Serialesitelenovelet
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 Pbucket

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Yalancı Bahar - Cansel Elçin ve Fahriye Evcen

+16
vania_e
rina-rina
Lucica10
gabriela
iulianagl
Garo
vivi
daniela69ize
dana17
lica54
florica
costina
Admin_dea05
alitheea
andreea90
DENISA
20 participanți

Pagina 21 din 41 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Urmatorul

In jos

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 Empty Re: 1.Yalancı Bahar - Cansel Elçin ve Fahriye Evcen

Mesaj Scris de andreea90 Dum 28 Aug 2011, 4:27 am

Fetelor pagina lui Cansel oficiala de pe facebook , a fost inchisa din cauza unei pagini de pe facebook AntiCansel .. iar acum administratori se chinuie sa o redeschida .. pana atunci avem doar Yalanci Bahar pagina oficiala ..

Administratori au gasit o solutie .. pentru a putea redeschide pagina trebuie sa trimitem un mail la adresa asta info+gz3v0r@support.facebook.com si sa spunem ca vrem sa fie redeschisa pagina oficiala a lui Cansel asta www.facebook.com/canselelcinofficial

Uitati tot mesajul :

Cansel Elçin Facebook Sayfamız (anti cansel) Olarak Kendilerini Tanıtan Kişiler Tarafında Şikayet Edilerek Kapatılmıştır.Amaçları Cansel Elçin'in Büyük Sayfalarını Sildirere İnternette En büyük Kitlelerin Kendilerinin Olmalarını Sağlamak.Sayfamızı geri açtırmak istiyoruz.Bİze destek olmak istermisiniz ?

----------------------------------------------------------------
Mail adresi : info+gz3v0r@support.facebook.com
Yazacağınız Mail :
Merhaba ,
www.facebook.com/canselelcinofficial
Cansel Elçin sayfasının açılmasını istiyoruz.
yardımınız için t.ederiz
De: Yalancı Bahar
andreea90
andreea90
vip
vip

Data de inscriere : 02/03/2011
Varsta : 33
Localizare : constanta

Sus In jos

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 Empty Re: 1.Yalancı Bahar - Cansel Elçin ve Fahriye Evcen

Mesaj Scris de costina Dum 28 Aug 2011, 10:49 am

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 98461jpg

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 98451r

ati crosetat toata noaptea ,banuiesc ca la ora asta faceti nani....o zi frumoasa kiss
costina
costina
vip
vip

Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 Dum 28 Aug 2011, 1:12 pm

Dragalaselo buna ziua si bine vam gasit!!!!!va doresc o zi de duminica frumoasa cu bucurii si impliniri...
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_11489004_15383067
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_3731046_14605888
lica54
lica54
vip
vip

Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 28 Aug 2011, 1:28 pm

http://televizyongazetesi.com/cansel-elcinden-imali-sozler!_6_41830

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 Canselelcinset

Cansel Elçin'den imalı sözler!
Cansel Elçin diyor ki: Türkiye'de hızlı yetiştirme sanatı var.

Yeni dizisi 'Yalancı Bahar'da 'Dolandırıcı Selim' olarak izleyeceğimiz Cansel Elçin, yeni karakteri için 'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor

İpek İZCİ /RADİKAL HAYAT

Yeni diziniz ?Yalancı Bahar? yakında başlıyor. Konusu nedir?
?Yalancı Bahar?, geçmişte sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan, ancak daha sonra başka bir hayatı seçen bir kadının öyküsünü işliyor genel olarak. Bu kadını Fahriye Evcen, kocasını ise Serkan Ercan canlandırıyor. Hırsız olan eski sevgili yani Selim?i de ben oynuyorum. Çok fazla deşifre etmek istemiyorum hikâyeyi ama Selim bir şekilde hapse giriyor ve intikam almak istiyor onlardan. Çok iyi planlı bir intikam hazırlıyor. Kendini eğitiyor hapishanede, hiçbir şeyi tesadüfe bırakmak istemiyor. Hikâyemiz de aslında burada başlıyor.

Selim bayağı kötü bir karakter mi yoksa sempatik kötülerden mi?
Batman?deki Joker?i sevmiş miydiniz siz?

Ben şahsen sevmemiştim.
İşte Selim de o kadar sempatik (gülüyor).

Daha önceki rollerinizde hep çok klas, İstanbul beyefendisi bir Cansel Elçin izlemiştik. Bu sefer farklı bir karakter oynayacağınız için çekinceniz var mı?
Hayır, tam tersine mutluluk duyuyorum farklı bir rol olduğu için. Kötü bir adamı oynuyorum diye hiç düşünmüyorum. Kötü kötü bakmıyorum etrafa, sadece onun tutkularını ve isteklerini yaşatmaya çalışıyorum. Ona hak vermeye çalışıyorum. Selim olaylara tek bir açıdan bakıyor. Yenilgiyi kabul etmiyor.
Şu an tıraşlısınız gerçi ama bazı bölümler için sakal bırakmıştınız. İnternette okudum, çok değişik gelmiş insanlara.

Hani bahsettim ya, Selim?in birtakım planları var diye. İşte bu planlar için sakalını uzatması gerekiyor.
Tanınmamak için mi?
Evet, ama şimdi burada planlarını çok da deşifre etmeyelim. Çünkü benim karakterimin dört farklı halini izleyecek seyirciler. Oyunculuk içinde oyunculuk var bu işte. Selim oyunculuk yapıyor mesela dizide, o yüzden eğlenceli bir iş bence.

Bu sefer kendi sesinizi mi kullanacaksınız?
Bilmiyorum

Kim biliyor?
Bir şey söyleyemiyorum bu konuda, daha tam belli olmadığı için. Ama ben kendi sesimi kullanmak istiyorum tabii.

Sizin daha önceki işleriniz hep uzun soluklu olmuştu. Yeni bir işe başlarken bir formülünüz var mıdır, neden bu projenin içindesiniz mesela?
Farklı bir karakter oynamak istiyordum artık. Bunu da Faruk Turgut?a söylemiştim. Çok sevdiğim bir yapımcıdır ve onunla arada oturup projelerden konuşuruz. Ona canlandırmak istediğim farklı karakterden bahsettim. Biraz böyle saplantısı olan bir karakter oynamak istiyordum.

Daha öncekilerden epey farklı.
Evet aynen. ?Gönülçelen?in bitmesine yakın bir zaman vardı, bir taslak gönderdi bana Faruk Turgut. Okudum ve çok beğendim hikâyeyi. Akışı hızlı, ilginç bir hikâyesi var. Diyaloglar da güzel yazılıyor. ?Yalancı Bahar? çok akıllıca yazılmış, her bölüm finali merak uyandıracak bir dizi. Ben bile o kadar merak ediyorum ki, arıyorum ?Bundan sonra ne olacak?? diye soruyorum, bana da söylemiyorlar. ?Gönülçelen? dizisinden sonra belki birkaç ay bekleyebilirdim. Ama hikâye çok ilginç geldi. Belki çok iddialı konuşacağım ama bir Amerikan filmi gibi oldu ilk bölüm.

Türkiye?de dizi sektörünü değerlendirmenizi istesem.
Burada dizi sektörü bambaşka bir sanat. Türkiye?de hızlı yetiştirme sanatı var. Salı günü çektiğin sahneyi perşembe günü 10 milyon kişiyle birlikte izliyorsun. Böylesi dünyanın hiçbir yerinde yok. Örneğin, tiyatroda insanlar sizi anında görüyor, sinema filminde 6 ay sonra. Ama Türkiye?den başka hangi ülkede salı günü çektiğiniz sahneyi bir hafta, on gün sonra izliyorsunuz? Avrupa?da bütün diziler, filmler bir sene önceden 13 bölüm olarak teslim edilir.

Dizi, sinema, tiyatro? Hangisini yapmak size en çok keyif veriyor?
Üçü de farklı iş. Hepsini yapmaktan keyif alıyorum ben. Şu aralar dizi ağırlıklı gidiyor.

Çocukken içinizde var mıydı oyuncu olma isteği?
Var mıydı bilmiyorum. Dr. Knock diye bir kitap vardır. Adam doktorum diye bir kasabaya geliyor ama aslında doktor değil. Kasabadaki insanlara psikolojik tedavi yapıyor ve herkes iyileşiyor. İlkokuldayım o zaman, öğretmen herkesi oynatıyor. Orada mesela çok heyecanlanmıştım.

Hoşunuza gitmiş miydi sahnede olmak?
Yok, gitmemişti pek. Öğretmen, sınıfta çok beğendiğim bir kızla birlikte çıkarmıştı beni sahneye. O kız değil de başka bir kız olsaydı böyle heyecanlanmazdım (gülüyor). 11 yaşındaydım o zaman.

Ondan sonra neler oldu?
Ondan sonra 16-17 yaşlarındayken, yolda arkadaşlarımla yürüyoruz, bir adam geldi yanımıza. ?Burada klip çekiyoruz, gelmek ister misiniz?? dedi. Biz de bir şey yapmıyorduk o an, gittik stüdyoya. George Michael?ın ?Too Funky? klibi çekiliyormuş meğer. Gittik figüran olduk. Bu işten sonra bile oyunculukla ilgilenmedim. Tekstil işleri yaptım. Türkiye?den havlu getiriyorduk. O dönem hayatım epey sıkıcıydı.

Ekonomi ve Sosyal Bilimler okudunuz, o alanda çalışmak istemediniz mi?
20-25 yaşlarındaki herkes var olmak ve fikrini söylemek ister, ben de bu yüzden, kalktım akşamları tiyatro kurslarına gittim. Kendimi daha iyi ifade edebileceğim bir yol buldum tiyatroyla.

Kaç yaşında gitmiştiniz Fransa?ya?
9 yaşımda. Türkiye?de ikinci sınıfı okumuştum ama Fransa?da yeniden başladım ilkokula. Hiç Fransızca bilmiyordum. İlk başlarda zorlanıyordum ama sonra ?Ben artık bu ülkede uzun süre yaşayacağım, benim bu dili iyi bilmem gerekiyor? dedim kendi kendime. Ve çok çalıştım Fransızcaya, iyice öğrendim bu dili. Kelimeleri sevdim. Bu arada kelime demişken, geçen gün Yekta Kopan?ın programında Molière?den bahsettim. Ama orada bir yanlış anlaşılma oldu.

Hemen düzeltelim o yanlış anlamayı.
Don Juan?ı oynamak istiyorum dedim. Ama gördüm ki burada Molière sadece komedi olarak algılanıyor. 4-5 tane komedi oyunu vardır ama komedyen değildir. Fransızca?yı en güzel dile getiren ve Fransızca?yı oyunlarından en iyi şekilde kullanan adamdır. Hatta La Langue de Molière (Molière?in dili) derler Fransa?da. Belli bir teknikle yazılmıştır, 12 hecelidir cümleleri, şiirseldir.

İstisnasız bütün cümleleri mi 12 heceli?
Evet, bütün cümleleri bu şekilde yazılmıştır ve kafiyelidir de aynı zamanda. Bu kadar güzel bir sanat varken ekonomiyi kim ne yapsın (gülüyor).

?Cansel Elçin komedi oynamak istiyor? diye mi yazmışlar yoksa?
Evet, öyle bir şey yazmışlar. Programda az zamanımız vardı onun için pek anlatamadım bunları. Çok önemli değil aslında.

Peki, Türkiye?ye gelişiniz nasıl oldu?
Türkiye?ye Tomris Giritlioğlu getirdi.

Siz Tomris Giritlioğlu?nun teklifine evet derken Türkiye?ye yerleşeceğinizi biliyor muydunuz?
Hayır, 3-4 aylığına geleceğimi düşünmüştüm.

Şimdi kaç yıldır buradasınız?
5 yıldır.

Peki artık burada kalıcı mısınız?
Bilmem. Bana ?Yeni Zelanda?da bir dizi / film var gider misin?? deseler, senaryoya bakarım eğer hoşuma giderse, farklı bir işse giderim.

İstanbul?a alıştınız mı iyice?
Tabii, İstanbul çok güzel ama kalabalık. Bu şehirdeki mahalle kültürünü çok seviyorum ben.

Radikal için bir yazı yazmıştınız geçen yıl, L?Illusionniste filmi hakkında.
O çok ani oldu. Ben o filmi izledim ve hayran kaldım. Hayranı olduğum Jacques Tati?nin senaryosundan uyarlamadır bu film. Kızı izin veriyor bir yönetmene ve bu yönetmen de filmi çizgi film haline getirip Jacgues Tati?nin mimiklerini kullanarak yeni bir film çıkarıyor ortaya. Bir sinema sitesine girdim, film hakkındaki yorumları okudum, bir baktım Jacques Tati?nin kim olduğunu bilmeyen biri o kadar saçma sapan bir yorum yapmış. Üzüldüm ve oturdum bir yazı yazdım. Sonra arkadaşım Doğu (Yücel) ile konuşuyordum. ?Yazını çok beğendim, biraz daha uğraş üstünde, bakalım bir şeyler yapabilir miyiz? dedi. Sonra işte yayımlandı o yazı. Ani oldu dediğim gibi, mesela şimdi bana birisi dese şu film hakkında bir şeyler yaz diye, belki yazamam.

Böyle yazılar yazar mısınız arada?
Yazarım.

Yarın bir gün bir romanınızı okur muyuz?
Roman değil ama iki tane senaryom var.

Birilerine götürdünüz mü senaryoları?
Yaparsam kendim yaparım birisine götürmem. Kendim yaparım yapımcılığını, yönetmenliğini ve oyunculuğunu.

Boş zamanlarınızda ne yaparsınız?
Futbol oynarım. İngiliz takımlarını takip ederim, Premier Lig kanalını izlerim, en sevdiğim kanaldır hatta. Ayazma (Anadolu yazarlar ve müzisyenler ayak topu kulübü) diye bir futbol takımında oynuyorum ben. Orada Can Öz, Ender Özkahraman, Alpay Erdem, Bağış Erten, Harun Tekin, Mustafa Öztürk ve Hayko var. Böyle eğlenceli bir takımız biz. Sadece futbol üzerine değil elbette ki sohbetlerimiz. Her şeyden bahsediyoruz.

?SÖZLÜKTE YAZANLARI DEĞERLENDİRİYORUM?
Sosyal medyayı takip eder misiniz?
Resmi Facebook sayfam var ama ben ilgilenmiyorum, orayla ilgilenen bir iki kişi var. Twitter?ı kendim kullanıyorum ama.

Kullanıcı adınız nedir?
Kullanıcı adım cansellelcin. Birtakım sorular soruyorlar, onları cevaplıyorum.

Sözlüklere girip bakar mısınız hakkınızda ne yazmışlar diye?
Bakıyorum evet. Bakıyorum ve değerlendiriyorum.
Örneğin, oyunculuğum hakkında bir şeyler yazılmışsa üzerinde düşünüyorum, dikkatli olmam gerekiyor diyorum.
Bazen de gülüyorum yazılanlara.
28 Ağustos 2011 Pazar 07:11:23 Televizyon Gazetesi

De data aceasta, utilizaţi propria dvs. voce?
Nu ştiu

Cine ştie?
Unul nu a putut spune nimic despre asta, pentru că este mult mai neclar. Dar, desigur, aş dori să folosesc vocea mea.

Urmariti retele de socializare?
Pagina Oficiala Facebook,nu ma ocup eu de pagina mea, sunt doi oameni care se ocupa.
Pe Twitter eu scriu .

Care este numele de utilizator?
Cansellelcin nume de utilizator. Ei pun intrebari si eu le raspund .

Eşti un mod bun de a scrie pe aceste retele?
Privind da. Şi de a evalua dacă te urmaresc.
De exemplu, scriu ce cred despre actorie, eu spun că trebuie să fie atenţi.
Uneori rad de ce scriu (cred 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 131747 )

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 28 Aug 2011, 1:32 pm

Kontrolsüz yaşadığım tek şey aşk
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 669497588921

28.08.2011

Yeni dizisi 'Yalancı Bahar'la ekranlara dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Fahriye Evcen "Benim kontrolsüz yaşadığım tek şey aşk galiba" diyor

Fahriye Evcen, rol aldığı 'Yaprak Dökümü' dizisinin bitmesinin ardından bir süre ekranlardan uzak kaldı. Şimdilerde yeni dizisi 'Yalancı Bahar'la sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Evcen, oyunculuğu ve aşka bakış açısını Instyle dergisinden Buket Baydar'a anlattı: Daha önce hiç yaşamadığım, tanımadığım duyguları tanımlamam için başkalarının duygularına ihtiyacım oluyor. Bunları keşfetmek, aslında oyunculuğun adeta bir serüvene dönüştüğü yerin başlangıç noktası. Sanırım o keşif sırasında, farkında olmadan birileri ya da bir şeyler bana ilham veriyor.

RUHUM BATI MÜZİĞİ GİBİ
Oyunculuk net, sivri köşelerden oluşmuyor, daha yuvarlak hatlı bir şey. Ruh hali değişkenliği, ruh halinin tek düze bir şey olmaması... Bu, bence bir oyuncunun genel hayatının akışını belirleyen bir şey. Ocak ayından bu yana sakin bir dönem geçirdim. Şu an yine her şeye yetişmek zorunda olan Fahriye geri döndü. Ruh halimi Batı müziklerine benzetiyorum, hareketli ve eğlenceli.

ERKEKTE DİŞLER VE ELLER ÖNEMLİ
Bir erkekte dişler ve eller benim için önemlidir. Ama asıl önemli olan, sevdiğimi her dakika yanımda hissetmek. Aşık olduğum zaman onu düşünmeden geçirdiğim an, çok azdır. Bütün hücrelerimde hissederim onu. Aşıksan bazen hırslanabiliyorsun; değilsen ilişkini çok düzgün yaşıyorsun. Aşk tepkini o an göstermeye iter seni. Ben aşkı böyle yaşıyorum. Kontrolsüz yaşadığım tek şey aşk galiba.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/08/28/kontrolsuz-yasadigiim-tek-sey-ask
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de DENISA Dum 28 Aug 2011, 2:35 pm

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 BW1271.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 2EoB9
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 ZEJN11.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 IEQxg
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

Mesaj Scris de alitheea Dum 28 Aug 2011, 8:09 pm

Buna seara zanute , nu v-am uitat dar am fost plecata ... si cand m-am intors ...ce sa vad ...frumusete de baiat , 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516 , parca ar vrea sa spuna lumii intregi "de-abia de acum inainte veti vedea de ce sunt eu in stare..."
Parca a renascut ... bravo lui ... este intr-o forma de zile mari si parca a intinerit ...numai bun de pus inimi pe jar... 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516
De la Miha , un clip de actualitate... Smile
https://www.youtube.com/watch?v=0jKeO9Lw-Nk&feature=uploademail
alitheea
alitheea
vip
vip

Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 28 Aug 2011, 9:28 pm

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 29692722352104103096118

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 29831922352111436428718

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 31595122352123103094218

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 31651322352116769761518

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 31388422352107769762418

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 29731122352120436427818

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Dum 28 Aug 2011, 9:39 pm

Buna seara dragelor kiss
Bine ai revenit Nico 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 155520

cele 2 etape ale personajul Selim si mai are inca 2 care trebuie sa le descoperim 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516 a spus ca personajul sau va suferii 4 schimbari ..
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 30705322352965769676618

Poza asta mi se pare cea mai tare Smile Imi place Smile 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 31883416134805394496410

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Garo Dum 28 Aug 2011, 11:45 pm

buna seara,doamnelor!...lamuriti/ma si pe mine,pozele lui Cansel sunt recente?...pt.ca daca este asa, din doua una-ori trebuie sa/mi schimb ochelarii ca nu mai vad bine(arata de 3O,maxim), ori baiatul asta a descoperit o reteta magica de intinerire...daca este asa, brava lui...inseamna ca vrea sa/si mai faca putin de cap...
noapte buna cu somn usor iar miine o zi cit mai placuta, pa kiss kiss
P.S.Dana,nu vrei tu, cind te intorci acasa,sa te opresti putin la Stambul si poate afli citeva repere despre ce se intimpla???- a fost doar o sugestie...vacanta placuta in continuare!!!!
bounce bounce 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 898610 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 898610 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 155656 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 155656
Garo
Garo
vip
vip

Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Lun 29 Aug 2011, 3:13 am

Garo a scris:buna seara,doamnelor!...lamuriti/ma si pe mine,pozele lui Cansel sunt recente?...pt.ca daca este asa, din doua una-ori trebuie sa/mi schimb ochelarii ca nu mai vad bine(arata de 3O,maxim), ori baiatul asta a descoperit o reteta magica de intinerire...daca este asa, brava lui...inseamna ca vrea sa/si mai faca putin de cap...
P.S.Dana,nu vrei tu, cind te intorci acasa,sa te opresti putin la Stambul si poate afli citeva repere despre ce se intimpla???- a fost doar o sugestie...vacanta placuta in continuare!!!!
bounce bounce :rf<: :rf<: 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 155656 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 155656

Da Garo .. tot ce ai vazut pana acum poze si interviuri sunt noi .. a pozat pentru revista Elle care apare acum in septembrie (deja a aparut) .. a dat interviuri despre Yalanci Bahar .. viata lui .. si ceilalati actori la fel .. ce am mai posta aici .. toate informatiile sunt recente .. Te pup kiss kisskiss
andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Lun 29 Aug 2011, 3:16 am

http://cadde.milliyet.com.tr/2011/08/29/HaberDetay/1432376/gecmisi-gelecegini-rahat-birakmayacak
GEÇMiŞi GELECEĞiNi RAHAT BIRAKMAYACAK
GEÇMiŞi GELECEĞiNi RAHAT BIRAKMAYACAK

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 Fft81mf1587511

Fahriye Evcen, 5 Eylül’den itibaren Star TV’nin yeni dizisi ‘Yalancı Bahar’la ekranda olacak. Evcen, rol gereği, hayatını devam ettirmek için güzelliğinin avantajını kullanan bir dolandırıcıdan evli ve çocuklu bir kadına dönüşecek. Ama bu mutluluk pek de uzun sürmeyecek

* ‘Yalancı Bahar’da sizi çeken ne oldu?
İlk etapta tabii ki senaryosu. Çok akıcı bir dille yazılmış. Klişeler de var ama ana hikaye çok orijinal. Yönetmenimiz Serkan’ın (İpekören) yorumuna çok güveniyorum. Onun dışında karakterde de etkilendiğim noktalar oldu.

* Bu dizide canlandırdığınız Zeynep’in ‘Yaprak Dökümü’nün ‘Necla’sıyla benzer yanları var mı?
‘Necla’ da çok ani kararlar verirdi. Ama onunki biraz daha cehaletten kaynaklanıyordu. Düşünmeden, hesabını yapmadan körü körüne hareket ediyordu. Zeynep bilinçli bir şekilde hareket ediyor. Zeynep’in hayatının dizi içerisinde farklı evrelerini göreceğiz. 10 sene öncesine bakıp, sonra günümüze döneceğiz. 17-18 yaşlarında Bodrum’da yaşıyor. Orada Selim’le (Cansel Elçin) beraber. Selim, hayatlarını kurtarmak adına Zeynep’i dolandırıcılık yapmaya zorluyor. Bu duruma çok fazla razı olmayan Zeynep, radikal bir karar alıp hayatının yönünü değiştiriyor. Bu sahneleri ‘flashback’lerde göreceğiz.

* Bugün nasıl bir hayat yaşıyor Zeynep?
Dizide göreceğimiz asıl hayatını yaşıyor. Artık evli, olgun bir kadın. Bir de oğlu var. Her şey yolunda giderken hayatlarına tekrar Selim’in girmesiyle feci şekilde bocalayacak ve seçtiği hayatın yalancı bir bahar olduğunu göreceğiz.

* Dizide Zeynep’in güzelliği vurgulanacak mı?
Dolandırıcılıkta kızın hoşluğundan besleniyorlar.

* Güzellik takıntınız var mı?
Ben her halimle barışığım. Tabii ki bu işi yaptığımız sürece her zaman çok bakımlı görünmek zorundayız. Çünkü insanlar ekranda gülen gözler ve güzel gülüşler görmek istiyor.

* Saç renginizdeki değişiklik karakter için miydi?
Yazın kendimde bir değişiklik yapmak istedim. Sonrasında çok olumlu yorumlar aldım. Bu işe denk gelmesi de iyi oldu. Karakteri bulmamda çok yardımcı oldu bana. Çünkü diğer karakterle siyah saçlar bütünleşmişti.

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 Fft16mf1587508

“Genç anne olmak istiyorum”
* Ekibe uyum sağlayabildiniz mi?
İlk günden... Ben bu kadar uyumlu bir set görmedim. Yönetmenimiz en başta arkadaşça yaklaşıyor herkese. Fikirlere açık bir set, genç bir ekibiz. Sosyal ilişkilerimizi de pekiştirip iş yapıyoruz. Bu da işi çok daha keyifli kılıyor, rahat çalışmamızı sağlıyor. Ben bu sette çok mutluyum.

* Dizide genç bir anneyi canlandıracaksınız. Rol gereği de olsa anne olmak nasıl bir duygu?
Emir (Geylan) o kadar şeker bir çocuk ki sette o konuşurken replikleri unutuyoruz. O konuşurken dalıp gidiyorum. Ona bakıp “Benim de böyle bir oğlum olsun” diyorum. Ben çocuk severim. Yeğenlerime de çok düşkünümdür. Kendi çocuğum olsa o çocuğun halini düşünemiyorum.

* Yakın zamanda anne olmak gibi planlarınız var mı?
Ben de genç anne olmak istiyorum.

* ‘Yaprak Dökümü’ bittikten sonra uzun bir ara verdiniz. O boşlukta neler yaptınız?
Altı ay güzel bir şekilde dinlenmiş oldum. Bir yandan okul devam etti. Ama bu işe başladıktan sonra okul benim için zerre kadar yorucu olmuyor.

* En son final çekimleri arasında buluşmuştuk. Ailenizin İstanbul’a yerleşecek olmasının verdiği heyecan vardı üzerinizde.
Anne ve babam geldi, kavuştuk onlarla. Ablamlar hâlâ Almanya’da ama.

* Boğaziçi Üniversitesi’ndeki tarih eğitimiz devam ediyor. Nasıl bir öğrencisiniz?
Bu yıl ikinci sınıfa geçtim. Bugünleri düşünerek üst sınıftan yazın ders aldım. Önümdeki sömestr rahat geçecek.

* Setten çıkıp, okula gitmek zor olmuyor mu?
‘Yaprak Dökümü’nde de ben o durumu gayet iyi idare edebildiğimi düşünüyorum. Başlarda “Nasıl olacak?” diye düşünüyordum. Ama zamanı doğru ayarladığınızda her şeyi dengeleyebiliyorsunuz. Bu işin etrafını süsleyen birçok etken var. Onları da yerine ve zamanına göre doğru yapmaya çalışıyorum. Oyunculuğa mesleğim olduğu bilinciyle yaklaşıyorum. Dolayısıyla okulda o kimliği üzerimden atmak hiç de zor olmuyor.

* Almanya’da yaşarken bugünleri hayal etmiş miydiniz?
Hayatta neyi tahmin ederek yaşıyorsunuz ki? “17 yaşında hayatımda neler olacak?” diye kimse düşünmüyor. Önünüze fırsatlar çıkıyor ve onları değerlendiriyorsunuz. Eğer tutunabiliyorsan, başarı gösterebiliyorsan devam ediyorsun.

* Faruk Turgut’un ‘İffet’te oynamanız için yaptığı teklifi malum sahnelerden dolayı kabul etmediğiniz yazıldı. Bu doğru mu?
Evet, ‘İffet’ için konuştuk ama bu kararı almam tamamen tecavüz sahnesinden bağımsız. Zaten RTÜK denen bir şey var. Abartı bir şey çekilemez. Ben ‘İffet’i başka işlerin izlerini taşıdığı için istemedim. Sebebi buydu. ‘Yalancı Bahar’, çok daha otantik ve orijinal bir hikaye.

* Eski rol arkadaşınız Deniz Çakır, yeni ‘İffet’ oldu.
Gazetede Deniz’in oynayacağını okuduğumda çok sevindim. Eski ekipten herkes yeni işlere başlıyor. Tek tek takip edip, işlerini izleyeceğim.

* Türkan Şoray kanunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin de kurallarınız var mı?
O konularda tabii ki temkinliyim. Oyuncu, senaryonun gerektirdiği her şeyi yapmak zorunda değil. Bizim de kendimize göre kriterlerimiz var. Senaryonun içinde kendimi görmüyorsam ya da çok mantıklı bulmadığım bir akış varsa ‘Benim için değiştirin’ talebinde bulunmam, teşekkür ederim. Bunu sadece öpüşmeye de yormak çok saçma. Senaryoları fazlasıyla süzgeçten geçiriyorum ve eliyorum.

“BENi BESLEYECEK PROJELERDE YER ALIYORUM”

Sinema filmi yapmak için sinema yapmam. Bu proje beni besleyecek diye düşündüğüm işlerde rol alıyorum. Türkiye’ye geldiğim yıldan beri sadece bir yazım boş geçti. Her yaz araya bir sinema filmi sıkıştırdım. Bu sene okuldan dolayı hiçbir şey yapmadım.
SENEM AYDIN / senem.aydin@milliyet.com.tr
Fotoğraf: Mustafa Kızıl

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de andreea90 Lun 29 Aug 2011, 4:07 am

Pe Cansel il vedem la festivalul de film pe 23-30 septembrie la 1. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali
http://www.cnnturk.com/2011/kultur.sanat/sinema/08/15/adaletin.terazisi.kimin.elinde/626135.0/

Traducere :Cansel Elçin va fi membru al juriului The International Crime and Punishment Film Festival of Short Films. (scurt-metraje)
Juriul va fi compus din: Natali Yeres (Art Director), Yesim Bozoğlu Ceren (actor), Cansel Elçin (actor), Dursun Selman (instructor), am Serdar Talas (instructor)..

Si dupaia cu Tuba pe 08-14 octombrie 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde
http://www.haberler.com/altin-portakal-sinemaya-goz-kulak-oluyor-2930831-haberi/

Traducerea articolului :La festivalul Altin Portakal, se vor arata filme speciale pentru persoanele cu dizabilitati.Printre regizorii prezenti acolo,care au realizat astfel de filme va fi si Cansel Elcin.

andreea90
andreea90
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 Lun 29 Aug 2011, 11:35 am

Buna ziua dragalaselor!!!Andreea multumim frumos ca ne tii la curent cu stirile si ne mai si traduci ca sa intelegem si noi cate ceva...Cansel va ajunge un actor celebru un scurt timp 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 357595 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 357595 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 357595 lui ii doresc la cat mai mult kiss kiss kiss kiss si o zi buna cu bucurii si impliniri
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_12134868_15249662
lica54
lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 Lun 29 Aug 2011, 1:13 pm

Dragalaselor astazi la cererea familionului am facut sarmalute!!apropiinduse ora pranzului am zis sa va servesc si pe voi cu o portie de sarmalute cu smantana si mamaliguta...pofta buna...
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 Sarmale1
si-un desert alaturi
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 Prajituri+1
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 R_29491.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 R_3032
lica54
lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de costina Lun 29 Aug 2011, 8:55 pm

BUNA SEARA FETELOR...ANDREEA CE-MI PLACE SEMNATURA TA ..TOT TIMPUL RAD CAND IL VAD PE CANSEL IN ACEASTA IPOSTAZA kiss kiss kiss
costina
costina
vip
vip

Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

Mesaj Scris de dana17 Lun 29 Aug 2011, 9:11 pm

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 226702_182707691778963_182303121819420_429429_2319009_n

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 648483 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 648483 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 648483 Buna fetelor ...

Ce mai face frumosul nostru ???
Dau o raita sa vad ce nazbatii a mai facut si revin ....Sa ma mai uit un pic la pozele lui ... Bestial arata ....
Sa moara de ciuda toate faţele care nu mai incap de el ... A intinerit ... Desi munceste atat ... Se ridica prin munca lui ... Sa ajunga cat mai sus ... !!!!
In timpul serialului se vedea ca nu ii este usor ... L-a consumat mult ...
Am vazut ca a dat un interviu ... Tuba .... Subscriu la ce a spus Miha ... Adaug doar ca , daca si-a dorit vacanta ... o are cu varf si indesat ... De nu o poate duce ... Pacat ... Nu cred ca-i este deloc de usor ... in ce s-a bagat . Asta e .
Vezi ce-ti doresti , ca ti se poate intampla ....
Vad ca pomeneste de Gönülçelen , Cansel vad ca nu o mai faca ... Cred ca vrea sa uite tot ...
Cat de draga mi-a fost ... Offff .... Nu mai pot sa mai citesc interviurile ei ... Am inteles in timp ca ... ocoleste adevarul in ele ... zice una ... face alta ...

Sant trista ... Am plecat din Paris .... Sant la Strasbourg ... Vin spre casa ...

Va pup pe toate ...

De la Rina-Rina
I love you I love you I love you

dana17
dana17
vip
vip

Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

Mesaj Scris de dana17 Lun 29 Aug 2011, 9:22 pm

Garo a scris:buna seara,doamnelor!...lamuriti/ma si pe mine,pozele lui Cansel sunt recente?...pt.ca daca este asa, din doua una-ori trebuie sa/mi schimb ochelarii ca nu mai vad bine(arata de 3O,maxim), ori baiatul asta a descoperit o reteta magica de intinerire...daca este asa, brava lui...inseamna ca vrea sa/si mai faca putin de cap...

Garo , draga .... Stanbulul nu e chiar in drum ... Smile Smile Sant cu masina , in primavara eram cu avionul si a fost o situatie speciala ... Si mai mult rau mi-am facut ... Poate si voua ... era ceva de moment ...
Vrei reteta ???? Smile Smile E un om puternic ... si un actor f bun .... 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 283516 La Paris ce imbatranit parea ...

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 205875_223553264361072_182303121819420_588883_2250056_n cupidon cupidon cupidon
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 523120 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 523120 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 523120
dana17
dana17
vip
vip

Data de inscriere : 17/04/2010
Localizare : Iasi

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 Lun 29 Aug 2011, 10:33 pm

Dragalaselor va doresc noapte buna cu vise frumoase si multi multi kiss kiss kiss kiss
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_7029523_16163434
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_11936744_15495857
lica54
lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 Mar 30 Aug 2011, 7:47 am

Buna dimineata dragalaselor cafeluta e servita poftiti va rog!!!
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_10768101_13926895
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_8477425_13926734
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_14405280_16005225
lica54
lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Garo Mar 30 Aug 2011, 8:57 am

buna dimineata,doamnelor!...am servit cafeaua,multumesc...Lica,sa/ti traiasca nepotica,sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc in viata!...astazi este Sf.Alexandru,asa ca un sincer "La multi ani cu sanatate si multa dragoste"pt.toti(toate)cei ce poarta acest nume,inclusiv baiatul meu!!!!
o zi cit mai deosebita, va doresc la toate!!!!
P.S.Dana,drum bun la intoarcerea acasa!!!!...acum fie vorba intre noi,sosea este si pe malul celalalt al Marii Negre!!!!! Smile Smile
pa, 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 269352 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 92073 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 92073 flower flower 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 251638 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 251638 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 161472 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 161472 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 9027 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 9027 :cei mai iubiti 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 745790 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 862640 :emo6: :emo7: 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 371536 :sdf: 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 758245 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 758245 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 48591 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 120418 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 155656 1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 155656
Garo
Garo
vip
vip

Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 Mar 30 Aug 2011, 9:13 am

Buna dimineata Garo..LA MULTI ANI!baiatului tau sa fie fericit si implinit...iar tu sa fii sanatoasa sa te bucuri de el kiss kiss kiss kiss
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_16445099_13926879
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_7620350_14152973
lica54
lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de alitheea Mar 30 Aug 2011, 9:22 am

Buna dimineata zanute kiss kiss kiss
Garo , la multi ani baiatului tau , sa fie sanatos si sa aiba o viata frumoasa .
Lica , iubita , sa nu ma certi prea tare ca nu intru prea des , dar am o perioada tare aglomerata si stresanta , oricum trece si asta si revenim la normal. Ai o minune de nepotica , frumoasa si desteapta , sa te bucuri de ea si sa iti aduca numai bucurii.
Pupici pentru toate si o zi minunata kiss kiss kiss
alitheea
alitheea
vip
vip

Data de inscriere : 13/01/2010
Varsta : 54
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 Mar 30 Aug 2011, 12:23 pm

Buna ali nu te cert!!!!dar astept ziua in care se vor aduna toate fetele acasa....Vad ca nici Florica nu mai da nici un semn de viata....Floricoooo undeee estiii!!!ai plecat si tu in luna de miere???
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 60255470_7425775_14830222
lica54
lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de lica54 Mar 30 Aug 2011, 1:14 pm

Dragalaselor eu astazi am copt vinete sa le punem pentru iarna....vam adus si voua o salata de vinete cu maioneza..
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 DSC02831

si o prajitura

1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 DSC08229
1.Yalancı Bahar  -  Cansel Elçin ve Fahriye Evcen   - Pagina 21 2461402
lica54
lica54
vip
vip

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 21 din 41 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum