Serialesitelenovelet
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+11
axxa246
anuta1971
lica54
dubaisport
Admin_dea05
GUMUS-NOOR
andreea90
simi
ninnet
victorelalove
DENISA
15 participanți

Pagina 20 din 42 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Urmatorul

In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 5:12 pm

ninnet a scris:

hei, nu-ti imagina ca ne dau turcii mai mult de atat, ce te crezi in filmele americane ?
la ei si asa e prea mult ........la-i vazut pe Muri in chiloti vreodata ? Smile Smile
l/am vazut prestand la beren! Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Aug 2011, 5:13 pm

ninnet a scris:

vroia mai mult.............ceva explicit , nu-i asa ? Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pai deja s-a dat jos din pat cu prea putin pe el ! Smile Smile Smile
Ce ar mai fi fost intre A SE DA JOS DIN PAT IN SLIP si A SE DA JOS DIN PAT FARA NIMIC PE EL ? Smile
Deja faza cu chilotii a fost prea mult . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 5:13 pm

victorelalove a scris: Si cum voiai sa se dea jos din pat ? cupidon cupidon cupidon
Cam ce voiai sa aibe pe el ?
pai ce sa mai aibe, ca are par destul!!
Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 5:15 pm

pai nu va imaginati ca au pus aia camera pe chilotii lui Smile
aia s/au vazut in mare treacat!
de altfel, astia cand fac amor cu nevestele lor, se dau mereu jos din par cu chiloții pe ei
nu le da in gand barim sa isi pună un prosop, sa creda lumea ca au fost deznudati pe sub cearsafuri Smile
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 5:15 pm

axxa246 a scris:
pai ce sa mai aibe, ca are par destul!!
Smile

Smile bine ridicata la fileu Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Mier 03 Aug 2011, 5:16 pm

kiss iu, ma mai duc la trebusoare.
cand am timp, mai intru kiss
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Aug 2011, 5:16 pm

axxa246 a scris:
pai ce sa mai aibe, ca are par destul!!
Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
A , deci nu te-ar fi deranjat sa fie fara slip ?
Dar cred ca turcii le-ar fi demolat casa de productie a doua zi . Nu cred ca tin prea mult la gluma . Asta daca putem numi situatia : GLUMA . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 5:16 pm

axxa246 a scris:pai nu va imaginati ca au pus aia camera pe chilotii lui Smile
aia s/au vazut in mare treacat!
de altfel, astia cand fac amor cu nevestele lor, se dau mereu jos din par cu chiloții pe ei
nu le da in gand barim sa isi pună un prosop, sa creda lumea ca au fost deznudati pe sub cearsafuri Smile

superb,Axxa, bravo!!!!!! Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Aug 2011, 5:17 pm

ninnet a scris:

Smile bine ridicata la fileu Smile Smile
Ridicata ... ce ? cupidon cupidon cupidon Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 5:18 pm

victorelalove a scris:
Ridicata ... ce ? cupidon cupidon cupidon Smile

lasa Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 5:19 pm

axxa246 a scris:kiss iu, ma mai duc la trebusoare.
cand am timp, mai intru kiss

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 155656 kiss kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Aug 2011, 5:19 pm

axxa246 a scris:pai nu va imaginati ca au pus aia camera pe chilotii lui Smile
aia s/au vazut in mare treacat!
de altfel, astia cand fac amor cu nevestele lor, se dau mereu jos din par cu chiloții pe ei
nu le da in gand barim sa isi pună un prosop, sa creda lumea ca au fost deznudati pe sub cearsafuri Smile
Nu au timp ...De prosoape !!!!!!!!!! Smile Smile Smile

Te pupam , Axxa !
Spor la treaba . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Aug 2011, 5:20 pm

ninnet a scris:

lasa Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Hai ca am ras cu lacrimi ...
Ca si asa o sa plangem din toamna ... pentru Kerim . sad sad sad sad

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 5:24 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Hai ca am ras cu lacrimi ...
Ca si asa o sa plangem din toamna ... pentru Kerim . sad sad sad sad

da........cred ca mai incep inca o data sa vizionez serialul , ca sa-l am
proaspat in memorie.............ce zici ?
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Aug 2011, 5:29 pm

ninnet a scris:
da........cred ca mai incep inca o data sa vizionez serialul din nou, ca sa-l am
proaspat in memorie.............ce zici ?
Si mie imi este dor ... Desi l-am vazut de 3 ori plus episoadele traduse de fete ... Mai trebuie vazut cel putin o data pana in septembrie . kiss kiss kiss
Stiu ca episodul 40 a fost deja filmat ... l-au filmat imediat dupa ce s-a incheiat sezonul 1 . Asa ca multe schimbari nu or sa fie la inceput.
Din episodul 41 vom vedea cum stau lucrurile ...cine a mai ramas si cine a mai plecat . Si sunt curioasa cine il va juca pe tatal lui Kerim . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 359517
Stii ceva daca au ales ? ... ca erau 4 actori "vizati" pentru acest rol .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 5:31 pm

victorelalove a scris:
Si mie imi este dor ... Desi l-am vazut de 3 ori plus episoadele traduse de fete ... Mai trebuie vazut cel putin o data pana in septembrie . kiss kiss kiss
Stiu ca episodul 40 a fost deja filmat ... l-au filmat imediat dupa ce s-a incheiat sezonul 1 . Asa ca multe schimbari nu or sa fie la inceput.
Din episodul 41 vom vedea cum stau lucrurile ...cine a mai ramas si cine a mai plecat . Si sunt curioasa cine il va juca pe tatal lui Kerim . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 359517
Stii ceva daca au ales ? ... ca erau 4 actori "vizati" pentru acest rol .

nu au dat nimic concret , si eu i-am vazut dar na-u spus cine a luat rolul
vom vedea cum si ce fel, cine a plecat, cine a aintrat ,mai avem o luna de asteptare
pe urma sa vezi suspine pana trece saptamana sad sad Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Aug 2011, 5:38 pm

ninnet a scris:

nu au dat nimic concret , si eu i-am vazut dar na-u spus cine a luat rolul
vom vedea cum si ce fel, cine a plecat, cine a aintrat ,mai avem o luna de asteptare
pe urma sa vezi suspine pana trece saptamana sad sad Smile
Cand ma gandesc ... sad sad sad sad sad sad sad sad
Imi amintesc de episoadele asteptate cu sufletul la gura din Ask ...
Cat vom suferi ... ca parca si vad ca ne vor lasa mereu cu ochii in lacrimi , pana urmatoarea zi de Joi . Cum ne vom gandi ce se va intampla . Sigur vor fi si momente in care ne vor lasa cu gandul ca a murit Kerim . sad sad sad sad Si momente in care il lasa la inchisoare , i se vor inscena lucruri , va crede ca Fatmagul il inseala , poate ca vor si divorta , se vor certa se vor impaca ... Si cate si mai cate . Daca stau sa ma gandesc , deja incep sa Crying or Very sad .
Dar o sa avem si momente foarte frumoase . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 283516 Noi pe astea le asteptam cu sufletul cat un purice .
Noi asteptam cu sufletul la gura . kiss 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 1450537109
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 5:42 pm

[quote="victorelalove"]
hei........nu plange de-acum mai e pana la toamna, pleaca in vacanta, distreaza-te
uita de Kerim, lasa-l cu mine, sa vezi ce bine o sa-i fie , am grija de el,
nu-l las sa plece o clipa de langa mine Smile Smile il pun
sa-mi cante Smile ai vazut ce frumos canta...........mi-am adus aminte,
merg sa caut clipul ala in care canta..........imi place tare mult
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Aug 2011, 5:46 pm

ninnet a scris:.mi-am adus aminte,
merg sa caut clipul ala in care canta..........imi place tare mult
Sa-l postezi si aici .
Superb ... 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 291660 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 291660 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 291660
Cat de emotionat este cand incepe sa cante . . . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 567516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 567516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 567516
Mie una imi da senazatia de REAL . kiss kiss kiss
Canta frumos baiatul FRUMOS !!!!!!!! Inca un motiv pentru care merita apreciat . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 5:49 pm

acum iubito, la-m adus !



Ultima editare efectuata de catre ninnet in Mier 03 Aug 2011, 6:42 pm, editata de 1 ori
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 5:51 pm

nu stiu de ce imi da senzatia ca pe Kristen o s-o mai vedem, nu si-a
spus ultimul cuvant...........asa cred eu ! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 2743637754
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Aug 2011, 5:54 pm

Multumesc , Ninnet !!!!!!!!! kiss kiss kiss
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 354328 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 354328 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 354328 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 354328 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 354328
Waw ... cate vizualizari are !

Uite sa te uiti si la clipul asta si sa-mi spui ce parere ai .
Mie imi place mult de tot .
Mai ales cand sunt la primul dans . Cat de frumos se uita la ea cand vine la masa . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 354328
4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 R1g3zk



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mar 06 Noi 2012, 10:46 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 6:43 pm

frumos si asta Vic , se vede diferenta intre primul dans si al doilea de la
ziua ei !
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 03 Aug 2011, 6:51 pm

ninnet a scris:frumos si asta Vic , se vede diferenta intre primul dans si al doilea de la
ziua ei !
Mie la primul dans ...Kerim mi se pare atat de sexy ! 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 283516
Cum si-a dorit el din toata inima sa danseze cu ea ...cum si-a facut curaj sa o ia la dans , cat de mult isi dorea sa vorbeasca cu ea si sa o stranga in brate .
Frumos ... unde , probabil era ceva INTERZIS ,in opinia lui Fatmagul .
La al doilea , deja ... LEGATURA era facuta . Sunt alte priviri . Parca, parca incep sa fie pe aceiasi lungime de unda .
Dar de ce nu l-a sarutat ?... CAND EL I-A SPUS CA O IUBESTE MULT DE TOT ?!?!?!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mai ca ii sarea inima din piept saracutei fete . Cred ca se va gandi la acel moment cat Kerim va fi in inchisoare .
Eu am ramas cu obsesia asta ... SARUT ! Smile Smile Smile
Cat de datori ne sunt scenaristii ... Cu toata DRAGOSTEA NEIMPARTASITA A LUI KERIM . 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 1450537109
Vrem REVANSA !!!!!! kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Mier 03 Aug 2011, 7:00 pm

victorelalove a scris:
kiss kiss kiss

hei, iar faci referate scumpo, concepi un intreg scenariu, pai daca se sarutau nu mai era asa palpitant
noi asta asteptam,scenaristi se gandesc ca au audienta ...........toata suflarea feminina asta asteapta
nu ? chiar si musulmancele alea pudice cred ca mustacesc si asteapta asa uitandu-se pe sub sprancene 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 283516 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 248946 4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 248946
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.  Fatmagül'un sucu ne ?  ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 20 Empty Re: 4. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 42 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum