Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
Mirela Maria
DENISA
8 participanți

Pagina 38 din 41 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Urmatorul

In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 5:34 pm

Frate ... ce este porcaria asta ?
Acum il mai si streseaza pe KERIM CU INTREBARI AIUREA !!! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 2743637754
Pai si cum ramane cu dreptatea , cu binele invinge raul ?
La final ? Sau nici atunci ? 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 19 Mar 2012, 5:35 pm

cred ca toate ep din aprilie vor fi trase de par. si in mai ca se apropie de sfarsit mai vedem un pupat plaja lui mukko, plaja lui abla si faleza lui fatmagul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 5:38 pm

Pentru mine serialul s-a terminat de vreo 4 episoade .
Acum stau si ma uit pentru Engin . Si ce bine este !!!! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
Stau cateodata si ma uit la el ... atata tot . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 19 Mar 2012, 5:38 pm

a aparut si sumarul dar e netradus. cu goagalu am inteles ca ahu e cea care-l va ajuta din nou pe mustafa. poate va dona sange.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 19 Mar 2012, 5:39 pm

victorelalove a scris:Pentru mine serialul s-a terminat de vreo 4 episoade .
Acum stau si ma uit pentru Engin . Si ce bine este !!!! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
Stau cateodata si ma uit la el ... atata tot . Smile

pai in 90 de minute engin apare 10. restul e mukko cat ecranul sau selin si erdo in masina.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 5:41 pm

michiper68 a scris:

pai in 90 de minute engin apare 10. restul e mukko cat ecranul sau selin si erdo in masina.
De ajuns ... tocmai bine . 1o minute ma uit la serial ... in rest cand vad ca sunt altii fac altceva .
Sunt mult mai detasata . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 19 Mar 2012, 5:42 pm

vic ma retrag. poate reusesc sa gatesc ceva ca sunt fff obosita. discutii placute!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 5:45 pm

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 , Michi.
kiss Multumesc . kiss
seara buna .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 5:46 pm

buna ziua fetelor ! kiss

urat promo....numai nefericiti in filmul asta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 5:47 pm

Mustafa cand cobora din duba il duceau la tribunal ..de asta l-au si achitat pe kerim
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 5:51 pm

Buna , Dubai !! kiss
Ce faci draguta ?

Va fi un episod ... vaide capul lui. nici nu ma supar daca nu-mi vine calculatorul pana joi . mori de ras

Engin Akyurek Universal Fans Club
Fatmagulun Sucu Ne? Episode 67 Summary:

The household is happy and excited when they find out that Mustafa has been captured. For the first time in a long while, FG and Kerim finally realize a victory against all their fight. However, the end is near for Mustafa, who is heavily wounded.

Asu faces yet another threat ...to a life turned upside down after she met Mustafa. Kerim and Kadir, once again, are the ones who help Asu.

Erdogan and Selim are in a state of panic as they observe they watch the latest news, while waiting to be smuggled out of the country. First having Resat taken into custody, followed by Mustafa’s capture increases their fears. Becoming increasingly more tense and frustrated, the two turn on each other.

After all they have suffered, FG and Kerim slowly start to recover. The emotional distance and silence between the two comes to an end, as they once again establish a tight bond between themselves.

Vural Namli’s death’s court date arrives, and Mustafa is taken into custody as the suspect. As Kerim’s is dismissed as the suspect in the case, Mustafa comes face to face with Asu and Fatmagul, causing him to evaluate his life’s choices.

As the judge’s verdict is being waited, Selim and Erdogan’s tense situation leads them to an irrevocable choice.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 5:58 pm

Fatmagulun Sucu Ne? Episode 67 Summary:

The household is happy and excited when they find out that Mustafa has been captured. For the first time in a long while, FG and Kerim finally realize a victory against all their fight. However, the end is near for Mustafa, who is heavily wounded.

Asu faces yet another threat to a life turned upside down after she met Mustafa. Kerim and Kadir, once again, are the ones who help Asu.

Erdogan and Selim are in a state of panic as they observe they watch the latest news, while waiting to be smuggled out of the country. First having Resat taken into custody, followed by Mustafa’s capture increases their fears. Becoming increasingly more tense and frustrated, the two turn on each other.

After all they have suffered, FG and Kerim slowly start to recover. The emotional distance and silence between the two comes to an end, as they once again establish a tight bond between themselves.

Vural Namli’s death’s court date arrives, and Mustafa is taken into custody as the suspect. As Kerim’s is dismissed as the suspect in the case, Mustafa comes face to face with Asu and Fatmagul, causing him to evaluate his life’s choices.

As the judge’s verdict is being waited, Selim and Erdogan’s tense situation leads them to an irrevocable choice.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 5:59 pm

nu am vazut ca si tu ai postat acelasi lucru ca mine Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:01 pm

dubaisport a scris:nu am vazut ca si tu ai postat acelasi lucru ca mine Smile

Lasa sa fie , Dubai !! kiss Smile Smile Smile Smile
Sa ne dam seama ca va fi de cacao .
Nu va fi niciun sarut ... asa ca sa stam linistiti.
Si eu chiar ma bucur ca nu este . Ca mai mult ma enervez . Asa ... sa ne tina numai cu tragicul . Barem stam intr-o singura stare . Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 6:02 pm

Vic..inca nu ai rezolvat-o cu pc?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 6:03 pm

cum nu va fi sarut Vic ?
nu ai inteles ca de data asta Gulli il va saruta pe Kerimel ?
ea preia initiativa....

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:05 pm

dubaisport a scris:Vic..inca nu ai rezolvat-o cu pc?
Pai am dat comanda in week -end ...dupa ce mi-a facut sotul o configuratie beton ... sa-l vad mai bine pe Engin . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516 Smile Este pe drum ... sper sa ajunga pana miercuri . Daca nu ... iar ma uit la film mut . Smile kiss
Dar dupa trailerul asta ... nu voi regreta daca il voi vedea ca si saptamana trecuta. Smile

Oricum ... are Gullia o fata , zici ca a inventat dimamita ... si a a vut cateva experimente esuate . Exclamation
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:06 pm

dubaisport a scris:cum nu va fi sarut Vic ?
nu ai inteles ca de data asta Gulli il va saruta pe Kerimel ?
ea preia initiativa....

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 539466
Cred ca are de 100 de ori mai multe sanse sa fie pupat de mine .

Tot Kerim o va pupa ... unde ai citit tu ca Gullia ?
Ea va sta ...pentru ca se va simti datoare fata de el . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 267265

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 6qh5dx
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 6:11 pm

victorelalove a scris:
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 539466
Cred ca are de 100 de ori mai multe sanse sa fie pupat de mine .

Tot Kerim o va pupa ... unde ai citit tu ca Gullia ?
Ea va sta ...pentru ca se va simti datoare fata de el . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 267265

eu asa am citit in wkd..ca Gulli iar se simte inconfortabil ca l-a abandonat pe Kerim si prinde ocazia pe malul marii si-l saruta ea ,nu el pe ea
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:13 pm

dubaisport a scris:

eu asa am citit in wkd..ca Gulli iar se simte inconfortabil ca l-a abandonat pe Kerim si prinde ocazia pe malul marii si-l saruta ea ,nu el pe ea
Daaaaaaaaaaa ? Ma mir . Pana nu vad nu cred . kiss
Dar pare tot un gest "caritabil" ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 6:15 pm

pai la Gulli totul e caritabil.... mori de
dar cred ca dupa ce aude de la Ker ca el nu-i doreste moartea lui must ..cred ca realizeaza si ea ce sot are langa ea


pana la urma buba tot de la pc tau era ? nu se mai poate repara?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:19 pm

Da . Merge reparat . Dar luam altul nou ... pe asta il ducem la parinti . kiss

De cate ori am spus noi Dubai ... episodul urmator va fi si va pati ? Smile
Nu va fi nimic ... se vor certa pentru Mustafa . Apoi se vor certa pentru ca Mustafa ajunge la inchisoare , apoi se vor certa pentru ca Mustafa iese de la inchisoare . Apoi , apoi , apoi ...
Eu m-am detasat de serial ... si ma simt foarte bine .
Enginu' ma binedispune de fiecare data ... nu-mi mai trebuie nimic . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 6:23 pm

victorelalove a scris:
Eu m-am detasat de serial ... si ma simt foarte bine .
Enginu' ma binedispune de fiecare data ... nu-mi mai trebuie nimic . kiss

asta-i foarte bine daca te-ai detasat ....e totusi un film si nu merita atata pierdere de energie

Engin este de nota 20+
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:25 pm

dubaisport a scris:

Engin este de nota 20+
Engin este facut pentru meseria asta . Se vede pe el cata pasiune pune si cat de mult ii place sa joace . Mereu un profesionist ... niciodata plictisit . Mereu omul de baza ... bravo lui . kiss
Nu-i de mirare ca a ajuns unde a ajuns ... a muncit mult pentru asta . De aceea si sunt convinsa ca din toamna sigur are proiect . kiss Dar sper sa nu ma insel . 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 6:30 pm

eu nu cred ca ne mai dau alt Promo pana joi..cu asta ramanem sad

nici nu-mi vine sa mai revad promo..mi-a ajuns odata
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 41 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum