Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
victorelalove
gix
teodora_roman
amiraa
andradamaria
Lucica10
dana4699
dana79i
costina
ninnet
dana17
lica54
Admin_dea05
Motzişor
pufy2010
simi
rodica
dubaisport
DENISA
23 participanți

Pagina 21 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Urmatorul

In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 1:24 pm

DENISA a scris: el tot spune că i-ar place să joace şi un rol negativ, ar fi o provocare mai mare ptr el .
Provocare , provocare ...dar el place in rol de amorez . El nu stie cum functioneaza lumea asta ? kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 1:26 pm

şi când face pe durul e drăgălaş
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 09 Ian 2012, 1:27 pm

Va pup. kiss kiss
Plec la shoppingareala.... Smile Smile 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 1:34 pm

De asta si considera ca rolul de dur va fi provocator . kiss kiss kiss ASTEPTAM ...


Multumim , Simi !! O zi buna si tie !! 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 09 Ian 2012, 1:37 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 Simi


Vic sper să nu aivă aceeaşi soartă ca noile producţii turceşti care au sfârşit brusc după câteva ep .

Ies şi eu puţintel dar mai revin kiss kiss
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 1:39 pm

Da , Denisa !! Ai dreptate . Nu stiu ce au inceput sa aiba noile productii . Nimic nu mai merge . Tot ce a inceput in toamna a esuat . kiss
Si am inteles eu bine ca vor incepe si de acum din ianuarie o multime de noi proiecte ? kiss

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 Denisa !! O zi buna !! kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costina Lun 09 Ian 2012, 3:59 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 32153b

kiss kiss kiss
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 4:32 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 dragilor,
Vic, sad sad sad azi e ziua cu H20, ai dreptate.... Smile Smile dar nu stiu daca merita pentru 1-2 kg, cred ca vizitez cantarul si o dau incolo de apa..se duc ele asa cum au venit Smile Smile
Simi, 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 291660 esti o adevarata pasionata, iubita, 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 255789 ar trebui sa fie mandru de fanele lui
Denisa, mare secretomanie cu Muri asta si cu filmul lui, zici ca pun de-o revolutie cinematografica nu alta!!
eu am ramas marcata de diabolismul rolului negativ din sleepers, nu-l vad pe muri intrun asemenea rol nici daca ma omori, ..ceea ce ramane in subliminal este personajul si nu performantele actorului care-l interpreteaza...asta daca-l interpreteaza la cote maxime Smile ,mai degraba viceversa, murat va fi vesnic demir, oricat am incerca sa facem abstractie de la asta...nu-l vreau in rol negativ sad
sunt destui actori care au figuri predispuse pentru astfel de roluri, murat este finut, delicat...el salveaza lumea de regula Smile Smile dar cu atata secretomanie incepe sa-mi fie frica!!!!!!!! sad
multumim Deea , denisa pentru reancarcarea lui asi..este nepretuit si mai sunt destui care vor sa-l vada, sa-l revada daca au puterea necesara, kiss
Multumim Lica pentru bunatati kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 4:55 pm









UPSSSSSSSSSSSSSSSSSS " Here is one picture from one mαgαzine ♥️
-In it sαys thαt Tubα doesn't know who is fαther of her twins αnd she hide shαme with her mαrriαge with Onur Sαylak ://
-I personαl, if this is true, I'll never merry for person which I don't love"
[/quote]ce naiba zic, astia DENISA?? stupid stupid Turcii au protejat-o ,dar vad ca altii sunt nanduratori..poate si de aici dorinta de aparitii cu orice pret..sa spubere astfel de speculatiii..sper sa-i iasa!!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 5:01 pm

andradamaria a scris: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 dragilor,
Vic, sad sad sad azi e ziua cu H20, ai dreptate.... Smile Smile dar nu stiu daca merita pentru 1-2 kg, cred ca vizitez cantarul si o dau incolo de apa..se duc ele asa cum au venit Smile Smile
Smile Smile Smile
Buna , Andrada !!
Pai sa-mi spui si mie daca dispar ca prin minune ...poate ca mi se pare mie ca stau acolo kilele astea ( daca le dai in continuare papa ) . kiss Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 5:10 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Buna , Andrada !!
Pai sa-mi spui si mie daca dispar ca prin minune ...poate ca mi se pare mie ca stau acolo kilele astea ( daca le dai in continuare papa ) . kiss Smile
Smile Smile pai in primul rand nu le bagi in seama!!!!!! Smile Smile si urci si cobori scari, de cate ori poti, sa fie cat mai multe scari si cat mai multe urcari si coborari pe zi, Smile Smile lasa liftul, daca este cazul, si garantez ca dispar.. kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 5:15 pm

andradamaria a scris: Smile Smile pai in primul rand nu le bagi in seama!!!!!! Smile Smile si urci si cobori scari, de cate ori poti, sa fie cat mai multe scari si cat mai multe urcari si coborari pe zi, Smile Smile lasa liftul, daca este cazul, si garantez ca dispar.. kiss

Ghinion !!
Si acasa si la munca trebuie sa ajung la ...parter !!!!! Smile Smile Smile
Dar de obicei asa fac ... uit sa mananc ...si asa nu sunt eu o papacioasa . Dar de sarbatori ma "metamorfozez" . Smile kiss

Eu inteleg din commentariul acela ... sau ce este ... ca se considera ca Onoare s-a casatorit cu Tuba pentru a-i salva onoarea ( de aici si privirile acelea despre care vorbeai tu ieri . ) stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 5:36 pm

victorelalove a scris:

Ghinion !!
Si acasa si la munca trebuie sa ajung la ...parter !!!!! Smile Smile Smile
Dar de obicei asa fac ... uit sa mananc ...si asa nu sunt eu o papacioasa . Dar de sarbatori ma "metamorfozez" . Smile kiss

Eu inteleg din commentariul acela ... sau ce este ... ca se considera ca Onoare s-a casatorit cu Tuba pentru a-i salva onoarea ( de aici si privirile acelea despre care vorbeai tu ieri . ) stupid stupid stupid
asa inteleg si eu..si culmea eu am pus aici pe forum poze cu privirile alea, erau de la premiile elle, acolo unde a fost cu rochia rosie...au disparut ca prin farmec..cineva le-a gasit nepotrivite Smile Smile , nu vorbesc de forum ci de cei cu fotogaleria...doar pozele respective n-au mai putut fi accesate in rest se gasesc toate acolo.
.se uita la ea ..nu stiu cum sa calific o astfel de privire..infioratoare..cam asa sad
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 5:39 pm

andradamaria a scris:
.se uita la ea ..nu stiu cum sa calific o astfel de privire..infioratoare..cam asa sad
Eu tot sper sa ne inselam noi . 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 5:49 pm

victorelalove a scris:
Eu tot sper sa ne inselam noi . 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 244732
nicio sansa!!!!!
sper doar sa fie sanatoasa impreuna cu fetitele ei, ..in rest daca nu va merge casatoria se poate renunta la ea ,ca n-o fi dependenta DE ONOARE, ESTE O PERSOANA DE SINE STATATOARE, si sunt sigura ca va reveni le meseria ei .
eu le doresc tot binele din lume ..si ei si lui muri, dar lor cred ca le place chinul Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 6:00 pm

andradamaria a scris:
eu le doresc tot binele din lume ..si ei si lui muri, dar lor cred ca le place chinul Smile Smile

Ei sunt facuti din acelasi "praf" cu tot ceea ce tine de serialele lor !!! kiss sad sad sad Suferinta este la ea acasa !!!!
Am vazut un film aseara :"PARFUMUL :POVESTEA UNEI CRIME ."
Ma uitam acum la trailer ...care nu seamana cu ceea ce s-a aratat la noi . Este mai ...DUR .


MA INTREB CUM AR ADAPTA TURCII O ASTFEL DE POVESTE ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 6:18 pm

victorelalove a scris:

Ei sunt facuti din acelasi "praf" cu tot ceea ce tine de serialele lor !!! kiss sad sad sad Suferinta este la ea acasa !!!!
Am vazut un film aseara :"PARFUMUL :POVESTEA UNEI CRIME ."
Ma uitam acum la trailer ...care nu seamana cu ceea ce s-a aratat la noi . Este mai ...DUR .


MA INTREB CUM AR ADAPTA TURCII O ASTFEL DE POVESTE ?
l-am vazut mai de mult, nu cred ca am reusit sa-l vad pana la capat..poate il voi revedea, pe asta il am pe DVD, dar nu este de duritatea lui sleepers, asa ca sa asteptam sa vedem ce vor scoate turcii din asta , sunt convinsa ca vor fi "originali" Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 6:29 pm

andradamaria a scris:l-am vazut mai de mult, nu cred ca am reusit sa-l vad pana la capat..poate il voi revedea, pe asta il am pe DVD, dar nu este de duritatea lui sleepers, asa ca sa asteptam sa vedem ce vor scoate turcii din asta , sunt convinsa ca vor fi "originali" Smile Smile

Da ...nu este un film dur ca actiune ( in sensul a ceea ce ne este aratat ). Insa are un subiect original ... si mi-a placut . Mi-a placut si actorul din rolul principal .

Sleepers inca nu am apucat sa-l vad ...in curand sper . Desi nu ma prea atrage duritatea ... Dar imi place Brad Pitt ... macar pentru el . kiss Smile
Asteptam varianta turceasca ... si a serialului si a lui Brad ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Lun 09 Ian 2012, 6:34 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 dragelor.Văd că o fac praf pe Tuba, cine-s ăştia, croaţii? sad sad Îmi pare rău pentru ea. Chiar dacă sarcina, nunta şi Onor s-au cam precipitat în viaţa ei, e dură situaţia asta pentru ea. Deşi se zice că de unde nu este foc nu iese fum, ziariştii turci, în ciuda faptului că mie mi se pare că o chestionează puţin cam insistent despre sarcină, termen ş.a.m.d, nu ştiu să fi suspicionat paternitatea fetiţelor stupid.
E adevărat că, dacă mă uit la Aşk ve Ceza, onoarea fetei e spălată, chiar dacă ar fi fost ceva compromiţător acolo. Nu ştiu dacă şi în "realitatea de azi" 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 281600 e la fel 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 359517 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 359517 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 359517

Păcat, i-aş fi dorit Tubei o perioadă de linişte, indiferent dacă este sau nu vreun sâmbure de adevăr în toată tărăşenia asta. Oricum, lucrurile nu se pot schimba peste noapte.
Cu atât mai dureros e dacă relaţia dintrea ea şi soţul ei este OK, dacă nu ascund nimic de fapt şi fetele sunt ale lui Onur. Ba îi mai bagă şi ăluia cuiul şi mai pot veni tensiuni şi de aici.
Din punctul meu de vedere, bârfa/bomba asta nu trebuia lansată acum. Ultima sută de metri a unei sarcini nu-i floare la ureche, iar după naştere, familia va trebui să înveţe să trăiască din nou. După 30 de ani părinţii sunt mai panicarzi în ceea ce priveşte siguranţa bebeluşilor, obiceiurile se schimbă mai greu, mai apare riscul depresiei :nh8: :nh8: :nh8:
Şi Tuba şi Onur au parte în perioada asta de destule emoţii şi schimbări, iar bucuria apariţiei fetiţelor n-ar trebui umbrită. Un vin :emo7: , să ne dregem gustul după asemenea veşti?
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 6:44 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 Teo !!
Foarte frumos ceea ce ai spus .
Acum o inteleg pe Tuba de ce a grabit totul ...cu nunta . Daca este adevarat si a fost intrebat si de termen si de alte lucruri care tin de intimitatea ei ...mi se pare aiurea . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Lun 09 Ian 2012, 6:57 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 TEO,
Din punctul meu de vedere situatia si-a creeat-o singura si fara nici un ajutor din partea nimanui, a baletat printre cativa barbati in perioada respectiva, a baletat cu uite sarcina, nu-i sarcina..intai a fost sarcina apoi casatoria..nu inteleg in zi de azi de ce n-a spus cu gura mare ca este gravida si se va casatori cu onur tatal copiilor ei si gata..
sincer ma mir ca n-au izbucnit scandaluri de genul asta mai repede..nu din presa turca, acolo se scrie numai de bine despre tuba, doar a fost simbolul turciei nu ?se filtreaza orice stire , pana si pe forumuri..numai subiecte pozitive..sunt penibili.
DOAR EI DOI STIU FOARTE BINE CE SI CUM, asa ca de ce ar trebui sa-i deranjeze comentarii, barfe de prin tarile unde -si vinde turcia productiile tv, nici nu cred ca se deranjeaza sa citeasca ceva, insa ce se vede, filmat, pozat cu ei doi, nu-i tocmai paradisiac.,asa ca ma indoiesc ca vor putea opri astfel de speculatii...si pe de alta parte oricat de negativ ar suna acest articol..e o forma de reclama..iti dai seama cu ce interes se vor uita acum sarbii la asi..ca doar ruleaza la ei kiss merge vinul!!!!!!!!!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 09 Ian 2012, 7:09 pm

Buna seara fetelor. kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de teodora_roman Lun 09 Ian 2012, 7:10 pm

andradamaria a scris: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 TEO,
Din punctul meu de vedere situatia si-a creeat-o singura si fara nici un ajutor din partea nimanui, a baletat printre cativa barbati in perioada respectiva, a baletat cu uite sarcina, nu-i sarcina..intai a fost sarcina apoi casatoria..nu inteleg in zi de azi de ce n-a spus cu gura mare ca este gravida si se va casatori cu onur tatal copiilor ei si gata..
sincer ma mir ca n-au izbucnit scandaluri de genul asta mai repede..nu din presa turca, acolo se scrie numai de bine despre tuba, doar a fost simbolul turciei nu ?se filtreaza orice stire , pana si pe forumuri..numai subiecte pozitive..sunt penibili.
DOAR EI DOI STIU FOARTE BINE CE SI CUM, asa ca de ce ar trebui sa-i deranjeze comentarii, barfe de prin tarile unde -si vinde turcia productiile tv, nici nu cred ca se deranjeaza sa citeasca ceva, insa ce se vede, filmat, pozat cu ei doi, nu-i tocmai paradisiac.,asa ca ma indoiesc ca vor putea opri astfel de speculatii...si pe de alta parte oricat de negativ ar suna acest articol..e o forma de reclama..iti dai seama cu ce interes se vor uita acum sarbii la asi..ca doar ruleaza la ei kiss merge vinul!!!!!!!!!


Smile Smile Smile e adevărat că nu contează dacă lumea vorbeşte de bine sau de rău atâta vreme cât vorbeşte Smile Smile Smile

Nici eu nu sunt de acord cu modul în care s-au derulat lucrurile 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 , dar m-am pus strict în poziţia ei de acum şi mi-am amintit cât de mult încerca soţul meu să îmi ofere stabilitate şi cum înlătura orice motiv de stress, cum a redus-o la tăcere pe una dintre cunoştinţele noastre care nu rata ocazia să îmi spună: "O să naşti de ziua mea" pentru că eu am izbucnit în plâns şi i-am spus că băieţelul nostru va avea propria lui zi de naştere şi că nu vreau să coincidă cu a tipei 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754 Smile Smile Smile

Am gândit la scară mai mică şi ca de obicei am trecut situaţia prin filtrul sufletului meu, că dacă stai să gândeşti raţional, se spune că ce-şi face omul cu mâna lui se numeşte ....lucru manual Smile Smile Smile
teodora_roman
teodora_roman
vip
vip

Mesaje : 779
Data de inscriere : 02/02/2010
Localizare : România, Cluj-Napoca

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Lun 09 Ian 2012, 7:15 pm

Si eu sant de parere ca au fost prea duri cu Tuba kiss kiss kiss
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 402178_226582480754900_100002094495763_501241_225599571_n45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 387259_226589957420819_100002094495763_501259_1316883259_n
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 09 Ian 2012, 7:20 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 648483 Simi !!


Fetelor - dragutelor , daca este sa ne gandim si la cum a actionat Tuba si daca este sa ne gandim si la ce suspiciuni trezeste toata graba cu nunta ...am gasi si de o parte si de alta explicatii . Oamenii discuta ... lucrul acesta este inevitabil , oricat de mult ne-am stradui noi sa evitam asa ceva .
Asta ar insemna sa te bagi intr-un glob de sticla si sa nu mai iesi de acolo , pentru a nu mai interactiona cu lumea .
Ai dreptate , Teo ... si publicitatea negativa este publicitate .
Ai dreptatae , Andrada ... Tuba nu a stiut ce vrea . Cel putin senzatia asta mi-o da . Dar in curand va deveni mami ...si va vedea lumea cu alti ochi . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum