Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
dubaisport
DENISA
8 participanți

Pagina 5 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Urmatorul

In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 21 Mar 2012, 5:45 pm

michiper68 a scris:


sunt castigatori la toate categoriile. mi se pare ireal sa iasa roscata aia din sultan, care e la primul proiect, sa iasa actrita anului. si la rol secundar e una din partenerele lui engin, sotia din bbo. se va intalni engin la premii cu fosta partenera si cu actuala.

asta ca sa nu uite de unde a plecat Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Mar 2012, 5:50 pm

victorelalove a scris:
Pai s-a mai tot intalnit cu fosta sotie . Si la Teledon tot langa ea statea si langa Beren . Smile kiss
Poate se mai gandeste ... si o paraseste pe Gullie .

Si mie mi se pare cam aiurea sa gastige actrita aia ... cum mi se pare ciudat ca a castigat si Halit .
Dar poate ca ma insel .
Engin avea la miezul noptii 34% ... si dimineata avea 20% . Cat sa fi votat lumea cu Halit ?kiss


numai ei stiu cum au numarat voturile. si anul trecut cand a castigat murat , mult timp a fost pe locul 3 si brusc a iesit primul. pana la urma premiile astea tot spectacol se numesc. daca iesea fatmagul de sus pana jos, la scenariu , muzica , drama si engin si beren la doua categorii nu dadea bine la public.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Mar 2012, 5:52 pm

michiper68 a scris:

numai ei stiu cum au numarat voturile. si anul trecut cand a castigat murat , mult timp a fost pe locul 3 si brusc a iesit primul. pana la urma premiile astea tot spectacol se numesc. daca iesea fatmagul de sus pana jos, la scenariu , muzica , drama si engin si beren la doua categorii nu dadea bine la public.
Corect !! kiss
Eu ma gandeam de la inceput ca vor iesi multi castigatori ... sa fie cat mai frumos sa "ne simtem si noi bine" . De asta nici nu cred ca ne dau numarul votirilor ... ci asa un procent aleatoriu . kiss
Sa fie spectacol ... si Engin sa aibe telefonul tot in buzunar . Nu se alta ... dar imi place sa analizez . 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 21 Mar 2012, 5:53 pm

michiper68 a scris:


numai ei stiu cum au numarat voturile. si anul trecut cand a castigat murat , mult timp a fost pe locul 3 si brusc a iesit primul. pana la urma premiile astea tot spectacol se numesc. daca iesea fatmagul de sus pana jos, la scenariu , muzica , drama si engin si beren la doua categorii nu dadea bine la public.
oricum ,au iesit f bn ..castigatori la 3 categorii nu e lucru putin

cand va avea loc gala ? in mai ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Mar 2012, 5:55 pm

ce nu pricep eu deloc este..cum sa fie la actor de drama, cel mai bun actor de drama engin 34 de procente si halit OPT procente si totusi la cel mai bun actor al anului este halit. pai daca halit nu e cel mai bun actor de drama atunci e bun la ce? la sarit coarda, la reclame la pasta de dinti?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Mar 2012, 5:55 pm

dubaisport a scris:
oricum ,au iesit f bn ..castigatori la 3 categorii nu e lucru putin

Au iestit bine de tot. kiss
Pacat ca fanii nu se inteleg ... Unii vor spune ca datorita lui Engin ... altii ca datorita lui Beren .
Bine ca mai au pitin si li se despart drumurile ...
Dar fanii or vrea sa continue razboiul . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Mar 2012, 5:56 pm

michiper68 a scris:ce nu pricep eu deloc este..cum sa fie la actor de drama, cel mai bun actor de drama engin 34 de procente si halit OPT procente si totusi la cel mai bun actor al anului este halit. pai daca halit nu e cel mai bun actor de drama atunci e bun la ce? la sarit coarda, la reclame la pasta de dinti?

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
S-au incurcat in procente , Michi !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 21 Mar 2012, 5:56 pm

victorelalove a scris:

Dar fanii or vrea sa continue razboiul . Smile

Smile Smile Smile

cine stie pe unde s-or intalni.... Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Mar 2012, 5:59 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile

cine stie pe unde s-or intalni.... Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile
S avezi ce scatoalce isi trag .
Fani adevarati domne ' ...

Michi , eu cred ca era tarziu , astia de la revista voiau sa plece acasa , le picau ochii in gura ... si au modificat si ei acolosa ... cat au putut , si ca sa iasa cum trebuie primele locuri . Ce mai conteaza ca nu este in regula situatia cu cateva procente ... cam toate ?
Halit o fi cel mai bun SULTAN ... el pe vremea aia , Engin pe vremea asta . kiss


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 21 Mar 2012, 5:59 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Mar 2012, 5:59 pm

victorelalove a scris:
Au iestit bine de tot. kiss
Pacat ca fanii nu se inteleg ... Unii vor spune ca datorita lui Engin ... altii ca datorita lui Beren .
Bine ca mai au pitin si li se despart drumurile ...
Dar fanii or vrea sa continue razboiul . Smile

vic eu am mai trait razboiul asta si la asi. absolut la fel a fost. si a continuat mult timp pe port , cu jigniri si tot tacamul. dupa 3 ani asha am un feeling ca acum si pe beren si pe engin ii doare in bascheti de ce zic fanii si ce conflicte vad ei...beren viseaza cai verzi pe pereti alaturi de cantacios , engin o fi preocupat de vreun nou proiect...incaierarea fanilor e frectie la picior de lemn, e buna doar ca le distrage atentia de la alte probleme si nu mai scormonesc despre viatza lor intima.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Mar 2012, 6:01 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile
S avezi ce scatoalce isi trag .
Fani adevarati domne ' ...

Michi , eu cred ca era tarziu , astia de la revista voiau sa plece acasa , le picau ochii in gura ... si au modificat si ei acolosa ... cat au putut , si ca sa iasa cum trebuie primele locuri . Ce mai conteaza ca nu este in regula situatia cu cateva procente ... cam toate ?


.
Halit o fi cel mai bun SULTAN ... el pe vremea aia , Engin pe vremea asta . kiss




o fi. dar sultanul nefiind cel mai bun serial de drama al anului are totusi pe cei mai buni actori ai anului si atunci de ce nu e bun? si in rol secundar okan yalabic tot cel mai bun. cred ca nu are scene de sex suficiente si de aceea sultanul nu e pe placul telespectatorilor. o fi scenariu mai ilogic ca la fatmagul..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Mar 2012, 6:02 pm

michiper68 a scris:....incaierarea fanilor e frectie la picior de lemn, e buna doar ca le distrage atentia de la alte probleme si nu mai scormonesc despre viatza lor intima.
Pai tocmai bine ca zic si ei mersic . kiss

Ahaaaaaaaaa ... deci a fost si la Asi . Credeam ca doar astia ai lui Enginu' si Beren sunt dusi cu pluta . Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 21 Mar 2012, 6:02 pm

michiper68 a scris:

.incaierarea fanilor e frectie la picior de lemn, e buna doar ca le distrage atentia de la alte probleme si nu mai scormonesc despre viatza lor intima.
corect !!!!

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Mar 2012, 6:04 pm

michiper68 a scris:




o fi. dar sultanul nefiind cel mai bun serial de drama al anului are totusi pe cei mai buni actori ai anului si atunci de ce nu e bun? si in rol secundar okan yalabic tot cel mai bun. cred ca nu are scene de sex suficiente si de aceea sultanul nu e pe placul telespectatorilor. o fi scenariu mai ilogic ca la fatmagul..

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 539466
Eu ti-am spus ca ei au facut in asa fel incat la fiecare categorie sa aibe alt castigator ... Dar nu au mai stat ei sa analizeze si procentele de pe celelalte locuri .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 21 Mar 2012, 6:04 pm

victorelalove a scris:
Pai tocmai bine ca zic si ei mersic . kiss

Ahaaaaaaaaa ... deci a fost si la Asi . Credeam ca doar astia ai lui Enginu' si Beren sunt dusi cu pluta . Smile kiss

e ceva normal la el ,Vic ... si cred ca si actorii sunt obisnuiti cu divergentele astea dintre fani ..de asta nici nu-si bat capul cu ei.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Mar 2012, 6:05 pm

victorelalove a scris:
Pai tocmai bine ca zic si ei mersic . kiss

Ahaaaaaaaaa ... deci a fost si la Asi . Credeam ca doar astia ai lui Enginu' si Beren sunt dusi cu pluta . Smile kiss


nu. astia sunt civilizati. ce a fost la asi depaseste orice rationament. acolo toti fanii lui murat au zis ca a fost dragoste in timp ce fanii tubei l-au aratat cu degetul ca si-a facut publicitate pe spinarea ei, a sedus-o si abandonat-o si s-a insurat cu pitica. ce-a fost la gura lor...un simplu avatar cu murat pe paginile tubei ii facea sa turbeze. pana una alta murat a reusit 10 procente la actor de drama, e pe locul 3 in fatza marelui actor halit. tuba are 5 procente micutze.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Mar 2012, 6:06 pm

dubaisport a scris:

e ceva normal la el ,Vic ... si cred ca si actorii sunt obisnuiti cu divergentele astea dintre fani ..de asta nici nu-si bat capul cu ei.
Smile

Acum ar fi culmea sa apara Enginu' si Beren sa stea de vorba cu ei ... si sa le dea o ramura de maslin ...
Fanii sunt si ei de multe categorii ... asa cum sunt si oamanii .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Mar 2012, 6:07 pm

nu stiu cine o sa participe la premii pt fatmagul, oare va veni hilal sau kerem catay? nu au avut categoria regizori .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Mar 2012, 6:08 pm

michiper68 a scris: pana una alta murat a reusit 10 procente la actor de drama, e pe locul 3 in fatza marelui actor halit. tuba are 5 procente micutze.
Si Halit este cel mai bun actoral anului .
Ahaaaaaa ...deci Murat este totusi mai bun ca Halit la drama . Halit o fi mai bun la comedie ... de a iesit situatia asa .

Deci se poate si mai rau ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Mar 2012, 6:09 pm

petekkaya a castigat anul trecut cel mai bun actor si murat cel mai bun actor de drama sau viceversa, nu mai tin minte.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Mar 2012, 6:12 pm

victorelalove a scris:
Si Halit este cel mai bun actoral anului .
Ahaaaaaa ...deci Murat este totusi mai bun ca Halit la drama . Halit o fi mai bun la comedie ... de a iesit situatia asa .

Deci se poate si mai rau ... Smile


la comedie e alt actor pe primul loc. halit nu e nici la drama , nici la comedie e la scenele cu cadane. cel mai potent actor al anului poate trebuia sa castige halit.engin e doar cu bataturile in palma. probabil are alte aparitii halit care l-au propulsat drept cel mai bun actor al anului fara sa fie nici dramatic nici comic. pe cadana din sultan am vazut-o la beyaz show cum radea isteric, ea e senzational de buna si e la primul proiect. i-a iesit din prima.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Mar 2012, 6:12 pm

michiper68 a scris:petekkaya a castigat anul trecut cel mai bun actor si murat cel mai bun actor de drama sau viceversa, nu mai tin minte.
Le-au impartit frateste .

Nu mai vorbeste niciun fan nimic ... se certara , se inveninara ... si acum s-or fi otravit ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 21 Mar 2012, 6:13 pm

michiper68 a scris:


halit nu e nici la drama , nici la comedie e la scenele cu cadane. cel mai potent actor al anului poate trebuia sa castige halit.engin e doar cu bataturile in palma.
Smile Smile Smile
ENGIN AR TRABUI SA FIE IN ROL DE SFANT... CEVA ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 21 Mar 2012, 6:14 pm

michiper68 a scris:



duminica seara la kd e dragostea doare cu Halit si Cansu
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 21 Mar 2012, 6:14 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
ENGIN AR TRABUI SA FIE IN ROL DE SFANT... CEVA ...

daaa. sfantul engin blajinul. cate a mai indurat si el...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum