Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
ninnet
dubaisport
michiper68
victorelalove
DENISA
9 participanți

Pagina 2 din 43 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 11:50 am

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Valentines-images-glitters-4

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 713599gidcqc66ex

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 296003_223673431013518_100001125872987_596748_4291024_n
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:50 am

Buna , Ninnet !! kiss
Multumim . kiss

Se duse toata dragostea ... Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 11:52 am

victorelalove a scris:
Aaaaaaaaaaa ...deci nu sunt singura care il vede fara nimic pe el . Eu vrusei sa fiu mai "cu perdea" . Smile Smile Smile
Dar merita baiatul tortura asta ... numai ce privire avea aseara cand s-a dus la Gullie si apoi la el in camera . Pacat ...pacat ca a a ales proiectul asta . Trebuia sa se gandeasca mai bine ... poate ca ar fi reusit sa ajunga in alt proiect cu acelasi look . Dar daca asta l-a facut celebru ... ne resemnam .
Oricum ...mai are putin si scapa ...si scapam si noi . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732

heiiiiiii, ce-am pierdut aseara ? na-m reusit sa-l vad .......netul mi-a facut numai nervi 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 11:52 am

victorelalove a scris:Buna , Ninnet !! kiss
Multumim . kiss

Se duse toata dragostea ... Crying or Very sad

nu mai pangeeee vic ........ce a fost asa tragic ? kiss
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 11:53 am

trebuie sa merg in urma sa va citesc sad sa vad ce s a intamplat
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:54 am

ninnet a scris:

heiiiiiii, ce-am pierdut aseara ? na-m reusit sa-l vad .......netul mi-a facut numai nervi 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754

Stai linistita ca n-ai pierdut nimic . Singurela momente care mi-au placut au fost cand Kerim era cu bebelul in brate ...si apoi cand au dormit pentru 3 minute in acelasi pat .
In rest ... Gullia nu mi se pare ca-l iubeste pe Kerim . Face totul din recunostinta ...atata tot .

Yes she was saying that too like she wishes to see them but sevdacim was explaining that she said they take 1 step forward 3 steps back...Kadir said do you think Kerim loves FG to avoid his guilt and then he said I think no he loves him loool..It was silly how they made them talk about FG-K. They made me dislike Kadir kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:56 am

ninnet a scris:

nu mai pangeeee vic ........ce a fost asa tragic ? kiss
Dar ce nu a fost ? Numai durere ... un episod de te doare capul .
Rapirea , cainele vecinilor , alti actori de umplutura ... nu mai imi place deloc . sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 11:56 am

victorelalove a scris:1. FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE? 21:01:05 01:37:09 12,86 30,5
2 BEŞİKTAŞ - BRAGA FUTBOL KARŞILAŞMASI 21:57:48 01:45:28 8,31 22,2
3 FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE? - OZET (TKR) 19:56:45 00:54:33 6,66 16,2


Ti-am spus ca vor fi pe primul loc ?
Era de asteptat . Turcii sunt multumiti ca o femeie este traumatizata in halul asta . Rusineeeeeeeeeeee ... Crying or Very sad

In ultimul episod vreau ca Kero sa plece sau sa moara . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732

doamneeeeee, turcii astia sunt masochisti ........pe buneeeee, na-i vazut frate asa ceva ...ti-am zis io vic ca astepam vara degeaba ,,,,,,ti-am zis de asta vara .........si mai vroiai sa ne facem si rochii de nunta Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 11:58 am

ninnet a scris:

doamneeeeee, turcii astia sunt masochisti ........pe buneeeee, na-i vazut frate asa ceva ...ti-am zis io vic ca astepam vara degeaba ,,,,,,ti-am zis de asta vara .........si mai vroiai sa ne facem si rochii de nunta Smile Smile
Pai credeam ca mai rau nu poate fi ... dar uite ca asa este . Nu ne intelegem cu ei si pace !!!! Smile Smile Smile

Dar Enginu' este sexy rau !!! 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 Merita atentia mea ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 11:58 am

victorelalove a scris:

Stai linistita ca n-ai pierdut nimic . Singurela momente care mi-au placut au fost cand Kerim era cu bebelul in brate ...si apoi cand au dormit pentru 3 minute in acelasi pat .
In rest ... Gullia nu mi se pare ca-l iubeste pe Kerim . Face totul din recunostinta ...atata tot .

Yes she was saying that too like she wishes to see them but sevdacim was explaining that she said they take 1 step forward 3 steps back...Kadir said do you think Kerim loves FG to avoid his guilt and then he said I think no he loves him loool..It was silly how they made them talk about FG-K. They made me dislike Kadir kiss

si eu am crezut mereu ........kerim i a recunostinta drept dragoste sad
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 12:00 pm

victorelalove a scris:
Pai credeam ca mai rau nu poate fi ... dar uite ca asa este . Nu ne intelegem cu ei si pace !!!! Smile Smile Smile

Dar Enginu' este sexy rau !!! 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 Merita atentia mea ...

mai bine vic ..........sa o lase balta pe fatma ..........sa de a o fuga pana la noi in capitala .....se intoarce si schimba atitudinea cu mironosita Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 12:06 pm

Ninnet , nici nu mai imi pasa de scenariul lor . Din partea mea se pot si desparti . Nu vezi ca asa cred scenaristele ca meritam ? 1 episod frumos ... si 3 de jale ?
Asa ca ...de ce sa nu-mi clatesc ochii cu frumusete de Engin ? Ma simt mult mai bine .
Pana la urma este un serial ... Dar Enginu' este adevarat . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 1:39 pm

ninnet a scris:

mai bine vic ..........sa o lase balta pe fatma ..........sa de a o fuga pana la noi in capitala .....se intoarce si schimba atitudinea cu mironosita Smile Smile

buna ninnet kiss
tu crezi ca dupa ce va scapa din mainile noastre...si patul nostru mai are el ochi ptr mironisita ? 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 67332 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 67332 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 67332

dar epis de aseara e bine de revazut cand ai chef sa bati pe cineva ..la cati nervi iti face 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 33802
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 1:40 pm

victorelalove a scris:. Dar Enginu' este adevarat . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 248946

lasa Vic draga...ca-l rezolvam noi
doar sa apara prin Buc kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 1:40 pm

Hai ca ne-au linistit . Va fi si cu bataie ...si cu ochi vineti si cu Gullie rapita . Aoleu si valeleu ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Engin akyurek USA fans

By : EA USA Admins


2/24/12

DO YOU REMEMBER THAT SCENES THAT KERIM PUNCHED TO EVERYONE...I KNOW MAY BE YOU MISS THAT ...DO YOU WANT HIM TO DO IT AGAIN? DO YOU WANT TO GAVE ERDOGAN BLACK EYE AGAIN...AND SELIM LOOKING FOR PLACE TO HIDE....IT IS GOING TO BE REALLY GOOD SCENES...SAID UNKNOWN .EAHS

SOIE`S NOTE:TELL ME WHO MISSED MUSTAFA BULUT ...LET`S GET TOGETHER ...COME ON...


Asta si cand este 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 este frumos ...de-ti vine sa-l papi . 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2ibohax
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 2:00 pm

ia uite Vic ....
Why fans are dissapointed about the episode??? :thinking about: :thinking about:
For me it was very good because some things about the rape case have start to reveal!!! It is very important!!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 2:01 pm

cum adica Vic ..iar se bate Ker cu Yasaranii?
poate crede ca ei au rapit-o pe Gulli?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 2:08 pm

dubaisport a scris:cum adica Vic ..iar se bate Ker cu Yasaranii?
poate crede ca ei au rapit-o pe Gulli?
Da ...cred ca va fi o incaierare mai degraba a lui Mustafa Bulut . Smile Smile Smile
Eu cred ca se duce sa afle de la ei unde este Mustafa . Stie ca ei l-au ajutat .

Dubai , dar fiecare este indreptatit sa-si spuna parerea . Acum daca fanului i-a placut ... cu ce ne deranjeaza pe noi ? Eu nu-i inteleg pe astia care sunt asa de inversunati si de gelosi ( cel putin eu ii vad pe astia care il urasc pe Enginu') ... incat vin sa spuna ca ce atata mare treaba ? Si sa nu mai vorbeasca fanii de spre el . Eu pe astia nu-i inteleg ... care dau cu capul in calculator ca are baiatul fani . Tu stii cat de rautaciosi sunt ... nu suporta sa fie Engin asa de placut de fani . stupid stupid stupid

Nu-mi plac oamenii care se cred detinatorii ADEVARULUI ABSOLUT . Lasa ...ca stiu eu ce-mi place !? Ei sa-si vada de placerile lor ... 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 Ca ma si supar ... Smile kiss

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 3534jkl
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 2:17 pm

victorelalove a scris:


Dubai , dar fiecare este indreptatit sa-si spuna parerea . Acum daca fanului i-a placut ... cu ce ne deranjeaza pe noi ? Eu nu-i inteleg pe astia care sunt asa de inversunati si de gelosi ( cel putin eu ii vad pe astia care il urasc pe Enginu') ... incat vin sa spuna ca ce atata mare treaba ?
e loc sub soare pentru toata lumea ...
dar stii cum sunt oamenii

hai cu indiciile , ca nu mai pot 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 244732
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 2:20 pm

La turci cica nu este loc pentru toti . Smile

Pai ne dadura cateva indicii ... Gullia rapita tot episodul .
Si Kerim ii bate pe toti ... cred ca asa se termina ...cu bataia . Crying or Very sad
Si Gullia pana va fi gasita ... Kerimeste deja la inchisoare .
Se mai vad astia prin aprilie . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 2:24 pm

dubaisport a scris:

buna ninnet kiss
tu crezi ca dupa ce va scapa din mainile noastre...si patul nostru mai are el ochi ptr mironisita ? 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 67332 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 67332 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 67332

dar epis de aseara e bine de revazut cand ai chef sa bati pe cineva ..la cati nervi iti face 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 33802


buna dubai kiss kiss e bine de stiut Smile pooop .......am inteles ca a fost mare jale sad
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de ninnet Vin 24 Feb 2012, 2:26 pm

victorelalove a scris:La turci cica nu este loc pentru toti . Smile

Pai ne dadura cateva indicii ... Gullia rapita tot episodul .
Si Kerim ii bate pe toti ... cred ca asa se termina ...cu bataia . Crying or Very sad
Si Gullia pana va fi gasita ... Kerimeste deja la inchisoare .
Se mai vad astia prin aprilie . Smile

ti-am zis eu ca fac si ei ceva poate dupa pasti Smile Smile
ninnet
ninnet
vip
vip

Mesaje : 2304
Data de inscriere : 22/03/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 2:26 pm

Ninnet , uite aici ceea ce merita urmarit cu adevarat . kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Feb 2012, 2:26 pm

victorelalove a scris:La turci cica nu este loc pentru toti . Smile

Pai ne dadura cateva indicii ... Gullia rapita tot episodul .
pai tu credeai ca sta doar 15 min ?
trebuie umplut episodul cu ceva
eu ma gandesc la ce-i va face maniacul de Mustafa ?
o sa o tot innebuneasca ca el o iubeste si ca ea de fapt il iubeste tot pe el ,ca s-a maritat cu Ker din obligatie....etc .....dar Gulli il va pune la punct ..abia astept s avad cum ai va raspunde.

dar ,una peste alta cele 2 scenariste au luat-o pe aratura zdravan : cum sa-l aduci pe Must pana la terapeuta ?
de unde stia must ca Gulli nu e in cabinetul dr ? stupid stupid
astea ne prostesc pe fatza
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Feb 2012, 2:27 pm

ninnet a scris:

ti-am zis eu ca fac si ei ceva poate dupa pasti Smile Smile
A nuuuuuuuuuuuuuuuuu ... eu cred ca se despart . Nu sunt facuti unul pentru altul .
Eu m-am resemnat . kiss Nu vor ramane impreuna . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 20. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 43 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum