Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
gix
victorelalove
dubaisport
michiper68
DENISA
9 participanți

Pagina 28 din 43 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Urmatorul

In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:05 pm

victorelalove a scris:

Cred ca este "despartirea" Gulliei de Mustafa . Cine mai stie ?
Kerim cred ca va deveni si mai slab . sad Flashurile ii vor trece cand ii va spune Gullia ca-l iarta .
Si episodul trecut ...el plangea si ea nu a putut sa-l ia in brate .
Este aiurea ... pentru ca acum cateva episoade l-a pupat fara sa stea pe ganduri ...si acum nu il poate lua nici in brate ? Daaaaa ... se pare ca scenaristele nu vor fi niciodata coerente . Dar ce putem face noi ?
Bine ca se termina peste 6 episoade ... ca nu mai pot cu tortuta asta . kiss
nu vad rostul despartirii Guliei de Mustafa..asta s-a produs acum 2 ani cand el nu a sprijinit-o dupa viol ;
Ker va deveni mai puternic , poate chiar moartea lui Must il va face;
de ce nu l-a imbratisat Gulli pe Ker ?.....nu stiu ,poate nici ea nu se astepta la reactia lui ,cred ca ea nu si-a dat seama de flashurile lui la Bodrum..dar faptul ca au dus noaptea nuntii la capat e o realizare ptr amandoi.

epis de joi va fi cu suisuri si coborasuri,iar vom fi de la agonie la extaz.

de promo se aude ceva azi sau ni-l dau maine ?

aaaaaaaa.....fac pariu ca Gulli va realiza ca e gravida ..!!!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:06 pm

deci au o zi in care vor fi singuri si se vor uita la filmarea de la nunta? ce dragutz...mai bine ar spala covoarele.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:08 pm

dubaisport a scris:
nu vad rostul despartirii Guliei de Mustafa..asta s-a produs acum 2 ani cand el nu a sprijinit-o dupa viol ;
Ker va deveni mai puternic , poate chiar moartea lui Must il va face;
de ce nu l-a imbratisat Gulli pe Ker ?.....nu stiu ,poate nici ea nu se astepta la reactia lui ,cred ca ea nu si-a dat seama de flashurile lui la Bodrum..dar faptul ca au dus noaptea nuntii la capat e o realizare ptr amandoi.

epis de joi va fi cu suisuri si coborasuri,iar vom fi de la agonie la extaz.

de promo se aude ceva azi sau ni-l dau maine ?

aaaaaaaa.....fac pariu ca Gulli va realiza ca e gravida ..!!!!!


a doua zi? nu cred. nu cred ca vor trece cu actiunea dupa o luna. mai asteptam cateva episoade sa-si dea seama ca e gravida.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:09 pm

michiper68 a scris:


a doua zi? nu cred. nu cred ca vor trece cu actiunea dupa o luna. mai asteptam cateva episoade sa-si dea seama ca e gravida.

nu a doua zi .....dar dupa operatiunea din noaptea nuntii ,Gulli iese graviduta ....la asta m-am referit !!! Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:10 pm

michiper68 a scris:deci au o zi in care vor fi singuri si se vor uita la filmarea de la nunta? ce dragutz...mai bine ar spala covoarele.
dar au covoare in casa ?ca eu nu le-am observat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:10 pm

michiper68 a scris:deci au o zi in care vor fi singuri si se vor uita la filmarea de la nunta? ce dragutz...mai bine ar spala covoarele.
Da . Pai daca se speriara de penetration ... Smile Smile Smile Mai apare si scrisoarea de la Mustafa ... s-a dus pe apa sambetei tot .
Nici pupat nu mai vedem noi .
Cat de sadice sunt scenaristele ... cok guzel . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:11 pm

dubaisport a scris:

nu a doua zi .....dar dupa operatiunea din noaptea nuntii ,Gulli iese graviduta ....la asta m-am referit !!! Smile
daaa. va fi un copil facut din dragoste. si sex din obligatie. dar kerim a baut numai brifcor si fatmagul limonada asha ca vor avea un bebel destept.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:11 pm

dubaisport a scris:

nu a doua zi .....dar dupa operatiunea din noaptea nuntii ,Gulli iese graviduta ....la asta m-am referit !!! Smile
Cred ca va mai trece ceva timp pana sa ramana insarcinata ... doar nu o fi fost exact la ovulatie in noaptea aia . Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:12 pm

michiper68 a scris:
daaa. va fi un copil facut din dragoste. si sex din obligatie. dar kerim a baut numai brifcor si fatmagul limonada asha ca vor avea un bebel destept.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466
Eu tot nu cred ca s-au polenizat doar de dragul polenizarii ...si sa nu zica ca au fost fraieri .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:13 pm

victorelalove a scris:
Da . Pai daca se speriara de penetration ... Smile Smile Smile Mai apare si scrisoarea de la Mustafa ... s-a dus pe apa sambetei tot .
Nici pupat nu mai vedem noi .
Cat de sadice sunt scenaristele ... cok guzel . Smile Smile Smile

cioc gazelele povestesc din experienta proprie. si ele au facut sex din obligatie in noaptea nuntii si dupa au comunicat prin corespondenta cu sotzii. melek are baiat, cica joaca in kuzey guney, si ei i-a intamplat din prima. ece nu are copil, probabil nici sotul ei nu a stiut exact procedurile.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:13 pm

michiper68 a scris:
daaa. va fi un copil facut din dragoste. si sex din obligatie. dar kerim a baut numai brifcor si fatmagul limonada asha ca vor avea un bebel destept.
macar cu atat sa se aleaga Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:15 pm

michiper68 a scris:

cioc gazelele povestesc din experienta proprie. si ele au facut sex din obligatie in noaptea nuntii si dupa au comunicat prin corespondenta cu sotzii. melek are baiat, cica joaca in kuzey guney, si ei i-a intamplat din prima. ece nu are copil, probabil nici sotul ei nu a stiut exact procedurile.

Smile Smile Smile

halal experienta de viata !!! sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:15 pm

victorelalove a scris:

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 539466
Eu tot nu cred ca s-au polenizat doar de dragul polenizarii ...si sa nu zica ca au fost fraieri .

mai, fanii zic ca bisena a spus clar in indicille de la ep trecut ca se va consuma casatoria, dar ce va fi dupa? si asta era explicatia, au polenizat ca sa se afle in treaba si dupa au avut fetzele alea lungi si vinovate.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:16 pm

michiper68 a scris:

cioc gazelele povestesc din experienta proprie. si ele au facut sex din obligatie in noaptea nuntii si dupa au comunicat prin corespondenta cu sotzii. melek are baiat, cica joaca in kuzey guney, si ei i-a intamplat din prima. ece nu are copil, probabil nici sotul ei nu a stiut exact procedurile.

Smile Smile Smile
Corect . Asa se intampla . Ele din propriile trairi astern pe hartie actiunea . Si daca este mai mereu cu puncte , puncte ... de unde atata ???????? stupid
Dar genialele sa intrebe fanii ce si cum . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:17 pm

michiper68 a scris:

mai, fanii zic ca bisena a spus clar in indicille de la ep trecut ca se va consuma casatoria, dar ce va fi dupa? si asta era explicatia, au polenizat ca sa se afle in treaba si dupa au avut fetzele alea lungi si vinovate.
Da . Dupa a venit potopul .
Mai bine ramaneau la pupatul de maini si frunti ... PARCA INCEP SA REGRET CA NU MAI AVEM ASA CEVA .
Ca uite ce facura acum ... sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:18 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile

halal experienta de viata !!! sad

turcii sunt un popor de scriitori. si mustafa atata a scris ca si dupa ce moarte inca mai apar scrisorile lui. si asta ultima e chiar importanta, e un fel de letopisetz al lui mustafa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:19 pm

michiper68 a scris:

mai, fanii zic ca bisena a spus clar in indicille de la ep trecut ca se va consuma casatoria, dar ce va fi dupa? si asta era explicatia, au polenizat ca sa se afle in treaba si dupa au avut fetzele alea lungi si vinovate.

adik acum e vina noastra ca nu citiram indiciile corect ? Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:20 pm

michiper68 a scris:

turcii sunt un popor de scriitori. si mustafa atata a scris ca si dupa ce moarte inca mai apar scrisorile lui. si asta ultima e chiar importanta, e un fel de letopisetz al lui mustafa.

Smile Smile Smile

eu sunt curioasa sa vad cum ajunge scrisoarea lui mus la Ker...cine i-o da ,Mukk sau postasul ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:20 pm

victorelalove a scris:
Da . Dupa a venit potopul .
Mai bine ramaneau la pupatul de maini si frunti ... PARCA INCEP SA REGRET CA NU MAI AVEM ASA CEVA .
Ca uite ce facura acum ... sad sad sad sad


mai avem 6 episoade si scapam. daca ramaneau cu un singur sezon era mai bine. ii impaca acolo lin ultimul ep din sezonul trecut , sareau peste toti pasii marunti si nesemnificativi, il lasau pe kerim sa para barbat .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:21 pm

dubaisport a scris:

adik acum e vina noastra ca nu citiram indiciile corect ? Smile

Smile Smile Smile
Da .
Zici ca vom primi la final de FGSN examen de la turci . Smile
Eu sper sa-mi cada subietul Engin . cupidon cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mariana.mesescu Lun 14 Mai 2012, 4:21 pm

Eu ma tot intreb de ce pe Ablii ii vazuram goi, multumiti si fericiti dupa noaptea nuntii?,iar pe copiii nostri YOK.Macar pana s-a blocat kerim sa fi vazut si noi?! Groaznice genialele astea!!!

mariana.mesescu
membru
membru

Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 14 Mai 2012, 4:23 pm

mariana.mesescu a scris: Eu ma tot intreb de ce pe Ablii ii vazuram goi, multumiti si fericiti dupa noaptea nuntii?,iar pe copiii nostri YOK.Macar pana s-a blocat kerim sa fi vazut si noi?! Groaznice genialele astea!!!
Buna , Mariana . kiss
Da . Cred ca sunt geloase . Nu vor sa-l imparta pe Engin cu nimeni . 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Lun 14 Mai 2012, 4:23 pm

Buna fetelor!
Ne chinuie baiatul cred ca sunt prietene cu 'cantaciosul".Am citit un comentariu referitor la ce final nemaipomenit,namaintalnit intr-un dizi turcesc va fi si se spunea ca la ei am vazut de toate mai putin sa se casatoreasca Engin si Beren si sa invite si parintii in ultimul episoad doar asa ceva nu a mai fost sau sa-i omoare pe toti.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 14 Mai 2012, 4:24 pm

dubaisport a scris:

adik acum e vina noastra ca nu citiram indiciile corect ? Smile
nu, vina e a nostra ca suntem toma necredinciosul...trebuia sa fim sigure ca rochia aia din care iesea praf si care a stat pe jos mult cat polenizarea lor a fost o subtilitate. nu suntem subtile, nu intelegem metaforele turcesti si simbolistica moderna ... pt mine gramada aia de rochie a fost de toata jena, dar ea a insemnat simbioza si sudura cuplului. sau insamantarea si sexul din obligatie.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 14 Mai 2012, 4:25 pm

michiper68 a scris:


mai avem 6 episoade si scapam. daca ramaneau cu un singur sezon era mai bine. ii impaca acolo lin ultimul ep din sezonul trecut , sareau peste toti pasii marunti si nesemnificativi, il lasau pe kerim sa para barbat .

nu aveau cum sa termine anul trecut ..inca nu se lamurisera multe subiecte ,moartea mamei lui Ker ,baba,vindecarea gulliei.....dar nu aveau cum sa-l termine macar in primavara ,la ei totul se incheie in iunie .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 43 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum