Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+18
Garo
nellys18
lica54
dana17
Admin_dea05
melamoldovan
florina1989
axxa246
mihaela99
iulia1965
tiberici
rina-rina
iulianagl
florica
narcisa
elena
anuta1971
alitheea
22 participanți

Pagina 9 din 42 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Urmatorul

In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 11:08 pm

iulia1965 a scris: Asta am ratat-o... Smile Smile
Eram prea concentrata pe actorii principali.... Smile
pai vedeti numai negru de suparare , vine prea repede acasa kadir si ii deranjeaza putin Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 22 Oct 2010, 11:09 pm

iulianagl a scris:


Wauuu Elena ce spui e de speriat asta nu inseamna numai film spui si de viata reala.Te rog eu vreau sa fie impreuna si tu mi-ai taiat toate puntile.Daca isi pierde prestigiul Cansel si cineva ii saboteaza rolul atunci acelasi lucru i se intampla si lui Tuba.Sabotarea nu cred ca vine din partea lui Soydan.[/quote]
ORICUM EI AMINDOI VOR RAMINE IMPREUNA CAILE LUI DUMNEZEU DE A UNI DOUA DESTINE SUNT NEBANUITE ASA CA NU ESTE PERICOLUL AICI ORICUM EI AU ALTE PROIECTE SI SERIALELE NU SUNT PRIORITATEA LOR AU ALTE LUCRURI MAI IMPORTANTE ASA CA DRAGUL TAU KENAN NICI VORBA SA JOACE CU EA SPERANTE DESARTE
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 11:09 pm

florica a scris:Narcisa sunt aici,ai citit reteta de placinta ai inteles ceva 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 296580
flori , mi-o trimiti te rog pe mp cu cantitati aproximative kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 22 Oct 2010, 11:10 pm

iulianagl a scris:De la povestea de dragoste dintre Hasret si Murat s-a ajuns la povestea de dragoste dintre Levent si Hasret.Inteleg ca prof. din original era cam tacnit dar ei pot cu putin talent si cap ceva mult mai frumos.Nu vedeti toata lumea cere scene frumoase de dragoste si buna dispozitie si noul regizor ce ne da SF.
cred ca ma reorientez catre ask ve ceza, ca barim acolo savas declara mereu iubire cate cuiva...
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 22 Oct 2010, 11:10 pm

anuta1971 a scris:mai fetelor in ce vreti sa transformati forumul asta? eu daca mai citesc vreo doua comentarii de astea jur ca nu mai intru deloc... comentariul asta nu e adresat nimanuii... e asa in general... nu va suparati pe mine dar cred ca trebuie sa pastram anumite limite .. scuze inca o data si noapte buna kiss
LA CINE TE REFERI ANUTA CA NU AM INTELES






elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Oct 2010, 11:10 pm

Fetelor inseamna ca ne pierdem timpul cu acest serial.Eu una daca continua in stilul asta chiar ca dau bir cu fugitii.Producatorul ar trebui sa aibe un cuvant de spus.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 22 Oct 2010, 11:11 pm

alitheea a scris:flori , mi-o trimiti te rog pe mp cu cantitati aproximative kiss
.... si tu mie cu curierul??!
te rooooog! 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 248946
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 11:11 pm

florica a scris:Narcisa sunt aici,ai citit reteta de placinta ai inteles ceva 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 296580
Da Flori am citit-o, mulțumesc. kiss Nu prea mă împac eu cu aluaturile cu drojdie dar pun mașina de pâine la treabă să văd ce fel de aluat scoate.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulia1965 Vin 22 Oct 2010, 11:11 pm

alitheea a scris:ba sa plece chiar la bratul lui levent ca asta o sa il doara cel mai tare 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 244732
Ba cred ca o sa-l doara mai tare daca pleaca la bratul lui Kenan, de ex.
De Levent.... stie ca Hasret il considera prieten bun...Chiar daca stie ca Levent ar vrea mai mult, n-o sa fie niciodata convins ca Hasret e indragostita de Levent... Dar un altul...i-ar baga serios cuiul in inima !!
iulia1965
iulia1965
vip
vip

Mesaje : 604
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 11:12 pm

narcisa a scris:Mulțumesc Ali și Ana pentru trailer. Vreau să treacă săptămâna asta mai repede și să vină vinerea viitoare. Să-mi treacă gustul ăsta amar. Și eu încă nici n-am văzut filmul. sad
nici eu nu l-am vazut decat pe sarite , asa ca acum va pup si va doresc noapte buna , narcisa multumesc pentru traduceri , 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155520
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 22 Oct 2010, 11:12 pm

narcisa a scris:
Da Flori am citit-o, mulțumesc. kiss Nu prea mă împac eu cu aluaturile cu drojdie dar pun mașina de pâine la treabă să văd ce fel de aluat scoate.
te astept la cotitura cu placinta!!
traducerea e pe locul 2-3...
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 11:13 pm

axxa246 a scris:
.... si tu mie cu curierul??!
te rooooog! 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 248946
dar esti acasa? Smile Smile Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 22 Oct 2010, 11:13 pm

alitheea a scris:nici eu nu l-am vazut decat pe sarite , asa ca acum va pup si va doresc noapte buna , narcisa multumesc pentru traduceri , 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155520
n.buna, kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 22 Oct 2010, 11:13 pm

alitheea a scris:flori , mi-o trimiti te rog pe mp cu cantitati aproximative 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 296580
bine am s-o trimit catitatile sunt dupa preferinte cite vrei sa faci, 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 910292 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 296580
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 22 Oct 2010, 11:13 pm

alitheea a scris:dar esti acasa? Smile Smile Smile
ooo, stau numai acasa pana vine!!!!!! Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Vin 22 Oct 2010, 11:14 pm

elena a scris:


Wauuu Elena ce spui e de speriat asta nu inseamna numai film spui si de viata reala.Te rog eu vreau sa fie impreuna si tu mi-ai taiat toate puntile.Daca isi pierde prestigiul Cansel si cineva ii saboteaza rolul atunci acelasi lucru i se intampla si lui Tuba.Sabotarea nu cred ca vine din partea lui Soydan.
ORICUM EI AMINDOI VOR RAMINE IMPREUNA CAILE LUI DUMNEZEU DE A UNI DOUA DESTINE SUNT NEBANUITE ASA CA NU ESTE PERICOLUL AICI ORICUM EI AU ALTE PROIECTE SI SERIALELE NU SUNT PRIORITATEA LOR AU ALTE LUCRURI MAI IMPORTANTE ASA CA DRAGUL TAU KENAN NICI VORBA SA JOACE CU EA SPERANTE DESARTE[/quote]

Iubita nu mai conteaza Kenan important e ca raman impreuna ca mi-am pus asa de multe sperante la inceputul acestui serial ca ei doi o sa ramana impreuna si mai tarziu am vazut ca nu se aude nimic incepusem sa-mi schimb planul sa ma reorientez, mie de la bun inceput mi-a placut de Cansel.Asa ca pacat de ei ca sunt actori minunati.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 11:14 pm

narcisa a scris:
Da Flori am citit-o, mulțumesc. kiss Nu prea mă împac eu cu aluaturile cu drojdie dar pun mașina de pâine la treabă să văd ce fel de aluat scoate.
pai o pui la programul de aluat cu drojdie sau de pizza , ala de aprox o ora jumatate
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 22 Oct 2010, 11:15 pm

fetele,
mai dau si eu o tura in urma la traducerile alea rapide, la foc automat, si ..kapat!
noapte buna! kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de elena Vin 22 Oct 2010, 11:18 pm

FETELOR EU MA DUC LA CULCARE VA SPUN NOAPTE BUNA kiss ANUTA DRAGA MEA DORMI LINISTITA SUNT SIMPLE COMENTARII ATITA TOT TU NU LE LUA IN SEAMA kiss
elena
elena
vip
vip

Mesaje : 4209
Data de inscriere : 24/03/2010
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de florica Vin 22 Oct 2010, 11:18 pm

narcisa a scris:
Da Flori am citit-o, mulțumesc. 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 296580 Nu prea mă împac eu cu aluaturile cu drojdie dar pun mașina de pâine la treabă să văd ce fel de aluat scoate.
daca pui in masina de piine cantitatile le lasi pina sunt framintate si apoi ei aluatul afara nu trebuie sa dospeasca mult.nu am inteles de ce s-a suparat Anuta.
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 11:19 pm

alitheea a scris:nici eu nu l-am vazut decat pe sarite , asa ca acum va pup si va doresc noapte buna , narcisa multumesc pentru traduceri , 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155520 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 155520
Nu știu dacă s-a înțeles ceva că n-am mai tradus contextul doar conversația.

Dragele mele mă duc și eu să văd filmul. Vă urez o noapte bună. kiss kiss kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 11:19 pm

zanutelor noi suntem suparate dar fetele de pe huni sunt si mai si 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 2743637754
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Vin 22 Oct 2010, 11:21 pm

inca o data noapte buna zanute , narcisa 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 517793 pt traduceri kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 11:22 pm

axxa246 a scris:
te astept la cotitura cu placinta!!
traducerea e pe locul 2-3...
Să înțeleg că vrei să mă servești cu plăcintă? 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 359517 Smile Smile
Bine, vin și eu cu traducerea să nu spui că vin cu mâna goală.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de narcisa Vin 22 Oct 2010, 11:23 pm

axxa246 a scris:fetele,
mai dau si eu o tura in urma la traducerile alea rapide, la foc automat, si ..kapat!
noapte buna! kiss
Noapte bună Axxa. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 30. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 42 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum