Serialesitelenovelet
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

+20
iulia1965
nicos66
tiberici
mihaela99
narcisa
florica
nutzi
Garo
lica54
Admin_dea05
dana17
elena
iulia80
iulianagl
denta
vivi
DENISA
scumpica22
anuta1971
alitheea
24 participanți

Pagina 2 din 44 Înapoi  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Urmatorul

In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Dec 2010, 9:10 pm

scumpica22 a scris:multumesc frumos alitheea kiss
scumpica tu ce zici de promo?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 08 Dec 2010, 9:11 pm

anuta1971 a scris:
Ali dar cand incepe ea sa-si dea jos peruca in spatele ei este un perete... cand il arata pe el ulmit in spatele lui se vede un copac... sa fie o ferestra atat de mare?... daca e ferestra nu e din casa lui Murat... tu ce zici?
probabil o conduce acasa sa ii dea niste explicatii 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de scumpica22 Mier 08 Dec 2010, 9:14 pm

anuta1971 sunt curioasa ce va face atat murat cat si hasret,desi bahar cauta sa se razbune nu ar trebuie sa ii arate lui murat cine este ea in realitate

scumpica22
membru activ
membru activ

Mesaje : 68
Data de inscriere : 25/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Zvoristea,Suceava

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Mier 08 Dec 2010, 9:17 pm

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 7db33342
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 5de2d807
37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 C8e7aad8
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de denta Mier 08 Dec 2010, 9:25 pm

Fetelor dar ea se va da drept sora ei moarta s-au i spune lui Murat cine este?
Am vazut ca se uita si la inel poate ca o sa il accepte pe Levent sad sad nu vreau Crying or Very sad Crying or Very sad
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 08 Dec 2010, 9:28 pm

Hasret:Why do u think that Murat is back?
Saime:Because you have missed him.
Levent:This situaciob won't change my mind... i mean my feelings towards you.I wil wait for you in case you change you mind.
...Murat:I convinsed her.She renovate her work on the album.
Bahar:I won't you let you go immediately this night Mr Murat.


H: de ce crezi ca s-a intors Murat?
S:pentru ca i-ai lipsit
L: aceasta situatie nu ma va face sa ma razgandesc...adic asentimentele mele pentru tine.Te voi astepta in caz ca te vei razgandi.
M:am convins-o. Ea va reinoi mumca la album.
B:nu te voi lasa sa pleci imediat in aceasta noapte mr . murat


Ultima editare efectuata de catre alitheea in Mier 08 Dec 2010, 9:40 pm, editata de 1 ori
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Dec 2010, 9:31 pm

denta a scris:Fetelor dar ea se va da drept sora ei moarta s-au i spune lui Murat cine este?
Am vazut ca se uita si la inel poate ca o sa il accepte pe Levent sad sad nu vreau Crying or Very sad Crying or Very sad
Buna seara denta kiss .. chiar nu stiu ce sa cred ... daca vrea sa se razbune, de ce isi da peruca jos... astept sa vad ce-si spun in promo, ca spune si bahar ceva
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Dec 2010, 9:33 pm

alitheea a scris:Hasret:Why do u think that Murat is back?
Saime:Because you have missed him.
Levent:This situaciob won't change my mind... i mean my feelings towards you.I wil wait for you in case you change you mind.
...Murat:I convinsed her.She renovate her work on the album.
Bahar:I won't you let you go immediately this night Mr Murat.
See More
about a minute ago
MUltumesc Ali 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 517793 scuze ca am disparut, am vorbit cu Florica la telefon... va saluta pe toate, ea are probleme cu calculatorul si nu poate intra.
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Dec 2010, 9:36 pm

scumpica22 a scris:anuta1971 sunt curioasa ce va face atat murat cat si hasret,desi bahar cauta sa se razbune nu ar trebuie sa ii arate lui murat cine este ea in realitate
da asa cred si eu... singura mea speranta e ca lucrurile sa nu fie asa cum par... cam asa procedeaza ei in promo-urile astea
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Dec 2010, 9:40 pm

Ali dupa dialogul pe care l-ai pus... cred ca ai dreptate ca Murat o conduce pe Bahar acasa... offf, de ce n-o conduce Levent? 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de scumpica22 Mier 08 Dec 2010, 9:40 pm

sa speram ca da,oricum au turci astia un fel de-a face promo-urile de mai rau te zapaceste

scumpica22
membru activ
membru activ

Mesaje : 68
Data de inscriere : 25/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Zvoristea,Suceava

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 08 Dec 2010, 9:42 pm

anuta1971 a scris:
MUltumesc Ali 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 517793 scuze ca am disparut, am vorbit cu Florica la telefon... va saluta pe toate, ea are probleme cu calculatorul si nu poate intra.
si noi o pupam pe ea , chiar ma miram ca nu e pe baricade
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 08 Dec 2010, 9:49 pm

stiti ce ma gandeam , poate au de gand sa o scoata pe buhuhu din joc , din acest motiv o pun sa se demaste 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de scumpica22 Mier 08 Dec 2010, 9:53 pm

alitheea chiar ar fi o surpriza sa o scoata din serial,dar fara ea cum ar mai prelungi putin suspansul si actiunea filmului?doar cu 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 885862 si cu levent?

scumpica22
membru activ
membru activ

Mesaje : 68
Data de inscriere : 25/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Zvoristea,Suceava

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 08 Dec 2010, 9:55 pm

citeam la fetele de pe hunili si la fel cred si ele ca asa se va incheia capitolul bahar/selin, sper sa fie asa


pe levent nu cred ca il scot pana la sf serialului , el e cu norma intreaga stupid
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Dec 2010, 9:56 pm

alitheea a scris:stiti ce ma gandeam , poate au de gand sa o scoata pe buhuhu din joc , din acest motiv o pun sa se demaste 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732
pai s-o scoata... in ultimul episod chiar a dovedit ca-i dusa rau cu capul.. dar de levent ce zici? insistent... nu renunta chiar daca vede ca nu are nici o sansa
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 08 Dec 2010, 10:00 pm

anuta1971 a scris:
pai s-o scoata... in ultimul episod chiar a dovedit ca-i dusa rau cu capul.. dar de levent ce zici? insistent... nu renunta chiar daca vede ca nu are nici o sansa
insistent , chiar periculos as zice , mi se pare genul care nu stie sa piarda si calca peste orice sa isi atinga scopul
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de scumpica22 Mier 08 Dec 2010, 10:00 pm

anuta1971 stii vorba aceea:speranta moare ultima,spera sa faca un pas gresit murat sau sa se intample ceva si hastret sa il accepte,atunci as vrea sa ii vad fata lui murat!!sau daca nu il accepta macar sa il faca levent pe murat sa creda ca hastert a acceptat in cele din urma cererea in casatorie............scuza-ti fetelor dar se pare ca ineseara am cam multa imaginatie

scumpica22
membru activ
membru activ

Mesaje : 68
Data de inscriere : 25/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Zvoristea,Suceava

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Dec 2010, 10:04 pm

alitheea a scris:insistent , chiar periculos as zice , mi se pare genul care nu stie sa piarda si calca peste orice sa isi atinga scopul
Ali ai vazut ce reactii a avut in ultimul episod?.. acum cred si eu ca e periculos... unde e Danuta, ca ea il simpatizeaza Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 08 Dec 2010, 10:05 pm

anuta1971 a scris:
Ali ai vazut ce reactii a avut in ultimul episod?.. acum cred si eu ca e periculos... unde e Danuta, ca ea il simpatizeaza Smile
probabil ca are treaba , altfel era aici cu noi , sunt tare curioasa sa vad reactia lui nersin cand va afla despre favorita ei
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Dec 2010, 10:09 pm

scumpica22 a scris:anuta1971 stii vorba aceea:speranta moare ultima,spera sa faca un pas gresit murat sau sa se intample ceva si hastret sa il accepte,atunci as vrea sa ii vad fata lui murat!!sau daca nu il accepta macar sa il faca levent pe murat sa creda ca hastert a acceptat in cele din urma cererea in casatorie............scuza-ti fetelor dar se pare ca ineseara am cam multa imaginatie
ai dreptate .. si Murat sigur o sa greseasca, ca altfel n-ar fi Murat... cred ca o sa-i compuna melodii Hasretei pentru album, s-ar parea ca o sa fie si secvente bune intre ei... Hasret e fericita in cateva secvente din promo
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Dec 2010, 10:12 pm

alitheea a scris:probabil ca are treaba , altfel era aici cu noi , sunt tare curioasa sa vad reactia lui nersin cand va afla despre favorita ei
Cred ca Nesrin o sa afle mai tarziu... si eu sunt curioasa.. dar mai curand o sa-i vedem bagati pana in gat in probleme financiare.. sigur cred ca o sa ramana fara casa.. sa vedem unde o sa se duca... acasa la Hasret? o sa le intoarca Hasret binele facut?
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de alitheea Mier 08 Dec 2010, 10:14 pm

anuta1971 a scris:
Cred ca Nesrin o sa afle mai tarziu... si eu sunt curioasa.. dar mai curand o sa-i vedem bagati pana in gat in probleme financiare.. sigur cred ca o sa ramana fara casa.. sa vedem unde o sa se duca... acasa la Hasret? o sa le intoarca Hasret binele facut?
pai problemele astea sunt mai usor de suportat de noi decat cele cu buhuhu Smile
alitheea
alitheea
vip
vip

Mesaje : 6630
Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de anuta1971 Mier 08 Dec 2010, 10:18 pm

alitheea a scris:pai problemele astea sunt mai usor de suportat de noi decat cele cu buhuhu Smile
ei , ne asteptam noi sa se ajunga la razbunare... eu nu inteleg ce urmareste Buhaia (cum ii spune Iuliana Smile )
oare vrea sa-l seduca pe Murat? Smile Smile uite ca altceva nu-mi putea trece prin minte Smile Smile
anuta1971
anuta1971
vip
vip

Mesaje : 8721
Data de inscriere : 27/09/2009

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Dec 2010, 10:19 pm

Buna seara acum am vazut si al doilea trailer ce naiba Behaia isi da jos casca de motociclist?Asta da surpriza pt.Hogea!!Iar Hasret gaseste inelul.Iar acum plec la Bezel.Noapte buna. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 37. Gönülçelen -Inima furata - Heart Stealer - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 44 Înapoi  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum