Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
Mirela Maria
DENISA
8 participanți

Pagina 39 din 41 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Urmatorul

In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:33 pm

dubaisport a scris:eu nu cred ca ne mai dau alt Promo pana joi..cu asta ramanem sad

nici nu-mi vine sa mai revad promo..mi-a ajuns odata

UIte aici un comentariu foarte bun . Ce vrea Fg ?????????
Pai eu cred ca ea este bulversata rau .
Prea multa tragedie pentru gustul meu .
Il astept pe Engin in mai ... din nou la premii . Si mai aranjat si mai fericit , fastacit ... si tot ce o trai el in sufletelul lui . kiss

im irritated about Fgul with that her behavior...

I mean Asu have a miserable life too you know... its even worse but shes not that whiney and depressed all the time like Fgul

Fgul is just you know mustafas escaping shes sad because he escaped...

Mustafas getting caught, shes sad because hes injured..

woman what do you want? -.-´
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 6:43 pm

victorelalove a scris:



I mean Asu have a miserable life too you know... its even worse but shes not that whiney and depressed all the time like Fgul

Fgul is just you know mustafas escaping shes sad because he escaped...

]

pe asu o vor ajuta Kadir si Kerim ..oamenii de ajutor din dizi
pe Gulli nu stiu cine o va ajuta
stii ca s-a scris despre un eventual scenariu in care Ker va muri la final ? si ca Gulli abia atunci va realiza ce a pierdut

eu nu cred in scenariul asta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:46 pm

dubaisport a scris:
stii ca s-a scris despre un eventual scenariu in care Ker va muri la final ? si ca Gulli abia atunci va realiza ce a pierdut

eu nu cred in scenariul asta
Cine a spus ? Astia cere se ocupa de scenariu ?
Ca mie nu mi se pare departe de adevarar ... parca si vad ca el moare la final .
Ar fi bine ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 6:47 pm

victorelalove a scris:
Cine a spus ? Astia cere se ocupa de scenariu ?
Ca mie nu mi se pare departe de adevarar ...

am citit pe F...dar nici eu nu cred
hai ca am mai revazut odata promo...mi se pare si Ker putin depresiv ,nu numai Gulli
la turci depresia se ia Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:48 pm

dubaisport a scris:

..mi se pare si Ker putin depresiv ,nu numai Gulli
la turci depresia se ia Smile
Da ... dar Kerim arata bine deprimat ... Gullia zici ca traieste in padure si face vraji . stupid stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 6:50 pm

victorelalove a scris:
... Gullia zici ca traieste in padure si face vraji . stupid stupid stupid stupid
te referi la par?..nu te-ai obisnuit nici pana acum cu el ? Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:51 pm

dubaisport a scris:
te referi la par?..nu te-ai obisnuit nici pana acum cu el ? Smile
La par si la gura ... Tu ai vazut ce gura are Gullia cand vrea sa planga ? Smile Dar poate ca sunt eu nebuna ...

Asa arata si cand era in oras cu cantaciosul ei ... Ala in fata si ea in statele lui . Parca uitase de ea ... mai spuneam de Engin la filmari . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 6:55 pm

Eu am inceput sa cred ca Gullia inca il mai iubeste pe Mustafa . Altfel nu inteleg de ce are fata aia de spate ??????
Dupa toate cate a patit cu el ... sa vezi ce va plange pentru el .
Si apoi cand se va duce la inchisoare ornitorincul ... sa o vezi pe Gullie cu mancare la el .
O sta si la spital sa-l ingrijeasca ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 7:08 pm

victorelalove a scris:Eu am inceput sa cred ca Gullia inca il mai iubeste pe Mustafa . Altfel nu inteleg de ce are fata aia de spate ??????
Dupa toate cate a patit cu el ... sa vezi ce va plange pentru el .
Si apoi cand se va duce la inchisoare ornitorincul ... sa o vezi pe Gullie cu mancare la el .
O sta si la spital sa-l ingrijeasca ... Smile

nici eu nu o mai inteleg pe Gulli...cred ca nici Beren nu o mai intelege... Smile Smile

stai sa vedem ce se va intimpla cu ea dupa ce va fi inchis Must ..oare va fi mai "calda " cu Ker ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 7:11 pm

dubaisport a scris:

nici eu nu o mai inteleg pe Gulli...cred ca nici Beren nu o mai intelege... Smile Smile

?
Corect !! Bine spus ... cred ca nici Beren nu stie cum sa mai joace .
Si intr-un fel o inteleg ... pai daca ii spune ca dupa atata timp ea trebuie sa mai planga dupa Mustafa si sa fie indecisa in ceea ce-l priveste pe Kerim . Normal ca iese o imcurcaceala de toata frumusetea . stupid stupid stupid

Daaaaaaaaaa ... cred ca va fi numai pentru el . Smile Smile Smile
Nici nu-l va baga in seama .
Si tin minte ca spuneau ca in sezonul 2 va fi o indragosteala cum nu s-a mai vazut in seriale .
Asa este ... o porcarie mai mare nici ca am vazut . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 7:16 pm

poate ne rezerva marea indragosteala ptr ultimele 5 epis Smile
dar nu cred ..cine stie ce va fi atunci ? poate evadeaza Must din inchis si le tulbura linistea..
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 7:19 pm

dubaisport a scris:poate ne rezerva marea indragosteala ptr ultimele 5 epis Smile
dar nu cred ..cine stie ce va fi atunci ? poate evadeaza Must din inchis si le tulbura linistea..
Stai linistita , Dubai . kiss
5 episoade ??????????
Vrei sa spui ca 5 minute din ultimul episod ...asta daca nu care cumva se gandesc sa omoare baiatul . Smile Smile Smile
Mustafa sigur se va duce la nebuni ... si de acolo va pune din nou la cale un plan . Il va impusca pe Kerim ...si o va rapi pe Gullie . Apoi Gullia iar va plange dupa el . Smile Smile Smile
Penibil ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 7:27 pm

hai s afim un pic obtimiste si sa asteptam epis 70
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 7:28 pm

uite ce scriu fanii :

THOSE WRITERS ARE STUPID A**HOLES , THEY ARE F**KING RUINING THE WHOLE SERIES AND THE SCRIPT IS LITERALLY SH*T ! Fatmagul has turned into a DRAMA QUEEN and Kerim I do not KNOW and Mustafa has turned into a superman who never dies etc... I am sure that everyone here CAN write&do a BETTER SCRIPT than the writers do .
Although I love this series...
Sorry for my terrible vocabulary, untidy language whatever ! This series has turned into I do not know what to say.... worse that worst.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 7:29 pm

dubaisport a scris:hai s afim un pic obtimiste si sa asteptam epis 70
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 539466 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 539466 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 539466
De ce ?
Se marita cu Mustafa ???????
Pe mine a inceput sa ma amuze teribil toata aiureala asta .
Parca si vad ca in final Kerim moare ...si ea se casatoreste cu Mustafa . Asa cum trebuia sa se intample de la inceput .
Ca si cum Kerim nu ar fi existat niciodata .
Ma enerveaza de la un timp Gullia ... barem nu-i da drumul sa plece de langa ea .
Sta ca o statuie si-i spune ca vrea copii cu el ... 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 7:31 pm

dubaisport a scris:uite ce scriu fanii :


Sorry for my terrible vocabulary, untidy language whatever ! This series has turned into I do not know what to say.... worse that worst.
Eu nu sunt de acord cu jigniri de genul asta . Poti sa-ti spui oful si altfel . Insa le inteleg nemultumirea .
Fanii sunt foarte enervati , Dubai . kiss
Fanii vorbitori de engleza . Ar trebui sa acorde atentie si astora ... pentru ca filmul se vinde si in afara .
Este o ocazie ideala pentru a testa piata . Dar nu le pasa ... pacat . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 7:32 pm

victorelalove a scris:



Parca si vad ca in final Kerim moare ...si ea se casatoreste cu Mustafa . Asa cum trebuia sa se intample de la inceput .
Ca si cum Kerim nu ar fi existat niciodata .
de casatorit cu Must nu are cum ...pana una alta el e un criminal...
Ker va fi colacul ei de salvare
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 7:35 pm

victorelalove a scris:
Eu nu sunt de acord cu jigniri de genul asta . Poti sa-ti spui oful si altfel . Insa le inteleg nemultumirea .
Fanii sunt foarte enervati , Dubai . kiss
Fanii vorbitori de engleza . Ar trebui sa acorde atentie si astora ... pentru ca filmul se vinde si in afara .
Este o ocazie ideala pentru a testa piata . Dar nu le pasa ... pacat . kiss

Vic ..nici eu nu sunt de acord cu vocabularul asta ....
eu tare sunt curioasa care e scheletul serialului pe care s-au bazat scenaristele ....vreau sa stiu cum gandesc ele finalul....
daca o intrebi acum pe Beren ..ce e in capul lui Gulli de si-a schimbat atitudinea fata de Kerim ,nici ea nu stie sa spuna...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 7:37 pm

dubaisport a scris:
de casatorit cu Must nu are cum ...pana una alta el e un criminal...
Ker va fi colacul ei de salvare
Daaaaa ... prost mai este .
Eu chiar ca nu inteleg .
Ai vazut ce spunea in interviul ala . Ca daca ar fi o femeie care nu i-ar raspunde la iubire ... nici el nu ar mai incerca ceva .
Pai si ceea ce-i arata Gullia este iubire ????????? Smile Smile Smile
Bine ..de ... este un serial , o fantezie ... dar totusi . Este groaznica !!!!!!!! 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 3402550389 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 3402550389 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 3402550389
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 7:39 pm

dubaisport a scris:
eu tare sunt curioasa care e scheletul serialului pe care s-au bazat scenaristele ....vreau sa stiu cum gandesc ele finalul....
.
Pai stiu ca asta mai au de facut . SA-I APROPIE PE COPII DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE .
Si vor trage de timp si de actiune pana in ultimul episod . Si atunci ... sa vezi ce repezela va fi . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 7:47 pm

victorelalove a scris:
. Si atunci ... sa vezi ce repezela va fi . Smile Smile Smile
daaa parca vad ca in ultimele 2 min ni-i arata cu nepotei Smile Smile

ai vazut in interviu ca s-a eschivat cand a fost intrebat de pers din viata lui....nu a vrut sa zica nmk....personal life Smile .....daca nu ne-om trezi noi prin aug ca se insoara ,ai sa vezi
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 7:50 pm

dubaisport a scris:
daaa parca vad ca in ultimele 2 min ni-i arata cu nepotei Smile Smile
.....daca nu ne-om trezi noi prin aug ca se insoara ,ai sa vezi

Nuuuuuuuu ... doua episoade sunt prea multe . 20 de minute din ultimul episod ...poate nici atunci .


Pai chiar daca se insoara , Dubai ... nu o sa ne spuna nimic . Smile Smile Smile Imi place de el ...

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Dfr6b
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 7:54 pm

Vic ..eu ziceam de 2 min nu 2 epis Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 19 Mar 2012, 7:57 pm

dubaisport a scris:Vic ..eu ziceam de 2 min nu 2 epis Smile

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 539466 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 539466 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 539466
Acu' cetii mai bine ....
Daaaaaaaa ...ai dreptate .
Oricum si-au batut joc de serialul asta .
Dar frumos este Enginu'.
Avea parul cam de matura in primul sezon. Acum il are mereu aranjat . Este randul Gulliei .
La astia in studio ... nu se pot ocupa de mai multi . Smile

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Otqej7
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 19 Mar 2012, 7:57 pm

ies un pic ....incepe Fg la arabi ,sa vad cum il chinuie Gulli pe Ker Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 39 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 41 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum