Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+7
pufy2010
axxa246
michiper68
vivi
lica54
victorelalove
DENISA
11 participanți

Pagina 14 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Urmatorul

In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 9:35 pm

Si eu sper asta ...dar mai stii cu turcii astia ?!?!? Oricum nu mai imi pasa ce va fi ... si daca raman impreuna si daca se despart si daca se intampla tragedii ...nu-mi mai pasa ( cel putin in momentul asta) ... Vreau sa ma bucur de jocul lui Engin . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Oct 2011, 9:37 pm

Buna DENISA , buna VIC


victorelalove a scris:Si eu sper asta ...dar mai stii cu turcii astia ?!?!? Oricum nu mai imi pasa ce va fi ... si daca raman impreuna si daca se despart si daca se intampla tragedii ...nu-mi mai pasa ( cel putin in momentul asta) ... Vreau sa ma bucur de jocul lui Engin . kiss kiss kiss

dezamagita rau esti.....nu ai inteleles pana acum ca dupa 3-4 epis triste vine si episodul FERICIT ? ai rabdare
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 07 Oct 2011, 9:39 pm

eu mă aşteptam ca ep de ieri seară să fie mai romantic dar au avut grijă scenarişti turci să-mi reamintească că ei nu prea ştiu ce e romantismul la ei suferinţa , drama sunt " la putere ".
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 9:45 pm

Buna, Dubai ! kiss kiss kiss
O viata amara alaturi de turci ... sad sad sad sad Probabil ca se gandesc ca este Dragostea mai Dragoste !!!!!!!!!! stupid stupid stupid

Da, Denisa ... suferinta si durerea este la ea acasa pe platourile astora de filmare ... sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Oct 2011, 9:49 pm

poate turcii prin romantism inteleg doar atipitul cu capul pe umarul altei persoane Smile Smile , de 45 de episoade nu am vazut nici un romantism sad sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 07 Oct 2011, 9:53 pm

dubaisport a scris:poate turcii prin romantism inteleg doar atipitul cu capul pe umarul altei persoane Smile Smile , de 45 de episoade nu am vazut nici un romantism sad sad

sper să nu ajung să spun că primul sezon a fost mai bun decât cel de al doilea.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Oct 2011, 9:55 pm

DENISA a scris:

sper să nu ajung să spun că primul sezon a fost mai bun decât cel de al doilea.

din pacate ...eu asa cred ca se intimpla..ca si in ASK
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 07 Oct 2011, 9:57 pm

şi Ezel a început ca un mare proiect şi a sfârşit tragic ca un mare FâSSSSSSSSSSSSS

barem la ASk nu a murit niciunul , au fost mereu împreună , au rămas împreună
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 9:58 pm

Niciun romantism ...dar cred ca va face Kerim reumatism de la atatea dusuri si stat noaptea pe afara ...plus dormitul in biroul ala idiot , alaturi de familia asta de nebuni !!!!!!!!! Doamne fereste si pazeste !!!!!!!!!! Ce inima sa ai ... ce sa visezi noaptea si sa scrii ziua ????????????? Durerea este mare . sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
Am inima facuta bucati ... si inca mai cred ca Fg nu-l iubeste pe Kerim . Asa ca vreau ca el el sa plece din casa aia !!!!!!!!!! Si sa intalneasca pe altcineva .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 07 Oct 2011, 10:00 pm

să plece Vic , poate se gâseşte vreo vecină să-l găzduiască Smile Smile Mukk ar fi prima care l-ar primi în patul ei cald Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Oct 2011, 10:03 pm

DENISA a scris:şi Ezel a început ca un mare proiect şi a sfârşit tragic ca un mare FâSSSSSSSSSSSSS

barem la ASk nu a murit niciunul , au fost mereu împreună , au rămas împreună

la ezel nu am rezistat decat primele 10 epis , dar la ASK m-am uitat pana la final, intr-adevar personajele au " luptat " impreuna impotriva dusmanilor, au fost in aceeasi barca, se sustineau unul pe altul ,iar ce-i mai important isi declarau unul altuia dragostea in toate ipostazele
pana acum la FATMAGUL vedem dragoste doar dintr-o parte, cred ca Fatma trebuie sa treaca printr-un shoc ca sa se elibereze sa poata sa-si exprime sentimentele in fata lui Ker....poate daca el o va parasi,atunci se va trezi si ea
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 07 Oct 2011, 10:04 pm

michiper68 a scris: dupa 3 ani de seriale turcesti am devenit imuna.
Smile Smile

salut fete
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 07 Oct 2011, 10:05 pm

Kerim în următoarele ep

mă iubeşte .. nu mă iubeşte ......mă iubeşte .. nu mă iubeşte ......mă iubeşte .. nu mă iubeşte ......7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 A4712587ae287d0f0a63c89d61437434

bună Axxa!!
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Oct 2011, 10:06 pm

DENISA a scris:să plece Vic , poate se gâseşte vreo vecină să-l găzduiască Smile Smile Mukk ar fi prima care l-ar primi în patul ei cald Smile Smile

Mukk l-a pandit tot timpul pe KER Smile Smile
va amintiti cand s-au mutat in casa veche si a venit KErs a-si faca baie, MUkk se uita pe gaura usii Smile Smile ,noroc cu Mariam abla care avenit la tanc
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 07 Oct 2011, 10:06 pm

michiper68 a scris:il trec pe bromura?
Smile in serialele turcesti toti sunt pe bromura!
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Oct 2011, 10:06 pm

buna AXXA
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 07 Oct 2011, 10:07 pm

dubaisport a scris:
va amintiti cand s-au mutat in casa veche si a venit KErs a-si faca baie, MUkk se uita pe gaura usii Smile Smile ,noroc cu Mariam abla care avenit la tanc

WoW !! mi-a scăpat faza , cred că avea ulcior Mukk şi vroia să scape de el uitându-se pe gaura cheii Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 07 Oct 2011, 10:07 pm

DENISA a scris:eu cred că din cauza " dezămăgirilor " şi loviturilor primite de la cele 3 femei importante din viaţa lui Kerim se va apropia de tatăl lui
si eu cred, si uite asa rezolva si cu dormitul...
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 10:10 pm

Denisa ... tu ma crezi ca sunt dezamagita rau de tot ? Nici nu iti poti imagina cat de mult sufar ... stii cat suflet am pus in serialul asta ...numai cate comentarii pline de pasiune si de speranta ( gandindu-ma ca va veni sezonul 2 -cel cu Dragostea) am facut . Cate nopti nedormite si cate vise pierdute airea ...doar pentru a vedea serialul asta ...care ma duce pana aproape de "dementa" . stupid stupid stupid Si acum ... am sentimentul ca toata iubirea si rabdarea lui Kerim ...au fost in van . Pur si simplu nu este de ajuns ceea ce a facut baiatul ... pentru ca macar sa "capete" o imbratisare de la nevasta ?!?!? Pai atunci ... de ce sa se mai chinuie ? De ce ? Cand poate bine mersi ...sa plece ( cu ochii aia frumosi -plini de lacrimi Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ) ...dar sa plece si sa nu se mai uite inapoi ...pentru nimic in lume . Ca ajunge la o vecina , ca ajunge la o "nevecina" ... dar sa ajunga ... Aici nu va gasi dragostea niciodata ...si va suferi chiar mai rau ca in sezonul 1 . Si eu alaturi de el ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad asa ca pentru prima data ...imi doresc ca el sa o uite . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Pai mai bine se arunca in mare ... cand ii tot spunea ca o iubeste si vrea sa spuna asta spre intinderea de apa . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sa-i dea pace lui Kerim ... sa-i dea sansa la o viata mai buna . Si sa se gandeasca si scenaristii la asta ... Este mai bine . Mai bine si pentru ei ...mai bine si pentru saracutul meu suflet . Crying or Very sad

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 648483 Axxa!


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 07 Oct 2011, 10:13 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Oct 2011, 10:10 pm

axxa246 a scris:
si eu cred, si uite asa rezolva si cu dormitul...

sper ca nu in modul asta... sad sad sad prefer atunci canapeaua din biroul avocatului , cel putin e pe acelasi palier cu FATMA
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 07 Oct 2011, 10:12 pm

Vic, cum ai ochii?
nu mai plange, mama, viata e dura, dar e aspra Smile

io crez ca kerim se impaca cu tac/su si se muta la el
sau, daca nu are tac/su casa, ramane la atmagul si o gelozeste pana nu mai poate.
vazuram de scrise michi mai sus, ca pe el nu il mai inveseleste nici parcursul bun al procesului lui fatma...
trece si el printr/o perioada neagra, cum a trecut si fatma.
nu cred ca se schime radical comportamentul lui, sa nu uitam ca scenaristele sunt femei.
desi sunt turcoaice, mai stii ce o fi si in mintea lor?
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 07 Oct 2011, 10:14 pm

VIc ştiu cum e , şi eu am trecut prin stările astea la ASI

Kerim va trebui să fie very very hot ptr a putea topi sloiul de gheaţă de lângă el
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de axxa246 Vin 07 Oct 2011, 10:14 pm

dubaisport a scris:

sper ca nu in modul asta... sad sad sad prefer atunci canapeaua din biroul avocatului , cel putin e pe acelasi palier cu FATMA
eh, tu ai sperante de romantism in continuare...
dar cine stie, poate ca daca doarme pe canapea, se duce si se uita pe furis la fatma cum doarme ca o zana (mai pe romaneste "cum trage la aghioase").
axxa246
axxa246
vip
vip

Mesaje : 10209
Data de inscriere : 13/03/2010

https://www.youtube.com/user/axxa246

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 07 Oct 2011, 10:15 pm

axxa246 a scris:Vic, cum ai ochii?
nu mai plange, mama, viata e dura, dar e aspra Smile

Albastiriiiiiiiiiiiiiii ...

Vreau ca el sa plece ... Ca pleaca la tata , ca pleaca in afara ...dar sa pleceeeeeeeeeeeeeee ! Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 07 Oct 2011, 10:15 pm

axxa246 a scris:
eh, tu ai sperante de romantism in continuare...
dar cine stie, poate ca daca doarme pe canapea, se duce si se uita pe furis la fatma cum doarme ca o zana (mai pe romaneste "cum trage la aghioase").

a mai ramas si altceva la filmul asta decat speranta ? stupid stupid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 14 Empty Re: 7. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 44 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum