Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mai 2012, 12:28 am

narcisa a scris:
Vezi ce diferite sunt cele două filme? Ieri nu credeai la fel. Las că nici Maan n-a crezut chiar tot. Și să nu uităm că trecutul lui Arnav e mult mai întunecat decât al lui Maan.

Corect!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:28 am

Admin_dea05 a scris:Fetelor a fost secventa cu strangerea de mana in timpul somnului? Vreau s-o vad si eu.
Chiar la sfârșitul filmului. Dar mâine avem mai mult din aceeași secvență. 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 165638 Și mai sunt pozele puse de Miha la poze dacă vrei un preview.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:28 am

narcisa a scris:
Știi cum se spune, rău cu rău dar mai rău fără rău. Arnav e conștient cât de nenorocit e Shyam dar a văzut cum a reacționat Anjali când a încercat să-i spună de Shyam. A înțeles că despărțirea de Shyam e chiar mai rea decât moartea pentru Anjali. Așa că din două rele a ales-o pe cea mai puțin rea.

Da Naricsa inteleg si cred ca nici lui Arnav nu i-a fost unsor cand i-a vazut..
Dar faptul ca Arnav s-a casatorit cu Khushi si a adus-o aproape de Shyam nu a fost solutie buna...Arnav s-a gandit numai la sora lui sa ii fie bine ok,dar pe langa asta si lui Shyam ii este bine.In afara ca nu ii mai alimenteaza cardul nimic..in timp ce lu Khushi i-a facut zile amare.
dar stiindu-l atat de nenorocit pe Shyam de ce nu a cercetat sa vada chiar e totul asa cum zice el?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:29 am

iulianagl a scris:

Nu cred ca s-a simtit vinovat totusi pentru ce ia facut.Daca ar sti ai ei ce viata a dus ea cu Arnav dupa casatorie ce ar face Bua?
Frigărui de Arnav. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mai 2012, 12:31 am

narcisa a scris:
Frigărui de Arnav. Smile


Si nici nu trebuie sa plateasca pentru Smile 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Compuetr2iy8


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Sam 10 Noi 2012, 9:18 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 02 Mai 2012, 12:31 am

narcisa a scris:
Vezi ce diferite sunt cele două filme? Ieri nu credeai la fel. Las că nici Maan n-a crezut chiar tot. Și să nu uităm că trecutul lui Arnav e mult mai întunecat decât al lui Maan.

ai dreptate dar Maan cerea explicati sau Geet sa tinea dupa el sa ii explice...era convorbire intre ei......da la Arnav era trecutul mai intunecat...dar nu ii da dreptu sa se poarte cu Kushi asa
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:32 am

AdrianaMatza a scris:

la Geet sau intamplat multe dar mereu a fost langa ea si a crezut....ii cerea explicati si nu o tratra cum o trateaza Arnav pe Kushi....Maan mereu a avut grija de ea...si kand a aflat de fracsu tot cu ea a tinut

unul dintre directori care a fost si la iss pyaar si la geet a zis ca Maan e dur dar Arnav reprezinta intunericul...
Si eu cred la fel ca Maan a avut mai multa grija de Geet...sunt doua seriale diferite imi plac amandoua numai ca la Iss pyaar lungesc prea mult...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 02 Mai 2012, 12:34 am

Gata v-am pupat noapte buna. kiss 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Roadrunnerlz87.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Aesleepingju37.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 3D_emoticon_216
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 02 Mai 2012, 12:35 am

Skumpyk86 a scris:

unul dintre directori care a fost si la iss pyaar si la geet a zis ca Maan e dur dar Arnav reprezinta intunericul...
Si eu cred la fel ca Maan a avut mai multa grija de Geet...sunt doua seriale diferite imi plac amandoua numai ca la Iss pyaar lungesc prea mult...

asa este prea o lalaie ........brb sa ma mai uit k cu voi ma uit 5 secunde pun stop sa vad ce scrieti voi si tot asa Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:37 am

Skumpyk86 a scris:

Da Naricsa inteleg si cred ca nici lui Arnav nu i-a fost unsor cand i-a vazut..
Dar faptul ca Arnav s-a casatorit cu Khushi si a adus-o aproape de Shyam nu a fost solutie buna...Arnav s-a gandit numai la sora lui sa ii fie bine ok,dar pe langa asta si lui Shyam ii este bine.In afara ca nu ii mai alimenteaza cardul nimic..in timp ce lu Khushi i-a facut zile amare.
dar stiindu-l atat de nenorocit pe Shyam de ce nu a cercetat sa vada chiar e totul asa cum zice el?
S-a căsătorit cu Khushi pentru a tăia orice cale de a mai ajunge Shyam la ea. Același lucru l-aș fi făcut și eu. Să ne amintim că și Khushi deși știa ce hram poartă Shyam nu a spus nimic, crezând că poate lucrurile se vor repara acum că Shyam va deveni tată. Deci și ea a crezut la fel ca Arnav. De fapt nu atât au crezut cât faptul că și-au dat seama că nu există altă cale. Și așa cum am mai spus pe Arnav l-a durut mai mult ce a făcut Khushi. Căsătoria forțată e pedeapsa ei.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:39 am

AdrianaMatza a scris:

asa este prea o lalaie ........brb sa ma mai uit k cu voi ma uit 5 secunde pun stop sa vad ce scrieti voi si tot asa Smile

am inteles ca cei de la star plus au seriale lungi si poate si deasta lungesc asa...stiu ca 20 min e prea putin..dar totusi uneori exagereaza.Cu piesa de teatru a tinut o saptamana si tot asa..pacat de chima dintre actori...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:42 am

AdrianaMatza a scris:

ai dreptate dar Maan cerea explicati sau Geet sa tinea dupa el sa ii explice...era convorbire intre ei......da la Arnav era trecutul mai intunecat...dar nu ii da dreptu sa se poarte cu Kushi asa
N-am zis că are dreptul ăsta eu încerc doar să-mi explic de ce face ce face. Și am găsit motivația lui. Eu nu cred că a reacționat exagerat. Nu pot să uit nici acum ce sentimente am avut când Shyam i-a vorbit cu dispreț, râzându-i în față că el o iubește pe cea pe care el o iubea și că sora lui e o piedică în calea fericirii lui. Eu am vrut să-l strâng pe Shyam de gât, chiar l-am urât. Dar Arnav trebuia să găsescă o soluție la problema lui. Și pe asta a găsit-o el. Sau mă rog, scenariștii că până la urmă e doar un film. Iar eu parcă aș fi avocatul diavolului. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:45 am

narcisa a scris:
S-a căsătorit cu Khushi pentru a tăia orice cale de a mai ajunge Shyam la ea. Același lucru l-aș fi făcut și eu. Să ne amintim că și Khushi deși știa ce hram poartă Shyam nu a spus nimic, crezând că poate lucrurile se vor repara acum că Shyam va deveni tată. Deci și ea a crezut la fel ca Arnav. De fapt nu atât au crezut cât faptul că și-au dat seama că nu există altă cale. Și așa cum am mai spus pe Arnav l-a durut mai mult ce a făcut Khushi. Căsătoria forțată e pedeapsa ei.

Si a pedepsit-o nevinovata.. parerea mea indiferent ce va face apoi cum isi va cere iertare si ca ii va indeplini visurile nimic nu va sterge nunta fortata..si noaptea nunti.Spunea cineva ca se vor recasatori si ca atunci va avea nunta visurile ei dar eu cred ca degeaba ca asta ramane in mintea ei..bine de la iss pyaar ma astept la orice..

Bun...ca s-a casatorit cu ea ca sa nu mai poata ajunge Shyam la ea..dar dupa 6 luni?Ca va avea un copil sa il schimbe??Daca da,inseamna ca pe Khushi "o arunca" dupa 6 luni..

Casatoria pedeapsa ei dar si viata dupa ca nu ii va fii unsor ca femeie divortata...

Apropo sunt de acord cu ty cea ce spui..cea ce nu inteleg de ce nu a cercetat..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 02 Mai 2012, 12:45 am

narcisa a scris:
N-am zis că are dreptul ăsta eu încerc doar să-mi explic de ce face ce face. Și am găsit motivația lui. Eu nu cred că a reacționat exagerat. Nu pot să uit nici acum ce sentimente am avut când Shyam i-a vorbit cu dispreț, râzându-i în față că el o iubește pe cea pe care el o iubea și că sora lui e o piedică în calea fericirii lui. Eu am vrut să-l strâng pe Shyam de gât, chiar l-am urât. Dar Arnav trebuia să găsescă o soluție la problema lui. Și pe asta a găsit-o el. Sau mă rog, scenariștii că până la urmă e doar un film. Iar eu parcă aș fi avocatul diavolului. Smile

Smile ai dreptate vedem noi ce se intampla mai departe
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:45 am

Gata mă duc și eu la culcare, nu mă mai provocați că îl voi apăra până în pânzele albe. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:47 am

narcisa a scris:
N-am zis că are dreptul ăsta eu încerc doar să-mi explic de ce face ce face. Și am găsit motivația lui. Eu nu cred că a reacționat exagerat. Nu pot să uit nici acum ce sentimente am avut când Shyam i-a vorbit cu dispreț, râzându-i în față că el o iubește pe cea pe care el o iubea și că sora lui e o piedică în calea fericirii lui. Eu am vrut să-l strâng pe Shyam de gât, chiar l-am urât. Dar Arnav trebuia să găsescă o soluție la problema lui. Și pe asta a găsit-o el. Sau mă rog, scenariștii că până la urmă e doar un film. Iar eu parcă aș fi avocatul diavolului. Smile Smile

dar eu tot nu inteleg stupid Smile de ce l-a crezut pe Shyam?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 12:49 am

narcisa a scris:Gata mă duc și eu la culcare, nu mă mai provocați că îl voi apăra până în pânzele albe. Smile Smile

ok...indiferent cat ne chinuim noi sa intelegem...nu apucam ca vin scenaristi cu alte idei...de ne lasa in ceata Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:51 am

Skumpyk86 a scris:

Si a pedepsit-o nevinovata.. parerea mea indiferent ce va face apoi cum isi va cere iertare si ca ii va indeplini visurile nimic nu va sterge nunta fortata..si noaptea nunti.Spunea cineva ca se vor recasatori si ca atunci va avea nunta visurile ei dar eu cred ca degeaba ca asta ramane in mintea ei..bine de la iss pyaar ma astept la orice..

Bun...ca s-a casatorit cu ea ca sa nu mai poata ajunge Shyam la ea..dar dupa 6 luni?Ca va avea un copil sa il schimbe??Daca da,inseamna ca pe Khushi "o arunca" dupa 6 luni..

Casatoria pedeapsa ei dar si viata dupa ca nu ii va fii unsor ca femeie divortata...

Apropo sunt de acord cu ty cea ce spui..cea ce nu inteleg de ce nu a cercetat..
Dar el nu știe că ea e nevinovată. Ce putea să cerceteze? Să o întrebe pe Khushi? De ce ar fi crezut în vorbele ei când a văzut ce a văzut și a auzit ce a auzit? Și Khushi a ascuns logodna ei cu Shyam, un motiv în plus să nu fie crezută. Și la fel a făcut familia ei.
Iar contractul pe 6 luni, el era 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 2743637754 pe ea, o ura, nu-i păsa lui ce se va întâmpla cu ea după.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:54 am

Skumpyk86 a scris:

dar eu tot nu inteleg stupid Smile de ce l-a crezut pe Shyam?
Eu nu cred că l-a crezut, altfel nu-l scotea din testament. Dar știe că e legat de mâini și de picioare și nu are ce să facă. Păcat că nu au arătat mai multe scene cu relația dintre ei, ne-am fi făcut o impresie mai bună despre cât de mult îl crede sau nu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 02 Mai 2012, 12:55 am

iulianagl a scris:

O sa fie maine dar vezi ca am pus promo sau intra la poze si vezi acolo de te saturi. Smile
Pai din cauza pozelor vroiam sa vad faza intreaga.Maine cu siguranta o sa ma uit la acea faza.Eu inca sunt la ep 26 postat de Alexa.Abia am reusit astazi sa fiu din nou la zi cu Geet.

Noapte buna! 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 155656
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:55 am

AdrianaMatza a scris:

Smile ai dreptate vedem noi ce se intampla mai departe
Deci nu ești chiar atât de nervoasă încât să nu te mai uiți? Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 02 Mai 2012, 12:58 am

narcisa a scris:
Deci nu ești chiar atât de nervoasă încât să nu te mai uiți? Smile

momentan bocesc Smile cum se comporta lumea cu ea in casa sad
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 12:59 am

Admin_dea05 a scris:Pai din cauza pozelor vroiam sa vad faza intreaga.Maine cu siguranta o sa ma uit la acea faza.Eu inca sunt la ep 26 postat de Alexa.Abia am reusit astazi sa fiu din nou la zi cu Geet.

Noapte buna! 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 155656
Alex a pus și ep 27 și 28 deci ai ce vedea. Noapte bună Anda, noapte bună fetele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 02 Mai 2012, 1:00 am

narcisa a scris:
Dar el nu știe că ea e nevinovată. Ce putea să cerceteze? Să o întrebe pe Khushi? De ce ar fi crezut în vorbele ei când a văzut ce a văzut și a auzit ce a auzit? Și Khushi a ascuns logodna ei cu Shyam, un motiv în plus să nu fie crezută. Și la fel a făcut familia ei.
Iar contractul pe 6 luni, el era 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 2743637754 pe ea, o ura, nu-i păsa lui ce se va întâmpla cu ea după.
Cum l-a intrebat pe Shyam putea si pe ea...stai un pic ca ea nu a ascuns logodna cu Shyam !!!A ascuns logodna cu sotul surori lui !Dar i-a zis de mai multe ori Shaym logodnicului!E 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 2743637754 dupa casnicie mai tot timpul ca ii reaminteste..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 02 Mai 2012, 1:01 am

AdrianaMatza a scris:

momentan bocesc Smile cum se comporta lumea cu ea in casa sad
Da, au fost momente dureroase. Dacă nu ar fi avut o inimă atât de curată și atâta iubire în suflet, nu știu cum ar fi făcut față. Fata noastră e foarte puternică.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum