Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
gix
victorelalove
dubaisport
michiper68
DENISA
9 participanți

Pagina 29 din 43 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 43  Urmatorul

In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:25 pm

gix a scris:...sa se casatoreasca Engin si Beren si sa invite si parintii in ultimul episoad doar asa ceva nu a mai fost sau sa-i omoare pe toti.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 648483 Gix !!!
De omorat i-a omorat pe toti in Ezel . stupid stupid
De casatorit Engin si Beren ..asta tine de viata reala.
Poate ca la sfarsit se incurca caseta si nu vedem clar finalul ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:26 pm

mariana.mesescu a scris: Eu ma tot intreb de ce pe Ablii ii vazuram goi, multumiti si fericiti dupa noaptea nuntii?,iar pe copiii nostri YOK.Macar pana s-a blocat kerim sa fi vazut si noi?! Groaznice genialele astea!!!
ai rabdare pana joi ,ca atunci ne vor arata ce s-a intimplat...

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 648483
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:26 pm

gix a scris:Buna fetelor!
Ne chinuie baiatul cred ca sunt prietene cu 'cantaciosul".Am citit un comentariu referitor la ce final nemaipomenit,namaintalnit intr-un dizi turcesc va fi si se spunea ca la ei am vazut de toate mai putin sa se casatoreasca Engin si Beren si sa invite si parintii in ultimul episoad doar asa ceva nu a mai fost sau sa-i omoare pe toti.

i-a omorat pe toti in ezel, deci nu mai vedem asta. cred ca in ultimul ep vom vedea doar cum cad fanii din pom de nervi,, asta chiar nu am mai vazut in serialele lor si o sa tinem minte. restul a cam fost in seriale..o sa avem poze cu fanele in etate cum sparg televizoarele si-si smulg parul din cap si fanele tinere vor infige scobitori in pozele cu scenaristele...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:30 pm

michiper68 a scris:
nu, vina e a nostra ca suntem toma necredinciosul...trebuia sa fim sigure ca rochia aia din care iesea praf si care a stat pe jos mult cat polenizarea lor a fost o subtilitate. nu suntem subtile, nu intelegem metaforele turcesti si simbolistica moderna ... pt mine gramada aia de rochie a fost de toata jena, dar ea a insemnat simbioza si sudura cuplului. sau insamantarea si sexul din obligatie.
dar nu a fost din obligatie..poate ca ker nu a simtit sa o faca din prima ,a avut nevoie sa-si regaseasca un pic simturile .....dupa ce a pupat-o de cateva ori apoi a sarutat-o cu pasiune,s-a optit s-a uitat in ochii ei parca asteptand sa-i confirme di ea ca doreste acelasi lucru !!!

eu ma asteptam sa nu ne arate cine stie ce faze fierbinti ..nu e dizi-ul potrivit ptr asa ceva .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:30 pm

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 34r7i85
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:31 pm

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 648483 GIX !!!!..ai auzit cata cafea bem joi ,da ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:32 pm

acum cu indiciile astea m-am lamurit. nu inteleg ce cauta kerim la cipsuri, si nu ma prind daca au mancat tot gemul sau a mai ramas. restul sunt doar mici probleme. dar eram foarte ingrijoarata de resat, nu puteam sa dorm. e bine ca il vor face amnezic cred ca pt final s-au inspirat din contele de monte cristo ca si acolo i-au luat banii si l-au lasat cu mintea dusa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:33 pm

dubaisport a scris: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 648483 GIX !!!!..ai auzit cata cafea bem joi ,da ?

Pai ne vedem joi ?
Ati stabilit ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:34 pm

dubaisport a scris:
dar nu a fost din obligatie..poate ca ker nu a simtit sa o faca din prima ,a avut nevoie sa-si regaseasca un pic simturile .....dupa ce a pupat-o de cateva ori apoi a sarutat-o cu pasiune,s-a optit s-a uitat in ochii ei parca asteptand sa-i confirme di ea ca doreste acelasi lucru !!!

eu ma asteptam sa nu ne arate cine stie ce faze fierbinti ..nu e dizi-ul potrivit ptr asa ceva .

pai eu am rabdat si l-am vazut pe erdo cum face dragoste si pe selim si pe mustafa si la kerim s-a terminat tematica filmului?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:34 pm

michiper68 a scris:acum cu indiciile astea m-am lamurit.
Pai 1 ora vedem caseta de la nunta ... ca poate ne-a scapat vreun obicei .
Apoi vine Kerim cu scrisoare la Gullia ... asta plange , el plange ... si apoi el se duce sa-si ia cipsuri .
Episodul este foarte important deh ... stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:35 pm

victorelalove a scris:

Pai ne vedem joi ?
Ati stabilit ? kiss

sambata bem cafea. o sa stabilm dupa joi cand o sa vedem negru pe negru cum au polenizat flashbackurile.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:35 pm

michiper68 a scris:acum cu indiciile astea m-am lamurit. nu inteleg ce cauta kerim la cipsuri, si nu ma prind daca au mancat tot gemul sau a mai ramas. restul sunt doar mici probleme. dar eram foarte ingrijoarata de resat, nu puteam sa dorm. e bine ca il vor face amnezic cred ca pt final s-au inspirat din contele de monte cristo ca si acolo i-au luat banii si l-au lasat cu mintea dusa.

Smile Smile Smile
au facut-o si pe meltem mielosa
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:36 pm

michiper68 a scris:

sambata bem cafea. o sa stabilm dupa joi cand o sa vedem negru pe negru cum au polenizat flashbackurile.
Ok . kiss
Sambata este perfect pentru mine . kiss
Eu tot sper ca macar daca tot s-au contopit ... sa fi fost pentru ca asa au simtit ca se vindeca . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 244732
Macar asta . Nu obligatie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:37 pm

victorelalove a scris:
Pai 1 ora vedem caseta de la nunta ... ca poate ne-a scapat vreun obicei .
Apoi vine Kerim cu scrisoare la Gullia ... asta plange , el plange ... si apoi el se duce sa-si ia cipsuri .
Episodul este foarte important deh ... stupid

daaa. si ce cipsuri isi vor lua? cu ceapa? cu sare? cu verdeatza? sau picante..or fi si cipsuri cu aroma de ceai? ca engin numai ceaiuri consuma.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:37 pm

michiper68 a scris:

pai eu am rabdat si l-am vazut pe erdo cum face dragoste si pe selim si pe mustafa si la kerim s-a terminat tematica filmului?
erdo cu cine a facut-o ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:38 pm

victorelalove a scris:
Ok . kiss
Sambata este perfect pentru mine . kiss
stabilim vineri ,ora si locatia .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:38 pm

dubaisport a scris:
erdo cu cine a facut-o ?

cu secretara . la el nu s-a numit din obligatie , a fost un gest nobil pt spionarea dusmanilor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:40 pm

michiper68 a scris:

cu secretara . la el nu s-a numit din obligatie , a fost un gest nobil pt spionarea dusmanilor.

stupid .....nu e dragoste nu se pune !!!
asa si Resat a facut-o cu secretara,tot ptr binele companiei
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:41 pm

michiper68 a scris:

daaa. si ce cipsuri isi vor lua? cu ceapa? cu sare? cu verdeatza? sau picante..or fi si cipsuri cu aroma de ceai? ca engin numai ceaiuri consuma.
Da . Cu aroma de ceai negru . Este negru de suparare baiatul . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:42 pm

dubaisport a scris:

stupid .....nu e dragoste nu se pune !!!
asa si Resat a facut-o cu secretara,tot ptr binele companiei

Smile Smile Smile
Si tot s-a prabusit compania .

Krim si Gullia pentru binele cui au pus-o ???????? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:42 pm

dubaisport a scris:

stupid .....nu e dragoste nu se pune !!!
asa si Resat a facut-o cu secretara,tot ptr binele companiei

dar a fost pasiune. la copiii a fost pur tehnic, ceva de genul, hai sa vedem daca ne iese...lui erdo si resat chiar le-a iesit.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:43 pm

victorelalove a scris:



Krim si Gullia pentru binele cui au pus-o ???????? Smile
ptr cresterea natalitatii Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:46 pm

michiper68 a scris:

dar a fost pasiune. la copiii a fost pur tehnic, ceva de genul, hai sa vedem daca ne iese...lui erdo si resat chiar le-a iesit.

Dar chiar nu le-a iesit ? Smile
Poate ca le-a iesit bine , bine ... dar nici ei nu stiu . Sunt inca traumatizati .
Sa ne arate noua ... sa ne dam seama . Dar sa ne arate tot-tot . cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:48 pm

victorelalove a scris:

Dar chiar nu le-a iesit ? Smile
Poate ca le-a iesit bine , bine ... dar nici ei nu stiu . Sunt inca traumatizati .
Sa ne arate noua ... sa ne dam seama . Dar sa ne arate tot-tot . cupidon

eu cred ca au rupt salteaua de atata actiune .....nu se poate ca dupa asa saruturi pasionale sa nu fi fost pasiune ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Lun 14 Mai 2012, 4:48 pm

Da Dubai avem multa cafea de consumat.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 29 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 43 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum