Serialesitelenovelet
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+5
Admin_dea05
alitheea
lica54
iulianagl
Alexa20
9 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 4:08 pm

iulianagl a scris:

Hello I'm back.Stiti ce cred eu?Eu cred ca face un film imediat dupa Geet ca sa distruga chimia care a fost intre ei.Vrea sa arate lumii intregi ca poate juca la fel de bine si cu alt cineva nu numai cu Drashti.El spune ca este o poveste buna si cu mult fun.Fun?Pt. cine?Poate pt. Debu ca nu prea vad eu distractie asa mare la el. 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 33802 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 33802 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 33802
Iubita, chimia dintre Gurmeet și Drashti nu poate fi distrusă. Filmul va rămâne unul de referință în cariera ambilor iar eu cred că noul film al lui Gurmeet va confirma lucrul acesta (în sensul că nu cred că va avea mai mult succes). Și apoi ce ne pasă atât de mult de Gurmeet, noi știm toate că Drashti e una la un miliard iar dacă Gurmeet nu a știut să aprecieze asta e pierderea lui. Să vedem care va fi mișcarea ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Ian 2012, 4:10 pm

iulianagl a scris:
ispitutza20 a scris:

Da ar fi o idee. Chiar auzisem intr-un timp ca Karan Grover o sa inceapa un nou film. Si stiu ca datea casting pentru actrita principala. Acum nu stiu. Poate poate. Speranta moare ultima.
Si Karan Wahi ar fi misto. Joaca bine si el 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 283516

Si mie imi place de ei amandoi.Si chiar se potriveste si cu unul si cu celalalt.
Wau!Ce bine arata tipul... Smile

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 30195-10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:11 pm

narcisa a scris:
Iubita, chimia dintre Gurmeet și Drashti nu poate fi distrusă. Filmul va rămâne unul de referință în cariera ambilor iar eu cred că noul film al lui Gurmeet va confirma lucrul acesta (în sensul că nu cred că va avea mai mult succes). Și apoi ce ne pasă atât de mult de Gurmeet, noi știm toate că Drashti e una la un miliard iar dacă Gurmeet nu a știut să aprecieze asta e pierderea lui. Să vedem care va fi mișcarea ei.


kiss kiss kiss 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 693889 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 693889 Totusi daca stau bine si ma gandesc e bine ca a inceput el primul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 4:13 pm

iulianagl a scris:


kiss kiss kiss 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 693889 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 693889 Totusi daca stau bine si ma gandesc e bine ca a inceput el primul.
De ce spui asta?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:14 pm

Admin_dea05 a scris:Wau!Ce bine arata tipul... Smile

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 30195-10

El e Karan Singh Grove si e un dansator exceptional si a jucat alaturi de Drashti ca Dr Armaan Malik.Au avut niste faze foarte bune impreuna.De aceea a si spus ca a ramas prietena cu el dupa DMG si il simpatizeaza foarte mult.Numai ca el e un pic cam fustangiu. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Ian 2012, 4:15 pm

iulianagl a scris:

El e Karan Singh Grove si e un dansator exceptional si a jucat alaturi de Drashti ca Dr Armaan Malik.Au avut niste faze foarte bune impreuna.De aceea a si spus ca a ramas prietena cu el dupa DMG si il simpatizeaza foarte mult.Numai ca el e un pic cam fustangiu. Smile Smile Smile
Pai la cum arata cred si eu Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:16 pm

narcisa a scris:
De ce spui asta?


Pentru ca...cum sa explic ce e in mintea mea acum.Pt. ca orice ar face ea de acum o sa aibe mai mult succes decat el, mi-e teama ca el a oferit o imagine foarte buna tuturor ca actor alaturi de Drashti si daca o sa insele asteptarie fanilor?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Ian 2012, 4:17 pm

Pe facebook au inceput replici contradictorii Smile cine are mai multi fani Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 4:18 pm

Admin_dea05 a scris:Wau!Ce bine arata tipul... Smile

[url]

Ce repede ți-ai găsit cu cine să te consolezi. Smile Smile Smile Viața merge înainte, regretele n-au nici un rost.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Ian 2012, 4:18 pm

iulianagl a scris:

El e Karan Singh Grove si e un dansator exceptional si a jucat alaturi de Drashti ca Dr Armaan Malik.Au avut niste faze foarte bune impreuna.De aceea a si spus ca a ramas prietena cu el dupa DMG si il simpatizeaza foarte mult.Numai ca el e un pic cam fustangiu. Smile Smile Smile
Unde pot vedea si eu
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Ian 2012, 4:19 pm

narcisa a scris:
Admin_dea05 a scris:Wau!Ce bine arata tipul... Smile

[url]

Ce repede ți-ai găsit cu cine să te consolezi. Smile Smile Smile Viața merge înainte, regretele n-au nici un rost.
eu merg cu drashti dar sper ca si partenerul va fi pe masura sper sa nu avem vre-un sok la noul proiect Smile

si astept noul film a lui murat y daca imi este pe plac am sa ma uit.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 4:22 pm

iulianagl a scris:


Pentru ca...cum sa explic ce e in mintea mea acum.Pt. ca orice ar face ea de acum o sa aibe mai mult succes decat el, mi-e teama ca el a oferit o imagine foarte buna tuturor ca actor alaturi de Drashti si daca o sa insele asteptarie fanilor?
Noi suntem aici ca să vedem și ca să judecăm. Smile Smile Smile Smile Dacă o să ne placă îl vom mai urmări pe Gurmeet, dacă nu, îl dăm uitării. Dar sigur pe Maan și Geet eu nu-i voi uita.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:23 pm

Admin_dea05 a scris:Unde pot vedea si eu

http://z10.invisionfree.com/Briliant_novelas/index.php?showtopic=2127
Aici sunt pe mega si trebuie sa fii inscrisa te descurci tu sau le mai gasesti pe trilulilu dar nu toate.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:25 pm

narcisa a scris:
Noi suntem aici ca să vedem și ca să judecăm. Smile Smile Smile Smile Dacă o să ne placă îl vom mai urmări pe Gurmeet, dacă nu, îl dăm uitării. Dar sigur pe Maan și Geet eu nu-i voi uita.

Nici eu si sincer eu am inceput sa ma uit la la Geet doar pt. Drashti ca o stiam si chiar vroiam sa o vad si in alt proiect si m-am convins ca vorba ta e una la un miliard.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Mier 11 Ian 2012, 4:26 pm

Dragalasele lu bunicuta!Nu disperati fiti curajoase si optimiste...Ia aducetiva voi aminte cand sa terminat ASI .Si Yildirim avea proect pentru AVC cat de mult il ridica in slavi pe acest proect si ce a esit pana la urma...De care serial se vorbeste mai mult de ASI s-au de AVC?Niciodata nu a vrut sa recunoasca ca la facut famos filmul ASI..Asa o sa se intample si cu Gurmeet..Vom trai si vom vedea..Frunte sus si tot inainte...Mie imi pare bine ca acest film nea adus din nou aici impreuna si legam o prietenie virtuala frumoasa si de neegalat kiss kiss kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:26 pm

Admin_dea05 a scris: Si eu zic ca Drashti e cea care l-a facut faimos pe Gurmeet....Voi va uitati la serialui care este la TV cu drashti, cel in care este doctor rezident?

Exact si in Dmg a facut furori.Sa-ti spuna Alex.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:28 pm

lica54 a scris:Dragalasele lu bunicuta!Nu disperati fiti curajoase si optimiste...Ia aducetiva voi aminte cand sa terminat ASI .Si Yildirim avea proect pentru AVC cat de mult il ridica in slavi pe acest proect si ce a esit pana la urma...De care serial se vorbeste mai mult de ASI s-au de AVC?Niciodata nu a vrut sa recunoasca ca la facut famos filmul ASI..Asa o sa se intample si cu Gurmeet..Vom trai si vom vedea..Frunte sus si tot inainte...Mie imi pare bine ca acest film nea adus din nou aici impreuna si legam o prietenie virtuala frumoasa si de neegalat kiss kiss kiss kiss

A iesit un big faaaaaasss asa o sa iasa si la Gurmeetiiiiii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:32 pm

http://www.trilulilu.ro/petryk17/a20a7547851aa4
Aici este ep. 1 si 2 din DMG.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 4:32 pm

Admin_dea05 a scris:eu merg cu drashti dar sper ca si partenerul va fi pe masura sper sa nu avem vre-un sok la noul proiect Smile

si astept noul film a lui murat y daca imi este pe plac am sa ma uit.
Toate mergem cu Drashti și totuși ne afectează atât de mult ceea ce a făcut și ce face Gurmeet. Ai dreptate, va fi foarte important partenerul lui Drashti pentru un nou film. Mă gândesc totuși că nu e foarte corect să ne dorim ca Drashti să aibe succes iar Gurmeet nu, doar ca să-i dovedească lui Gurmeet că ea e mai bună decât el, să-și dea seama ce a pierdut. Până la urmă l-am apreciat atât de mult în rolul din Geet. De ce ne-am supărat acum atât de mult pe el că face un alt film cu o altă parteneră?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 11 Ian 2012, 4:33 pm

Admin_dea05 a scris:eu merg cu drashti dar sper ca si partenerul va fi pe masura sper sa nu avem vre-un sok la noul proiect Smile

si astept noul film a lui murat y daca imi este pe plac am sa ma uit.

Daca Drashti a putut sa il faca celebru pe Gurmeet, si sa il faca sa dea tot ce avea el mai bun. Inseamna ca se poate descurca cu orcine. Daca e drashti, filmul o sa fie un succes total
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Ian 2012, 4:34 pm

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris: Si eu zic ca Drashti e cea care l-a facut faimos pe Gurmeet....Voi va uitati la serialui care este la TV cu drashti, cel in care este doctor rezident?

Exact si in Dmg a facut furori.Sa-ti spuna Alex.
In Dmg nu-mi place partenerul ei
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Ian 2012, 4:34 pm

ispitutza20 a scris:
Admin_dea05 a scris:eu merg cu drashti dar sper ca si partenerul va fi pe masura sper sa nu avem vre-un sok la noul proiect Smile

si astept noul film a lui murat y daca imi este pe plac am sa ma uit.

Daca Drashti a putut sa il faca celebru pe Gurmeet, si sa il faca sa dea tot ce avea el mai bun. Inseamna ca se poate descurca cu orcine. Daca e drashti, filmul o sa fie un succes total
asta e trucaj?

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 25152610
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:35 pm

Admin_dea05 a scris:In Dmg nu-mi place partenerul ei

Da intr-adevar dar se descurca de minune impreuna tot asa a dat ce-i mai bun din el din cauza lui Drashti ea l-a facut sa straluceasca. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:36 pm

Admin_dea05 a scris:asta e trucaj?

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 25152610

Cred ca e facatura am mai pus si eu una in alta ipostaza si mi s-a parut ca-i facatura.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Ian 2012, 4:37 pm

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:In Dmg nu-mi place partenerul ei

Da intr-adevar dar se descurca de minune impreuna tot asa a dat ce-i mai bun din el din cauza lui Drashti ea l-a facut sa straluceasca. Smile Smile
m-am uitat la cateva clipuri sa vad daca ma face sa ma uit la serial darpt mine nu.....La fel cum a fost Tuba cu Bulent
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 3 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum