Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+5
petronela
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Admin_dea05
iulianagl
9 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 04 Mai 2012, 12:29 am

narcisa a scris:
Ai ajuns la zi cu Iss deci e cazul să te mai odihnești și tu că de acum te așteaptă vremuri grele. Crezi că e ușor să aștepți un episod pe zi? Întreab-o pe Miha.
Noapte bună pui. kiss

crek ai dreptate Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 04 Mai 2012, 6:52 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 7:23 am

narcisa a scris:
Smile Ai spălat norocul Iulia. Trebuia să stai așa până se îndeplinea ceva de bine. Ai văzut și Khushi l-a spălat pe Arnav și acum crede că vrea s-o omoare. Smile Smile


Buna dimineata tuturor.
Pai noroc de asta nu prea-mi place sa-l tin pe mine defapt nu-mi place deloc. Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 2:05 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 8:10 am

Uitandu-ma la unele clipuri in special la cele cu nunta lor.Deci cand au rupt casatoria el a fost alaturi de Lavanya pe cand s-a casatorit cu Khushi nu a fost asa.De ce?Ca e o tradatoare si merita tot ce i se intampla.Eu nu cred ca Lavanya la iubit cu adevarat pentru ea era un baiat cu bani multi care sa-i asigure un trai ca-n povesti, pe cand lui Khuhsi ia facut viata calvar si tot ea a fost cea care a spus numai lucruri frumoase despre el.De ce?Pentru ca intr-adevar ea-l iubeste si nu conteaza banii lui cu toate ca pe Khuhsi o considera the gold digger pe cand Lavany era cea mai sincera fata pentru el.Va a duce-ti aminte la inceput ce cadouri scumpe ii facea lui Lavy si genti de firma.7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 3D_emoticon_58
Iar lui Khushi nici macar un fir de ata nu ia luat aaa ba da bratarile alea care a fost fortat de imprejurari ma refer ca daca nu era NK nici macar prin cap nu-i trecea si a mai fost si cele doua monede de argint care i le-a pus in pungile cu detergent dara asta inainte de casatorie dar in timpul ei nimic doar papara. 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 155656 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 04 Mai 2012, 8:59 am

Buna dimineata dragalaselor!Sasavuram o cafea impreuna...


7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 6a23ce57
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 12:53 pm

KHUSHI is trying to commit suicide and then our Hero Arnie Boy comes an saves her.
Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 04 Mai 2012, 12:54 pm

Sunt la ep 75. Khushi la ars cu ceai cald pe Arnav.Intrebarea mea este urmatoarea..i l-a aruncat in fata dar arnav e ars pe piept , cum e posibil 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 802318026 ??? Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 1:00 pm

Admin_dea05 a scris:

mistere Iss pyaar.. Smile
o sa gasesti multe din astea... Smile

apropo si casa lu Arnav e tot un mister,denumita de uni fani "Triunghiul Bermudelor"...de fapt era...ca s-a cam rezolvat...exista o singura piscina...iar Manorma Anjali si Arnav au aceiasi camera.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 04 Mai 2012, 1:05 pm

Skumpyk86 a scris:

mistere Iss pyaar.. Smile
o sa gasesti multe din astea... Smile

apropo si casa lu Arnav e tot un mister,denumita de uni fani "Triunghiul Bermudelor"...de fapt era...ca s-a cam rezolvat...exista o singura piscina...iar Manorma Anjali si Arnav au aceiasi camera.. Smile
Smile inca nu am fost asa atenta la detalii.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 1:08 pm

Admin_dea05 a scris:
la inceput nu faceau asa mari erori dar apoi nu stiu ce s-a intamplat ca nu au mai dat asa importanta...mai ales dupa casatorie...cand incep sa se gaseasca foarte multe ..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 04 Mai 2012, 1:39 pm

Astia chiar nu glumesc ..ce doamne iarta-ma ..e nebunia asta acum se sinucide Khsuhi ??? Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 1:42 pm

petronela a scris:Astia chiar nu glumesc ..ce doamne iarta-ma ..e nebunia asta acum se sinucide Khsuhi ??? Smile Smile
da ..am pus clipurile la noutati...nu imi place deloc treaba cu sinuciderea..din cauza ca Khushi era altfel si chiar daca ar glumi cu Arnav tot nu imi place...dar probabil asa ii spune Arnav de ce s-a casatorit cu ea...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 04 Mai 2012, 1:49 pm

Skumpyk86 a scris:
da ..am pus clipurile la noutati...nu imi place deloc treaba cu sinuciderea..din cauza ca Khushi era altfel si chiar daca ar glumi cu Arnav tot nu imi place...dar probabil asa ii spune Arnav de ce s-a casatorit cu ea...
La asa ceva chiar nu m-as fi gandit...asta e solutia care au gasit-o ei sa-l faca pe Arnav sa-i spuna lui Khushi adevarul ???
Din 100 de posibilitati de enervare a lui Arnav au ales-o pe cea mai ciudata...adica sa luam asta ca pe o gluma facuta de Khushi ??
Nici in gluma nu faci asa ceva... dar chiar e de rasul lumii. ..s-au transformat in niste..psihopati toti ??? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 1:54 pm

Buna ziua.
Cica horoscopul spune ca Arnav are 2 casatorii si ea nu poate suporta sa vada asta sa ca kaput cu viata ei.Las' ca-l baga in sperieti un pic.WE want to see blood!!! Smile Ca in jocurile foamei. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 1:58 pm

petronela a scris:
La asa ceva chiar nu m-as fi gandit...asta e solutia care au gasit-o ei sa-l faca pe Arnav sa-i spuna lui Khushi adevarul ???
Din 100 de posibilitati de enervare a lui Arnav au ales-o pe cea mai ciudata...adica sa luam asta ca pe o gluma facuta de Khushi ??
Nici in gluma nu faci asa ceva... dar chiar e de rasul lumii. ..s-au transformat in niste..psihopati toti ??? Smile

eu de aceea nici nu ma mai gandesc la scenari ce ar putea fii ca oricum fac ce vor ei si cum vor si intodeauna ne ia prin surprindere..cel care comenteaza pe video spune
"Khushi doing this to spare Arnav ,so that he can be relieved of his Kundli dosh and can be married to his lover.."
"khushi thinks dat according to kundali ASR ll get married twice so she decides to commit suicide.."
deci Khushi vrea sa il lase cu Lavanya..iar Sanaya spune ca Khushi crede ca asa e bine/corect...de la o poveste frumoasa de iubire am ajuns la crima si sinucidere,chiar daca e invaluita in comedie..e.... sad


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Vin 04 Mai 2012, 2:02 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 1:59 pm

iulianagl a scris:Buna ziua.
Cica horoscopul spune ca Arnav are 2 casatorii si ea nu poate suporta sa vada asta sa ca kaput cu viata ei.Las' ca-l baga in sperieti un pic.WE want to see blood!!! Smile Ca in jocurile foamei. Smile

gasea alt mod nu cu sinucidere..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 2:01 pm

Ma trebuie sa iasa ceva din asta asa ca astept sa vad.Sincer cred ca nu ma mai mira nimic eu de fapt ma asteptam la asa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 04 Mai 2012, 2:03 pm

Skumpyk86 a scris:

eu de aceea nici nu ma mai gandesc la scenari ce ar putea fii ca oricum fac ce vor ei si cum vor si intodeauna ne ia prin surprindere..cel care comenteaza pe video spune
"Khushi doing this to spare Arnav ,so that he can be relieved of his Kundli dosh and can be married to his lover.."
deci Khushi vrea sa il lase cu Lavanya..iar Sanaya spune ca Khushi crede ca asa e bine/corect...de la o poveste frumoasa de iubire am ajuns la crima si sinucidere,chiar daca e invaluita in comedie..e.... sad
Nici mie nu-mi place ..desi chiar iti vine sa razi.. Smile .de solutia gasita...asta numesc ei poveste de iubire -comedie- drama ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 2:04 pm

Skumpyk86 a scris:

gasea alt mod nu cu sinucidere..


Le-a cam incercat pe toate asta mai ramanea de facut asa ca stati sa vedem despre ce o sa fie vorba.Chestia cu sinuciderea este comuna in serialele indiene.Asa ca nu va panicati.Il scoate un pic din monotonie pe Chote dar mie mi-ar placea sa faca asta dupa ce afla ea ca el stie despre Shyam si ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 2:04 pm

Porbabil Anrav se enerveaza si incepe discutia cu Shyam...nu mai e povestea aceea frumoasa de la inceput....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 2:05 pm

Skumpyk86 a scris:Porbabil Anrav se enerveaza si incepe discutia cu Shyam...nu mai e povestea aceea frumoasa de la inceput....


Pai pe atunci era frumoasa din cauza ca Nanav nu stia de Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 2:06 pm

petronela a scris: Nici mie nu-mi place ..desi chiar iti vine sa razi.. Smile .de solutia gasita...asta numesc ei poveste de iubire -comedie- drama ???
oricat l-ar chinui pe Arnav cred ca asta sa faca pers Khushi sa vrea sinucidere chiar si in gluma nu e tocmai o solutie...pers Khushi era altfel...in acest serial s-a intamplat de toate...la inceput frumoasa poveste...iar acum...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 2:09 pm

iulianagl a scris:


Le-a cam incercat pe toate asta mai ramanea de facut asa ca stati sa vedem despre ce o sa fie vorba.Chestia cu sinuciderea este comuna in serialele indiene.Asa ca nu va panicati.Il scoate un pic din monotonie pe Chote dar mie mi-ar placea sa faca asta dupa ce afla ea ca el stie despre Shyam si ea.

nu e vorba de panica pur si simplu nu imi place...puteau gasi alt mod de al enerva..era mult mai ok un accident cazatura sau accident de masina fara intentia lu Khushi...chiar daca ar fii in GLUMA sinuciderea ei si ar face sa il enerveze pe Arnav nu imi place...e foar parerea mea!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 04 Mai 2012, 2:10 pm

Poate asa Arnav recunoaste c-o iubeste. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 04 Mai 2012, 2:11 pm

iulianagl a scris:


Pai pe atunci era frumoasa din cauza ca Nanav nu stia de Shyam.

si dupa a fost frumoasa!!Chiar daca casatoria era fortata..a fost acele scene dupa super intenese erau altceva.......
A ajuns sa imi placa mai mult Arnav acum...chiar daca e dur imi place mai mult el acum...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 7.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum