Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
petronela
tiberici
Andreea_Miha
iulianagl
Admin_dea05
narcisa
11 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 1:46 pm

Skumpyk86 a scris:

da am citit si eu...

Doar pt. 22000 euro!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 1:50 pm

iulianagl a scris:

Doar pt. 22000 euro!!

am pus linkurile mai sus de la artciole....au fost in mai multe ziare dar am pus primele trei care le-am gasit.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 1:52 pm

Skumpyk86 a scris:

am pus linkurile mai sus de la artciole....au fost in mai multe ziare dar am pus primele trei care le-am gasit.

Ce nenorociti frate. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 1:53 pm

Ai vazut Miha ce a aparut ca Shyam o sa-l rapeasca pe Chote.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 1:55 pm

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 525607_292485010836244_1203874019_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 1:55 pm

Skumpyk86 a scris:


Smile Smile Smile Chiar la asta ma uitam acum.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 2:04 pm

Smile Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 2:06 pm

iulianagl a scris:Ai vazut Miha ce a aparut ca Shyam o sa-l rapeasca pe Chote.

Am citit articolul din Bolegaindia dar sincer nu prea cred in el...desi mi-ar place..astfel de zvonuri mai circulau mai de mult cand s-au casatorit ei..din ce imi aduc aminte era asta cu rapirea si mai era ceva ca il va rani pe Arnav si ca Khushi il va salva ...nu prea am dat importanta ca erau povestite de fani si spuneau ca le-a auzit si ei....

acum ca a aparut articol poate se gandesc si la asa ceva...dar nu inteleg ce cauta Gul Khan aici ca el e pe partea de romantism...ai vazut in video de aseara era alt director cu Barun si acela se ocupa de drama ..
Dar presupunand ca a declarat ce au spus ei acolo ai vazut ca Gul "...but no track has been decided yet.."e clar ca habar nu au ce vor face..cum ti-am zis si cu Shyam ca au zis ca au mai multe scenari dar nu stie inca cum vor face..asa si aici..eu am senzatia ca ei citesc ce scriu useri pe forumurile lor Smile

Eu sincer nu mai am incredere nici in presa articole (ca multe nu se indeplinesc!) si nici in directori!Cred doar imaginile care le vad in serial si atat ...ca scenaristi se sucesc de la o zi la alta...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 2:11 pm

Skumpyk86 a scris:

Am citit articolul din Bolegaindia dar sincer nu prea cred in el...desi mi-ar place..astfel de zvonuri mai circulau mai de mult cand s-au casatorit ei..din ce imi aduc aminte era asta cu rapirea si mai era ceva ca il va rani pe Arnav si ca Khushi il va salva ...nu prea am dat importanta ca erau povestite de fani si spuneau ca le-a auzit si ei....

acum ca a aparut articol poate se gandesc si la asa ceva...dar nu inteleg ce cauta Gul Khan aici ca el e pe partea de romantism...ai vazut in video de aseara era alt director cu Barun si acela se ocupa de drama ..
Dar presupunand ca a declarat ce au spus ei acolo ai vazut ca Gul "...but no track has been decided yet.."e clar ca habar nu au ce vor face..cum ti-am zis si cu Shyam ca au zis ca au mai multe scenari dar nu stie inca cum vor face..asa si aici..eu am senzatia ca ei citesc ce scriu useri pe forumurile lor Smile

Eu sincer nu mai am incredere nici in presa articole (ca multe nu se indeplinesc!) si nici in directori!Cred doar imaginile care le vad in serial si atat ...ca scenaristi se sucesc de la o zi la alta...

Dar a mai aparut si in alta parte.Uite si aici.
http://www.tellychakkar.com/news/drama-quotient-spice-plot-iss-pyaar-ko
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 2:11 pm

Da asa inca nu-s decisi. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 2:15 pm

iulianagl a scris:

Dar a mai aparut si in alta parte.Uite si aici.
http://www.tellychakkar.com/news/drama-quotient-spice-plot-iss-pyaar-ko

da dar au luat uni de la alti..Cei de la bolegaindia ayu luat de la tellychakkar si tot asa..
uite
http://www.bolegaindia.com/gossips/Time_for_some_major_drama_sequences_in_Iss_Pyaar_Ko_Kya_Naam_Doon-gid-12905-gc-16.html
as vrea sa fie adevarat ..de fapt vroiam sa fie Khushi in pericol sa o salveze el..dar nu imi pun baza in asta...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 2:18 pm

iulianagl a scris:Da asa inca nu-s decisi. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754

da si noua ne spun ca s-ar putea aia ba aia...si pe noi ne pune pe jar... 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754 ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 2:20 pm

Se pare ca pe 5 mai e ep Maha Episode "Pratigya"..eu nu stiu daca pe 6 pot da Iss pyaar...nu stiu daca poate fii doua ep maha unul dupa altul...dar macar sa fie la o sapt.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 2:23 pm

Skumpyk86 a scris:

da dar au luat uni de la alti..Cei de la bolegaindia ayu luat de la tellychakkar si tot asa..
uite
http://www.bolegaindia.com/gossips/Time_for_some_major_drama_sequences_in_Iss_Pyaar_Ko_Kya_Naam_Doon-gid-12905-gc-16.html
as vrea sa fie adevarat ..de fapt vroiam sa fie Khushi in pericol sa o salveze el..dar nu imi pun baza in asta...

Da si eu am spus asta un pic mai devreme.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 2:24 pm

Skumpyk86 a scris:Se pare ca pe 5 mai e ep Maha Episode "Pratigya"..eu nu stiu daca pe 6 pot da Iss pyaar...nu stiu daca poate fii doua ep maha unul dupa altul...dar macar sa fie la o sapt.

Ar fi misto ca asa ar sari serialul la o noua treapta, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 2:25 pm

ce tare Barun in video de aseara cand rasp fanilor..."Cheers Baby" 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 283516

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 2:28 pm

iulianagl a scris:

Da si eu am spus asta un pic mai devreme.

dap...ce vrem noi ce ne da ei... 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754

eu as fii vrut sa inteleg mai mult ce spunea directorul acela Arshad..eram curioas exact ce spune ca multi au spus ca e dur..si pare ca nu ii pasa de fani... Evil or Very Mad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 2:30 pm

iulianagl a scris:

Ar fi misto ca asa ar sari serialul la o noua treapta, nu?

da dar sti ce ma gandeam ca daca dau promo cand renine Sanaya marti revine ea la filmari ...atunci acel promo poate fii pt ep maha????Aceasta sa fie noul pas...sa afle de ce s-a casatorit Arnav cu ea..doar atat?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 2:30 pm

Skumpyk86 a scris:

dap...ce vrem noi ce ne da ei... 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754

eu as fii vrut sa inteleg mai mult ce spunea directorul acela Arshad..eram curioas exact ce spune ca multi au spus ca e dur..si pare ca nu ii pasa de fani... Evil or Very Mad


Silly, nu? 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 2:32 pm

Skumpyk86 a scris:

da dar sti ce ma gandeam ca daca dau promo cand renine Sanaya marti revine ea la filmari ...atunci acel promo poate fii pt ep maha????Aceasta sa fie noul pas...sa afle de ce s-a casatorit Arnav cu ea..doar atat?

Ar fi bine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Sam 28 Apr 2012, 2:35 pm

feteleee pe mn a inceput sa ma enervee Shyam ala...la inceput mi-a placut de el kand a salvat-o pe Kushii si pe mama ei si pe tacsu..dar acum iahhhhh......cu nevasta akasa...si Anjeli e supeba mie imi place de ea se da la Kushi...iahhhh.....mai stau nitel si ma apuc iar sa ma uit...am ajus la 1 septembrie2011:)......
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 2:36 pm

Sanaya Barun au o chime....ei salveaza serialul...pacat ca producatori nu stiu sa profite de asta!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 2:37 pm

AdrianaMatza a scris:feteleee pe mn a inceput sa ma enervee Shyam ala...la inceput mi-a placut de el kand a salvat-o pe Kushii si pe mama ei si pe tacsu..dar acum iahhhhh......cu nevasta akasa...si Anjeli e supeba mie imi place de ea se da la Kushi...iahhhh.....mai stau nitel si ma apuc iar sa ma uit...am ajus la 1 septembrie2011:)......


Eu am fost tare uimita cand le-a sarit in ajutor ca nu ma asteptam eu credeam ca e Chote dar cand am vazut cine e am ramas cu gura cascata stii ca scoici, raci, craci, cam asa. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 28 Apr 2012, 2:38 pm

Skumpyk86 a scris:Sanaya Barun au o chime....ei salveaza serialul...pacat ca producatori nu stiu sa profite de asta!

Pai nici la Geet n-au stiut. 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 28 Apr 2012, 2:41 pm

AdrianaMatza a scris:feteleee pe mn a inceput sa ma enervee Shyam ala...la inceput mi-a placut de el kand a salvat-o pe Kushii si pe mama ei si pe tacsu..dar acum iahhhhh......cu nevasta akasa...si Anjeli e supeba mie imi place de ea se da la Kushi...iahhhh.....mai stau nitel si ma apuc iar sa ma uit...am ajus la 1 septembrie2011:)......

asa am patit si eu prima data ...imi placea de el..apoi a inceput sa ma enerveze...imi aduc aminte o scena care e ceva mai tarziu in care el singur in camera incerca sa spunem mai multe "fete plangand " cum sa reactioneze cand va afla de accidentul/moartea sotiei..

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum