Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
victorelalove
gix
teodora_roman
amiraa
andradamaria
Lucica10
dana4699
dana79i
costina
ninnet
dana17
lica54
Admin_dea05
Motzişor
pufy2010
simi
rodica
dubaisport
DENISA
23 participanți

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 1:20 pm

Eu cred ca la Murat este mult mai usor sa-l "transforme" intr-un rau ... Ii aminteste numai cu cine este casatorit ...si totul vine de la sine . Smile Sa nu dati in mine !!! Evil or Very Mad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 13 Ian 2012, 1:22 pm

cred că e o muncă enormă mai ales la actorii cărora le poţi citi trăirile şi replicile pe faţă, prin priviri , gesturi .

oare aşa să Vic ?? atâta duşmănie să inducă Curcinica ??
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 1:28 pm

DENISA a scris:cred că e o muncă enormă mai ales la actorii cărora le poţi citi trăirile şi replicile pe faţă, prin priviri , gesturi .

oare aşa să Vic ?? atâta duşmănie să inducă Curcinica ??

Cred ca este o munca titanica . Pentru mine un actor este o persoana care traieste multe vieti ...de-a lungul vietii . Devine una cu personajul pe care il interpreteaza ... de asta si sunt atat de putini acori buni . Pentru ca este dificil sa fii mereu ...si mereu ...si mereu ...altul . kiss

Am glumit cu 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 756436 . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 13 Ian 2012, 1:47 pm

victorelalove a scris:

Cred ca este o munca titanica . Pentru mine un actor este o persoana care traieste multe vieti ...de-a lungul vietii . Devine una cu personajul pe care il interpreteaza ... de asta si sunt atat de putini acori buni . Pentru ca este dificil sa fii mereu ...si mereu ...si mereu ...altul . kiss

Am glumit cu 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 756436 . kiss
cand esti inzestrat cu talent nu cred ca este prea greu sa traiesti atatea vieti Smile mai greu este sa te "absolve" publicul de anumite personaje, intotdeuna ii vom vedea pe HUMPHREI BOGART si ingrid bergman din casablanca sau Vivien Leigh - Clark Gable din pe aripile vantului sau pe murat din ASI, pentru asta trebuie sa fii din ce in ce mai bun kiss






andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 1:52 pm

andradamaria a scris: cand esti inzestrat cu talent nu cred ca este prea greu sa traiesti atatea vieti Smile
Eu stiu ce sa spun ...poate ca doar ne dau impresia ca este usor . Sau chiar asa se intampla ...avand talent de la nastere ...pentru ei nu este asa de greu cum mi se pare mie ...unui "muritor de rand " . kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 13 Ian 2012, 2:01 pm

victorelalove a scris:
Eu stiu ce sa spun ...poate ca doar ne dau impresia ca este usor . Sau chiar asa se intampla ...avand talent de la nastere ...pentru ei nu este asa de greu cum mi se pare mie ...unui "muritor de rand " . kiss

usor nu este sa fii mereu si mereu altcineva, dar daca ar fi atat de greu n-ar face munca asta , unii dintre ei o viata-ntreaga! kiss
de fapt ma intreb cat iau de la fiecare personaj pentru a-si intregi "personalitatea" Smile Smile ca nu cred sa fie imuni Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 2:04 pm

andradamaria a scris:usor nu este sa fii mereu si mereu altcineva, dar daca ar fi atat de greu n-ar face munca asta , unii dintre ei o viata-ntreaga! kiss
de fapt ma intreb cat iau de la fiecare personaj pentru a-si intregi "personalitatea" Smile Smile ca nu cred sa fie imuni Smile Smile

Pai totul este facut din placere . Mai mult ca sigur ca trebuie sa ai o mare pasiune pentru asa ceva . Daca iti mai aduce si un partener /a ...wowwwww ... esti cel mai fericit . Pana la urma sunt oameni ... imunitatea are si ea limitele ei . Si daca nu ar fi ca restul PAMANTENILOR ... de unde ar sti cum sa joace rol de OM ????? Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 13 Ian 2012, 2:05 pm

Am revenit.Scuze am fost cu copilul la doctor.Cica e virusat.... sad sad
Multumim pentru stiri Denisa. kiss kiss kiss
Eram sigura ca primesc azi stiri despre el ca azi noapte am visat ca faceam poze cu el....am facut doua dar nu vi le arat..... Smile Smile Smile
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 2:09 pm

Buna , Simi !! Imi pare rau sa aud asta . Sa va faceti bine repede . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 13 Ian 2012, 2:09 pm

simi a scris:Am revenit.Scuze am fost cu copilul la doctor.Cica e virusat.... sad sad
Multumim pentru stiri Denisa. kiss kiss kiss
Eram sigura ca primesc azi stiri despre el ca azi noapte am visat ca faceam poze cu el....am facut doua dar nu vi le arat..... Smile Smile Smile
egoisto!!!!!!! Smile Smile si ai reusi sa scapi de virusi?
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 13 Ian 2012, 2:11 pm

Andrada,acum incercam sa scapam de virusi..... kiss kiss 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2743637754
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 13 Ian 2012, 2:17 pm

DENISA a scris:Andrada ai dreptate cred că la succesuul ASI şi BBG a contribuit foarte mult familia şi uniunea formată pe platorile de filmare , la ASi cu atât mai mult cu cât s-au mutat cu toţii 2 ani în sudul Turciei .

nu am ştiut Michi că l-a pregătit şi pe Kivanc , dar văd că Fulgerică este foarte încântat de colaborarea cu d-na dar cică şi d-na e foarte încântată de prestaţia lui , astăzi sper să aflu mai multe, poate d-na a ne va spune mai multe despre prestaţia lui .


e o doamna talentata. si in ezel a facut un rol de exceptie. si kivanc a laudat-o. si ea pe kivanc l-a laudat. dar schimbarea la kivanc a fost imensa. toate gesturile sunt studiate . nimic nu e lasat la voia intamplarii. ma bucur pt muri, va fi o treapta in cariera lui si poate va avea incredere mai mulkta in el. cumva, ramasesem cu declaratiile lui ca a fost fascinat de cum interpreteaza burci si ca a invatat de la ea si eram nedumirita.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 13 Ian 2012, 2:30 pm

victorelalove a scris:Buna , Michi !!
Inseamna ca vom vedea un Murat diferit de cel cu care suntem invatati ...ca asa ca amorez si salvator de dudui ... l-am tot vazut si este bun . Inseamna ca are nevoie de pregatire pentru alt tip de personaj ...ceva mai dur . 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 359517


dupa cum suna vic, cred ca va fi un rol diferit. el la priviri se pricepe, acum studiaza gesturile. la kivanc am vazut. si cum tine telefonul, si cum gandeste interpretarea caracterului . ei trebuie sa se puna in pielea personajului si sa gandeasca exact ca tipul pe care il interpreteaza. lui kivanc i-a iesit. astept sa-l vad si pe muri.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 13 Ian 2012, 2:32 pm

Nu mai avem mult de asteptat Michiper. 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 283516 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 283516 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 283516
Sper sa se ridice la nivelul asteptarilor! kiss kiss
si daca nu e asa,eu tot il urmaresc si pe el si privirea lui. 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 283516 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 283516 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 283516
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 2:34 pm

michiper68 a scris:


dupa cum suna vic, cred ca va fi un rol diferit.
Cred ca va fi interesant . Dar din cate ne spuneai fanelor lui Kivanc nu le place personajul pe care el il are . Sa nu se intample la fel si in cazul lui Murat .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 13 Ian 2012, 3:30 pm

victorelalove a scris:
Cred ca va fi interesant . Dar din cate ne spuneai fanelor lui Kivanc nu le place personajul pe care el il are . Sa nu se intample la fel si in cazul lui Murat .

e serial psihologic cu tipologii bine definite. toate caracterele au cate ceva de ascuns, trebuie sa le cercetezi din mimica si dialog ca sa le ,,citesti''. nu e pt fanele lui kivanc. cred ca un serial cu replici ca in fatmagul de genul te iubesc -stiu ar fi ideal pe ele. e chiar profunde serialul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Vin 13 Ian 2012, 3:31 pm

Beren kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 13 Ian 2012, 6:25 pm

fetelor trebuie sa votam!!!! daca vrem sa-l vedem pe murat sau pe engin la premiile ayakli trebuie sa votam. murat apare de 2 ori.


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/ayakligazete_com_un_2011_yili_televizyon_yildizlari_anketi_basladi_.htm


in partea stanga scrie anket. sunt multe categorii dar pentru a vota trebuie sa votam pe rand, una cate una din categorii. dupa ce am votat o categorie , imediat apare pe pagina principala rezultatul si in stanga la anket se schimba categoria. pana acum murat nu sta foarte bine. engin akyurek si fatmagul stau foarte bine. la sfarsit va apare si toata lista.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 13 Ian 2012, 7:01 pm

michiper68 a scris:fetelor trebuie sa votam!!!! daca vrem sa-l vedem pe murat sau pe engin la premiile ayakli trebuie sa votam. murat apare de 2 ori.


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/ayakligazete_com_un_2011_yili_televizyon_yildizlari_anketi_basladi_.htm


in partea stanga scrie anket. sunt multe categorii dar pentru a vota trebuie sa votam pe rand, una cate una din categorii. dupa ce am votat o categorie , imediat apare pe pagina principala rezultatul si in stanga la anket se schimba categoria. pana acum murat nu sta foarte bine. engin akyurek si fatmagul stau foarte bine. la sfarsit va apare si toata lista.
multimim, vai cat a trebuit sa mai votez Smile dar muri merita!! kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 7:18 pm

Buna seara !!
Si eu Andrada ...cate categorii au pus domne' ...si eu cat de aiurea le-am votat . Smile Smile kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 13 Ian 2012, 7:44 pm

victorelalove a scris:Buna seara !!
Si eu Andrada ...cate categorii au pus domne' ...si eu cat de aiurea le-am votat . Smile Smile kiss kiss
si eu la fel, nici nu m-am uitat ce-am votat Smile Smile l-am cautat numai pe muri Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 13 Ian 2012, 7:48 pm

andradamaria a scris:si eu la fel, nici nu m-am uitat ce-am votat Smile Smile l-am cautat numai pe muri Smile Smile
Pai crezi ca a votat cineva ce a trebuit ... cu exceptia actorilor favoriti ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 13 Ian 2012, 7:52 pm

bună seara !!!! am votat la câteva secţiuni habar nu am pe cine am votat unde a fost Murat am votat MURAT la fete TUba iar la seriale Fatmagul
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Vin 13 Ian 2012, 8:17 pm

DENISA a scris:bună seara !!!! am votat la câteva secţiuni habar nu am pe cine am votat unde a fost Murat am votat MURAT la fete TUba iar la seriale Fatmagul
buna Denisa, a fost o cursa cu obstacole Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 13 Ian 2012, 8:28 pm

da , dar ptr favoriţii mei ce nu fac eu , mai ales acum când ei sunt atât scumpi la vedere .

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 389502_287352341322152_237668082957245_849712_1802798531_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum