Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
pufy2010
axxa246
michiper68
vivi
lica54
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 13 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Urmatorul

In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 8:21 am

victorelalove a scris:Sunt sigura de asta ... Nefericiti rau de tot . Crede-ma ca sunt asa de furioasa incat am lacrimi in ochi . Asta nu este ceea ce am vrut pentru ei . Inteleg ca ii este greu sa-si arate si sa-si exprime sentimentele . Dar nu se poate ca sa il lase in mijlocul strazii spunandu-i ... Imagineaza-ti tu cam ce as putea simti pentru tine !!!!!!!!!!!" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Asa nu ...pai pana si cu Musatafa s-a comportat mai frumos pe feribot . Adica ...Kerim se da de ceasul mortii incercand sa-i spuna cat de mult i-a lipsit si cat o iubeste ( de ...in inchisoare nici nu s-a mai gandit la altceva .) si acum ... Fg este acelasi "sloi de gheata" .Pai nici nu mai vreau ca Mukka sa plece din casa ... ce mai poate deranja intre ei ?????????????nimicul care inainteaza spre nimic ????????? Nu , multumesc . Sa stea femeia acolo ... ca si asa se uita mai frumos la Kerim ...decat soata !!!!!!! Crying or Very sad
Vreau ca sa apara o alta femeie in viata lui ... o femeie care sa stie ca merita toata iubirea .

Apropo ...dusul a facut toti banii : what an episode!!! We got shower kerim!!!



pentru dush nu gasesc traducerea. Smile nu fi trista. chiar imi doream sa se intample ceva sa se chinuie putin si fatmagul . pana acum doar kerim ii spunea ca o iubeste si ea facea nazuri. poate e momentul sa-i fie teama ca il va pierde si sa ia atitudine. probabil kerim se va impaca cu tatal lui si atunci vor fi doua variante-varianta absurda in care el va locui cu ei in casa avocatului sa-i simta respiratia lui mukko in ceafa sau varianta plauzibila in care kerim si fatmagul vor locui cu tatal lui.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 10:22 am



si de pe hunili


Kerim told her: "you're just like my mother"
and she said: "How?"
He then told her that: "you were also forced into this marriage"
she said: "The situations are different"
and he asked her: "so did you forget Mustafa?"
She said: "it seems like lack of sleep got to you" (I might be wrong here)
He said :"you are forced to stay with me but I love you, and I only see what I want to see"
The she said: "you are not worng, you only see it the way it is"




In the letter his mom explained the situation to him. That she was married by force to his dad and she didn't love him etc...
Kerim was sad that she didn't tell him "I love you" not one single time in it.


It's nice he realized where Fatmagul was coming from. His mom was forced to get married and could never overcome her love for the other guy. It even led her to put an end to her life.
I guess he never thought about the matter from this side. He always thought that if he tried hard enough, she has to return his feelings one day.

Gullie is in a place where she wants to say things but doesn't know how. It's like when you want to explain a situation to someone and you don't know how to put it in words and you're embarrassed at the same time, so you just throw it however it comes







TARIH 06/10/2011
HEDEF KITLE TOTAL
S NO PROGRAM ADI KANAL BASLANGIC SURE (R) AMR % SHR %
1 FATMAGUL''UN SUCU NE KAND 20:58:38 1:28:31 14,71% 38,33%
2 KURTLAR VADISI PUSU TNT 20:47:13 1:26:35 10,12% 26,05%
3 FATMAGUL''UN SUCU NE (OZET) KAND 19:59:36 0:45:13 7,62% 21,27%


HEDEF KITLE A/B
S NO PROGRAM ADI KANAL BASLANGIC SURE (R) AMR % SHR %
1 FATMAGUL''UN SUCU NE KAND 20:58:38 1:28:31 15,57% 41,47%
2 KURTLAR VADISI PUSU TNT 20:47:13 1:26:35 7,98% 21,12%
3 FATMAGUL''UN SUCU NE (OZET) KAND 19:59:36 0:45:13 7,52% 22,41%
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 07 Oct 2011, 11:26 am

Buna fetelor!Doar v-am citit..ep inca nu l-am vazut..vad ca sunteti f triste..pacat , trebuia totusi regizorul sa-i apropie macar un pic iar apoi sa inventeze ceva ca sa se certe din nou stupid Crying or Very sad ..draga mea victorialove astea sunt pt tine si ..nu mai fi suparata

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Batist10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 1:55 pm

michiper68 a scris:

pentru dush nu gasesc traducerea. Smile nu fi trista..

Buna ziua , dragii mei !
kiss kiss kiss O zi minunata va doresc in continuare !

Multumesc , Michi !
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Michi , m-ai facut sa rad cu lacrimi !!!!!!!!!!!
Sa stii ca la dus ... am inteles tot !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Multumesc , Dea ! kiss kiss kiss

Sa stii ca episodul nu este rau deloc ...ba chiar mi-a placut . Sunt multe aspecte interesante . Erodgan face o pasiune pentru o doctorita , scrisoarea mamei lui Kerim , trairile lui Kerim si ale Ablei ... totul este frumos pus in scena .
Ceea ce ma scoate din sarite si ma face "sa-mi pierd" ani din viata si sentimente mai bune este modul in care il trateaza Fg pe Kerim ... poate ca mi se pare mie , poate ca sunt eu mai absurda si mai "oarba"... Insa ... ce a fost faza cu luatul de mana ??????? Adica ...Kerim plecase suparat si trist , cu lacrimi in ochi ... simtind ca picioarele nu-i mai ating pamantul si ca totul se prabuseste ... si ea ( sotia lui iubita ) il opreste luandu-l de mama ca si cum si-ar lua copilul , care din neatentie ar vrea sa treaca strada prin loc nepermis ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Sz74zr Uitati-va numai cum se uita la ea ...Si ea se blocheaza . Kerim parca ar spune :" Hai ...acum este momentul . Am nevoie de o imbratisare ! Ia-ma in brate ..." Si ea :"Nu pot !" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Prea mult ... cum sa nu se gandeasac ca si el traieste aceeasi drama ca si tatal ?????????? Casatorit cu o femeie care nu il iubeste ?!?!?
Inca vreau ca el sa plece ...departe , departe ...

Si ceea ce m-a facut sa-mi pierd minute bune "de uitat in gol" ... a fost faptul ca la final dupa ce ca ii spune ... bla , bla , bla ... gandeste-te cam ce as putea sa simt pentru tine ...ii intoarce spatele si pleaca . Inteleg ca nu este pregatita pentru a arata ceea ce simte ...dar atunci sa-i dea lui Kerim sansa de a-si trai viata .
Sau daca nu vrea asta , pentru ca se gandeste ca l-a putea pierde ... Sa-i spuna " -Stai cu mine ... inca imi este greu , dar intr-o zi te voi iubi la fel cum ma iubesti si tu sau chiar mai mult . Stiu ca suferi , dar sunt alaturi de tine . Astazi tot ceea ce pot sa fac este sa-ti intind mana si sa te iau in brate ... dar mai tarziu iti voi darui DRAGOSTEA MULT VISATA ! Ai pentru ce sa stai alaturi de mine . Dar mai lasa-ma putin ..." Dar de unde asa cuvinte ? Din dorintele mele safaranate si aruncate ?!?!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



The letter from Kerim´s mother said that she was in love with another man but did not have an affair with him but it was the love of her life. I assume she was forced to marry Kerim´s father and the day Kerim was born the man killed himself because he lost all hope of ever being with her. The mother wrote that she could never be a wife and mother because her mind was with her love the entire time.n the last scene Kerim had flashbacks of FG and he remembered those ugly words she told him and told her she is like his mother. He said she was forced to marry Kerim, he loves her and he is making her stay with him but he assumes he has been fooling himself by "seeing things wrongly". What he means is he thought she loved him back but he was fooling himself. FG could not directly say she loves him but .........she said something like "what you see is the truth. what you feel is real" so she means she loves him. So he smiled at the end. :-)))))))))
My notes: I think FG is an introverted person so it is hard for her to say she loves him directly and she is very shy. You can also show your love in many ways and she has so there is no need to always say the words. It is harder to say "I love you" than to show it.




Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 07 Noi 2012, 8:56 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 6:29 pm

Buna seara !


K: I love you like crazy, you can't let go of him!

FG: Kerim let go!

K: I love you

FG: let go, please!

K: you say that i should see, feel.. i want to feel you

FG: let go

Kerim: i just want you to lovee, just a bit!

FG: Enough! Aaaa!



i don't think that FG&K will have a fight ..he's not at his normal state and surely FG will appreciate something like that ..the guy had his biggest shock in his life knowing that his mom didn't care about him and love him enough to continue with her life for his own sake..Now it's time for FG to comfort him and show him what's deep inside her cuz honestly we wanna see that side too LOL..it's about time!!!

.no... its understandable if a man isn't loved by his parents he would want to seek comfort from his wife but I think at this present moment he's lost and doesn't know how to ask for help... kiss

now he's not at his normal state and received the biggest shock of his life ..A selfish mother who didn't even care about him and didn't love him enough to stay with her son and look after him actually i hated her even more than his father What kind of mother is this ??!! and he deserved to be supported by his wife at his need ..

he just wants to feel loved and I'm assuming most probably he's drunk in this scene....Exactly I felt like his mom was selfish...Kerim was shocked that not once his mom said to him that she loved him....This is how he feels that neither his mom nor his father loved him and everyone left him....now with FG he's confused about her feelings....he's at the lowest point of his life....i think his reaction is somewhat understandable....

don't worry i don't think this scene would end badly ..may be it will give us the loveliest surprise ever!! :)who knows??

SOME ONE to lean on yes that's it and who could be this one other than his beloved wife?!! i still can't get over my disappointment with FG's reaction towards Kerim when she ran after him ..this was the prefect moment for a deep emotional thing and those writers wasted it once again !!really i'm always biased to FG and her feelings and stuff but this episode in precise i expected more from her !! and i didn't quite get it kiss may be next time..

ROMANTİK AŞIK KERİM

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin Kerim'i de genç kızların hayallerini süsleyen aşıklardan biri. Zoraki evlendiği Fatmagül'e öylesine aşık ki bakarken bile içinin titrediğini anlamak mümkün. Engin Akyürek'in hayat verdiği Kerim, sadece romantik ve kararlı olmasıyla değil düzgün fiziğiyle de ilgi topluyor. Bakışlarıyla çok şey anlatan Kerim, kimi zaman gözyaşlarına da hakim olamıyor. Bu da onun genç seyirciler üzerindeki çekiciliğini arttırıyor.

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 9vehdt

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr...9&p=9&rid=2369
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 7:19 pm

Episode 45 Summary

Realizing that he believed a lie for years with the letter his mother left, Kerim starts overviewing his whole life. From now on for Kerim even his marriage with Fatmagül is full of question marks. During this period Ebe nine who thinks Kerim will never forgive her comes to the threshold of a very important decision.

Turaner Alagöz's suicide falls like a bomb to Yaþarans' agenda. When Reþat Yaþaran sees Erdoðan as the reason for the events to come to this point a new storm blows between Yaþarans. But the real danger is the letter Turaner Alagöz left before he died to be given to the prosecutor's office.. This letter is about Fatmagül. Mustafa who goes to Ankara to support Meltem uses every new development to reach to Fatmagül. Fatmagül's continuing communication with Mustafa adds a new fear to the ones in Kerim's heart. These fears overshadow even the positive developments in Fatmagül's trial.

Kerim who gets together with his dad Fahrettin after years withdraws completely to himself. While Fatmagül is trying to help Kerim with patience she will encounter a Kerim she doesn't know at all.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 7:30 pm

Multumim, Michi !
Serialul asta ma innebuneste ...ma face sa-mi pierd mintile . Om serios ...ce sunt !!!!!!!!!! Smile Smile Smile

Atunci cand Kerim declara marea dragoste pe care o simte pentru Fg ...CAND VOIA SA STRIGE SPRE MARE .... TOATA FERICIREA LUI ... ?!?!?!? A gresit ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mai bine se arunca in mare !!!!!! Inota ce inota si pleca departe , departe ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ar fi culmea ca sa-i schimbe temperamentul baiatului Frumos ... 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 67332 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 67332 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 67332


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 07 Noi 2012, 8:57 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 7:36 pm





incepe greul. pt kerim va fi perioada ushillor inchise. poate se va apropia de tatal lui ca fatmagul nu stie sa-l sustina si in ebe nine nu mai are incredere. problema e in cine va avea incredere kerim de acum incolo? cine are oferta cea mai buna pentru el? va fi o perioada greu in care cred ca vom vedea un alt kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 7:43 pm

Dar eu nu vreau alt Kerim ...il iubesc pe asta care este acum !!!!!! 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516
Sigur fac acest lucru pentru a o face pe Fg sa-i spuna ca-l iubeste si sa-si arate sentimentele ... trebuie pusa in situatia de a-l pierde . Atunci cand a fost inchis i-a dus dorul ... dar avea incredere ca se va intoarce la ea . Acum ...insa ... ii va fi greu sa fie pusa in fata faptului implinit : "NU-I ARAT IUBIRE ...IL PIERD !"

Sigur nu va dura mult situatia asta ... trebuie sa vedem DRAGOSTEA PE CARE NE-AU PROMIS-O SCENARISTII ...unde neibii s-o fi ascuns ?????? ca nici urma de asa ceva . stupid stupid stupid Si spuneau ca nu vor mai putea trai unul fara celalalt ...POATE AU VRUT SA SPUNA CA NU VOR PUTEA TRAI ...UNUL CU ALTUL . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 7:54 pm

victorelalove a scris:Dar eu nu vreau alt Kerim ...il iubesc pe asta care este acum !!!!!! 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516



asta e marea problema a serialelor turcesti. care incep in septembrie si se termina in iunie. si pana atunci croseteaza te miri ce. si la ezel in sezonul 2 dupa primele 2 episoade a inceput dezastrul. la fatmagul m-am gandit ca macar 10 episoade sa vedem ceva frumos.. sa se certe dupa ce s-au iubit. relatia lor merge ca racul. un pas inainte doi inapoi. dezastrul absout ar fi pt mine ca fan sa-l cupleze pe kerim cu te miri cine. si fatmagul sa se intoarca la mustafa. nu elimin orice posibilitate.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 8:10 pm

michiper68 a scris:cupleze pe kerim cu te miri cine. si fatmagul sa se intoarca la mustafa. nu elimin orice posibilitate.

Michi ... am mai spus si aseara si inca sunt sub " puterea acelor cuvinte" mie Fg nu mi-a dat impresia ca il iubeste ( adica ...cel putin Beren nu a jucat rolul ca si cum l-a iubi ...dar nu poate sa i-o spuna . Aceasta senzatie mi-a creat-o . Sau poate ca asa i-au spus regizorii sa joace ... sa lase loc de interpretare .) din aceasta cauza in momentul asta AS VREA CA KERIM SA-SI GASEASCA PE ALTCINEVA si ma doare sufletul cand spun asta sad sad sad sad ... dar nu cred ca Fg il va iubi vreodata asa cum merita . Poate ca ar trebui sa-i spuna ca l-a iertat si "sa-i dea drumul" ...merita sa aibe o sotie ...in adevaratul sens al cuvantului . Este un om bun si nu merita ceea ce i se intampla . Ii va fi greu la inceput ...ii va fi foarte greu . Dar cred ca mai greu ii va fi sa stea langa ea ... sad sad sad Pai ...asa nu se mai poate . El sufera pentru ca a fost parasit ( respins) de catre tata ...acum , o data cu scrisoarea se simte respins si de mama ( care nici macar nu l-a iubit indeajuns incat sa traiasca pentru el ) ...si acum ca ultim "booffffffffff" ... Fg ii spune ... PAI DA-TI TU SEAMA ...CAM CE AS PUTEA SIMTI EU Groaznic ... mai bine ii dadea un peste fata . sad sad sad Si cred ca se simtea mai bine . Iar ea probabil ca in adancul sufletului il va vedea mereu ca pe cel mai mare dusman . sad sad sad sad
Acum ...( pentru ca nu stiu ce as putea simti maine ) vreau ca ei doi sa nu ramana impreuna . Vreau ca sa fie fericiti ... si fericirea Kerim+Fatmagul= LOVE ...nu exista . sad sad sad sad

Dar , repet ...asta simt astazi ...cine stie ce voi simti cand voi vedea trailerul de duminica si voi auzi vocea lui Kerim 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 283516 ...poate ca voi reveni la ganduri mai bune . Pan atunic ma consum ... ma consum tare . sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 8:17 pm

aaa. reactia ei de la final nu m-a intristat. era agasata de reluarea subiectului mustafa. de aceea i-a intors spatele. eram mai neincrezatoare daca, in masina cand nu erau chiar singuri, l-ar fi respins pe kerim cand a luat-o de mana. dar ea chiar da semne de schimbare. a devenit foarte vorbareata. o sa-mi lipseasca acea fatmagul din primul sezon care tacea. beren nu e o voce agreabila, e pisicoasa. doar ca acum e pt ea momentul sa faca un pas mare catre el. sa faca o schimbare. mai mult decat pisiceala aia din bucatarie si un tricotat de pulover sau o programare de masina de spalat vase alaturi de sotul ei. ea trebuie sa faca acel pas si ea pare ca se blocheaza .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 8:27 pm

michiper68 a scris:ea trebuie sa faca acel pas si ea pare ca se blocheaza .

Eu nu cred ca va face vreodata "acel pas" ...punct . sad sad sad sad sad sad sad Nu vad cum ar mai putea evolua totul . Adica ...mie mi s-a parut a fi mult mai "calda " cu Mustafa pe vapor . I-a spus un "buna" de toata frumusetea . Iar la Kerim se uita cateodata cu o fata de ...ce mai vrea si asta ????????? sad sad sad

Daaaaaaaaaaaaaaa ...ai dreptate cu momentul din masina ( daca ai sti cat mi-a ramas la inima momentul ala ... pluteam !!!!!!!!!!!) de asta nu inteleg de ce nu a facut un gest frumos catre Kerim ...acum cand el chiar a avut nevoie . Era suparat rau de ceea ce a citit in scrisoare . Era asa de greu sa-l ia in brate ????? Se pare ca da ...
Este iritant ( pentru mine ...strict din punctul meu de vedere ) ca dupa ce el a stat langa ea , a incasat vorbe atat de neplacute ...a fost facut in toate felurile ... EA SA CONSIDERE CA NU MERITA O IMBRATISARE ?!?!?
Sper sa-mi schimb parerea ... acum am moralul la pamant . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 8:34 pm

nu a putut. s-a blocat. i-a fost frica sa dea mai mult. mai mult de o imbratisare cu martori si un ghiveci cu flori nu poate acum. si asha evolutia ei dupa trauma traita e enorma. kerim stie ca ea nu poate. lasa ca a imbratisat-o avocatul pe ebenine si scutura din cap de parca il fortase careva . ca ebenine s-a urcat peste el .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 8:40 pm

michiper68 a scris:nu a putut. s-a blocat. i-a fost frica sa dea mai mult. mai mult de o imbratisare cu martori si un ghiveci cu flori nu poate acum.

Asta spun ...sa-l elibereze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
El acum are nevoi de asta ... acum ii este cel mai greu . Nu ai vazut cat de trist era ??????? Acum are nevoie sa stie ca este iubit ...in fapt . Nu ceva inchipuit si "da-ti seama" . Ceva concret , palpabil ...pe care se poate bizui .
El a stat un sezon alturi de ea ...si a fost acolo de cate ori a avut ea nevoie ... si cat suferinta am vazut si la ea si la el . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 8:43 pm

asha e dragostea la turci. suferinta intareste dragostea. dupa 3 ani de seriale turcesti am devenit imuna. isi vor reveni. urmeaza cateva episoade triste. nu ca astea cu kerim la inchisoare ar fi fost vesele dar aveam speranta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 8:50 pm

michiper68 a scris:asha e dragostea la turci. suferinta intareste dragostea. dupa 3 ani de seriale turcesti am devenit imuna. isi vor reveni. urmeaza cateva episoade triste. nu ca astea cu kerim la inchisoare ar fi fost vesele dar aveam speranta.

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
M-ai facut sa rad ... Multumesc ! kiss

Si eu cred ca isi vor reveni ...pentru ca trebuie sa-mi revin si eu !!!!!!!!!!!! Ce vina are
Victorelalove ????????????

Probabil ca s-au gandit la o modalitate de a-l aduce pe Kerim langa tata ... si nu puteau altfel decat facandu-l sa sufere si sa vada lucrurile diferit . Cred ca in cazul lui chiar va fi reala zicala :"Ceea ce nu te distruge , te face mai puternic !" Poate ca vom vedea un alt Kerim ... dar unul care sa se lupte de la egal la egal cu Yasaranii . Un om puternic si temut de toti . Cred ca la asta se va ajunge in final . Va avea propria lui firma ...poate chiar firma Yasaranilor .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 8:56 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
M-ai facut sa rad ... Multumesc ! kiss

Si eu cred ca isi vor reveni ...pentru ca trebuie sa-mi revin si eu !!!!!!!!!!!! Ce vina are
Victorelalove ????????????

.


ai vazut? ma duc sa-l caut pe kerim la dush ca aia era o secventa plina de sperante. daca l-au arata la dush poate il vor arata si la piscina. in episodul trecut pe langa toata trauma am aflat cum e bine sa-ti pozitionezi masina de spalat vase in bucatarie, bucataria la etaj, si alte nimicuri dar am avut secventa kerim la dush , putin comentata. dupa kerim la dush totul a fost crosetare .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 9:03 pm

michiper68 a scris:avut secventa kerim la dush , putin comentata. dupa kerim la dush totul a fost crosetare .
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 Mi-ai inseninat seara !
Aia daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa secventa !!!!!!!!!!!!! 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 Si cred ca daca lucrurile continua in aceeasi maniera ...il vom vedea des facand baita ... 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 395327 Nu ca m-as supara . cupidon cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 9:06 pm

victorelalove a scris:
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 Mi-ai inseninat seara !
Aia daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa secventa !!!!!!!!!!!!! 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 248946 Si cred ca daca lucrurile continua in aceeasi maniera ...il vom vedea des facand baita ... Nu ca m-as supara . cupidon cupidon cupidon cupidon


daaa. acum are baia langa el si va face dush des. dar eu tot nu am inteles. unde va dormi kerim? doarme in biroul avocatului ? si se va duce mereu sa-si ia camasile din sifonierul lui fatmagul? il trec pe bromura? ce-i fac lui keim scenaristele?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 9:10 pm

michiper68 a scris:


daaa. acum are baia langa el si va face dush des. dar eu tot nu am inteles. unde va dormi kerim? doarme in biroul avocatului ? si se va duce mereu sa-si ia camasile din sifonierul lui fatmagul? il trec pe bromura? ce-i fac lui keim scenaristele?

Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Da ... va dormi in biroul avocatului ... dar cred ca va da fuguta , fuguta in curand in conacul tatalui .
Cred ca hainele vor ramane in camera Fatmagulei , mobila va ramane in camera lui Meryem abla ... stupid stupid stupid
Cred ca Engin este foarte bine platit pentru rolul asta ...si cred ca are si o asigurare de sanatate babana ... numai pe unde l-au culcat astia din productie . Si cate dusuri i-au facut ... Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 07 Oct 2011, 9:25 pm

bună seara fetelor !!!

ce birou al avocatului ??? sigur îl culcă în coteţul găinilor sau în cuşca câinelui dacă or avea şi nu le -o fi deajuns " căţeluşa " Mukk care deşi e " accidentată " ( la cap din naştere ) nu îi scapă nimic .



ROMANTİK AŞIK KERİM

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin Kerim'i de genç kızların hayallerini süsleyen aşıklardan biri.

Zoraki evlendiği Fatmagül'e öylesine aşık ki bakarken bile içinin titrediğini anlamak mümkün.

Engin Akyürek'in hayat verdiği Kerim, sadece romantik ve kararlı olmasıyla değil düzgün fiziğiyle de ilgi topluyor.
Bakışlarıyla çok şey anlatan Kerim, kimi zaman gözyaşlarına da hakim olamıyor. Bu da onun genç seyirciler üzerindeki çekiciliğini arttırıyor.




http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=50869&p=9&rid=2369


7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Iu8tqzzy7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2ewoz4to


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 07 Oct 2011, 9:29 pm, editata de 2 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 07 Oct 2011, 9:26 pm

ma bucur ca te-ai inveselit. ma retrag la stapana inimii si kuzey guney cu subtitrare. noapte buna fetelor!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 9:29 pm

DENISA a scris:bună seara fetelor !!!
ce birou al avocatului ??? sigur îl culcă în coteţul găinilor sau în cuşca câinelui dacă or avea

Buna, Denisa ! kiss
Nu-mi mai aminti ca mai am putin si iar Crying or Very sad ... sad sad sad sad Si i-a mai si prezentat cu atata "placere" locul unde va dormi ?!?!? Pai eu in locul lui plecam in secunda 2 ... Offfffffffffffffffffff ! sad sad sad sad

Multumesc , Michi ! Mi-am mai revenit putin . Somn usor . 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 07 Oct 2011, 9:32 pm

eu cred că din cauza " dezămăgirilor " şi loviturilor primite de la cele 3 femei importante din viaţa lui Kerim se va apropia de tatăl lui , sper ca şcenariştii să nu îi schimbe caracterul lui Kerim
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum