Serialesitelenovelet
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+9
GUMUS-NOOR
michiper68
simi
pufy2010
lica54
axxa246
dubaisport
victorelalove
DENISA
13 participanți

Pagina 6 din 43 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Urmatorul

In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 4:21 pm

michiper68 a scris:


inca e bine.

Smile Smile Smile Smile

Cica episodul 46 se termina foarte bine !! Sa traiesc sa o vad si pe asta .
Doua episoade de coma ... unul bun ... doua episoade cu plans ...unul cu zambete ... stupid stupid

It was just so depressing and heavy. Awful. I mean what else can go wrong? Honestly they just did it to prolong the kiss because at this stage the kiss was going to come up soon. FG loves Kerim and he touches her more often. Why else give somebody the letter right after jail and also what happened to them? Business was blooming and now they cannot pay rent? It is just simply TOO MUCH SADNESS.

I don´t know how much more Kerim can suffer. Honestly. I hope he does not get sick. How much can a person suffer and put up with it. I know he won´t leave the house because he has no choice meaning he has no money BUT if FG does not wake up soon she will lose his interest. I don´t think there can be a one sided love for a long time. A man needs to feel like he is needed and appreciated. At least she needs to work harder on herself to be able to touch him. He needs warmth now. I mean is there anything worse than to find out that your parents abondoned you out of selfish reasons and you were not wanted? I think this dark episode and this fight actually will cause something positive which is that Kerim will stop drinking and get his act together and FG will see that maybe her relationship will be threatened if she does not push herself a bit. Wake up call f.both.
FG and the therapy is not enough. Sometimes under pressure we react the best and I think she needs to help herself before her therapist can. I think the therapy will go on for years but surely Kerim won´t be waiting for years. Hopefully she will have enough courage to take a risk.


This was the most depressing episode I have ever seen. I cannot believe Kerim has to deal with so many problems and the sudden character change. I mean come on not even saying hello to Kadir. Awful. He wants to sell the car because they cannot pay rent! What the hell are the writers doing??!! Didn´t FG write to Kerim that business is blooming!!???? GOD the writers have to really come back to their senses!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 14 Oct 2011, 5:52 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile

Cica episodul 46 se termina foarte bine !! Sa traiesc sa o vad si pe asta .






New Tips .....
Fatmagül and Kerim have their wedding anniversary at this time
Fatmagül says to kerim ''I want to wear the wedding dress ''
After the slap Fg says "this is not the Kerim i loved"
And Kerim comes back to his senses
Next episode will be so beautiful
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 14 Oct 2011, 5:53 pm

iar avem indicii multe. si toate spun cam la fel. next episode will be so beautiful. oare e vorba de next episode de joi sau e asha in linii mari ? ca nu vad nimic nici so nici beautiful.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 14 Oct 2011, 5:58 pm

Buna seara fetelor. kiss kiss
8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 317362_258481794194478_189856681056990_749370_1385037522_n
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 6:11 pm

michiper68 a scris:iar avem indicii multe. si toate spun cam la fel. next episode will be so beautiful. oare e vorba de next episode de joi sau e asha in linii mari ? ca nu vad nimic nici so nici beautiful.

Poate ca va fi nunta !!!!!!!!!!! 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 244732 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 244732 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 244732 Astia se impaca ... facand o nunta !!!!!! Smile Smile Smile

Daca ea ii spune ca "Acesta nu este Kerim pe care il iubesc !" si apoi spune ca vrea sa imbrace rochia de mireasa , mi se pare frumos . In sfarsit spune si ea ceva in legatura cu sentimentele ei .
Insa mi se pare aiurea ca ea i-a dat numarul de telefon lui Mustafa ...ca sa o sune ala intr-una . Mi se pare aiurea ca l-au facut pe Kerim un betiv si un nepoliticos . Mi se pare aiurea ca Abla sta si ea pe acolo prin casa . Mi se pare aiurea ca Mukka a citit scrisorile copiilor ( chiar nu era nevoie de asta ). Mi se pare aiurea ca nu mai au bani ...desi spuneau ca afacerile merg bine . Mi se pare aiurea ca tatal are o familie ( distruge multe mituri) . Mi se pare aiurea ca desi pasul urmator ( pasul logic) in relatia dintre Fg si Kerim era un sarut ... scenaristele au baut cu o noapte inainte ( probabil ca sarbatoreau ziua de nastere a lui Engin .) si s-au decis ca o trotilare si o palma sunt bine venite . Mi se pare aiurea ca Kerim doarme in amaratul ala de birou ... care pare bantuit de fantome , iar ceilalti stau bine mersi in camere frumoase . Mi se pare aiurea ca Abla ( daca l-ar fi iubit pe Kerim ca o mama ) s-ar fi mutat cu Fg in aceeasi camera ca sa poata si baiatul sa doarma ca un om . Mi se pare aiurea ca ... TOTUL ESTE AIUREA !!!!!!! Crying or Very sad

Trebuie ca scenaristele sa devina mai concentrate pe subiectul Fg si Kerim ... Relatia lor si tot ce tine de acestia . Au spus ca nu vor grabi nimic ... Inteleg ca nu vor asta , dar se contrazic teribil . Pai prin comportamentul lui Kerim au cam dat "timpul inapoi" ... Tare imi este ca Fg sa nu inceapa din nou sa-l urasca . Crying or Very sad Se dadeau mari si tari ca o sa vedem ce nu am mai vazut ... Daaaaaaaaaaaaaaaaa ...au dreptate , chiar ca nu am mai vazut suparare si amaraciune in serialele lor !!! stupid stupid stupid
Doamne ...ce am ajuns . Ma imbolnaveste un serial ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 648483 Simi !
Ce faci daraguta ? Dadusi peste Enginu' la dush ???? Smile


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 14 Oct 2011, 6:18 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 14 Oct 2011, 6:15 pm

Buna Vic. kiss kiss kiss
Am prins momentul ca nu esti in zona si m-am gandit sa il ajut sa se spele pe spate.... Smile Smile Smile Smile
Ce repede ai aparut.....mai ramasesera ceva parti de spalat.... Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 6:17 pm

simi a scris:
Ce repede ai aparut.....mai ramasesera ceva parti de spalat.... Smile Smile

Smile Smile Smile Smile
Vrei sa spui Murat !!! Mereu incurci numele . Smile Smile

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2qurmu9 Mie in poza asta imi place . Chiar daca nu avea vreo pretentie "de iubire" de la Fg ...era mult mai fericit fata de cum este acum . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 14 Oct 2011, 9:03 pm

bună seara !!

Vic fii optimistă , după indicii pare că totul va fi roz , cred că ce am văzut noi în cel de al treilea promo din septembrie nu e nunta ci aniversarea nunţii lor .


8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Anigif23j1r6kwsnt8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Anigifkkkksvf4pe80h68. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Yss38pdh8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 7au7gc3o8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Mag9jhmw8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Opxrsqij8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Vl4jp2mp
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Vin 14 Oct 2011, 9:05 pm

Am vazut ep 38 mi-a placut........Da ce surpriza ia facut Mustafa cu focul de artificiide ia lasat pe toti masca...Mi-a placut si atitudinea lu Fatma fata de Kerim!!!

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Flowers-147
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 14 Oct 2011, 9:06 pm

buna Denisa

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 9:06 pm

DENISA a scris: bună seara !!

Vic fii optimistă , după indicii pare că totul va fi roz , cred că ce am văzut noi în cel de al treilea promo din septembrie nu e nunta ci aniversarea nunţii lor .

Da ? Am lesinat . Si deci ce am vazut in trailer ...vom vedea joia viitoare ? 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 165638 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 165638 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 165638 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 165638
Se duce la ea in camera I love you ... Dar nu cred sa se intample ceva . Poate sa-i mai dea o palma , asta da !! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 14 Oct 2011, 9:09 pm

frumoase indicii , dupa un episod trist urmeaza unul mai atractiv

Buna VIC
buna Lica
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 9:11 pm

dubaisport a scris:frumoase indicii , dupa un episod trist urmeaza unul mai atractiv

Buna VIC
buna Lica
Buna , Dubai !

Da ... cand Crying or Very sad de nu mai pot , cand ma bucur ca un copil in parc . stupid stupid stupid Viata amara alaturi de turci . Stil de cotropire a vremurilor moderne . Nu au stiut Baiazid ce sa faca ... daca stia ca este asa de usor ... incepeau filmarile acum 600 de ani ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 14 Oct 2011, 9:12 pm

Bună Dubai , Lica , Vic !!!

Vic îmi dau şi eu cu presupusul nu sunt sigură dar parcă prea trec de la o extremă la alta prea rapid , de la furtună brusc e totul numai lapte şi miere
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 14 Oct 2011, 9:14 pm

DENISA a scris: Bună Dubai , Lica , Vic !!!

Vic îmi dau şi eu cu presupusul nu sunt sigură dar parcă prea trec de la o extremă la alta prea rapid , de la furtună brusc e totul numai lapte şi miere

aceeasi senzatie o am si eu
sunt curioasa cum va argumenta Fatma gestul lui KER, sigur ai va gasi o scuza din moment ce va urma aniversarea casat cu surle si trambite
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 14 Oct 2011, 9:17 pm

eu nu am inteles o faza, de fapt nici nu am vazut-o , pana la urma doctorita l-a incurajat pe Erdo sa-i faca curte , au ba ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 9:18 pm

Cred ca facura episodul de aseara ... ca sa traim si mai intens aniversarea lor . Ca altfel nu-mi explic de ce asa ceva . Zici ca au deschis "cutia Pandorei" scenaristele astea . Dar cred ca totul este pe drumul cel bun . Fg realizeaza ca el are nevoie de mult mai mult decat o flocicica si o toala . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 9:21 pm

dubaisport a scris:eu nu am inteles o faza, de fapt nici nu am vazut-o , pana la urma doctorita l-a incurajat pe Erdo sa-i faca curte , au ba ?
Mie nu mi s-a parut ca l-a incurajat . A fost mai de graba amabila . Dar cine stie ce intelese Erdogan ... 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754 Tare imi este ca faptul ca doftorita a acceptat florile este un pas gresit . Putea sa-i spuna ca nu primeste atentii de la pacienti si insotitori . Este un gest frumos dar nu se cuvine .
Ea a vrut sa fie draguta ... dar cred ca o va costa . Sau poate ca ii va placea cu adevarat Erdogan . ( sper ca nu !!!!!!!!!!)
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 14 Oct 2011, 9:22 pm

Vic , ti-a placut conversatia Ft cu psihologul ?
eu ma asteptam ca dr sa o incurajeze in a-si exprima sentimentele fata de Ker
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 14 Oct 2011, 9:26 pm

aşa cum a spus Dubai şi eu mă aşteptam ca Doc să o încurajeze pe Fatmagul să se exteriorize

Dacă Fatmagul îl iubeşte pe Kerim nu doar să-l placă că el a preferat să rămâna cu ea şi să o sprijine eu zic că-l va ierta, el sper să realizeze că a trecut prea rapid de la o extremă la alta şi a făcut o mutare greşită
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 9:28 pm

dubaisport a scris:Vic , ti-a placut conversatia Ft cu psihologul ?
eu ma asteptam ca dr sa o incurajeze in a-si exprima sentimentele fata de Ker
Si eu ma asteptam la asta .

De aceea cred ca este bine ca s-a intamplat incidentul cu Ker ... o sa isi dea seama ca trebuie sa faca un efort pentru a se putea apropia de el si din punct de vedere fizic . Ca daca stam dupa terapie ... se termina serialul si nu cred ca se inainteaza cu nimic in povestea lor de dragoste . sad sad sad sad

Tind sa cred ca de asta si plange in momentul in care Kerim iese din camera . Ii pare rau ca nu ii poate rasupunde . Ca daca plange din alte motive ... este de rau . Se indeparteaza de tot si cred ca se indeparteaza si fanii . Sa zica mersi producatorii si scenaristele astea aiurite ... ca datorita Berenei si lui Engin s-a uitat lumea pana acum . Puteau sa piarda de mult lupta cu piata . stupid



Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 07 Noi 2012, 10:08 pm, editata de 2 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 14 Oct 2011, 9:32 pm

ai dreptate VIC , de multe ori actorul tine filmul in top si nu invers

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 9:38 pm

dubaisport a scris: ai dreptate VIC , de multe ori actorul tine filmul in top si nu invers

Da . FANII SUNT FOARTE DEZAMAGITI DUPA EPISODUL DE ASEARA . Sunt incantati insa de prestatia lui Engin ... De aici iti poti da seama cam cat de important este sa ai actorii potriviti . Poti sa ai tu ce ai avea , povestea povestii , locatiile locatiilori , regizorul regizorilor si mama tuturor lucrurilor . Daca actorii ( pentru ca pe ei ii vazi si traiesti povestea alaturi de ei ) nu transmit emotii si credibilitate ...totul este in zadar .

Cred ca este cel mai criticat episod ...si nu ar fi fost asa daca nu exista schimbarea lui Kerim . Ca au fost multe episoade lalaite ... dar cel putin era Kerim -prince charming . 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 283516
Sa-l plimbe prin baruri ???????? -Aceste lucruri ne doare . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 14 Oct 2011, 9:40 pm

Kerim, her şeyi berbat etti

Kerim, Fatmagül'e zorla yaklaşmak isteyince, yine başa döndüler.

Kerim, annesinden kalan mektubun ağırlığının üstüne, bir yandan Mustafa'nın Fatmagül'e yakınlaşma çabası, bir yandan iş bulamamanın sıkıntısıyla boğuşuyor.
Mektubu okuduğu andan itibaren, Fatmagül'ü annesine benzeten Kerim, babasıyla yaptığı konuşmada, Fatmagül'ün hala Mustafa aşık olduğunu ama Kerim'e mecbur olduğu için onun yanında kaldığı düüncesini aklına yerleştirdi. Genç adam, içinde bulunduğu durumla alakalı artık sağlıklı düşünemez oldu.
Alacaklılar kapıda!
Gül Mutfağı'yla geçimlerini sağlayan aile, maddi sıkıntıya düşmeye başladı. Kerim, hapisten çıktıktan sonra eski iş yerine görüşmeye gitti ama eli boş döndü. Kerim'in mahkemesi devam ettiği için de kimse ona iş vermek istemiyor. İçinde yaşadığı depremin üstüne bir de işsiz kalınca, Kerim büsbütün sıkıntıya girdi. Tüm bu sıkıntılarla kendi başına savaşan Kerim, Fatmagül'le ilgili düşüncelerinden dolayı da onun uzattığı eli tutmak istemiyor.
Çıkmaza giren Kerim, çareyi alkolde ararken, tamamen kendi kabuğuna çekildi. Sabah erkenden evden çıkıyor, gece herkes yattıktan sonra sarhoş bir halde eve geliyordu. Yine eve geç geldiği bir gece, belki de Fatmagül'le çıktıkları tüm basamaklardan yuvarlanarak düşecekleri bir hareket yaptı.
Fatmagül'ün hala Mustafa'ya aşık olduğunu ve yanında mecburen durduğunu düşünen Kerim, alkolünde etkisiyle, Fatmagül'den farklı bir şekilde sevgi dilenince olanlar oldu.


http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/K...z1aYGWpOQ7




HEDEF KITLE (A/B)

S.NO PROGRAM ADI KANAL\DEGISKEN SURE (r) AMR % SHR %


1 FATMAGUL'UN SUCU NE KAND 1:32:45 15,95% 40,97%
2 FATMAGUL'UN SUCU NE (OZET) KAND 0:46:30 10,42% 30,46%
3 KURTLAR VADISI PUSU TNT 1:36:43 9,12% 23,62%
4 M.ALI BIRAND'LA KANAL D ANA HABER KAND 0:45:54 5,24% 18,55


HEDEF KITLE (TOTAL)

S.NO PROGRAM ADI KANAL\DEGISKEN SURE (r) AMR % SHR %


1 FATMAGUL'UN SUCU NE KAND 1:32:45 15,35% 38,60%
2 KURTLAR VADISI PUSU TNT 1:36:43 9,40% 23,90%
3 FATMAGUL'UN SUCU NE (OZET) KAND 0:46:30 9,13% 25,29%
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 14 Oct 2011, 9:44 pm

Frate , ce audienta au ...sper sa le mai scada . Ca sa-si dea seama ca gresesc teribil . 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 2743637754
Dar fac ei ce fac si tot reusesc sa tina lumea cu ochii pe Fatmagula ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 6 Empty Re: 8. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 43 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum