Serialesitelenovelet
21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
dubaisport
mita baston
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 2 din 44 Înapoi  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Urmatorul

In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 2:11 pm

mita baston a scris:
hai ca ar mai fi ceva,sa stea cu el la nudu'gol ,in pijamaluta aia scurta de spital,sa-i dea si lui mancare cu lingurita sad
sper sa nu ne dezamageasca turcii chiar de 8 martie cu o abureala ,dupa asa un episod intens!
Smile Smile Smile
Ar fi culmea ca Gullia sa mai dea vreodata ochii cu Mustafa . Dar cine stie ... stupid stupid stupid
Faza este ca daca va fi un episod slab ... sigur voi reusi sa ma logez . Smile Smile Smile
Wow ... fanii sunt incredibili . De fapt oamenii ...
Eu nu inteleg de ce sunt unii care nu inteleg ca poti purta o conversatie civilizata ... chiar daca nu ai aceleasi opinii ??? stupid stupid Si pana la urma mi se pare si normal ... ca doar nu suntem roboti .
In sfarsit ...

Eu cred ca Gullia va fi salvata de Kerim ... asta daca ea este cea care l-a impuscat pe Mustafa .
Sau o fi vreuna ca ajunga si ea vreo 4 episode la inchisoare ? Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 02 Mar 2012, 2:15 pm

gata am vazut prima parte
gullia nu pare atat de afectata de rapire
are curaj si-i raspunde cu tupeu lui musst
kerim in schimb se da de ceasul mortii si eu tot mai cred ca doar din cauza regretelor nu ca ar fi foarte indragostit......sper sa gresesc
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 02 Mar 2012, 2:18 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Ar fi culmea ca Gullia sa mai dea vreodata ochii cu Mustafa . Dar cine stie ... stupid stupid stupid
Faza este ca daca va fi un episod slab ... sigur voi reusi sa ma logez . Smile Smile Smile
Wow ... fanii sunt incredibili . De fapt oamenii ...
Eu nu inteleg de ce sunt unii care nu inteleg ca poti purta o conversatie civilizata ... chiar daca nu ai aceleasi opinii ??? stupid stupid Si pana la urma mi se pare si normal ... ca doar nu suntem roboti .
In sfarsit ...

Eu cred ca Gullia va fi salvata de Kerim ... asta daca ea este cea care l-a impuscat pe Mustafa .
Sau o fi vreuna ca ajunga si ea vreo 4 episode la inchisoare ? Crying or Very sad

cine te-a suparat Vic?,lasa ca inima si neuronul nost' sunt ale lui kerim,nu mai pune la suflet toti p.....i !!
vezi,tot cu dalasu' Smile sa vedem cine l-a impuscat pe musti,aflam noi din indicii pana joi. ar fi dragut sa ne abtinem ,sa nu citim nimic pana joi stupid
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 2:21 pm

Mirela Maria a scris:
kerim in schimb se da de ceasul mortii si eu tot mai cred ca doar din cauza regretelor nu ca ar fi foarte indragostit......sper sa gresesc
Mai ... este mult de vorbit aici .
Da ...pare ca se simte vinovat rau . Se va gandi mult la asta .Pacat ca nu poate vorbi cu nimeni in afara de terapeuta despre . Gullia trebuie sa-si ia inima in dinti ... si sa stea de vorba cu el . Sa-i spuna ceva ...sa tipe la el ...orice .
Poate ca nu sunt facuti sa fie impreuna ...decat pentru a se vindeca . Si apoi pentru a o lua pe drumori separate .
Ceea ce ma nedumireste mereu ...este ca atunci cand au scene de Love ( alea putine si intrerupte aiurea ) par asa de indragostiti .
Faptul ca nu au continuitate ... NE FAC SA CREDEAM ASTA ... SAU ... stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 02 Mar 2012, 2:21 pm

Mirela Maria a scris:gata am vazut prima parte
gullia nu pare atat de afectata de rapire
are curaj si-i raspunde cu tupeu lui musst
kerim in schimb se da de ceasul mortii si eu tot mai cred ca doar din cauza regretelor nu ca ar fi foarte indragostit......sper sa gresesc
mai degraba vina ce-l apasa,nu faptul ca nu o iubeste,crede ca nu merita sa o iubeasca,se crede-si pe undeva este-autorul ,initiatorul ,acelor evenimente.
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 02 Mar 2012, 2:22 pm

ies putin,pa!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 2:24 pm

mita baston a scris:

cine te-a suparat Vic?,lasa ca inima si neuronul nost' sunt ale lui kerim,nu mai pune la suflet toti p.....i !!
vezi,tot cu dalasu' Smile sa vedem cine l-a impuscat pe musti,aflam noi din indicii pana joi. ar fi dragut sa ne abtinem ,sa nu citim nimic pana joi stupid

Nu m-a suparat nimeni , Mita !!! kiss Ca nu intru in discutii ...
Din ceea ce am vazut asa ... pe diferite pagini . Sunt unii care se cred DETINATORII ADEVARULUI ABSOLUT .Ca de ce sa spuna cineva ca se uita la serial pentru a-l vedea pe Engin ? stupid stupid stupid Asa ...si ? Pana la urma avem toti interese ... Smile Smile Smile

Eu abia astept sa mai aflu cate ceva despre vreun indiciu . Smile Nu rezist pana joi ... ca joi poate iar nu ma pot loga .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de GUMUS-NOOR Vin 02 Mar 2012, 2:39 pm

GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
vip
vip

Mesaje : 3522
Data de inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 02 Mar 2012, 2:49 pm

gata l-am vazut tot
se bucura Vic cand il vede pe Kerim,ca tot mai intrebat,si il impusca pe mustt
la asta nu ma asteptam....bun ep
dar mie toate mi-au placut
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 2:52 pm

Mirela Maria a scris:
se bucura Vic cand il vede pe Kerim,ca tot mai intrebat,si il impusca pe mustt

Dar genul ... ma bucur ca ai venit sa ma salvezi ? sau Bine ca am scapat ? Smile Smile Smile

Pentru ca mie mi se pare ca ar fi cam ce bine ca am scapat ... iar Kerim este un "suport" pe care sa planga .
Oricum ...si mie mi-a placut mult episodul . Parca nici nu as mai vrea sa fie impreuna . kiss

kiss kiss Gumus !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 02 Mar 2012, 2:56 pm

GUMUS-NOOR a scris:
Smile ,ce pacat ca nu l-au nimerit si pe munir !!si kerim la faza cu toporul ,parca era din epoca de piatra sau pe vremea lui robin hood Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 02 Mar 2012, 2:58 pm

Mukaddes was worried about what would happen to her if Fatmagul never came back (died, or completely disappeared) because she won't have an alibi to stay in Kadir's house anymore.
Rahmi went crazy when she said that
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 3:01 pm

mita baston a scris:
Smile ,ce pacat ca nu l-au nimerit si pe munir !!si kerim la faza cu toporul ,parca era din epoca de piatra sau pe vremea lui robin hood Smile

Smile Smile Smile
Ti-am spus ca mie mi se pare ca este ca cel din "Doctor Queen " ... Smile Nu mai stiu cum il chema ... dar actorul este Joe Lando . Arunca mereu cu un topor ca cel din FGSN .

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 K4jotf
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 3:02 pm

mita baston a scris:Mukaddes was worried about what would happen to her if Fatmagul never came back (died, or completely disappeared) because she won't have an alibi to stay in Kadir's house anymore.
Rahmi went crazy when she said that
21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754
CE CRETINA !!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 02 Mar 2012, 3:08 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Ti-am spus ca mie mi se pare ca este ca cel din "Doctor Queen " ... Smile Nu mai stiu cum il chema ... dar actorul este Joe Lando . Arunca mereu cu un topor ca cel din FGSN .

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 K4jotf

hai ca aduce putin cu kerim ,varianta blonda!! Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 3:10 pm

mita baston a scris:

hai ca aduce putin cu kerim ,varianta blonda!! Smile

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 539466 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 539466 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 539466

Dar sa stii ca am ramas surprinsa de cat de bine a aruncat Kerim . :drunken:
Asta s-o fi antrenat cand era un maestru al fierului forjat . Acum ... l-au lasat acasa sa faca sarmale si sa culce copilul . stupid Exclamation
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 02 Mar 2012, 3:13 pm

victorelalove a scris:

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 539466 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 539466 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 539466

Dar sa stii ca am ramas surprinsa de cat de bine a aruncat Kerim . :drunken:
Asta s-o fi antrenat cand era un maestru al fierului forjat . Acum ... l-au lasat acasa sa faca sarmale si sa culce copilul . stupid Exclamation

nuuuu,nici o sarma,ti-am zis ca merge in nepal sa-l vada pe dalai lama si sa se lamureasca odata :il iubeste fatma,il uraste fatma,l-a iertat fatma,chestiuni d-astea mistice ce sper sa nu-mi depaseasca puterea neuronala Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 3:22 pm

mita baston a scris:


nuuuu,nici o sarma,ti-am zis ca merge in nepal sa-l vada pe dalai lama si sa se lamureasca odata :il iubeste fatma,il uraste fatma,l-a iertat fatma,chestiuni d-astea mistice ce sper sa nu-mi depaseasca puterea neuronala Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Ahaaaaa !!! kiss

Sta in muntii Nepalului ... se contopeste cu natura ( asta daca tot nu are nicio sansa sa se contopeasca cu soata Smile ) . Ai dreptate ... cred ca asa va face . Va pleca in cautarea adevarului ... si a sinelui . Trebuie sa-si dea seama odata pentru totdeuna cum suna viitorul .
Eu nu cred ca suna bine ... cel putin nu pe hartiile alea ale scenaristelor .
Inca mai au mult de parcurs ... ei nici macar nu au vorbit despre noaptea aia ( asa cum i-a spus si terapeuta ) si asta este "problema" delicata . Chiar sunt curioasa cand vor vorbi despre asta ... poate in noaptea nuntii ... SA AIBA MOTIV SA FIE COMPROMISA !!! Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Mar 2012, 3:39 pm

mita baston a scris:Mukaddes was worried about what would happen to her if Fatmagul never came back (died, or completely disappeared) because she won't have an alibi to stay in Kadir's house anymore.
Rahmi went crazy when she said that

de asta facea pe menajera casei ?
era de coma cum stergea praful de pe dosarele lui Ablu Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 3:41 pm

dubaisport a scris:

de asta facea pe menajera casei ?
era de coma cum stergea praful de pe dosarele lui Ablu Smile Smile

Eu am crezut ca il va sterge si pe el de praf la un moment dat .
Este culmea ... ea cu decolteurile ei .
Daca se decide Gullia sa divorteze ? Ea spune ca ramane cu Kerim ? Smile Smile Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Mar 2012, 3:44 pm

victorelalove a scris:


Daca se decide Gullia sa divorteze ? Ea spune ca ramane cu Kerim ? Smile Smile Smile Smile Smile
abia asteapta ea .. Smile Smile

ti-a placut episodul aseara?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Mar 2012, 3:50 pm

She was very vulnerable all the way.
First the abduction and the chloroform, then worrying about what he wanted to do, and hop, he started pouring his heart out and bringing the bad memories again.
Usually when Kerim mentions the night of the rape, she tells him to stop, she doesn't want to think about it. And Kerim stops, because he respects her will and because this night hurts him too.
But Mustafa of course, didn't stop. He went on and on and on... and she kept crying.
He told her you were supposed to become my wife... we were supposed to live together, you were supposed to make me the food I liked...

He wanted to hear her say to him "I love you"... he wanted her to tell him that she's still with Kerim because she has to. And when she did not give him what he wanted, he told her : either you live with me or we die together. She told him : shoot me then, shoot me ! I'm not afraid of you Mustafa.
Then he asked her how she could give herself to Kerim, she told him Kerim never touched her as long as she didn't agree on it. Mustafa became happy, and again started to say like an idiot "because you love me" blablabla -_- ah Mustafa ahhh

When he called Kerim (at the end) he told him "fatmagul became mine (he slept with her) and i know she was never yours. from now on I'll be the only one touching her"
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 3:52 pm

Da , mi-a placut mult .
Kerim , Gullia si Mustafa au fost tari . kiss
Ceea ce m-a lasa in dubiu este revederea lor . Mi s-au parut mai mult ca fratii . Poate ca ma insel ... astept episodul urmator sa ma dumiresc .
ASTA A FOST MAI MULT DESPRE SUPRAVIETUIRE !!! kiss
Dar foarte bun ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 02 Mar 2012, 3:59 pm

ti s-a parut Vic ..nici nu avea cum sa fie mai calda imbratisarea atat timp cat Gulli avea mainile legate...dar ea si-a modelat trupul si capul spre Ker ..dorinta imbratisarii a fost a amandurora,numai ca unul avea maini iar altul nu.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 02 Mar 2012, 4:04 pm

dubaisport a scris:ti s-a parut Vic ..nici nu avea cum sa fie mai calda imbratisarea atat timp cat Gulli avea mainile legate...dar ea si-a modelat trupul si capul spre Ker ..dorinta imbratisarii a fost a amandurora,numai ca unul avea maini iar altul nu.
Tot ce este posibil , draga Dubai !! kiss
Ti-am mai spus ...asta a fost un episod despre supravietuire .
Problema este ca pot supravietui unei rapiri ... dar relatia lor nu cred ca poate supravietui fara o confruntare directa . Si aici ma refer la faptul ca Gullia si Kerim trebuie sa vorbeasca deschis despre noaptea aia .
De asta este mai bine sa se indeparteze putin ... stau si analizeaza bine situatia .
Nu ai vazut ca asa nu se poate ? Nu se poate si gata ... sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 44 Înapoi  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum