Serialesitelenovelet
17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

+14
DENISA
andrushka
costina
alitheea
anyta
Alexa20
tiberici
denta
AdrianaMatza
petronela
lica54
narcisa
Admin_dea05
iulianagl
18 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 30 Apr 2012, 3:45 pm

iulianagl a scris:

Si eu tot la fel ca sa-mi dau mai bine seama si poate pana incepe serialul o sa mai apara promo cu ei.Se pare ca pe timpuri a fost bine vazut acest film sau ce naiba o fi fost.
Oare vor respecta povestea sau o schimba ? Nu stiu exact despre ce e vorba ..exista undeva acea poveste...sa stim ce ne asteapta..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 3:47 pm

petronela a scris:
Oare vor respecta povestea sau o schimba ? Nu stiu exact despre ce e vorba ..exista undeva acea poveste...sa stim ce ne asteapta..

Nu stiu eu spun ce citesc si eu de pe alte situri dar stii ce intra pe
http://myeduniya.com/
Si sigur gasesti mai multe info.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 4:05 pm

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Apr 2012, 4:11 pm

Bonjur dragalaselor!dupa ce am vazut video si cea mai pus Iuliana sar putea sa avem o surpriza foarte frumoasa...A stiut ea Drashiti de ce a asteptat atat..a vrut sa fie ceva bun..frumos si de calitate...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de anyta Lun 30 Apr 2012, 4:14 pm

este superb filmul,ce frumos a fost episodul 340, mai ales cand unchiul il tot pupa pe maan
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 30 Apr 2012, 4:16 pm

M-am lamurit daca fac viata lui Madhubala..va fi o drama ...si cred ca au ales bine actorul ..are o fata feminina ..dar si dura in acelasi timp...sa vedem ...abia astept sa inceapa filmul...
Am pus la Drashti despre viata lui Madhubala..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 4:17 pm

petronela a scris:M-am lamurit daca fac viata lui Madhubala..va fi o drama ...si cred ca au ales bine actorul ..are o fata feminina ..dar si dura in acelasi timp...sa vedem ...abia astept sa inceapa filmul...

Stai ca pana cand il termina se schimba macazul o sa faca o varianta mai dulce nu chiar drama, zic si eu ca nu-mi prea plac dramele care se termina cu drama ca viata nu mereu e o drama.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 30 Apr 2012, 4:21 pm

iulianagl a scris:

Stai ca pana cand il termina se schimba macazul o sa faca o varianta mai dulce nu chiar drama, zic si eu ca nu-mi prea plac dramele care se termina cu drama ca viata nu mereu e o drama.
Adevarul e ca si eu sper sa mai indulceasca ..dar nu pot sa schimbe firul povestii...daca fac viata ei....si asa nu-mi placea cand plangea Drashti in film sa vedem aici...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 4:22 pm


Pentru cine iubeste serialul uite un alt clip cu aceeasi melodie dar e si tradusa parca Anda mentiona ceva despre ei doi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 4:23 pm

petronela a scris:
Adevarul e ca si eu sper sa mai indulceasca ..dar nu pot sa schimbe firul povestii...daca fac viata ei....si asa nu-mi placea cand plangea Drashti in film sa vedem aici...

Auzi poate face viata ei partea comica nici decum cea dramatica, de aceea au ales-o pe Drashti. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 30 Apr 2012, 4:25 pm

iulianagl a scris:

Auzi poate face viata ei partea comica nici decum cea dramatica, de aceea au ales-o pe Drashti. Smile Smile
Din ce-am citit nu prea mi-am dat seama daca are si o parte comica... Smile Smile Smile
dar sa stii ca as fi vrut sa o vad intr-o comedie ...e foarte buna la asa ceva..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 4:26 pm

petronela a scris:
Din ce-am citit nu prea mi-am dat seama daca are si o parte comica... Smile Smile Smile
dar sa stii ca as fi vrut sa o vad intr-o comedie ...e foarte buna la asa ceva..

Pai si ea recunoaste asta ca asa e si in viata de zi cu zi de aceea e prietena lui Snaya, cred cand se intalnesc amandoua e jale.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de anyta Lun 30 Apr 2012, 4:45 pm

melodia din videoclip este in lamohan ke...sau cam asa ceva???
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 4:49 pm

anyta a scris:melodia din videoclip este in lamohan ke...sau cam asa ceva???

Da e din Jodhaa Akbar. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 30 Apr 2012, 5:02 pm

iulianagl a scris:

Pai si ea recunoaste asta ca asa e si in viata de zi cu zi de aceea e prietena lui Snaya, cred cand se intalnesc amandoua e jale.

pai cum sunt dili amandoua Smile Smile Smile Smile iti dai seama ce iese kand se intalnesc Smile Smile Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 5:06 pm

AdrianaMatza a scris:

pai cum sunt dili amandoua Smile Smile Smile Smile iti dai seama ce iese kand se intalnesc Smile Smile Smile Smile

Ai vazut ce misto facea de Mohit amandoua cand au fost atunci la G8/ Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 30 Apr 2012, 5:21 pm

iulianagl a scris:

Ai vazut ce misto facea de Mohit amandoua cand au fost atunci la G8/ Smile Smile

nu da-mi si mie linkul plsss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Lun 30 Apr 2012, 5:28 pm

iulianagl a scris:Ma pare sa se potriveasca in ciuda faptului ca nu-mi place dar nici de Guru nu mi-a placut at first.DE cand ma tot uit inainte de al pune aici.
Buna! Buna la toata lumea!
Iuli ma bucur ca ti-ai cam schimbat parerea despre colaborarea dintre cei doi...... sa vezi tu ce bunaciune de film o sa iasa si ce coloana sonora o sa aibe filmul,,,,,,,, daca ma intrebi de unde stiu...... pt ca mi-o doresc (pt DD) sunt ff increzatoare, iar el chiar ca-mi place..... Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Lun 30 Apr 2012, 5:39 pm

Fete dragi va rog nu uitati votati!!! Popularitatea ei sa ajunga pe primul loc, acum cu noul proiect ..... kiss
http://www.whopopular.com/Drashti-Dhami#

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 6qcqya
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 6:03 pm

tiberici a scris:
Buna! Buna la toata lumea!
Iuli ma bucur ca ti-ai cam schimbat parerea despre colaborarea dintre cei doi...... sa vezi tu ce bunaciune de film o sa iasa si ce coloana sonora o sa aibe filmul,,,,,,,, daca ma intrebi de unde stiu...... pt ca mi-o doresc (pt DD) sunt ff increzatoare, iar el chiar ca-mi place..... Smile

Buna nici nu ma indoiesc ca Drashti sa nu faca ceva bun i-am vazut potentialul asa ca sa inceapa serialul. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 30 Apr 2012, 6:04 pm

AdrianaMatza a scris:

nu da-mi si mie linkul plsss

Adi n-am timp acum dar poate cand ma intorc il gasesc si ti-l pun sau intra pe DD pagina si e posibil sa-l gasesti acolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 30 Apr 2012, 6:08 pm

Interesant.. Punar - Geet..

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 IWOIpeFzd9lvY
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Apr 2012, 6:14 pm

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Rgnw
adevarul este ca nici aerul nu are ce cauta intre ei...

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Pjcu
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Lun 30 Apr 2012, 6:17 pm

petronela a scris:Interesant.. Punar - Geet..

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 IWOIpeFzd9lvY


Buna inspiratie a avut cine a facut acest gif...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 30 Apr 2012, 7:05 pm

Buna seara fetelor, ce faceti ? V-am postat episaodele din Geet. Peste putin timp va pun si episaodele din iss pyaar. Mai dureaza putin de tot.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 6 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum