Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
axxa246
michiper68
dana4699
GUMUS-NOOR
ninnet
dubaisport
Nicky
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 41 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul

In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 02 Oct 2011, 12:38 am

victorelalove a scris:[i
Draga mea te asteptai deja la o noapte intima ?! Smile Smile Smile

Nu te-ai obisnuit cu ritmul turcilor.....si melcul merge mai repede confused

Noapte buna! Vise placute...!!!Eu cred ca nici sarut nu vedem asa curand de la ei 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 02 Oct 2011, 12:42 am

victorelalove a scris:Aoleu ...daca in geanta erau oale , cratiti, borcane si alte "componente" din bucataria cucoanelor ( ca de...poate i-au dus baiatului mancare cat timp a stat pe la inchisoare) s-au facut tandari . Smile Smile Smile

]
Iubita te rog cand ai timp si chef sa continui cu rezumatele tale...mie imi place sa le citesc kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 02 Oct 2011, 1:02 am

Noapte buna!!!!!

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Tr10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Dum 02 Oct 2011, 10:18 am

Buna dimineta dragalaselor!!S-a mai nascut o zi frumoasa de toamna...Poftiti la o cafea...
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 120422827_2875370_18048078
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Ad8269c0
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Cafe4-1
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum 02 Oct 2011, 10:37 am


6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Rest2b2
kiss kiss kiss
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Dum 02 Oct 2011, 10:40 am

victorelalove a scris:
Dupa ce drame au pe micul ecran si dupa ce finaluluri "grandioase" ( de ramai sokat o luna) NU S-AR SPUNE . Smile kiss

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 24fw6co

Smile Smile Smile Smile
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 02 Oct 2011, 10:58 am

ep 42 cu subtitrare in engleza


michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Dum 02 Oct 2011, 4:04 pm

Fatmagülün Suçu Ne 44
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 02 Oct 2011, 4:10 pm

Buna ziua !
Ce mai faceti ? kiss kiss kiss

Dea , o sa continui cu rezumatele ...acum ca a iesit Kerim din inchisoare mi-a revenit buna dispozitie . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 92073
Cat despre prima lor noapte ...nu vreau sa fie curand , chiar ca nu vreau sa se grabeasca ...dar vreau sa fie mai aproape unul de celalalt . Acum ca Mukka s-a instalat confortabil in camera destinata lui Kerim ...chiar sunt curioasa pe unde il mai "gazduieste " pe baiatul frumos . Poate ca au un beci , ceva ... Smile Nu vreau ca el sa doarma in patulul de porumb si ea in prispa casei ... Smile Smile stupid Sau poate ca au facut asa ca sa aibe Fg motiv sa-l ia la ea in camera . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732 Oricum va fi interesant de urmarit ...acum ca are si Fg telefon mobil sigur isi vor da mesaje CA SA SE INTALNEASCA IN SECRET ... Abia astept . Sa vezi atunci cat de fastaciti si de secretosi vor fi . kiss kiss kiss

Multumim , Lica! kiss
Multumim , Gumus! kiss
Multumim, Michi! kiss
Multumim , Vivi ! Am ajuns casa la fix ... Sa vad frumusete de trailer . kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 02 Oct 2011, 4:13 pm

vivi a scris:
Fatmagülün Suçu Ne 44

kiss kiss kiss kiss Multumim , vivi !
Waw, waw, waw ... mai dar ce frumos !!!!!!!!!!! 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 Cat de frumos ! 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516

Kerim: Am i dreaming?

Fatmagul: No, you are not dreaming. You are free now..

Kerim: Are you with me?

(Fatmagul smiles)

Kerim: Did you miss me?

Kerim: The flower that you send me to the jail,do you know the name?

Fatmagul: What is it?

Kerim: Don't forget me flower, I didn't forget you,When i closed my eyes in jail, i wasn't actualy there,i was in your garden, in your eyes, hair and in your hands.

the last one is a really weird translation ha-ha



OMG...Kerim is going to kill the female population of the show hahaha <3 Smile

It took me somet time to get used to FG´s clothes but later I started loving it. I really like FG because she is so free of complexes and just stays herself. Does not let herself be influenced by the big city! She is so original and that green dress SO CUTE. hahah When she was hanging her dresses in the closet you could see the contrast between Kerim´s clothes and her´s. :D:D :D I never want her to change!! hhah I think he loves this about her cause his mom used to dress like this.

I love her dresses and OMG OMG sevda you're so right!!! It does remind Kerim of his mother :D.....I wouldn't want her to change either.....I think we discussed this before isn't it alot of stuff about FG reminds Kerim of his mother.....Oh God I can't wait to see what'll happen when he find out the truth about his mother.....It'll be a very emotional scene kiss but this where strong FG will step in and help Kerim right?

Well in the last episode she really showed to be the concerened wife. She told Meryem not to pressure Kerim when he comes out of jail. She spoke to Kadir and told him about the letter and that she is concerened that because of the letter Meryem and Kerim´s relationship will be affected and how Kerim went through a hard time and now it will be hard for him to handle all this. So yes and I think it helps her help him and others for once because she is not the victim as in the past.I meant that it helps FG recover faster because when a victim is constantly a victim it will not help improve your situation unless you start helping others and then you feel more in control. Kerim being in jail actually helped improve FG´s mental state and it was healthy for her because she saw that it was ok to be helpless. She was in the reversed situation for once in her life. Helping somebody strong. Before and all her life she was always the victim and it made her passive.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 02 Oct 2011, 6:09 pm

Hai ca mai aflai ceva . Cica Mukka s-a mutat in casa ...in camera care ii era destinata lui Kerim , dar singura ( fara compania Rahmi si Murat ) asa ca baraca este ocupata . Deci Kerimel- Frumusel va sta in casa dar la parter , este o camera libera acolo ...una unde trebuia sa fie bucataria . Sa speram ca nu il culca in chiuveta ... Smile Smile Smile Smile si nici nu ar avea loc . Este bine ca cel putin ramane in aceeasi casa cu nevasta'sa . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 291660 Strategia de a o muta pe Mukka acolo ( care mie una mi se pare strigatoare la cer . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2743637754 ) este facuta probabil in a-i "supraveghea" pe copii ...sa vezi ce va sta Mukka cu paharul lipit de perete ... de nu va trebui sa schimbe avocatul tapetul o data la 2 saptamani ...mare minune . Smile Smile Smile
Oricum ...in trailer la un moment dat sunt la balconul camerei lui Fg ...deci l-a invitat la ea in camera . Oare ce va urma ???????????...ii atinge parul ,ii atinge fata ... la, la, la ... poate ii atinge si buzele . cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Dum 02 Oct 2011, 7:15 pm

victorelalove a scris:Hai ca mai aflai ceva . Cica Mukka s-a mutat in casa ...in camera care ii era destinata lui Kerim , dar singura ( fara compania Rahmi si Murat ) asa ca baraca este ocupata . Deci Kerimel- Frumusel va sta in casa dar la parter , este o camera libera acolo ...una unde trebuia sa fie bucataria . Sa speram ca nu il culca in chiuveta ... Smile Smile Smile Smile si nici nu ar avea loc . Este bine ca cel putin ramane in aceeasi casa cu nevasta'sa . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 291660 Strategia de a o muta pe Mukka acolo ( care mie una mi se pare strigatoare la cer . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2743637754 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2743637754 ) este facuta probabil in a-i "supraveghea" pe copii ...sa vezi ce va sta Mukka cu paharul lipit de perete ... de nu va trebui sa schimbe avocatul tapetul o data la 2 saptamani ...mare minune . Smile Smile Smile
Oricum ...in trailer la un moment dat sunt la balconul camerei lui Fg ...deci l-a invitat la ea in camera . Oare ce va urma ???????????...ii atinge parul ,ii atinge fata ... la, la, la ... poate ii atinge si buzele . cupidon cupidon cupidon

buna VIC..cred ca-l vor culca pe KEr in camera lui fatma, eu asa am vazut un promo mai acum vreo 3-4 sapt..era un promo la primele 4 episoade
sper sa nu gresesc
dar nu exclud varianta de ascultare cu paharul " a la MUKK "
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Nicky Dum 02 Oct 2011, 7:24 pm

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 648483 Nu cred că Fatma și Kerim vor împărți curând aceeași cameră.
Îmi place mult trailerul ep.următor.Imi place vocea lui Kerim,tonul lui coboară până ajunge la ”mâinile tale”aproape ca o șoaptă.De parcă vorbele lui sunt numai pentru ea.Preludiu pentru ce se va întâmpla în mod firesc între ei,secretul lor.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 02 Oct 2011, 8:25 pm

M-am intors . kiss kiss kiss kiss

Buna , Dubai ! kiss
Buna , Nicky ! kiss

Totul se va intampla la momentul potrivit . Pana atunci ma voi bucura de fiecare moment alaturi de Kerim si Fg ... Si ce momente frumoase ne-au pregatit saptamana viitoare . Abia astept ! kiss kiss kiss

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 35nau6a

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 02 Oct 2011, 10:09 pm

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Dum 02 Oct 2011, 11:38 pm

salut ladies
deci promo, nu?
fain promo, ce sa zic, chiar ca o sa moara populația feminina de tot!
are băiatul asta o voce si niște ochi si niște mâini!
ma gândeam ca scena cu mâinile din ep. trecut a fost asa de faina ca si primul sărut asi/demir...
sau măcar pe aproape...
sa vezi aci când o pupa/o kerim pe fatma ce de fluturi or mai bărzăuni prin stomacelele fetelor...
cat despre camera, nu i/a pus fatma lucrurile la ea in camera? de aia s/a dus si el acolo, dar nu crez ca sta peste noapte Smile

sunt curioasa de selim (care ar putea sa joace mai bine) si meltem a lui, precum si de mustafa cu asu...
auziți, dar parca in primele promouri de dinaintea sezonului 2 baga capul erdogan pe o ușă si fatma era îngrozită.
a fost secventa si am pierdut/o eu (ca nu am văzut episoadele cap coada) sau nu a fost deloc?

kiss iu al de noapte buna, sa aveți o săptămâna faina!
Vic, spor la referate!
kiss 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 155656


DENIS,
sa nu uiti sa pui aici adresa pt noul forum, cand il inchizi pe asta. PLS.

scuze pt. semnatura, e mai demult pusa, dar nu a fost activata.
o sa o schimb, nu va indignati prea mult! Smile kiss
dar maine.
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 02 Oct 2011, 11:46 pm

axxa246 a scris:salut ladies
fain promo, ce sa zic, chiar ca o sa moara populația feminina de tot!
are băiatul asta o voce si niște ochi si niște mâini!

kiss kiss Buna , Axxa!
Promo fain , fain ...cred ca l-am vazut de 100 de ori pana acum ... si tot nu m-am saturat . Frumos rau . Si are baiatul o privire ... 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
Faza cu Erdogan la poarta nici eu nu am vazut-o ...nu stiu daca am scapat-o sau pur si simplu s-au gandit astia sa nu nai fie in serial . Vom vedea . Poate ca va fi mai incolo .

Cat despre primul sarut ... Nici nu pot sa ma gandesc ce va fi atunci. Probabil ca focuri de artificii si topaieli pe campii . Smile Pai daca isi atinsera si ei putin mainile si lesinaram la soare ?!?!?!? Smile Smile Smile

Te pupam ! Noapte buna si somn usor . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 155656 kiss

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2582rk5

K: Am i in a dream?
Fg: No, not dream. you are free, now
K: Are you with me?
K: Did you miss me?
K: Do you know the name of the flower you sent me?
Fg: What is it?
K: Don't forget me flower. I didin't forget you. When i closed my eyes , i wasn't in prison,i was in your garden, in your eyes, in your hair, in your hands.


Noapte buna si somnic pufos! kiss 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 523120 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 720534
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 03 Oct 2011, 9:12 am

Buna dimineata !
O saptamana frumoasa va doresc . kiss kiss kiss
cafea 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 433230 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 3008458866



6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2ev5md2
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 03 Oct 2011, 11:05 am

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 648483

am găsit filmul acesta , producție 2011, cu actori din Gonulcelen (Murat- Cansel Elcin și Nesrin), Ezel (Cengiz). Rating f. mare pe imdb 7,4 din 10!!!!

pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 03 Oct 2011, 11:09 am

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 648483 Pufy !
Multumim . kiss Tie cum ti s-a parut ? Sau inca nu ai avut timp sa-l vezi ?

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 03 Oct 2011, 11:15 am

victorelalove a scris: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 648483 Pufy !
Multumim . kiss Tie cum ti s-a parut ? Sau inca nu ai avut timp sa-l vezi ?


... încă nu l-am văzut, acum am făcut rost de el
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 03 Oct 2011, 11:20 am

Am inteles . Pare interesant . Eu nu prea ma incred in "cotele" de pe imdb . Pentru ca se intampla ca mie sa-mi placa foarte mult un film care sa aibe o nota de te ia durerea de cap . Si invers ...
Am vazut zilele aste un film coproductie Germania/Turcia pe HBO ... O comedie simpatica
"Evet, ich will!"

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Lun 03 Oct 2011, 11:27 am

victorelalove a scris:Am inteles . Pare interesant . ..

... după primele 10 min cred că e f. bun, să vedem...
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 03 Oct 2011, 11:42 am

EPISODUL 44 . Indicii .

Kerim : Vreau sa strig inspre mare ca SUNT ATAT DE FERICIT !
Kerim si Fg sunt in drum spre Istanbul ...Kerim isi da seama ca este ceva in neregula cu Meryem Abla .

Resat Yasaran este dus la spital . Erdogan vina in vizita si sa intalneste cu cineva . Sa vedem cine este ( poate ca este o persoana la fel de rea ca si el .) ...
Va amintiti scena in care cineva a adormit pe umarul altcuiva ? Acum celalalt va adormi in masina si se va repeta scena ... Fg este treaza , asa ca va puteti da seama cine face nani-nani .♥️♥️♥️♥️♥️ 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 Sa nu uitam ca este un drum lung ...

In sfarsit ajung acasa . Murat fuge imediat la Kerim :"Cumnate , cumnate !" ( cred ca asa ii spune cel mic lui Kerim ) .
Fatmagul : Muraaaaaaaaat ..."enisten" este foarte obosit . ( Va puteti imagina cum reactioneaza Kerim .) Sunt scene frumoasa in acest episod . Fatmagul este fericita , Kerim este fericit ...

Cineva va muri ... nu stim cine . Vom vedea .

Meryem ii va da in sfarsit faimoasa scrisoare lui Kerim . Stim ca nu va fi usor ...

Dar cea mai frumoasa parte a episodului este cea in care ...desi Fg nu vorbeste multe , se arata foarte fericita langa sotul ei .
Kerim : Poti sa-mi spui de ce nu te-ai dus la serviciu ? Ai vrut sa fii tu cea care imi pregateste micul dejun ?
Fg : Trebuie sa fii rafatat .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 03 Oct 2011, 12:44 pm

I dont think he'll go beyond her hands this epi, according with the speed they're having...., although it would be a good point if he touched her lips, or at least, he'd try. Wouldn't be normal that he dreamed of her lips as well, not only of her hair and hands?? LOL. But you know what? now that the romance has started, i dont want they rush!!!!!, can you believe it? am i sick???? lol

They can take their time ,coz each scene of them together is a mind blowing from now on , so i don't mind if they keep us waiting for the kiss a while ...hhhhhhhhhh things became so great by every each EP :D

Fanii sunt incantati ca a inceput ROMANTISMUL ... asa ca nici nu se mai grabesc sa vada primul sarut , prima noapte ... sunt multumiti cu ceea ce se intampla intre Kerim si Fatmagul . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 41 din 44 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum