Serialesitelenovelet
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+11
axxa246
anuta1971
lica54
dubaisport
Admin_dea05
GUMUS-NOOR
andreea90
simi
ninnet
victorelalove
DENISA
15 participanți

Pagina 12 din 42 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Urmatorul

In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 01 Aug 2011, 11:22 am

Mie mi-a mai placut foarte mult un serial,care incepea la ora 7 dimineata pe kanal d,cu un senator,super serialul,dar nu mai stiu cum se numeste... sad sad
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 11:24 am

simi a scris:Mie mi-a mai placut foarte mult un serial,care incepea la ora 7 dimineata pe kanal d,cu un senator,super serialul,dar nu mai stiu cum se numeste... sad sad
Cu senatorul ... care o sa-l joace pe tatal lui Kerim ? Sau care cred ca il va juca ca nu stiu daca au ales pe cineva inca . kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 01 Aug 2011, 11:25 am

victorelalove a scris:
Cu senatorul ... care o sa-l joace pe tatal lui Kerim ? Sau care cred ca il va juca ca nu stiu daca au ales pe cineva inca . kiss kiss
Da cu el,cum se numea serialul?
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 01 Aug 2011, 11:26 am

Poveste de familie,cumva??? kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 01 Aug 2011, 11:26 am

simi a scris:Mie mi-a mai placut foarte mult un serial,care incepea la ora 7 dimineata pe kanal d,cu un senator,super serialul,dar nu mai stiu cum se numeste... sad sad
unu grizonat?
am vazut ceva din el, pe fuga, pana sa plec la serviciu.

VIC, nu ma uit la filmul ala pana nu/l termini tu, sa îmi spui cada se termina naspa.
apropo de finaluri naspa, asa se termina si asta care se difuzează acum pe Kanal, stapana inimii.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 11:27 am

Fetelor , eu am o "oroare" de cand cu Havin .
A avut un final de ... nu cred ca am mai dormit 1 saptamana . Si de atunci de fiecare data cand incepe un serial turcesc , ma uit la final ... pentru a nu mai fi in stare de sok !!!!!!!!!!!!! sad sad sad sad sad
Incepusem sa ma uit la " De pe buze la inima" si cand am vazut ce final "grandios" ne-au pregatit turcii am renuntat . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Pai pana cand ... O VIATA AMARA ? Crying or Very sad

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 01 Aug 2011, 11:28 am

Da cu ala grizonat,tare mult mi-a placut... kiss kiss Eu nu ma uit la cel care a inceput acum.... kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 01 Aug 2011, 11:29 am

nu poveste de familie, ala se da acum pe Kanal de la 10 dimineața
l/au dat si mai inainte, dar nu stiu daca aua apucat sa/l dea pana la final.
au mai facut ei asa si cu Ask/i memnu, l/au dat oleacă si l/au oprit, iar după aia l/au dat de la început.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 11:29 am

simi a scris:Poveste de familie,cumva??? kiss
Nu ... "Poveste de familie" este cu altcineva .
Era el senator si avea o fata adolescenta . Si se trezeste cu ea pe cap .
Nu m-am uitat la serial ... dar imi amintesc reclama . kiss
Dubaisport stie cum se numeste ca ne-a mai spus o data .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 01 Aug 2011, 11:30 am

Si eu am vazut "de pe buze la inima",si mi-a placut....dar ma socat finalul si pe mine..... sad sad sad sad
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Lun 01 Aug 2011, 11:31 am

victorelalove a scris:Fetelor , eu am o "oroare" de cand cu Havin .
si eu tot la Havin am vazut pt. prima data ca turcilor le plac finalurile "contra naturii".
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 11:34 am

axxa246 a scris:
unu grizonat?
am vazut ceva din el, pe fuga, pana sa plec la serviciu.

VIC, nu ma uit la filmul ala pana nu/l termini tu, sa îmi spui cada se termina naspa.
apropo de finaluri naspa, asa se termina si asta care se difuzează acum pe Kanal, stapana inimii.
Si eu sunt curioasa cum se va termina ... Desi ti-am spus , am un feeling ca nu se pregateste nimic bun . El are o pasiune pentru o femeie care nu il iubeste si mai este si verisoara lui .
Nu ma uit la "Stapana inimii " ...sunt putine seriale care "ma imbie" sa le urmaresc . kiss
Si daca se mai termina si "DERERE DE CAP A LA TURCI" ...mai bine lasa !!!!!! sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 11:36 am

simi a scris:Si eu am vazut "de pe buze la inima",si mi-a placut....dar ma socat finalul si pe mine..... sad sad sad sad
Mie imi placea actorul din rolul principal . Cel care la final se sinucide. De parca viata nu este si asa destul de ... stupid stupid stupid
Mureau daca faceau si ei un final fericit ???????? sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 01 Aug 2011, 11:44 am

Oare scenaristii turci,nu isi dau seama ca pe noi ne afecteaza finalurile triste? sad sad sad sad Nici la capitolul finaluri fericite nu stau bine,totul e pe repede inainte.... kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 11:55 am

simi a scris:Oare scenaristii turci,nu isi dau seama ca pe noi ne afecteaza finalurile triste? sad sad sad sad Nici la capitolul finaluri fericite nu stau bine,totul e pe repede inainte.... kiss kiss kiss
Pe mine ma afecteaza rau de tot. sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
Sunt curioasa ce final vor alege pentru FGSN .... 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 363452 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 363452 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 363452
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 01 Aug 2011, 11:57 am

Daca si pe astia ii omoara,eu nu ma mai uit la filme turcesti.... sad sad sad sad
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 12:06 pm

simi a scris:Daca si pe astia ii omoara,eu nu ma mai uit la filme turcesti.... sad sad sad sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Daca pateste Kerim ceva ...ma supar rau de tot . Orice , numai sa nu fie baiatul suparat . Ca ma supar si eu !!!!!!!! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2743637754
Serialul asta se va termina cu bine .
Nu se poate sa fie tragic si la inceput ...tragic si la final .
Asta chiar ca ar fi cruzime din partea lor .
Unde ar mai fi placerea in a urmari 2 ani un serial ? Daca la final "AI OCHII CAT CEPELE" si ramai cu un gust amar ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 12:44 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 11wc7wk 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2nbf79w 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 S1qmja 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 28lxie1 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 24q8xep
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 01 Aug 2011, 12:47 pm


Okan Bayülgen Türk Dizileri İle Resmen Dalga Geçti

Türk dizilerini eleştiren Okan Bayülgen “Bazı dizilerle karşılaştırarak eleştirmem gerekirse gerilim açısından Fatmagül’ün suçu ne?, aksiyon açısından Kurtlar Vadisi ve entellüktüel açıdan Ezel’den daha iyi bir iş. İşiniz hakikaten bu üç diziden daha iyi. Ama bence çok kötü. Bu kadar vahşetin izlememize neden olacak sahnenin yanında hakikaten ne olduğunu anlayabilmiş değilim. Ama izlememize neden oluyor. Ama rating alır. her şeyde ratingtir ama bu ekip daha iyi bir iş yapabilir.” dedi.


BEYAZGAZETE
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun 01 Aug 2011, 1:12 pm

victorelalove a scris:
Pe mine ma afecteaza rau de tot. sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
Sunt curioasa ce final vor alege pentru FGSN .... 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 363452 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 363452 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 363452

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 648483 fetelor, ce se intampla ?........clar nu mai sunt in tema , ce sunt plansetele astea ?..........Vic ,ce e iubito? kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 1:13 pm

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 29e6ro8
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 1:16 pm

ninnet a scris:

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 648483 fetelor, ce se intampla ?........clar nu mai sunt in tema , ce sunt plansetele astea ?..........Vic ,ce e iubito? kiss kiss
Buna , Ninnet !
Plang ... pentru ca ma gandesc la finalurile pe care le aleg turcii.
Si spuneam ca as fi foarte suparata si dezamagita daca FGSN ... ar avea un final trist . Asta dupa ce a avut un inceput la fel . Si sa nu pateasca Kerim ceva . Ca atunci as fi cea mai trista !!!!!! Crying or Very sad kiss

Tu ce mai faci ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun 01 Aug 2011, 1:25 pm

victorelalove a scris:
Buna , Ninnet !
Plang ... pentru ca ma gandesc la finalurile pe care le aleg turcii.
Si spuneam ca as fi foarte suparata si dezamagita daca FGSN ... ar avea un final trist . Asta dupa ce a avut un inceput la fel . Si sa nu pateasca Kerim ceva . Ca atunci as fi cea mai trista !!!!!! Crying or Very sad kiss

Tu ce mai faci ?


stai linistita, finalul la Fatmagul va fi fantastic sa sti kiss kiss si sa vezi si scene de amor
ce-o sa fie ..........o sa-ti zburde fluturasii prin stomac toata iarna Smile iti
garantez kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 01 Aug 2011, 1:30 pm

ninnet a scris:
stai linistita, finalul la Fatmagul va fi fantastic sa sti si sa vezi si scene de amor
ce-o sa fie ..........o sa-ti zburde fluturasii prin stomac toata iarna Smile iti
garantez
Hai ca mi-ai readus zambetul pe fata . kiss kiss kiss Multumesc .
Si deci asa ... Scene de amor cu care sa ne "incalzim" toata iarna . cupidon cupidon cupidon cupidon
Sa vorbim cu cei de la RADET ... Ce nevoie mai avem de incalzire la iarna ... DACA IL AVEM PE KERIM ??????????????? Smile Smile Smile 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Lun 01 Aug 2011, 1:39 pm

victorelalove a scris:
Hai ca mi-ai readus zambetul pe fata . kiss kiss kiss Multumesc .
Si deci asa ... Scene de amor cu care sa ne "incalzim" toata iarna . cupidon cupidon cupidon cupidon
Sa vorbim cu cei de la RADET ... Ce nevoie mai avem de incalzire la iarna ... DACA IL AVEM PE KERIM ??????????????? Smile Smile Smile 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 283516


ti-am zis, stai linistita, nu pateste nimeni nimic............o sa avem parte si de lucruri
mai putin placute dar ei vor fi impreuna pana la urma..... kiss kiss si face Beren niste scene
grozave de amor kiss si Engin e bun la asta ...............si daca vrei sa nu mai platesti caldura la iarna , ok Smile Smile Engin te incalzeste rau de tot Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 42 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum