Serialesitelenovelet
Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

+29
carmen_
costina
crisbahar
mag
irinast
tincuta
Geta
sandugyna
Nicky
prytymeu
alimar
Gloxinia2010
nutzi
dana17
mitzymeu
elena50
florela
annadanna
elena
nety
Garo
iulia1965
iulianagl
tiberici
lica54
IDILKO
dlacatus65
mihaela99
Admin_dea05
33 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen ?

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Vote_lcap195%Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Vote_rcap1 95% 
[ 143 ]
Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Vote_lcap15%Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Vote_rcap1 5% 
[ 8 ]
 
Total voturi : 151
 
 

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty TUBA ESTE TALENTATA SI FRUMOASA MERITA VAZUT ORICE FILM CU EA

Mesaj Scris de alimar Mier 01 Dec 2010, 9:37 pm

DA ! DOTRSC SA-L REVAD SI PE ECRANE ARE TEMA FRUMOASA PLINA DE MUZICA PLACUTA TUBA ESTE TALENTATA SI SE INCADREAZA IN SCENELE PLINE DE TANDRETE ALIMAR

alimar
membru senior
membru senior

Mesaje : 215
Data de inscriere : 04/01/2010
Varsta : 64
Localizare : romania

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 11 Dec 2010, 9:44 am

dlacatus65 a scris:Merge de adaugat comentariu ,dar sa repeti votul....nu-mi da voie. stupid
Nu merge decat o data sa votezi.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de tiberici Sam 11 Dec 2010, 5:25 pm

Da, da si iar da..... Orice film in care joaca Tuba!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de Nicky Dum 19 Dec 2010, 11:22 am

Da.Din lipsa de timp,pe net nu am vazut decat primele 2 episoade.Dar am urmarit clipurile,promo-urile,pozele.As vedea serialul doar pentru faptul ca Tuba joaca in el.Astept o perioada mai linistita.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de Gloxinia2010 Mar 21 Dec 2010, 6:12 pm

[quote="Admin_dea05"]Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen ?


Stimata echipa a canalului TV Kanald Rom.

Cu ajutorul celor care participa la formul
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t233-ai-dorii-s-vedei-pe-programul-kanal-d-romania-filmul-gonulcelen-inima-furat
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/f20-sondaj Urmaresc cu mare placere serialul turcesc Gonulcelen . Va rugam sa aveti in vedere si difuzarea acestui serial pe kanald. Este deosebit,romantic si interpretat de actori talentati, cu deosebire Tuba B si Cansel E.

Cu stima si speranta ca il veti difuza, pt ca pe Tv cu siguranta, este si mai frumos.

P.S Am trimis e-mail cu acest mesaj

Gloxinia2010
membru activ
membru activ

Mesaje : 52
Data de inscriere : 02/09/2010

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 22 Dec 2010, 1:54 pm

[quote="Gloxinia2010"]
Admin_dea05 a scris:Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen ?


Stimata echipa a canalului TV Kanald Rom.

Cu ajutorul celor care participa la formul
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t233-ai-dorii-s-vedei-pe-programul-kanal-d-romania-filmul-gonulcelen-inima-furat
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/f20-sondaj Urmaresc cu mare placere serialul turcesc Gonulcelen . Va rugam sa aveti in vedere si difuzarea acestui serial pe kanald. Este deosebit,romantic si interpretat de actori talentati, cu deosebire Tuba B si Cansel E.

Cu stima si speranta ca il veti difuza, pt ca pe Tv cu siguranta, este si mai frumos.
P.S Am trimis e-mail cu acest mesaj
Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 1450537109 Oare vom avea sansa sa-l vedem si pe acesta?
Eu una si de Ask ma bucur asa am sa-l vad si eu pt ca voi renunta la Ezel
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de sandugyna Lun 03 Ian 2011, 12:00 am

mi ar place tare mult
sandugyna
sandugyna
membru activ
membru activ

Mesaje : 30
Data de inscriere : 22/08/2010
Localizare : marea britanie

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty ar fi nemaipomenit

Mesaj Scris de gabriela Mier 05 Ian 2011, 6:58 pm

cu toate ca sunt inebunita dupa filmele in care joaca MURAT Y o ador si pe tuba deci mi-ar place enorm sa o vad impreuna si cu cansel. am vazut filmul pe net cred ca de min o suta de ori dar tot l-as mai vedea inca o mie. este super filmul si ma bucur ca si alte persoane o sa se bucure, o sa se distreze si o sa planga la acest super filme de lung metraj

gabriela
Vizitator


Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de prytymeu Mier 05 Ian 2011, 11:59 pm

imi place foarte mult tuba ,dar si ceilalti actori sunt draguti.este cu adevarat o poveste de dragoste in care eroi principali trec prin multe incercari. sper sa avem placerea sa-i vedem pe micul ecran si la noi.
prytymeu
prytymeu
membru activ
membru activ

Mesaje : 192
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 65

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty inima furata

Mesaj Scris de da Lun 28 Feb 2011, 12:54 am

da, doresc sa vad acest serial la kanal d

da
Vizitator


Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de florela Lun 28 Feb 2011, 3:34 pm

ar fi ideal sa-l pot vedea si la televizor cu toate ca l-am vazut pe net.
florela
florela
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 20
Data de inscriere : 09/11/2010

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Sondaj....

Mesaj Scris de Geta Lun 28 Feb 2011, 5:09 pm

Da , as vrea sa-l vad la un post tv romanesc , desi il vad pe net. Daca cei de la Kanal D romanesc s-ar interesa , ar gasi destule seriale turcesti bune si foarte bune, pe care sa le transmita . Ar evita astfel repetarea la nesfarsit a unor seriale deja transmise sau scurtarea episoadelor altor seriale.
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty buna

Mesaj Scris de tincuta Mier 02 Mar 2011, 8:16 pm

da imi doresc.eu de abia l-am descoperit si nu l-am gasit tradus decat pana la episodul 39.as dori sa imi spuneti daca mai pot gasi si alte episoade subtitrate.mersi.si mi-as dori sa se difuzeze pe kanal d si srialul fatmagulun sucu ne.e super!!!!

tincuta
membru
membru

Mesaje : 2
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 47
Localizare : galati

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de tincuta Lun 04 Apr 2011, 2:26 pm

Admin_dea05 a scris:Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen ?

Raspuns Da

tincuta
membru
membru

Mesaje : 2
Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 47
Localizare : galati

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Gonulcelen

Mesaj Scris de stera_76 Joi 12 Mai 2011, 6:42 pm

Da, bine-nteles, ca as vrea sa vad serialul Gonulcelen la Kanal D Romania.

stera_76
Vizitator


Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de irinast Dum 22 Mai 2011, 2:02 pm

Da,ar fi frumos
irinast
irinast
vip
vip

Mesaje : 587
Data de inscriere : 22/05/2011

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de DienuTza Mier 06 Iul 2011, 2:11 pm

As dori din tot sufletu sa bage acest film pe Kanal D!

DienuTza
Vizitator


Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de mag Mier 28 Mar 2012, 7:21 am

s-a facut sondaj atit cu serialul ASI cit si cu serialul GONULCELEN daca sint dorite sa fie vizionate pe kanal d. Rezultatul a fost un DA covirsitor.Intradevar ASI a inceput sa fie redifuzat pentru ca il aveau in arhiva dar cu serialul GONULCELEN oare cum ramine.Dece oare cei de la kanal d nu achizitioneza si acest serial care este mult mai bun decit alte seriale turcesti difuzate in acest moment.Sa fie prea scump la pret,nu cred,si-ar scoate banii prin marea audienta

mag
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 69
Localizare : Galati Romania

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 28 Mar 2012, 11:32 am

mag a scris:s-a facut sondaj atit cu serialul ASI cit si cu serialul GONULCELEN daca sint dorite sa fie vizionate pe kanal d. Rezultatul a fost un DA covirsitor.Intradevar ASI a inceput sa fie redifuzat pentru ca il aveau in arhiva dar cu serialul GONULCELEN oare cum ramine.Dece oare cei de la kanal d nu achizitioneza si acest serial care este mult mai bun decit alte seriale turcesti difuzate in acest moment.Sa fie prea scump la pret,nu cred,si-ar scoate banii prin marea audienta
Nu cred ca-i scump fata de alte seriale.Cel mai bine este noi sa insistam cu email-uri la Kanal D
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de crisbahar Dum 13 Mai 2012, 12:19 pm

da, mi-ar placea.

crisbahar
membru
membru

Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de Geta Dum 13 Mai 2012, 1:12 pm

Gonulcelen - DA
Geta
Geta
vip
vip

Mesaje : 407
Data de inscriere : 29/11/2009
Localizare : Constanta

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de costina Dum 13 Mai 2012, 2:51 pm

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de carmen_ Dum 13 Mai 2012, 6:50 pm

va fi difuzat



Official Admin Kanal D

03 Mai 2012 | la 16:51


Vom lasa mai jos lista viitoarelor productii ce vor intra in grila Kanal D in aceasta vara. Speram astfel sa va lamurim, si sa raspundem intrebarilor dumneavoastra.
* Dupa sfarsitul serialului turcesc "La un pas de fericire" (Melekler Korusun) va incepe productia turceasca de succes "1001 Gece" - 1001 de nopti, serial din anul 2006, avandu-i in distributie pe cunoscutii actori Bergüzar Korel si Halit Ergenç. Serialul va fi difuzat in fiecare zi de Luni, Marti, Miercuri, Joi si Vineri de la ora 15:15 - 16:45.
* Dupa sfarsitul serialului turcesc "Inima nu respecta reguli" (Unutulmaz) vom aduce in fata telespectatorilor o super-productie turceasca. IN CURAND, din 18 iunie 2012, productia turceasca "SON", din anul 2012! va va intra la inimi. Un serial cu Engin Altan, Nehir Erdogan si Philip Arditti. Un serial produs de Ay Yapim. Nu pierdeti acest serial, in fiecare zi de Luni si Marti, de la ora 20.00!
* Sfartistul serialului "De pe buze la inima" aduce in loc o alta productie turceasca de succes. In curand, "Gonulceren", un serial din 2010! * Si pentru ca Kanal D doreste sa ofere telespectatorilor cele mai de succes seriale, din 2 iunie 2012, in fiecare weekend, de la ora 15.00 aducem in atentia dumneavoastra serialul "Kesanli Ali Destani" (2011)
* Dupa telenovela "Floricienta"va aducem un alt serial strain. "Társas játék" (2011) - Un serial unguresc, de succes.
* Dupa despartirea de "Neveste de piloti", Kanal D va ofera "Allein gegen die Zeit 2.0", un serial nemtesc, datat din 2011, cu Ugur Ekeroglu si Janina Fautz.
Speram ca noua grila de programe sa va multumeasca si sa urmariti noile seriale Kanal D! Va asteptam parerile.
carmen_
carmen_
vip
vip

Mesaje : 2242
Data de inscriere : 26/09/2010
Localizare : in vestul tari

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de florica Dum 13 Mai 2012, 8:09 pm

Bineinteles , am votat mai de mult ,acum se pare ca v-a fi difuzat dar nu-mi place ora!Nu cred ca este un film pt. a fi difuzat dimineata!
florica
florica
vip
vip

Mesaje : 7684
Data de inscriere : 27/05/2010
Varsta : 68
Localizare : oradea

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de mag Lun 14 Mai 2012, 10:39 pm

sint de acord cu tine Florica nici mie nu-mi place ora,ce au gindit oare

mag
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 24
Data de inscriere : 19/08/2011
Varsta : 69
Localizare : Galati Romania

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ? - Pagina 2 Empty Re: Aţi dorii să vedeţi pe programul Kanal D Romania filmul Gönülçelen (Inima furată) ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum