Serialesitelenovelet
27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+15
razbunator
Lucica10
Admin_dea05
lavy612
alimar
lica54
Motzişor
adriana_b
lexia
Iuliana
DENISA
simi
ninnet
victorelalove
pufy2010
19 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 31 Mai 2011, 10:40 am

simi a scris:Vreau si eu barbarul asta!!!!! Smile Smile Smile
Te cred!!!!!! Smile Smile 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pid6
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 31 Mai 2011, 10:42 am

simi a scris:Si eu Andrada abia astept sa-i vad pe covorul rosu! 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 165638 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 165638 Si daca ar fii posibil tinandu-se de mana....sa isi multumeasca fanii! sunny sunny
si sa-si uite perchile Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 31 Mai 2011, 10:47 am

Pe Tuba nu o vad indragostita de Onur! :nh8: Dar de 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 756436 nu mai scapa Pretiosul.....s-a lipit ca marca de scrisoare! stupid stupid
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Mar 31 Mai 2011, 10:56 am

simi a scris:Pe Tuba nu o vad indragostita de Onur! :nh8: Dar de 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 756436 nu mai scapa Pretiosul.....s-a lipit ca marca de scrisoare! stupid stupid
nu stiu ce sa zic, la Tuba au fost mai multi si nu cred ca a fost indragostita cu adevarat de vreunul,a avut un comportament mai degraba adolescentin in anii astia
Murat pe de alta parte parca s-a legat cu franghii si noduri marinaresti Smile Smile Smile dar nu se stie poate zace in el un Gordius Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 31 Mai 2011, 10:59 am

Eu cred ca Onur n-o sa mearga acolo....pt ca nu a fost invitat...si e ranit in orgoliu confused Cat despre 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 756436 Sper sa aiba bunul simt sa stea acasa...sa umple niste ardei..... sau sa o tina aia de la ezel ocupata....ca a semnat un contract ce naiba... alien 👽Ca daca indrazneste sa-si etaleze volanasele pe acolo slap slap ce o sa fie la gura mea n-o mai spala nici o apa....nici Asi... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 31 Mai 2011, 11:08 am

[quote="andradamaria"]
POTE CA ZACE...CINE STIE!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile
Insa sa iasa o data la lumina si sa "dea cu sabia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Smile Smile Smile
Sa scape de "iedul " Burcin...ca asa se tine dupa el...ca un ied...
Ce a facut Mititelul sa se procopseasca cu asa o 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 756436 ...nu pot sa imi dau seama. stupid stupid stupid
Celelalte 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 756436 , ce au???????????????????? Ca sunt unele de 1000 de ori mai frumoase dacat exemplarul de acasa. I-ar sta mai bine pe la gradina zoologica...s-ar simti in elementul ei acolo , lumea i-ar arunca graunte, ea ar croncani de zor...exact ce ii place " superbului exemplar inaripat " sa faca. SA SE DEA IN SPECTACOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 31 Mai 2011, 11:12 am

[quote="victorelalove"] Smile Smile Smile Este o diva...la zoo ii e locul....toti o sa admire Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 31 Mai 2011, 11:12 am

simi a scris:Si eu Andrada abia astept sa-i vad pe covorul rosu! 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 165638 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 165638 Si daca ar fii posibil tinandu-se de mana....sa isi multumeasca fanii! sunny sunny
Smile Smile Smile Smile
Si sa isi nemultumeasca consoarta ?!?!?! Smile Smile Smile Smile
Pai face 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 756436 un circ de iti sta mintea in loc... Crezi ca Murat nu stie asta ? De ce crezi ca o lasa in legea ei ?

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 756436 Burcin isi intreaba sotul : - Te-ai casatorit cu mine din dragoste sau din interes
Murat : - Cred ca fost dragoste, ca nu ma mai interesezi de mult ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 31 Mai 2011, 11:14 am

[quote="simi"]
Da este cea mai tare Diva de la ea din casa... stupid stupid stupid
Asta cand nu este femeia de serviciu...ca sa faca curatenie!!!!!!!!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lavy612 Mar 31 Mai 2011, 11:17 am

Buna dimineata mai cu intarziere ,fetelor kiss kiss Daca ar sti el Muri ce echipa de bocitoare are pe aici sad sad Offff Offf... sa speram ca va scapa cu bine , cu o rana usoara .... caci totusi nu am zarit pata de sange... O fi din nou vreo inscenare....???Doamne cat am mai suferit si la scena din Iran , deci turcii astia sunt chiar necrutatori cu sufletelee noastre ...O sa-i urasc fff tare daca va avea avea un final trist...
lavy612
lavy612
vip
vip

Mesaje : 927
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 31 Mai 2011, 11:18 am

Buna Lavy! kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 31 Mai 2011, 11:21 am

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Stream.php?type=image&source=site&size=large&hash=abe375feb2a5f6&username=flor4ever&key=x
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 31 Mai 2011, 11:35 am

lavy612 a scris:O sa-i urasc fff tare daca va avea avea un final trist...
Buna lavy. kiss kiss kiss kiss
Grupul bocitoarelor ...se va supara foarte tare daca FINALUL NU VA FI GROZAV!
27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 2743637754 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 2743637754 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 2743637754 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 2743637754
Sper sa ia in consideratie si faptul ca Murat, trebuie sa aibe roluri in care sa nu sufere...CA DACA SUFERA MURAT, SUFERIM SI NOI!... Si cred ca scenaristii nu ar vrea sa sufere si ei... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Mar 31 Mai 2011, 11:44 am

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Askveceza31
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 31 Mai 2011, 11:59 am

O femeie este oprita din trafic de un politist: Politistul: - Buna ziua ! Femeia: - Buna ziua ! Ce s-a intamplat ? Politistul: - Ati depasit limita de viteza. Permisul dvs., va rog. Femeia: - Vi l-as da, numai ca nu am asa ceva. L-am pierdut definitiv pentru conducere repetata in stare de ebrietate. Politistul: - Aha... Imi aratati, va rog, actele masinii ? Femeia: - Nu pot. Am furat aceasta masina. Politistul: - Ce-ati facut ?! Femeia: - Am furat masina si am ucis proprietarul. Daca nu ma credeti, cadavrul este in portbagaj... Vreti sa il vedeti ? In acest moment politistul se retrage incet spre masina sa si cere ajutoare prin radio. In 5 minute sosesc la fata locului alte 5 masini de politie. Un ofiter superior se apropie de masina femeii cu pistolul pregatit. Politistul 2: - Doamna, va rog sa iesiti din masina ! Femeia iese din automobil. Femeia: - S-a intamplat ceva, domnule ? Politistul 2: - Unul dintre colegii mei mi-a spus ca ati furat aceasta masina si ca ati ucis proprietarul. Femeia: - Am ucis proprietarul ? Politistul 2: - Da. Va rog sa deschideti portbagajul. Femeia deschide portbagajul, care este gol... Politistul 2: - Masina este a dvs., doamna ? Femeia: - Da. Poftiti actele ei. Primul politist ramane perplex. Politistul 2: - Unul dintre colegii mei sustine ca nu aveti nici permis. Femeia cauta in poseta, scoate un port-document si-l intinde politistului. Acesta il deschide si studiaza permisul, care este in regula. Tipul deja nu mai stie ce sa creada. Politistul 2: - Multumesc, doamna... Vedeti, colegul meu mi-a spus ca nu aveti permis, ca ati furat masina si i-ati ucis proprietarul ! Femeia: - Sunt convinsa ca porcul asta mincinos v-a spus si ca mergeam cu viteza ! Morala: Nu va puneti cu femeile!
Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 31 Mai 2011, 12:12 pm

Un cersetor intinde mana catre un domn, dar acesta nu-i da nimic: - Lasa ca stiu eu ca daca ti-as da bani i-ai bea. - Domnule dar eu nu beau deloc! - Atunci i-ai da pe tigari. - Dar eu nu fumez! - Atunci i-ai cheltui cu femei usoare, pe jocuri de noroc... - Domnule, n-am facut niciodata asa ceva! - Atunci vino sa vada sotia mea cum arata un barbat fara vicii.
........................................................................................
Tineri casatoriti : - Draga mea, eu am regulile mele. Dimineata la ora 8 sa fie micul dejun gata, indiferent daca sunt acasa sau nu. La ora 13 sa fie pranzul gata, indiferent daca sunt acasa sau nu. Cina sa fie pregatita pentru ora 19, indiferent daca sunt acasa sau nu. Ai inteles ? - Da, am inteles. Am si eu o singura regula: luni, miercuri si sambata fac sex, indiferent daca esti acasa sau nu ...
.......................................................................................
- Cum sa faci ca sa te casatoresti cu o femeie tanara, frumoasa, bogata si inteligenta ? - Te casatoresti de 4 ori !
............................................................................................
Un sot ii scrie sotiei:
Draga mea, nu-ti pot trimite salariul luna aceasta, asa ca iti trimit 100 de saruturi. Tu esti iubirea mea! Sotul tau, Allen.
Dupa cateva zile, sotia ii raspunde:
Dragul meu, iti multumesc pentru cele 100 de saruturi si iti trimit detaliile cuprivire la cheltuieli:
1. Laptarul a fost de acord sa primeasca 2 saruturi pentru lapte pe o luna de zile.
2. Electricianul n-a fost de acord decat dupa 7 saruturi.
3. Proprietarul vine in fiecare zi si cere 2-3 saruturi in loc de chirie.
4. Proprietarul supermarketului nu a acceptat numai saruturi, astfel ca i-am oferit si alte "articole"...
5. Alte cheltuilei: 40 de saruturi.Nu-ti face griji pentru mine, mi-au mai ramas vreo 5 de saruturi si sper sa ma descurc luna aceasta. Sa-mi fac planul de cheltuieli pentru luna viitoare la fel?
Smile Smile Smile Smile Smile Smile

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=338
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 27. ASK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum