Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 11:38 pm

narcisa a scris:
Las că până mâine îți revii. Vezi, poate îl visezi la noapte.

Fugi de aici ce vrei sa am cosmar!Ma doare capul am inteles eu ceva ceva dar traducerea a fost mult mai dura.Now what?A invatat ceva Nanav din tot ce s-a intamplat?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 01 Mai 2012, 11:39 pm

Fete dragi 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 1770706045 Pe maine!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:40 pm

Skumpyk86 a scris:

restul le-am pus la "poze" cred ca sunt de saptamana asta..asta mai e tare..dar din ce imi aduc aminte eu parca Khushi i-a zis ca sunt soareci..nu?Inca ceva a purtat sindoor?

[img][/img]
Păi la cele de la poze mă refeream. Am rămas mască văzându-le. Am crezut că n-am văzut eu o bucată din film, mă gândeam că n-au transmis tot dar îl văzusem în direct, pe urmă le-am văzut pe cele când crede ea că o omoară și mi-am dat seama că ce-am văzut eu cu ținutul de mână era doar precapul la filmul de mâine.
Nu știu ce să zic de sindoor, uneori mi se părea că are, alteori nu. Sigur cercetezi tu cu lupa când ai să te uiți.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:42 pm

iulianagl a scris: sad Luna si stelele sa i le aduca Nanav?No way!Never!!! sad 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2681204924
Stele i-a adus Khushi deasupra patului. Poate s-a referit la faptul că atunci când o strânge de mâini vede stele verzi de durere.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:43 pm

tiberici a scris:

Narci... Iuli e suparata rau pe Arnav....
Poate maine are o prestatie in ep. de zile mari si ii trece....
În episodul de mâine Arnav pare hotărât să o convingă de contrariul faptului că e cel mai bun soț din lume. L-am văzut numai cu arme mortale în mână. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:44 pm

Noapte bună Dadi, noapte bună Tibi. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 11:47 pm

Khushi... my broken Angel. sad Arnav ia pus capat ia frant toate aripile. sad


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Sam 10 Noi 2012, 9:39 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Mai 2012, 11:47 pm

narcisa a scris:
Păi la cele de la poze mă refeream. Am rămas mască văzându-le. Am crezut că n-am văzut eu o bucată din film, mă gândeam că n-au transmis tot dar îl văzusem în direct, pe urmă le-am văzut pe cele când crede ea că o omoară și mi-am dat seama că ce-am văzut eu cu ținutul de mână era doar precapul la filmul de mâine.
Nu știu ce să zic de sindoor, uneori mi se părea că are, alteori nu. Sigur cercetezi tu cu lupa când ai să te uiți.

era doar curioasa ..cu mangalsutra ma gandeam ca s-ar putea sa nu poarte ca nu e obligatoriu.dar sindoor ar trebui..ma uitam si la Dragoste dulce amara "Akshara" de acolo nu poarta manga..dar sindoor da...
Dar oricum cei de la iss pyaar nu prea tin ei cont..stii ca iti spuneam de atunci ca am senzatia ca nici nu vor vb despre asta in serial..exact cum a facut cu Anjali ..intr-un ep avea niste priviri ca si cum ar banui ceva..si a doua zi nimic!
Nu m-am uitat dar stiu cam tot ce a fost Smile ...am mai vb cu fetele si mi-au zis...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 11:49 pm

Geet ramane viata mea:X:X:X...nici-un film nu se compara cu Geet...Iss gata ma enerveaaza de cand cu casatoria asta a lor fara sa se spuna dc a fost facuta dc dc dc 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2743637754
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 01 Mai 2012, 11:53 pm

AdrianaMatza a scris:Geet ramane viata mea:X:X:X...nici-un film nu se compara cu Geet...Iss gata ma enerveaaza de cand cu casatoria asta a lor fara sa se spuna dc a fost facuta dc dc dc 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2743637754

nici mie nu mi-a placut prea tare dupa casatorie..au fost unele ep frumoase si dupa dar au fost unele cu gust amar...
Khushi nu stie ca Arnav a aflat de Shyam..
Cand s-au casatorit Arnav i-a zis ca daca nu se casatreste cu el nu va lasa ca sora ei sa se casatoreasca cu Akash..si i-a mai zis ca sunt casatoriti 6 luni.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:54 pm

iulianagl a scris:Khushi... my broken Angel. sad Arnav ia pus capat ia frant toate aripile. sad
Nu cred, cu cât i le frânge cu atât îi cresc mai puternice.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 01 Mai 2012, 11:55 pm

Skumpyk86 a scris:

nici mie nu mi-a placut prea tare dupa casatorie..au fost unele ep frumoase si dupa dar au fost unele cu gust amar...
Khushi nu stie ca Arnav a aflat de Shyam..
Cand s-au casatorit Arnav i-a zis ca daca nu se casatreste cu el nu va lasa ca sora ei sa se casatoreasca cu Akash..si i-a mai zis ca sunt casatoriti 6 luni.

stiu k sau casatorit pe 6 luni...dar na belea k Anjali ia zis k nu va fi nora casei pana nu indeplineste toate ritualurile care trebuie Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:56 pm

Skumpyk86 a scris:

era doar curioasa ..cu mangalsutra ma gandeam ca s-ar putea sa nu poarte ca nu e obligatoriu.dar sindoor ar trebui..ma uitam si la Dragoste dulce amara "Akshara" de acolo nu poarta manga..dar sindoor da...
Dar oricum cei de la iss pyaar nu prea tin ei cont..stii ca iti spuneam de atunci ca am senzatia ca nici nu vor vb despre asta in serial..exact cum a facut cu Anjali ..intr-un ep avea niste priviri ca si cum ar banui ceva..si a doua zi nimic!
Nu m-am uitat dar stiu cam tot ce a fost Smile ...am mai vb cu fetele si mi-au zis...
Nu te uiți dar nici nu poți să te rupi de film. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:58 pm

AdrianaMatza a scris:Geet ramane viata mea:X:X:X...nici-un film nu se compara cu Geet...Iss gata ma enerveaaza de cand cu casatoria asta a lor fara sa se spuna dc a fost facuta dc dc dc 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2743637754
Chiar sunt singura căreia i-au plăcut episoadele cu nunta? Astea m-au convins pe mine să mă uit la film, au fost primele episoade pe care le-am văzut din film. Dacă sunt singura înseamnă că trebuie să mă duc să mă controlez la cap. sad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 01 Mai 2012, 11:59 pm

Skumpyk86 a scris:

era doar curioasa ..cu mangalsutra ma gandeam ca s-ar putea sa nu poarte ca nu e obligatoriu.dar sindoor ar trebui..ma uitam si la Dragoste dulce amara "Akshara" de acolo nu poarta manga..dar sindoor da...
Dar oricum cei de la iss pyaar nu prea tin ei cont..stii ca iti spuneam de atunci ca am senzatia ca nici nu vor vb despre asta in serial..exact cum a facut cu Anjali ..intr-un ep avea niste priviri ca si cum ar banui ceva..si a doua zi nimic!
Nu m-am uitat dar stiu cam tot ce a fost Smile ...am mai vb cu fetele si mi-au zis...

Pai nici prin cap nu le-a trecut de asta deci tot noi suntem cele care ne tot intrebam si atat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mar 01 Mai 2012, 11:59 pm

Fetele mele dragi și supărate mă duc la culcare, mâine nu mai este 1 mai. sad Noapte bună și vise frumoase. Dacă mai puteți. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mai 2012, 12:00 am

narcisa a scris:
Nu cred, cu cât i le frânge cu atât îi cresc mai puternice.


Crying or Very sad


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Sam 10 Noi 2012, 9:40 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 02 Mai 2012, 12:01 am

narcisa a scris:
Chiar sunt singura căreia i-au plăcut episoadele cu nunta? Astea m-au convins pe mine să mă uit la film, au fost primele episoade pe care le-am văzut din film. Dacă sunt singura înseamnă că trebuie să mă duc să mă controlez la cap. sad

nu e vb k nu mi-au placut....dar nici frumoase nu au fost...ia si imagina nunta cu un print in rokie de mireasa...nu brutal asa sad s nici macar nu a spus Arnav k ia vazut si k nunta e cea mai buna k sa salveze viata surori si a copilului....si Kushi pe a lu sorsa
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mai 2012, 12:01 am

narcisa a scris:Fetele mele dragi și supărate mă duc la culcare, mâine nu mai este 1 mai. sad Noapte bună și vise frumoase. Dacă mai puteți. kiss


Noapte buna Narci si Dadi si Tibi.O iau si eu din loc. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:01 am

AdrianaMatza a scris:

stiu k sau casatorit pe 6 luni...dar na belea k Anjali ia zis k nu va fi nora casei pana nu indeplineste toate ritualurile care trebuie Smile Smile

da..imi aduc aminte..el e asa de furios!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:03 am

narcisa a scris:
Nu te uiți dar nici nu poți să te rupi de film. Smile

da pai am prietene cu care vb de ani si ele nu renunta..dar sincer nu ma mai atrage inima sa ma uit la ep...am vazut discuti poze dar nu stiu simt ca isi pierde farmec cu lungirea situatiei...azi e bine maine nor pana mor....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:03 am

AdrianaMatza a scris:

nu e vb k nu mi-au placut....dar nici frumoase nu au fost...ia si imagina nunta cu un print in rokie de mireasa...nu brutal asa sad s nici macar nu a spus Arnav k ia vazut si k nunta e cea mai buna k sa salveze viata surori si a copilului....si Kushi pe a lu sorsa
Păi el era turbat de ce a văzut, când te simți atât de trădat, atât de umilit și atât de disperat și neputincios, nu mai stai să dai explicații. Alții au omorât pentru mai puțin.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:05 am

narcisa a scris:
Păi el era turbat de ce a văzut, când te simți atât de trădat, atât de umilit și atât de disperat și neputincios, nu mai stai să dai explicații. Alții au omorât pentru mai puțin.

dar cu Shyam a stat la explicati...ba i-a dat si a doua sansa! si sa nu uitam ca a crezut tot ce i-a zis!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:07 am

Skumpyk86 a scris:

da pai am prietene cu care vb de ani si ele nu renunta..dar sincer nu ma mai atrage inima sa ma uit la ep...am vazut discuti poze dar nu stiu simt ca isi pierde farmec cu lungirea situatiei...azi e bine maine nor pana mor....
Lasă că nu mai murim, doar de dragul lor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mai 2012, 12:08 am

narcisa a scris:
Păi el era turbat de ce a văzut, când te simți atât de trădat, atât de umilit și atât de disperat și neputincios, nu mai stai să dai explicații. Alții au omorât pentru mai puțin.

Da ai dreptate dar macar putea s-o intrebe si pe ea nu sa asculte si sa ia de buna ce a spus Shyam dar stai ca pe ea o crede proasta, nebuna cu statut social rau deci scuza-ma daca nu-l aducea la ea acasa nu cred eu ca mai avea el aceleasi idei care i le-a dat ca sfat lui Ankur.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum