-si tina casa si ca din cauza ei s-a imbolnavit fetita iar Sinan sa tot mai mearga la ea sa-i cada in genunchi si sa o roage sa vina inapoi la el, asta ii ia apararea ca uite el s-a purtat cum s-a purtat si nici Ikbala nu i-a dat pace si atunci ea ii arunca citatia asta o citeste si see vedea pe fata lui cum il cuprinde furia si o suna si o intreaba ce vrea sa insemne asta Aliye ii spune ca vrea sa o termine pe cale amiabila iar el amiabila pe naiba lucrurile n-o sa ramana asa o sa-l piarda si pe Arda nu numai pe Ayse Aliye ii spune sa o mai termine cu amenintarile si deacum daca are sa-i comunice ceva sa mearga direct la avocatul ei iar el atunci tot ca sa aibe ultimul cuvant ii spune de fetita ca e bolnava in spital si se termina cu figura Aliyei socata.Pe doctoras nu prea l-a aratat doar asa in cateva secvente ba ca se duce cu Feyyaz sa repare harbul ala de masina, ba ca se intalneste pe faleza cu Aliye sa manace peste, Ozgur baiatul NusreteiNunu asa o alinta maicasa imi place)se infurie pe maicasa ca nu a avut timp sa-i spele blugii dar hartoagele lui Feyyaz a stiut sa le completeze ceva legat de contabilitate, si pleaca de acasa si doarme o noapte pe strada de o inebuneste pe maicasa si a doua zi il gaseste Feyyaz pe o banca si-l trimite acasa si-si cere scuze de la mamasa si se impaca, Nur fosta prietene a lui Deniz o pune le incercare pe Aliye cu rochitele ei foarte pretentioasa Nura ca vrea sa arate sic cand merge le petrecere cu Deniz petrecere data de profa lor iar asta nu vrea sa mearga si-i aminteste Nurei ca ei doi s-au despartit iar ea ii spune ca tot la ea o sa se intoarca mai devreme sau mai tarziu iar ea pana atunci asteapta cuminte sa-i vina mintea la cap doctorului caci crede ca are o relatie cu Aliye de asta face ea figuri la croitorie.Si cam asta a fost.Ma uitam la Sinan si la Meric zici ca sunt frati deadevaratelea seaman intre ei. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de iulianagl Joi 19 Aug 2010, 10:20 am

Buna dimineata.Dragele mele nu stiu care din voi ati vazut episodul de ieri dar pe mine una sa va spun m-a intristat foarte mult felul cu se comporta Sinan si Ikbal cu aia mica singura speranta pt. Aliye si Ayse e Meric si bravo ei ca a inceput sa se impuna in fata lui Sinan si mi-ar placea sa se impuna si in fata lui maicasa domne ce femeie.Dupa ce a auzit Aliye ca aia mica e in spital si Sinan n-a mai raspuns la telefon ca sa-i dea detalii pe unde este l-au chemat pe Deniz si prin prietenii lui au aflat spitalul si au mers acolo, pe hol era Sinan si Meric iar Ikbal era cu fetita in salon si asteptau ca sa o externeze cand s-au vazut a inceput cearta ca ce cauta Aliye acolo si aia mica cand i-a auzit vocea maicasii a inceput sa strige mama, mama si Aliye a auzit-o si a incercat sa intre in salon la fetita dar Ikbal a fost mai iute decat Aliye si fetita care vroia sa iasa afara la maicasa a incuiat usa si a luat-o cu forta pe Ayse da langa usa vai si ce fel se zbatea fetita si plangea nu a fost foarte dur ceea ce s-a intamplat n-as dori nimanui sa i se intample in realitate ceea ce au filmat turcii, fetita e o victima prinsa intre Sinan, Ikbal(dracul gol) si Aliye singura care e cu capul pe umeri e Meric.IN sfarsit n-a putu intra la fetita au venit asistentele si i-au gonit pe Alie si Feyyaz zicand ca e spital si aici nu se comporta asa dar nu inteleg de ce n-au intrat mai amanuntit sa vada ce se intampla cu fetita, inainte de a pleca Aliye i-a zis cateva vorbe lui Sinan ca pana acum a avut o indoiala fata de felul lui de a fi dar acum chiar ca si-a schimbat parerea si cale de intoarcere nu mai e.Dar pe cand Aliye incerca sa intre in salon la Ayse Feyyaz i-a spus lui Sinan sa nu se comporte asa iar Sinan i-a spus sa taca ca si asa a vorbit cam mult si atunci Deniz i-a spus si el ca ce fel de om esti iar Sinan tu cine naiba esti de te bagi.Dupa vorbele spuse lui Sinan de Aliye asta ramane un socat dar nu de ceea ce i-a spus Aliye si ca-l roade acum cine e Deniz ceea ce o si intreaba pe Meric iar ea i-a spus ca probabil e un prieten de a lui Feyyaz dar Sinan nu ca e prea tanar ca sa-i fie prieten lui Feyyaz auzi asta m-a facut sa rad.Ajung acasa Ayse e davastata Meric saraca e la fel ca ea nu accepta comportamentul gresit a lui Sinan fata de Ayse si Aliye crede ca fetita e o unealta(ceea ce e adevarat) de razbunare impotriva Aliyei daca ar tine la copilul lui nu s-ar comporta asa numai Ikbal n-are nici pe naiba si incepe cu gura iar ca bine ca a murit tatal lui Sinan ca sa nu mai vada unde a ajuns fiul lui si astya o ia la rost si ea se supara si pleaca acasa, acasa cand ajunge o gaseste pe Hasibe stand la masa cu o sora de a ei care a batut-o si gonit-o barbatusau de acasa si ea nu astiut unde sa se duca decat la Hasibe iar Hasibe stiind ca Ikbal o sa vina a doua zi le-a oprit (pe ea si fetita ei) acolo urmand ca adoua zi sa le gaseasca un adapost si n-a belea ca a venit dragonul acasa si cand le-a vazut ca mai stau si la masa a inceput sa o ia la rost pe Hasibe ca bravo a plecat de acasa si Hasibe da petrecere asta ia spus ce li s-a intamplat si ea a zis ca aici nu e casa de binefacere atunci Hasibe s-a imbracat si a dat sa plece dar inainte de a pleca tot asa i-a zis cateva vorbulite Ikbalei ca reparand acoperisul unui orfelinat nu inseamna sa faci bine si ce daca au stat la masa putea sa-i ia bani din salariul ei pe mancarea care au mancat-o sora si nepoata ei si a muncit la ei de cand se stie iar daca s-a intors nu s-a intors din recunostinta pt. ea si ca a rugat-o Sinan dar ea este o persoana rea si atunci o intreaba Ikbala ca chiar asa de rea este ea Hasibe da din cap si incepe Ikbala sa planga si sa o roage numai in genunchi nu s-a pus ceea ce mi-ar fi placut foarte mult sa nu plece ca poate sa ramana si sora ei numai sa nu plece si pana la urma o indupleca si ramane.La Istanbul Ayse se simte tot la fel cand o intreaba Sinan pe Meric despre Ayse ea ii spune ca doarme mult nu mananca si face pipi in pat si ca trebuie sa o duca neaparat la un psiholog el a spus ca se mai gandeste(ce nenorocit).Sa vedeti ca acum Sinan a intrat la banuiala cu Deniz si Aliye si se pare ca e gelos deaceea il intreaba pe asociatul lui Kvanc ca daca sotia lui s-ar vedea cu alta cineva ce ar face asta sa se vada ca doar s-u despartit si n-are nimic impotriva, Sinan- cum asa el n-ar putea accepta una ca asta ca e doar mama copiilor lui iar Kivanc si ce daca au ales sa mearga fiecare pe drumul sau.Feyyaz o cere in casatorie pe Nunu si hotarasc sa dea o petrecere in familie ca sa o mai scoata pe Aliye din gandurile ei si-l cheama si pe Deniz iar asta afla de la Naci Bey ca Nur ex a lui a venit la el pt. rochii si i-a spus ca foarte bine ca s-a gandit sa plece la Viena ca si chirurg dar sa nu stea prea mult acolo si sa se intoarca ca poporul are nevoie de el si-ii ureaza distractie placuta la petercerea organizata de profa lor sta ramane un pic cam surprins am uitat sa mentionez ca el o astepta pe Aliye acolo iar Naci a crezut ca o asteapta pe Nur si ca ea plecase demult timp.O intreaba si pe Aliye daca Nur isi face rochiile la ea si normal ca i-a spus ca da iar asta-i spune ca nu vede ca Nur vine acolo ca sa o supere dar ea de ce sa o supere(ca doar nu e nimic intre ei dar Nur asta crede).Deniz se intalneste cu Nur si o ia la intrebari despre ceea ce a spus despre el lui Naci dar asta-l intreaba ca ce s-a intalnit cu Aliye si ea i-a spus asta nu-i spune nici da nici nu dar ii spune sa-si dea seama ca ei doi s-au despartit si ea a zis ca a crezut ca doar au luat o pauza ca asta i-a zis el dar el a zis ca i-a spus asa ca poate-si da seama ea ca doar nu are bostan in loc de cap pe umeri si ea i-a zis ceea ce-i spune mereu ca tot la ea o sa se intoarca.Cand Deniz ajunge la Feyyaz acasa astia se uitau la stir precum ca s-a intamplat un sccident si sunt multi raniti si numai bine ca-l suna si profa sa-i spuna ca are nevoie de el ca sunt multi raniti si nu fac fata asta ca ce doar el si-a dat demisia n-are nici o treaba iar ea foarte serioasa sa-si miste odata fundul acolo mai repede ca are nevoie de medici pleaca si Feyyaz poate da si el o mana de ajutor ceea ce a si facut ca cineva avea o fractura de mandibula si numai un chirurg stomatolog putea sa o puna la loc si uite asa se face ca Feyyaz o sa ajunga in curand inapoi sa lucreze la spital iar Aliye a mers sa doneze sange.Dupa toate astea profa i-a rupt cererea demisieie lui Deniz ca nu o inaintase si se intoarce inapoi la munca lui.Sinan incepe sa aibe probleme cu finantarea la noua firma ca Ikbal nu i-a transferat banii in cont si incepe calvarul pt. el, el acum trebuie sa se uneasca cu Meric ca sa poata obtine banii de la Ikbal ca ea are 40% si ei doi impreuna 60% iar lu asta i-a venit ideea ca daca Sinan vrea ca ea sa fie de partea lui si nu a Ikbalei trebuie sa tina cont si de ceea ce o sa zica ea Sinan ca ce a inebunit ca si-a luat-o in cap de-i raspunde in felul asta ea - e alegerea lui ori tine cont de cuvantul ei ori inapoi in Endire, asta accepta si pentru inceput ii spune ca fetita are nevoie neaparat de ajutorul psihologului iar asta-i spune sa caute ea un psiholog iar el urmeaza sa plece la Ikbal sa vorbeasac fata-n fata ca la telefon nu avrut sa stea de vorba cu el.Si asta a fost deacum incepe circul probabil.O zi buna va doresc. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aliye "fara copii mei niciodata" - Pagina 2 Empty Re: Aliye "fara copii mei niciodata"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum