Serialesitelenovelet
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+5
Admin_dea05
alitheea
lica54
iulianagl
Alexa20
9 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 11 Ian 2012, 4:38 pm

iulianagl a scris:[

Cred ca e facatura am mai pus si eu una in alta ipostaza si mi s-a parut ca-i facatura.
nu stiu de ce poza se gaseste intre alte poze adevarate cu cei doi 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 2743637754 si mie ma face sa cred ca-i facatura
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 4:56 pm

Hello unde ati plecat sa-l aduce-ti inapoi pe Gurmeet? Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 5:00 pm

iulianagl a scris:Hello unde ati plecat sa-l aduce-ti inapoi pe Gurmeet? Smile Smile Smile
Nu iubita, eu mă lupt cu Drepturile omului. Vreau să-ți spun că am învățat să număr până la doi în indiană. Știu că ți se pare puțin dar știu de la zero. Sunya, ek, do. Și-l mai știu și pe zece, das. Sunt tare nu? Question
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 5:03 pm

narcisa a scris:
Nu iubita, eu mă lupt cu Drepturile omului. Vreau să-ți spun că am învățat să număr până la doi în indiană. Știu că ți se pare puțin dar știu de la zero. Sunya, ek, do. Și-l mai știu și pe zece, das. Sunt tare nu? Question

Smile Smile Smile Chiar vrei sa inveti hindi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 5:05 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Smile Chiar vrei sa inveti hindi.
Măcar un cuvânt pe zi. Ca să fiu pregătită când voi ajunge în India.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Mier 11 Ian 2012, 5:06 pm

Fetelor ce limba vorbeste Maan si Geet in film engleza s-au hindi??Si ce limba se vorbeste mai mult in india?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 5:08 pm

narcisa a scris:
Măcar un cuvânt pe zi. Ca să fiu pregătită când voi ajunge în India.

Acum mai pus pe ganduri...Oare sa ma gandesc ca mi-as dori sa vad India?M-ar atrage ceva acolo?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 5:09 pm

lica54 a scris:Fetelor ce limba vorbeste Maan si Geet in film engleza s-au hindi??Si ce limba se vorbeste mai mult in india?

Indiana mai spun si cateva cuvinte in engleza.Dar cred ca sunt mai multe dialecte.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 11 Ian 2012, 5:17 pm

iulianagl a scris:

Indiana mai spun si cateva cuvinte in engleza.Dar cred ca sunt mai multe dialecte.

In india se vorbeste hindi modern (cum se aude la Maan Geet), hindi punjabi (este foarte greu de inteleg, e ca moldova pentru noi) si engleza. Si mai sunt cateva dialecte da nu le mai stiu kiss
Acum ma ocup de film. M-a stresat mama astazi 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 2743637754 Revin mai tarziu
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 5:19 pm

ispitutza20 a scris:

In india se vorbeste hindi modern (cum se aude la Maan Geet), hindi punjabi (este foarte greu de inteleg, e ca moldova pentru noi) si engleza. Si mai sunt cateva dialecte da nu le mai stiu kiss
Acum ma ocup de film. M-a stresat mama astazi 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 2743637754 Revin mai tarziu

Ok spor la treaba. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 6:04 pm

Alex iti spune ceva Hur and the Gur(nu stiu daca am scris bine). Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mier 11 Ian 2012, 6:07 pm

Buna! Buna! La toata lumea!
Va rog spuneti-mi si mie ce proiecte au frumosii nostri.....Am ramas cu gura cascata citind paginile voastre. Va rog! sad


Ooooooo Ispituza20 a schimbat fundalul.... Ce frumusete!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 6:13 pm

tiberici a scris:Buna! Buna! La toata lumea!
Va rog spuneti-mi si mie ce proiecte au frumosii nostri.....Am ramas cu gura cascata citind paginile voastre. Va rog! sad


Ooooooo Ispituza20 a schimbat fundalul.... Ce frumusete!

Buna.Numai Gurmeet a inceput la un nou proiect nu stim inca daca e serial sau film.Dradhti inca nu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mier 11 Ian 2012, 6:15 pm

iulianagl a scris:

Buna.Numai Gurmeet a inceput la un nou proiect nu stim inca daca e serial sau film.Dradhti inca nu.

Stiti si cu ce actrita????? Doar nu o fi cu Debina......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 6:20 pm

tiberici a scris:

Stiti si cu ce actrita????? Doar nu o fi cu Debina......


O cheama Karthika.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 6:27 pm

tiberici a scris:

Stiti si cu ce actrita????? Doar nu o fi cu Debina......
Kratika Sengar. Iar filmul se cheamă Punar Vivaah.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 6:29 pm

narcisa a scris:
Kratika Sengar. Iar filmul se cheamă Punar Vivaah.

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 L_25206.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 D99f2_Kratika-Sengar-as-Jhansi-Ki-Rani6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 65622-kratika-sengar-as-laxmi-bai


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 11 Ian 2012, 6:30 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mier 11 Ian 2012, 6:29 pm

iulianagl a scris:


O cheama Karthika.
Da.....Multumesc mult iulianagl!
Dar nu inteleg, proiect nou, film nou, dar tot Geet am auzit in interviu, pana si imaginile au fost mai multe tot din vechiul proiect .....
El nici nu privea la partenera....Nu vad eu bine ....??
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 6:30 pm

tiberici a scris:
Da.....Multumesc mult iulianagl!
Dar nu inteleg, proiect nou, film nou, dar tot Geet am auzit in interviu, pana si imaginile au fost mai multe tot din vechiul proiect .....
El nici nu privea la partenera....Nu vad eu bine ....??

Face reclama filmului pe baza lui Geet. Evil or Very Mad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mier 11 Ian 2012, 6:32 pm

iulianagl a scris:

Face reclama filmului pe baza lui Geet. Evil or Very Mad
ASA!!! Nu cumva ii simte lipsa.........
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 6:36 pm

tiberici a scris:
ASA!!! Nu cumva ii simte lipsa.........

Dumnezeu stie Tiberici dar pe noi ne-a bagat cu adevarat in ceata. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 6:38 pm

O scurtă descriere a filmului.

Shashi-Sumeet Mittal, makers of the hit show on Star Plus, Diya Aur Baati Hum, are all set to bring in their new show for Zee TV. The show which is titled as Punar Vivaah will have Gurmeet Choudhary and Kratika Sengar playing the main leads.

After portraying the powerful and bold character of Laxmi in Zee TV's popular show Ek Veer Stree ki Kahaani Jhansi Ki Rani, Kratika Sengar will be seen in a diametrically opposite role in the upcoming show. Gurmeet Choudhary, popularly known as Maan Singh Khurana of Star One's Geet Hui Sabse Parayi, will be opposite Kratika as the male lead.

A source says, "Punar Vivaah is a love story with a difference. It narrates the story of a couple who is forced to stay together under tough circumstances and how their emotions and feelings bring them together."When contacted, Kratika Sengar confirmed, "Yes, I am a part of the show and I am really glad that it has happened to me. After Jhansi, I always wanted to come back to television with a romantic show.

Gurmeet Choudhary remained unavailable for comment.

We hear that the actors have already shot for the promo and the show will hit television screens,early February.

Seems like the fans of Gurmeet Choudhary and Kratika Sengar have got their reason to celebrate.

E o poveste de dragoste care narează povestea unui cuplu care este forțat să stea împreună în circumstanțe dificile și cum sentimentele și emoțiile îi aduc împreună.

E programat să apară la începutul lui februarie.

narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Mier 11 Ian 2012, 6:39 pm

iulianagl a scris:

Dumnezeu stie Tiberici dar pe noi ne-a bagat cu adevarat in ceata. kiss kiss kiss
Eu merg sa i-au un Sedativ PC sa suport cu bine vestea......Am vazut interviel lui de azi de 3 ori..... Imi facusem sperante cu sezonul2
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 11 Ian 2012, 6:41 pm

narcisa a scris:O scurtă descriere a filmului.

Shashi-Sumeet Mittal, makers of the hit show on Star Plus, Diya Aur Baati Hum, are all set to bring in their new show for Zee TV. The show which is titled as Punar Vivaah will have Gurmeet Choudhary and Kratika Sengar playing the main leads.

After portraying the powerful and bold character of Laxmi in Zee TV's popular show Ek Veer Stree ki Kahaani Jhansi Ki Rani, Kratika Sengar will be seen in a diametrically opposite role in the upcoming show. Gurmeet Choudhary, popularly known as Maan Singh Khurana of Star One's Geet Hui Sabse Parayi, will be opposite Kratika as the male lead.

A source says, "Punar Vivaah is a love story with a difference. It narrates the story of a couple who is forced to stay together under tough circumstances and how their emotions and feelings bring them together."When contacted, Kratika Sengar confirmed, "Yes, I am a part of the show and I am really glad that it has happened to me. After Jhansi, I always wanted to come back to television with a romantic show.

Gurmeet Choudhary remained unavailable for comment.

We hear that the actors have already shot for the promo and the show will hit television screens,early February.

Seems like the fans of Gurmeet Choudhary and Kratika Sengar have got their reason to celebrate.

E o poveste de dragoste care narează povestea unui cuplu care este forțat să stea împreună în circumstanțe dificile și cum sentimentele și emoțiile îi aduc împreună.

E programat să apară la începutul lui februarie.


6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Gurmeet-and-kratika_post_1326279879
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Mier 11 Ian 2012, 6:49 pm

iulianagl a scris:

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Gurmeet-and-kratika_post_1326279879
Am căutat și traducerea titlului (dacă tot vreau să învăț indiană Smile )
Punar înseamnă profit sau reținut iar vivaah căsătorie. Încercați voi o traducere că eu nu înțeleg.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 6.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum